Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (84)Книжкові видання та компакт-диски (14)
Пошуковий запит: (<.>U=К663.7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Сидоренко Т. В. 
Змочування та контактна взаємодія металічних розплавів з титанатом барію та деякими іншими керамічними матеріалами з перовськітовою структурою: автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.01 / Т. В. Сидоренко ; Ін-т проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАН України. — К., 2010. — 25 с. — укp.

Вперше проведено комплексне дослідження процесів змочування, адгезії та контактної взаємодії металічних розплавів з керамічними матеріалами, які мають перовськітову структуру, зокрема, титанатом барію. Встановлено закономірності адгезійних процесів. Досліджено змочування у вакуумі напівпровідникових перовськітових матеріалів 14-ма чистими металами та сплавами, які містять титан. Проаналізовано склад і мікроструктуру міжфазових поверхонь в контактних системах. Запропановано наукове обгрунтування особливостей адгезійних процесів, які відбуваються за участю перовськітової кераміки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л428 + К663.7
Шифр НБУВ: РА375270 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Кирик Г.В. 
Структура та властивості полімерних композиційних матеріалів, сформованих у магнітному полі: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / Г.В. Кирик ; Сум. держ. ун-т. — Суми, 2005. — 19 с. — укp.

Сформульовано основні закономірності формування структури та властивостей полімерних композиційних матеріалів за дії обертового магнітного поля. Узагальнено результати експериментальних досліджень полімерних композитів на основі полі-4-метилпентену-1, фторопласту-2М, пентапласту, які містять сильно- та слабкомагнітні наповнювачі. З використанням методів електронної мікроскопії, рентгеноструктурного аналізу, а також магнітного, теплофізичного, електрофізичного установлено зміни у матеріалах на різних рівнях організації. Виявлено взаємозв'язок між переходом від анізотропного розподілу сильномагнітного наповнювача та комплексом фізико-механічних характеристик. Описано фізичні засади одержання радіопоглинаючих полімерних матеріалів з шаруватою структурою, сформованою за дії обертового магнітного поля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.96 + К663.7 +
Шифр НБУВ: РА338779

Рубрики:

      
3.

Замулко С.О. 
Формування силіцидних фаз при реакційній дифузії в системах "плівкові шари (5 - 30 нм) Ni Ti, - монокристалічний кремній": Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.01 / С.О. Замулко ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2006. — 21 с. — укp.

Запропоновано багатостадійну модель структурних та фазових перетворень у процесах реакційної дифузії в системах Ni - Si, Ti - Si за термічної обробки в інтервалі температур 773К - 1273К. Виявлено ефект "дифузійної перебудови" системи Ni - Ti - Si в систему Ti - Ni - Si за температури відпалу 723 К на основі порівняльного аналізу концентраційних розподілень компонентів. Встановлено, що особливу роль в дифузійному масопереносі компонентів за термічної обробки досліджених систем відіграє зовнішня поверхня: процеси, що розвиваються на зовнішній поверхні, термодинамічно обумовлюють масоперенос компонентів в об'ємі тонкоплівкової системи; зовнішня поверхня є стоковою для атомів титану, коли титан є проміжним шаром; коли на поверхні утворюється оксид титану, зовнішня поверхня відіграє роль дифузійного бар'єра для атомів речовини глибинних шарів. Запропоновано моделі дифузійного росту нових фаз: модель дифузії з реакцією в системі "підкладинка - шар скінченної товщини"; модель масопереносу у плоскошаровій системі "тверда фаза - рідка фаза - тверда фаза"; модель дифузійного росту включень нової фази різної геометричної форми в об'ємному середовищі, що є вичерпним джерелом дифузанту. Показано можливість практичного використання одержаних числовими методами розв'язків для моделювання та прогнозування дифузійного росту нових фаз.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К204.32 + К663.7 +
Шифр НБУВ: РА342457

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського