Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (97)Книжкові видання та компакт-диски (43)
Пошуковий запит: (<.>U=Н53-09$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія: Будівництво   
1.

Хохрякова 
Вибір методів підсилення залізобетонних колон в умовах реконструкції діючих промислових підприємств: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.08 / Дар'я Олександрівна Хохрякова ; Придніпровська держ. академія будівництва та архітектури. — Д., 2009. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-09 + Н72-09
Шифр НБУВ: РА365921

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Єрьоменко О.Ю. 
Ефективність варіантів підсилення у стиснутій зоні залізобетонних елементів, що працюють на згин: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / О.Ю. Єрьоменко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К,, 2006. — 19 с.: рис. — укp.

Досліджено, проаналізовано та порівняно напружено-деформований стан залізобетонних згинальних елементів, підсилених у стиснутій зоні шаром армованого полімербетону, сталефібробетону та дрібнозернистого бетону. Розглянуто і проаналізовано характер руйнування залізобетонних балок з урахуванням особливостей матеріалів підсилення. Установлено закономірність характеру тріщиноутворення та розкриття тріщин у досліджуваних балках від початку навантаження до руйнування. Проаналізовано зростання прогинів у балках, підсилених різними матеріалами (сталефібробетоном, полімербетоном, дрібнозернистим бетоном). Виявлено закономірності впливу властивостей різних матеріалів на міцність контактних швів у стиснутій зоні балок. Запропоновано рекомендації щодо урахування особливостей роботи матеріалу під час проектування підсилення залізобетонних балок з використанням зазначених матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-09 +
Шифр НБУВ: РА343457

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Римар Я. В. 
Міцність та деформативність залізобетонних балок, підсилених під навантаженням нарощуванням арматури: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / Я. В. Римар ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено методику експериментальних досліджень залізобетонних балок до підсилення та після їх підсилення нарощуванням січення арматури у розтягнутій зоні з вивченням впливу рівня навантаження на характеристики напружено-деформованого стану балок. Наведено результати експериментальних досліджень залізобетонних балок і пакетів арматури. Одержано параметри міцності, деформацій бетону, арматури та прогинів, а також їх зміни до введення арматури підсилення та після нарощування арматури за дії навантаження. Розроблено та запропоновано методику розрахунку залізобетонних балок. Наведено результати експериментальних і теоретичних досліджень та їх порівняння.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-09 + Н539.1-01-07
Шифр НБУВ: РА369963 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Мурин А. Я. 
Міцність, жорсткість і тріщиностійкість залізобетонних балок, підсилених зовнішньою композитною арматурою: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / А. Я. Мурин ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2011. — 19 с.: рис., табл. — укp.

Експериментально одержано закономірності впливу на міцність, деформативність і трищиностійкість залізобетонних балкових конструкцій, підсилених зовнішньою клмпозитною арматурою. Вперше одержано залежності з визначення необхідної кількості зовнішньої композитної арматури з використанням елементів деформаційної моделі. Розроблено розрахунковий апарат з визначення міцності, деформативності та тріщиностійкості нормальних перерізів залізобетонних балок, підсиоених зовнішніми композитними матеріалами, з використанням елементів деформаційної моделі. Вперше розроблено та досліджено систему анкерування зовнішньої композитної арматури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-09
Шифр НБУВ: РА381776 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
5.

Боярчук Б.А. 
Міцність, тріщиностійкість та деформації залізобетонних конструкцій при різних способах підсилення розтягнутої зони: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Б.А. Боярчук ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Проведено обстеження залізобетонних конструкцій промислових та цивільних будівель, які були у довгостроковій експлуатації. За визначеними характерними дефектами і пошкодженнями залізобетонних згинальних елементів обрано спосіб і матеріали їх підсилення у розтягнутій зоні. На основі експериментальних досліджень залізобетонних балок, підсилених шарами неармованого сталефібробетону, армованого полімербетону та армованого важкого бетону, порівняно основні якісні параметри елементів підсилення. Виявлено ефективність різних способів підсилення, позитивні та негативні сторони у процесі короткочасних випробувань. Для кожного способу підсилення зроблено кількісну оцінку основних показників конструкції: міцності, тріщиностійкості та деформативності. Запропоновано способи розрахунку підсилених конструкцій, які враховують фізико-механічні властивості сучасних ефективних матеріалів, нові розробки у межах Державних будівельних норм України та останні досягнення теорії залізобетону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-028 + Н53-09
Шифр НБУВ: РА326671

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
6.

Смолянінов М.Ю. 
Підвищення міцності й тріщиностійкості залізобетонних елементів, підсилених акриловим полімеррозчином, при дії короткочасних статичних і багаторазово повторних навантажень: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / М.Ю. Смолянінов ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2007. — 24 с. — укp.

Проаналізовано конструктивні рішення, що стосуються підсилення та відновлення бетонних і залізобетонних елементів, підсилених акриловими композиціями, а також методи їх розрахунку за короткочасного та багаторазового повторного навантаження. Одержано експериментальні дані стосовно коротконесучої здатності, тріщиностійкості та деформативності залізобетонних елементів, підсилених зазначеними композиціями, а також стосовно витривалості, тріщиностійкості та дефомативності даних елементів за багаторазово повторних навантажень. Експериментальним шляхом установлено величини відносної межі витривалості залізобетонних елементів, підсилених акриловими композиціями, залежно від схеми підсилення, товщини підсилювального шару, кількості циклів, рівня навантажень і частоти. Розроблено методику експериментально-теоретичного оцінювання їх відносної межі витривалості, а також несучої здатності за статичного та багаторазово повторного навантаження. Проведено статистичну обробку експериментальних даних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-09 +
Шифр НБУВ: РА355070

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
7.

Цибульник І.О. 
Підсилення залізобетонних плит сталефібробетоном: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / І.О. Цибульник ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Наведено результати експериментальних і теоретичних досліджень напружено-деформованого стану залізобетонних плит до та після підсилення сталефібробетоном з рівномірно розподіленим навантаженням. Опирання плит шарнірне за контуром, плити армовано ненапруженою та попередньо напруженою арматурою, розташованою в одному та двох напрямках. Запропоновано залежності для визначення міцності, тріщиностійкості та прогинів плит, підсилених шаром сталефібробетону в розтягнутій зоні з урахуванням схеми їх руйнування до підсилення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-09 +
Шифр НБУВ: РА332331

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
8.

Задорожнікова І.В. 
Підсилення стиснутої зони, як засіб відновлення експлуатаційних якостей залізобетонних згинальних елементів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / І.В. Задорожнікова ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено та проаналізовано напружено-деформований стан залізобетонних балок, підсилених у стиснутій зоні шаром полімербетону, сталефібробетону та дрібнозернистого важкого бетону. Проведено аналіз міцності залізобетонних згинальних елементів, підсилених у стиснутій зоні різними матеріалами залежно до їх деформативних і міцнісних властивостей. Внесено пропозиції щодо розрахунку підсилених залізобетонних згинальних елементів за деформаційною моделлю. Вивчено та проаналізовано характер тріщиноутворення, розкриття тріщин та прогинів у дослідних балках від початку навантаження до руйнування. Розглянуто особливості розрахунку підсилених у стиснутій зоні залізобетониих елементів за другою групою граничних станів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-09 +
Шифр НБУВ: РА344247

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
9.

Блалі ель Мостафа 
Порівняння ефективності методів підсилення залізобетонних згинальних елементів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Блалі ель Мостафа ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2005. — 17 с.: рис., табл. — укp.

Узагальнено, проаналізовано та зівставлено напружено-деформовані стани залізобетонних балок, підсилених у розглянутій зоні ефективними сучасними матеріалами. Установлено особливості роботи ефективних матеріалів за умов підсилення у порівнянні з традиційним способом підсилення нарощуванням розтягнутої зони шаром важкого армованого бетону. Визначено закономірності утворення та розкриття тріщин у підсилених балках від початку навантаження до руйнування. З'ясовано особливості зміни жорсткостей (прогинів) залежно від матеріалу підсилення. Наведено рекомедації щодо урахування особливостей роботи матеріалу у разі проектування підсилення залізобетонних балок з застосуванням даних матеріалів. З використанням імовірнісно-статистичного методу (методу Монте-Карло) доведено достатню надійність запропонованих розрахункових формул.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-09 +
Шифр НБУВ: РА337852

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського