Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (33)Книжкові видання та компакт-диски (38)
Пошуковий запит: (<.>U=Л912.43$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Борщевська Л.А. 
Використання побічних продуктів переробки сої в технології виробництва комбікормів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.02 / Л.А. Борщевська ; Одес. держ. акад. харч. технологій. — О., 2002. — 16 с. — укp.

Вперше визначено повний хімічний склад і поживність окари, а також фізико-технологічні та теплофізичні властивості сухої окари. Розроблено раціональні режими сушіння вологої окари та режими зберігання окари різних видів. Запропоновано нову технологію зберігання та використання окари у сухому та замороженому вигляді. Значну увагу приділено рецептам і раціонам кормів для годівлі сільськогосподарських тварин і птиці з введенням сухої, свіжої та розмороженої окари. Запропоновано технологічну лінію підготовки та введення окари у виробничий процес виготовлення комбікормів і раціонів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л912.43 + Л824-37
Шифр НБУВ: РА320948 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Тракслер І.С. 
Обгрунтування раціональних параметрів та режимів роботи машини для переробки сої: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / І.С. Тракслер ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Вперше доведено технологічну доцільність поєднання операцій тонкого подрібнення соєвих бобів, їх змішування з водою, екстрагування білка та фільтування в одному технічному засобі. Удосконалено математичну модель інтенсифікованих процесів видалення білка із зерен сої за рахунок постійного відновлення реагуючої поверхні поділу фаз. Розроблено методику визначення ефективності екстрагування білка із соєвих бобів у разі поєднання процесів подрібнення-змішування й екстракції. Запропоновано математичні моделі, які адекватно описують залежності продуктивності процесу від конструктивних і режимних параметрів і кількісно оцінюють вихід білка залежно від конструктивних і кінематичних параметрів робочих органів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л912.43 + Л959.3 +
Шифр НБУВ: РА362480

Рубрики:

      
3.

Невмиваний С.Л. 
Розробка біотехнології ферментованих соєпродуктів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 03.00.20 / С.Л. Невмиваний ; Одес. держ. акад. харч. технологій. — О., 2002. — 18 с. — укp.

Розроблено технологію отримання аналогів кисломолочних продуктів високої біологічної цінності на основі рослинної сировини, які не містять лактози та інших алергенних факторів коров'ячого молока. Досліджено хімічний склад сортів сої, районованих на Півдні України, а також соєвих білкових екстрактів (соєвого молока), одержаних з даних сортів за спеціальною технологією. Вивчення хімічного складу соєвого молока, показало, що воно містить живильні речовини, необхідні для розвитку лакто- та біфідобактерій. Охарактеризовано процес ферментування зазначеного молока з використанням вітчизняних і закордонних йогуртових заквасок, а також чистих культур біфідобактерій B.adolescentis C-52, B.longum Я - 3, B.bifidum - 1. Проаналізовано хімічний склад, мікробіологічні та реологічні показники одержуваного продукту. Досліджено зміну органолептичних і мікробіологічних показників під час збереження соєвого ферментованого продукту протягом 14 діб. Оптимізовано технологію отриманих соєвих ферментованих продуктів, апробовану за виробничих умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л912.43 + Л987
Шифр НБУВ: РА320823 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Селіванська І.О. 
Розробка технології комплексної переробки сої з отриманням консервованих продуктів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.13 / І.О. Селіванська ; Одес. нац. акад. харч. технологій. — О., 2005. — 18 с. — укp.

Науково обгрунтовано доцільність використання та технологію одержання лущеної сої з метою інтенсифікації її переробки, підвищення поживної цінності кінцевого продукту, поліпшення його органолептичних властивостей. Підтверджено технологічну необхідність попередньої волого-екстракційно-теплової обробки лущених соєвих бобів для вилучення антипоживних речовин (сапонінів, олігоцукрів, фітатів) та підготовки сої до етапу диспергування. Оптимізовано умови процесу диспергування у системі "соєве борошно - вода". Уперше визначено термодинамічні властивості молока соєвого сухого (МСС) за різних температурних режимів зберігання та встановлено залежності термодинамічних параметрів вологопереносу від рівноважного вологовмісту та температури. Побудовано математичну модель градуювання органолептичних показників режимів сушіння МСС. Проведено експериментальне дослідження кінетики сушіння побічного продукту виробництва МСС (окари) у кип'ячому шарі. Вивчено харчову цінність та біологічну дію МСС в експерименті на лабораторних тваринах. Визначено його нешкідливість, позитивний вплив на стан кісткової системи, специфічну дію на моделях пародонтиту та цукрового діабету.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л912.43 + Л961.1 +
Шифр НБУВ: РА340828

Рубрики:

      
5.

Пожіткова Л.Г. 
Удосконалення технології виробництва функціональних інгредієнтів з сої: автореф. дис... канд. техн. наук: 03.00.20 / Л.Г. Пожіткова ; Одес. нац. акад. харч. технологій. — О., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено вплив ферментних препаратів на модифікацію біополімерів сої. Встановлено оптимальне співвідношення ферментних препаратів для виробництва соєвого екстракту. Вивчено біохімічний склад соєвих екстрактів після застосування ферментативного гідролізу. Одержано продукти, збагачені рослинним білком, мінеральними елементами, харчовими волокнами, фіторечовинами сої. Досліджено процеси росту та розмноження пробіотичних мікроорганізмів на одержаних соєвих екстрактах. Виявлено, що використання соєвих екстрактів дозволяє одержати ферментовані продукти пробіотичної дії. Вперше показано можливість використання соєвої окари як сировини для одержання препарату пектину, який за органолептичними та технологічними показниками не відрізняється від яблучного та цитрусового. Теоретично обгрунтовано й експериментально доведено можливість виробництва функціональних харчових інгредієнтів з соєвих бобів на основі використання ферментних препаратів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л912.43 + Л987 +
Шифр НБУВ: РА361335

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського