Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (113)Книжкові видання та компакт-диски (95)
Пошуковий запит: (<.>U=Н539.1-028$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 21
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія: Будівництво   
1.

Савицький В.В. 
Вплив короткочасних малоциклових навантажень на напружено-деформований стан і міцність нерозрізних збірно-монолітних залізобетонних балок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / В.В. Савицький ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено методику визначення напружено-деформованого стану і міцності нормальних перерізів нерозрізних збірно-монолітних залізобетонних балок на основі сучасної розрахункової деформаційної моделі. Експериментально досліджено роботу даних балок за одноразового та повторного навантаження, обгрунтовано нові деформаційні граничні умови їх розрахунку з урахуванням перерозподілу зусиль, наведено нові експериментальні дані про їх перерозподіл та напружено-деформований стан, проаналізовано вплив повторних навантажень. Статистично доведено задовільну збіжність між теоретичними даними по викладеній методиці та експериментальними даними. Розроблено рекомендації щодо практичного застосування зазначеної методики розрахунків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028 +
Шифр НБУВ: РА350932

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Аметов Ю.Г. 
Вплив режиму навантаження і тривалого витримування під навантаженням на несучу здатність сталебетонних балок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Ю.Г. Аметов ; Держ. наук.-дослід. ін-т буд. конструкцій. — К., 2003. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Сформульовано та обгрунтовано вихідні передумови розрахунку, на підставі яких розроблено розрахунковий апарат для оцінки міцності нормальних перерізів сталебетонних згинальних конструкцій за короткотермінового навантаження та довантажування після тривалого витримування під навантаженням. Для всіх стадій роботи сталебетонних згинних конструкцій розроблено алгоритм розрахунку. Проведено експериментальні дослідження впливу характеру дії навантаження на несучу здатність сталебетонних балок. Виконано експериментальну оцінку впливу геометрії перетину та тривалості випробувань на межові деформації крайніх стиснутих волокон бетону сталебетонних балок. Надано рекомендації для визначення розрахункових значень міцнісних і деформаційних характеристик матеріалів даних конструкцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028.011 +
Шифр НБУВ: РА327512

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Струк Р.Ф. 
Вплив тривалих процесів та корозії на міцність залізобетонних балок при дії навантаження: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Р.Ф. Струк ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Наведено результати експериментальних і теоретичних досліджень корозії бетону й арматури залізобетонних балок за одночасної дії агресивного середовища та навантаження різної інтенсивності. Розглянуто особливості корозії та зміни форми поперечних перерізів стиснутих бетонних елементів і залізобетонних балок за дії навантаження. Запропоновано під час здійснення розрахунку міцності даних елементів і балок користуватися розрахунковим поперечним перерізом, який має непошкоджений внутрішній бетон і зовнішній шар частково деградованого корозією бетону зі зменшеними характеристиками міцності. За цього форма стиснутої зони бетону балок приймається трапецієподібною, що найбільш відповідає реальній формі поперечних перерізів, зруйнованих внаслідок одночасної дії агресивного середовища та навантаження залізобетонних балок. Показано, що теоретичні й експериментальні значення міцності задовільно узгоджуються.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-028.04 + Н539.1-028.4 +
Шифр НБУВ: РА338015

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Слободянюк С.О. 
Деформаційний розрахунок і стійкість стержневих залізобетонних систем з урахуванням тривалих процесів: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.01 / С.О. Слободянюк ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2002. — 32 с.: рис. — укp.

Розроблено теорію деформаційного розрахунку плоских та просторових стрижневих залізобетонних систем, а також критерії їх тривалої міцності та стійкості з урахуванням зміни у часі усадки, повзучості та модуля пружності бетону. Побудовано та проаналізовано методи сил, переміщень та скінченних елементів. Визначено напруги в арматурі та бетоні. Проведено розрахунки, які співставлено з експериментальними даними. Розроблено модифікований метод початкових параметрів повзучості та знайдено залежності між компонентами деформацій та компонентами зусиль для залізобетонного стрижня як елемента системи з урахуванням багаторядкового армування та повзучості бетону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028.04 +
Шифр НБУВ: РА322022

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
5.

Бамбура А.М. 
Експериментальні основи прикладної деформаційної теорії залізобетону: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.01 / А.М. Бамбура ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2006. — 39 с. — укp.

З використанням результатів експериментально-теоретичних досліджень розроблено засади прикладної деформаційної теорії для залізобетону стрижневих систем, яка базується на реальних діаграмах деформування бетону й арматури за різного напружено-деформованого стану та зовнішніх дій. Експериментально визначено закономірності впливу режиму навантаження (одно- і двоосьового стискання, градієнта напружень, повторюваних навантажень високого рівня та тривалої дії навантаження високого рівня) і технологічних факторів на параметри діаграми стискання бетону у широкому діапазоні зміни його міцності та поведінку залізобетонних елементів під навантаженням. Запропоновано аналітичні залежності для визначення параметрів діаграм деформування бетону за різних режимів навантаження, а також на базі деформаційного методу аналітичний апарат для визначення напружено-деформованого стану нормальних перерізів (двотаврового, круглого та кільцевого) звичайних і попередньо напружених згинних і позацентрово стиснутих залізобетонних елементів за різних режимів навантаження. Наведено рекомендації щодо нормування параметрів діаграм деформування бетону для розрахунку залізобетонних елементів за двома групами межових станів. Розроблено метод "трьох кривизн" для визначення несучої здатності нерозрізних залізобетонних балок і балок на деформівній основі. Наведено результати експериментальних і теоретичних досліджень напружено-деформованого стану залізобетонних конструкцій і елементів об'єкту "Укриття" Чорнобильської АЕС, будівлі вокзалу "Київ-Пасажирський", супермаркету "МЕТРО" в м.Харкові.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028 +
Шифр НБУВ: РА342224

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
6.

Байда 
Залишкова несуча здатність залізобетонних балок після їх часткового руйнування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Денис Миколайович Байда ; Київський національний ун-т будівництва і архітектури. — К., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028.011
Шифр НБУВ: РА337404

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
7.

Лучко Й.Й. 
Методи оцінки тріщиностійкості та довговічності залізобетонних елементів конструкцій: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 01.02.04 / Й.Й. Лучко ; НАН України. Фіз.-мех. ін-т ім. Г.В.Карпенка. — Л., 1999. — 34 с. — укp.

Розглянуто ефективні методи оцінки несучої здатності, тріщиностійкості та напружено-деформованого стану у залізобетонних балкових елементах, досліджених на підставі концепцій пружно-пластичної механіки руйнування і механіки залізобетону. Розроблено теоретичні методи визначення характеристик граничного стану залізобетонних елементів під час коротко- та довготривалих навантажень. Подано розрахункові моделі й розв'язано задачі утворення та докритичного розвитку тріщин у нестаціонарній постановці. Проведено дослідження сумісної роботи бетону та арматури, а також зчеплення арматурних стержнів, що з'єднані трубчастими елементами. Розв'язано задачі з розподілу дотичних напружень між бетоном та арматурою. Розроблено модель корозійної деградації бетону, розкрито вплив напруження на його корозійну стійкість. Наведено результати експериментальних досліджень, які співставлено з розрахунковими даними.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-021.1 + Н539.1-028.013
Шифр НБУВ: РА307784 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
8.

Бредньов А.М. 
Міцність та тріщиностійкість залізобетонних балок за похилими перерізами при дії малоциклових навантажень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / А.М. Бредньов ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2007. — 20 с. — укp.

Наведено результати експериментальних і теоретичних досліджень роботи технологічно пошкоджених бетонних призм у разі стиску за умов дії статичного та малоциклового навантажень, а також залізобетонних балок у разі згину за умов дії малоциклового навантаження. Визначено вплив технологічної пошкодженості на фізико-механічні характеристики бетону. Установлено залежність формування технологічної пошкодженості бетону від конструктивних факторів, а саме: насичення зразків поперечною та поздовжньою арматурою. Проаналізовано характер утворення та розвитку тріщин у технологічно пошкоджених залізобетонних елементах, що зазнають згину за дії малоциклового навантаження. Проведено аналіз експериментальних даних досліджень стосовно малоциклових навантажень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028.4 +
Шифр НБУВ: РА352149

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
9.

Хміль Р.Є. 
Міцність, деформативність, тріщиностійкість залізобетонних балок при дії агресивного середовища: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Р.Є. Хміль ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено напружено-деформований стан бетонних стиснутих і залізобетонних згинальних елементів за умов одночасної дії агресивного середовища та навантаження. Одержано експериментальні дані зміни в часі деформацій бетону та прогинів стиснутих і згинальних елементів за даних умов. Установлено, що методика норм завищує міцність таких конструкцій до 13,7 %, що є небезпечним для експлуатації. Наведено методику розрахунку бетонних і залізобетонних елементів, пошкоджених корозією за одночасної дії на них навантаження. На підставі порівняння результатів експериментальних і теоретичних величин міцності елементів пошкоджених корозією під навантаженням підтверджено достовірність запропонованого методу розрахунку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028.012 + Н53-082.01 +
Шифр НБУВ: РА324704

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
10.

Крантовська О.М. 
Міцність, тріщиностійкість та деформативність приопорних ділянок нерозрізних залізобетонних балок: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / О.М. Крантовська ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2009. — 23 с. — укp.

Висвітлено вдосконалену деформаційну модель розрахунку міцності нормальних і похилих перерізів нерозрізних двопрогінних балок з урахуванням їх складного напружено-деформованого стану під час простого пропорційного навантаження та вдосконалену інженерну методику розрахунку несучої здатності похилих перерізів нерозрізних балок. Підтверджено незадовільну збіжність між розрахунковими й експериментальними даними тріщиностійкості нерозрізних балок і ширини розкриття тріщин в них. Визначено, що застосування деформаційного методу Державного Науково-Дослідного Інституту Будівельних конструкцій (НДІБК) і шаруватої деформаційної моделі дозволяє задовільно прогнозувати деформативність нерозрізних залізобетонних балок у різних прогінних перерізах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-01-07 + Н539.1-028 +
Шифр НБУВ: РА369183

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
11.

Карп'юк Ф.Р. 
Міцність, тріщиностійкість та деформативність приопорних ділянок попередньо напружених таврових залізобетонних елементів: автореф. дис. ... канд. техн. наук: 05.23.01 / Ф.Р. Карп'юк ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2010. — 23 с. — укp.

Проведено експериментально-теоретичне дослідження напружено-деформованого стану (НДС) й несучої здатності приопорних ділянок (ПД) попередньо-напружених (ПН) таврових залізобетонних балок, удосконалено деформаційну модель (ДМ) роботи даних елементів та інженерну методику (ІМ) розрахунку їх міцності. Проаналізовано вплив дослідних факторів на тріщиностійкість, деформативність і міцність ПД залізобетонних ПН таврових елементів (ТЕ) у взаємодії. Описано механізм і форми руйнування ПД дослідних таврових залізобетонних елементів залежно від співвідношення дослідних факторів. Удосконалено шарувату ДМ разрахунку НДС прогінних і ПД залізобетонних ПН ТЕ, ІМ розрахунку міцності ПД залізобетонних ПН ТЕ за похилою тріщиною та стислою смугою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н537-01-07 + Н539.1-028.4
Шифр НБУВ: РА370297 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
12.

Мохебімогхаддам Б.А. 
Напруженно-деформований стан статично невизначених двопрольотних залізобетонних балок при довготривалій дії сульфатних розчинів та короткочасного навантаження: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Б.А. Мохебімогхаддам ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт.. — Д., 2002. — 18 с.: рис. — укp.

Дослідження виконано на статично невизначених двопрольотних залізобетонних балках прямокутного поперечного профілю. Розроблено методику несучої здатності, тріщиноутворення та згинальної жорсткості нормальних перерізів залізобетонних елементів, що згинаються, з урахуванням довготривалої тристоронньої дії сульфатних розчинів. Запропоновано розрахункову модель розподілу згинальних моментів у статично невизначених двопрольотних залізобетонних балках за умов короткочасного навантаження після довготривалої дії сульфатних розчинів. Для оцінки згинальних залізобетонних елементів, розрахунків згинальної жорсткості, несучої здатності та прогинів розроблено програми для ПЕОМ мовою "Basic".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028.012 +
Шифр НБУВ: РА322039

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
13.

Бліхарський З.Я. 
Напружено-деформований стан залізобетонних конструкцій в агресивному середовищі при дії навантаження: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.01 / З.Я. Бліхарський ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2005. — 37 с.: рис. — укp.

Визначено закономірності зміни характеристик міцності та деформативності бетону і арматури залежно від рівня навантаження та агресивного середовища, параметри напружено-деформованого стану залізобетонних балок з корозійними пошкодженнями за умов навантаження. Виявлено аналітичні залежності для визначення глибини корозійних пошкоджень бетону залізобетонних конструкцій з урахуванням напружень в бетоні, подано пропозиції щодо визначення параметрів деформацій усадки та повзучості бетону з корозійними пошкодженнями. Розроблено інженерний метод розрахунку залізобетонних конструкцій з корозійними пошкодженнями та пропозиції щодо розрахунку підсилених після корозії залізобетонних конструкцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-082.04 + Н539.1-028.01 +
Шифр НБУВ: РА339163

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
14.

Бабич В.Є. 
Напружено-деформований стан і міцність нерозрізних залізобетонних балок при одноразових та повторних навантаженнях: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / В.Є. Бабич ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2005. — 20 с. — укp.

Розроблено методику визначення напружено-деформованого стану та міцності нормальних перерізів нерозрізних залізобетонних балок, базуючись на сучасній розрахунковій деформаційній моделі та результатах експериментального дослідження роботи таких балок за одноразового та повторного навантаження. Наведена методика дає змогу обгрунтувати нові деформаційні межові умови розрахунку нерозрізних залізобетонних балок з урахуванням перерозподілу зусиль, сформульовано передумови розрахунку. Одержано нові експериментальні дані про перерозподіл зусиль у нерозрізних залізобетонних балках, вплив на їх роботу повторних навантажень. Установлено, що пластичні шарніри у перерізах балок можуть виникати внаслідок пластичного деформування бетону стиснутої зони, коли він працює на низхідній ділянці діаграми деформування. Статистично підтверджено задовільну збіжність між теоретичними даними, одержаними за запропонованою методикою, й результатами експериментів. Створено рекомендації щодо практичного застосування розробленої методики розрахунків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028 +
Шифр НБУВ: РА337548

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
15.

Ковров А.В. 
Напружено-деформований стан нерозрізних залізобетонних балок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / А.В. Ковров ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2007. — 25 с. — укp.

Розроблено методики визначення напружено-деформованого стану нерозрізних залізобетонних балок, у тому числі на пружній основі, за короткочасної та динамічної дії навантаження, засновані на чисельно-аналітичному варіанті методу граничних елементів. Запропоновано методику застосування методу граничних елементів для розрахунку балок зі змінною жорскістю. Створено методику та програми розрахунку нерозрізних залізобетонних балок, у тому числі на пружній основі, з урахуванням перерозподілу зусиль. Розроблено методику автоматизованого визначення частот власних коливань за допомогою чисельно-аналітичного варіанта методу граничних елементів. Створено алгоритми автоматизації формування матриць для визначення частот та побудови форм власних коливань нерозрізних залізобетонних балок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028 +
Шифр НБУВ: РА349690

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
16.

Дмитренко А.О. 
Напружено-деформований стан похилих перерізів залізобетонних елементів, що згинаються: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / А.О. Дмитренко ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2007. — 20 с. — укp.

Проведено теоретичні й експериментальні дослідження міцності та напружено-деформованого стану похилих перерізів залізобетонних елементів, що згинаються, залежно від поперечного армування та прольоту зрізу. Виявлено фактори, що впливають на утворення похилих тріщин. Визначено вплив поздовжньої арматури на тріщиностійкість похилих перерізів залізобетонних елементів, що згинаються, вперше одержано формулу для аналітичного опису даного процесу. Досліджено напружено-деформований стан похилих перерізів залізобетонних елементів, що згинаються, у стадіях появи та розкриття похилих тріщин. Удосконалено методику розрахунку зусилля виникнення похилих тріщин у залізобетонних згинальних елементах. Запропоновано методику розрахунку ширини їх розкриття. Розроблено методику визначення міцності похилих перерізів залізобетонних елементів, що згинаються, на базі триблокової моделі елемента у стані граничної рівноваги, з урахуванням даних про дійсні фізико-механічні властивості матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028.013 + Н539.1-028.4 +
Шифр НБУВ: РА349398

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
17.

Школа Ю.О. 
Несуча здатність і деформативність стержневих залізобетонних елементів при складному напруженому стані: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Ю.О. Школа ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено тріщинноутворення, деформативність і несучу здатність складнонапружених залізобетонних стрижневих елементів. Розв'язано задачу розподілу нормальних і дотичних напружень у стрижневому елементі прямокутної форми поперечного перерізу стисненого крутіння. Отримано вирази для аналітичного опису діаграм зсуву бетону й арматури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028.012
Шифр НБУВ: РА319194 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
18.

Ільницький Б.М. 
Несуча здатність похилих перерізів сталебетонних балок без зчеплення зовнішньої арматури з бетоном: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Б.М. Ільницький ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2005. — 21 с. — укp.

Вперше проведено дослідження несучої здатності похилих перерізів сталебетонних конструкцій без зчеплення зовнішньої стрічкової арматури з бетоном. Розглянуто існуючі типи сталебетонних конструкцій і методи їх розрахунку. Експериментально вивчено несучу здатність похилих перерізів сталебетонних балок без зчеплення зовнішньої стрічкової арматури з бетоном за контактом з різними видами поперечного та поздовжнього армування та плечами прикладання сили. Узагальнено особливості функціонування таких балок. Визначено сферу застосування існуючих методик розрахунку для обчислення несучої здатності похилих перерізів сталебетонних балок без зчеплення зовнішньої стрічкової арматури з бетоном за довжиною контакту. На базі поєднання методу скінченних елементів і послідовних наближень з урахуванням реальних діаграм деформування матеріалів розроблено методику розрахунку на ЕОМ. Наведено пропозиції щодо проектування сталебетонних балок без зчеплення зовнішньої стрічкової арматури з бетоном.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028.011 +
Шифр НБУВ: РА334582

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
19.

Жакін І.А. 
Несуча здатність сталебетонних колон при силових і інтенсивних температурних впливах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / І.А. Жакін ; Укр. держ. акад. залізнич. трансп. — Х., 2004. — 21 с. — укp.

Розроблено методику розрахунку термосилових впливів сталебетонних колон суцільного й кільцевого перерізів і бетонних колон круглого перерізу, що враховує тривісний напружений стан у бетоні, нестаціонарне температурно-вологісне поле з рухливою границею паротворення, змінність фізико-механічних характеристик матеріалів під час нагрівання, змінність параметрів деформування E й v залежно від рівня силових і температурних впливів, різні умови обпирання та модель бетону як трифазного середовища. Досліджено залежність пористості бетону від температури. На підставі аналітичних оцінок зроблено висновок, що ця залежність є слабкою й може не враховуватися у трифазній моделі бетону у разі температурного впливу. Розроблено алгоритм і складено програму розрахунку колон для ЕОМ, що дає змогу оцінити несучу здатність за термосилових впливів. Виявлено роль різних захисних матеріалів щодо вогнестійкості сталебетонних колон.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028.011 + Н539.1-028.7 +
Шифр НБУВ: РА333557

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
20.

Чайковський Р.Е. 
Розрахунок нерозрізних залізобетонних балок та рам на динамічні впливи: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Р.Е. Чайковський ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено розрахункові моделі, реалізовані за допомогою числово-аналітичного варіанта методу межових елементів, для визначення частот і форм власних коливань нерозрізних залізобетонних балок і одноповерхових залізобетонних П-подібних рам, а також напружено-деформованого стану (НДС) нерозрізних залізобетонних балок за умов вимушених коливань. Використання створених методик дозволяє визначати НДС досліджених залізобетонних конструкцій за умов динамічних впливів з урахуванням процесів тріщиноутворення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028.6 + Н539.22-028.6 +
Шифр НБУВ: РА365045

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського