Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (41)Книжкові видання та компакт-диски (35)
Пошуковий запит: (<.>U=И414.2-51$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія: Гірнича справа   
1.

Убай Юсеф Саламах Аль-Мададха 
Автоматичний контроль ступеня здрібнення руди в технологічних комплексах флотаційного та магнітного збагачення: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.07 / Убай Юсеф Саламах Аль-Мададха ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2010. — 17 с. — укp.

Науково обгрунтовано функціонально-алгоритмічні структури та технічні вимоги щодо систем автоматичного контролю ступеня здрібнення руди та щодо систем автоматичного управління технологічними комплексами флотаційного та магнітного збагачення. Результати впроваджено в проект і можуть бути використані на флотаційних і магнітозбагачувальних фабриках руд кольорових і чорних металів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И414.2-51-7 с
Шифр НБУВ: РА373460 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
2.

Моркун Н.В. 
Адаптивна система управління процесом магнітної сепарації залізних руд на базі засобів ультразвукового контролю: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / Н.В. Моркун ; Криворіз. техн. ун-т. — Кривий Ріг, 2005. — 24 с.: рис. — укp.

Сформульовано умови та уточнено закономірності процесу пошуку екстремуму цільової функції у дискретній системі автоматичної оптимізації процесу магнітної сепарації залізних руд та встановлено, що за умов змінних фізико-механічних і хіміко-мінералогічних характеристик перероблюваної руди мінімальний час пошуку забезпечується у разі формування керувального впливу завдяки різниці не менше двох синхронно вимірюваних значень послідовних змін вихідної координати об'єкта управління між кроками виконавчого механізму та за час чистого запізнювання, обмірюваного з моменту його кроку, з урахуванням поточного положення, у вигляді кусочно-постійних функцій, які приймають межові значення припустимих керувань, параметри яких визначаються вхідними динамічними характеристиками об'єкта. Усановлено закономірності екстремального управління інерційними об'єктами з запізнюванням зі змінними статичними та динамічними характеристиками, що забезпечує мінімальний час перехідних процесів у системі, на базі вимірюваних значень регульованої координати через проміжки часу між кроками виконавчого механізму, що формуються згідно з поточними значеннями статичних і динамічних характеристик об'єкта, які визначаються за умов дії інтенсивних збурювань як нечіткі множини, ступінь належності до яких задається предикатами відносин. З'ясовано умови та уперше визначено параметри сталого пошуку екстремуму у системі автоматичного управління процесом магнітної сепарації залізних руд, що реалізує запропоновані принципи пошуку, за наявності інтенсивних збурюючих впливів на об'єкт управління та шумів у контрольованих сигналах. Уперше виявлено закономірності формування керувального впливу в системі автоматичної оптимізації процесу магнітної сепарації залізних руд на базі обмірюваної різниці величини загасання хвиль лемба, що поширюються за поверхнею, яка контактує з потоком залізорудної пульпи за наявності магнітного поля та без нього.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И414.2-51 +
Шифр НБУВ: РА335092

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
3.

Плотніков В.В. 
Застосування електроімпульсного впливу для поліпшення якісно-кількісних показників магнітної сепарації: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.15.08 / В.В. Плотніков ; Криворіз. техн. ун-т. — Кривий Ріг, 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено питання підвищення якості концентрату залізних руд за рахунок поліпшення показників розділення шляхом інтенсифікації процесу сепарації електроімпульсними діями. Досліджено вплив даних дій на механізм закріплення шламів на поверхні крупних часток. Зі зменшенням крупності частинок кварцу бар'єр відштовхування різко знижується, що призводить до засмічення поверхні магнетиту. Величина бар'єра відштовхування зростає зі збільшенням електрокінетичного потенціалу магнетиту, що створює умови для запобігання поверхневому засміченню частинок магнетиту кварцовими частинками. Електрокінетичний потенціал магнетиту можна змінити електроімпульсною обробкою пульпи перед розділенням у магнітному полі. Ефективність впливу залежить від величини напруги поля та тривалості імпульсу. Проведено обробку промпродуктів збагачення ЗФ ВАТ "ЦГЗК". Найбільш високі показники одержано за напруги 300 В та частоти імпульсу 10 Гц.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И414.2-51 +
Шифр НБУВ: РА360648

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
4.

Гуараб 
Методи автоматичного контролю і регулювання сухої магнітної сепарації залізних руд: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / Мохаммед Гуараб ; Національний гірничий ун-т. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И414.2-51,323
Шифр НБУВ: РА365939

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
5.

Полінський О.М. 
Методи автоматичного контролю та оптимізації технологічних комплексів мокрої магнітної сепарації залізних руд: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / О.М. Полінський ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2007. — 19 с. — укp.

Визначено, що критерієм оптимізації роботи технологічного комплексу з паралельно працюючими магнітними сепараторами є різниця сигналів активної потужності приводних електродвигунів двох магнітних сепараторів з різною густною пульпи, що, на відміну від загальновизнаного методу використання сигналу одного сепаратора, забезпечує підвищення якості автоматичної оптимізації технологічного комплексу за витягненим магнітним продуктом. Досліджено формування спектральних щільностей сигналів активної потужності електродвигунів механічних спіральних класифікаторів і магнітних сепараторів. Установлено, що максимуми спектральної щільності центрованих випадкових процесів технологічних коливань масової частини заліза та крупності і твердості у збагачуваній руді відповідають максимумам спектральної щільності даних процесів щодо сигналу активної потужності приводного елекродвигуна магнітного сепаратора, що забезпечує використання цієї нової закономірності за автоматичного непрямого контролю результатів усереднення руди за масовою частиною заліза. Установлено, що масимум спектральної щільності центрованих випадкових процесів коливань крупості та твердості збагачуваної руди та максимум спектральної щільності центрованих випадкових процесів технологічних коливань сигналу активної потужності приводного двигуна спірального класифікатора мають однакову частоту, що забезпечує використання цієї нової закономірності для автоматичного непрямого контролю результатів подрібнення й усереднення збагачуваної руди за крупністю та твердістю. З'ясовано, що у разі потрапляння пульпи у середину барабана магнітного сепаратора у результаті розгерметизації активна потужність приводного електродвигуна сепаратора різко збільшується, а у разі затирання барабана сепаратора у спектральній щільності центрованого випадкового процесу коливань сигналу активної потужності з'являється максимум за частоти обертання барабана сепаратора, що зумовлює використання цих закономірностей для технічного контролю стану магнітних сепараторів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И414.2-51 +
Шифр НБУВ: РА349570

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
6.

Левченко 
Обгрунтування параметрів високоградієнтної магнітної сепарації окислених залізничних кварцитів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.15.08 / Костянтин Анатолійович Левченко ; Національний гірничий ун-т. — Д., 2003. — 17 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И414.2-51,323
Шифр НБУВ: РА327129

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
7.

Зенін В.О. 
Обгрунтування параметрів розгалужених магнітних систем для удосконалення процесу гідросепарації залізних руд: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.15.11 / В.О. Зенін ; НАН України. Ін-т геотехн. механіки. — Д., 1999. — 16 с. — укp.

В дисертаційній роботі розглянуті питання гідросепарації магнетитових залізних руд у низьконапружених (до 100 кА/м) магнітних полях. Запропоновані магнітні системи виконані на основі ферітобарієвих плиток постійних магнітів (25-35 кА/м) у вигляді просторово-поширених конструкцій занурених у тіло гідросепараторів. Розроблені моделі елементарних магнітних комірок систем, на базі яких виконано розрахунки об'ємних структур магнітних полів для магнітних систем з різноманітною геометрією та магнітною орієнтацією конструктивних елементів. Запропоновані алгоритм і програма розрахунків. Встановлені залежності технологічних показників гідросепарації від характеристик магнітних систем для гідросепараторів двох типів: з переважно горизонтальними та переважно вертикальними течіями. Запропонована однополюсова магнітна орієнтація пластин систем в робочих щілинах. На базі магнітних гідросепараторів розроблена нова технологія з виключенням з традиційних схем збагачення магнетитових залізних руд операції магнітної сепарації після першого ступеня подріблення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И414.2-51

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
8.

Іслам Абдельхамід Юсеф Аль Бостанжі 
Підвищення точності автоматичного контролю і регулювання масової частки заліза в продуктах збагачення магнетитових руд: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / Іслам Абдельхамід Юсеф Аль Бостанжі ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2007. — 20 с. — укp.

Одержано нові аналітичні залежності сердньоквадратичного відхилення щільності шару концентрату на поверхні барабана від конструктивних параметрів магнітного сепаратора. Обгрунтовано вимоги та шляхи підвищення точності автоматичного контролю масової частки заліза у продуктах збагачення за допомогою промислового магнітного сепаратора. Одержано нові аналітичні залежності допустимих середньоквадратичних відхилень масових часток заліза у продуктах збагачення від коефіцієнтів кореляції між щільностями зливу класифікуючих апаратів та масовими частками заліза у продуктах збагачення, що сприяє підвищенню питомої ваги якісного залізорудного концентрату. Сформульовано технічні вимоги до систем автоматичного регулювання якості продуктів збагачення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И414.2-51 +
Шифр НБУВ: РА351258

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського