Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (12)Книжкові видання та компакт-диски (26)
Пошуковий запит: (<.>U=П255.1-31$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Розсоха Є.В. 
Агробіологічна оцінка клонових підщеп яблуні в умовах Донбасу: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.07 / Є.В. Розсоха ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Висвітлено результати комплексної оцінки нових і перспективних клонових підщеп яблуні у маточнику конкурсного випробування та у полях розсадника за умов Донбасу. Виділено високоінтенсивні морозостійкі підщепи для оцінки їх у розсаднику та саду. Відібрано сорто-підщепні комбінування для вирощування одно- та дворічних садженців. Розроблено прийоми стимулювання кроноутворення в однорічок. Встановлено оптимальні параметри підщеп та висоти їх окулірування. Запропоновано технологію вирощування дворічних садженців з однорічною кроною, щеплених узимку з використанням відсадків-переростків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П255.1-313(4УКР55) +
Шифр НБУВ: РА324946

Рубрики:

      
2.

Власов В.І. 
Господарсько-біологічна оцінка сортів і підщеп яблуні в південному Поліссі України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.07 / В.І. Власов ; Нац. аграр. ун-т. — К., 1999. — 19 с. — укp.

В дисертації викладено результати досліджень придатності нових сортів і підщеп яблуні в умовах дерново-підзолистих піщаних грунтів південного Полісся. Виділені найбільш продуктивні сорти різних строків достигання з високою польовою стійкістю або імунні проти основних грибних хвороб, та насіннєві і клонові підщепи з підвищеною екологічною стійкістю, придатні для створення інтенсивних насаджень яблуні в умовах південного Полісся України. Основні результати впроваджені у виробництво.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П255.1-312(2УКР3),022

Рубрики:

      
3.

Корховий 
Отримання трансгенних рослин яблуні шляхом генетичної трансформації за допомогою Agrobacterrium tumefaciens: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.15 / Віталій Іванович Корховий ; Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України. — К;, 2005. — 22 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П255.1-31
Шифр НБУВ: РА338771

Рубрики:

      
4.

Пелехатий В.М. 
Оцінка нових клонових підщеп яблуні в розсаднику і саду в умовах центрального Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.07 / В.М. Пелехатий ; Нац. аграр. ун-т. — К., 1998. — 18 с. — укp.

Дисертацію присвячено вивченню нових клонових підщеп яблуні в розсаднику і молодому саду. Дано оцінку підщепам за виходом саджанців, встановлено економічну ефективність застосування підщеп у розсаднику. Визначено ступінь морозостійкості кореневої системи клонових підщеп. Вивчений вплив нових підщеп на ріст кореневої та надземної частин дерев яблуні, на їх швидкоплідність та продуктивність. Виявлено, що при збільшенні висоти щеплення до 60 см на клонові підщепи послаблюється ріст дерев, прискорюється вступ їх в плодоношення, збільшується питома продуктивність. За комплексом ознак в розсаднику та саду виділені і рекомендуються для виробничої перевірки підщепи яблуні селекції Інституту садівництва УААН ІС1-9 та ІС2-7, вони ж як штамбоутворювачі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П255.1-312(2Укр-4Кие),022

Рубрики:

      
5.

Чередниченко Л.І. 
Продуктивність маточника клонових підщеп яблуні залежно від утримання субстрату і видалення розгалужень у Правобережному Лісостепу України: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.07 / Л.І. Чередниченко ; Уман. держ. аграр. ун-т. — Умань, 2008. — 21 с. — укp.

Запропоновано способи регулювання температурного режиму субстрату у маточному насадженні й усування бічних розгалужень на відсадках підщеп М9 і М26, зокрема, внаслідок обприскування розчином калійної солі alpha-нафтилоцтової кислоти (КАНО). Визначено відмінності окорінення відсадків М9 залежно від способу утримання субстрату, залежність параметрів надземної частини відсадків від способу їх видалення у маточному насадженні М9 та строку обприскування та концентрації розчину КАНО у насадженні М9 і М26. Установлено можливість вирощування побілених крйдою відсадків М9, а також усування бічних розгалужень шляхом обприскування маточних рослин М9 і М26 розчином КАНО за концентрації 100 мг/л після третього підгортання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П252.121 + П255.1-312 +
Шифр НБУВ: РА359728

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського