Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (40)Книжкові видання та компакт-диски (29)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=П60-269$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Ковальчук Т.І. 
Господарсько корисні та біологічні ознаки корів різних генотипів новостворених молочних порід інтенсивного типу: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / Т.І. Ковальчук ; Львів. нац. ун-т вет. медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького. — Л., 2008. — 22 с. — укp.

Вивчено екстер'єрно-конституціональні особливості, молочну та м'ясну продуктивність, відтворні й адаптаційні якості, морфофункціональні властивості вимені корів різних генотипів новостворених українських чорно-рябої та червоно-рябої молочних порід. За оптимальних умов певного господарства перехідної зони з Полісся до Лісостепу України проведено порівняльне комплексне оцінювання господарсько корисних і біологічних ознак корів-первісток різних генотипів за голштинською породою, що значно підвищує вірогідність одержаних результатів досліджень. З урахуванням високого генетичного потенціалу та вибагливості голштинізованих тварин до умов середовища увагу приділено вивченню відтворних якостей, стійкості лактаційної діяльності, клінічних та інтер'єрних показників, які характеризують їх адаптаційні властивості й інтенсивність обміну речовин тварин різних генотипів. Доведено, що за підвищення частки спадковості голштинської породи в генотипі корів обох порід покращується їх продуктивність за одночасного погіршення відтворної здатності та м'ясних якостей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-269 + П60-60 +
Шифр НБУВ: РА360555

Рубрики:

      
2.

Ференц 
Господарсько-біологічні особливості корів української чорно-рябої молочної породи різних генотипів в умовах Прикарпаття: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / Любов Вікторівна Ференц ; УААН; Інститут розведення і генетики тварин. — Київ; Чубинське, 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-269 + П60-31
Шифр НБУВ: РА365462

Рубрики:

      
3.

Костюк В.В. 
Екстер'єрні та продуктивні особливості молочної худоби різного походження: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.01 / В.В. Костюк ; Ін-т розведення і генетики тварин НААНУ. — Чубинське, 2010. — 20 с. — укp.

Вивчено екстер'єрно-конституціональні особливості будови тіла та морфологічних ознак вимені корів новостворених українських молочних порід за використання інструментальної оцінки та методики лінійної класифікації з встановленням позитивного зв'язку між ознаками екстер'єру та рівнем молочної продуктивності корів. Доведено ефективність внутрішньолінійного підбору та комбінаційної здатності за поєднуваності ліній корів української чорно-рябої молочної породи й оцінки корів різного походження за адаптаційною здатністю. Виявлено спадкову зумовленість показників довічної продуктивності корів української чорно-рябої молочної породи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-269
Шифр НБУВ: РА372016 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Кам'янський В. В. 
Морфологічні параметри кісток п'ястка та пальців кисті при визначенні віку великої рогатої худоби: автореф. дис. ... канд. вет. наук : 16.00.02 / В. В. Кам'янський ; Харк. держ. зоовет. акад. — Х., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Вперше розроблено алгоритм остеологічного дослідження кісток п'ястка та пальців кисті великої рогатої худоби (ВРХ) як об'єктів дослідження у судово-ветеринарній медицині. Вперше науково обгрунтовано розроблену експертну остеологічну технологію. Доведено, що за будь-якого стану кісткового матеріалу залишається можливість визначення його вікової характеристики. Встановлено вікові параметри абсолютних розмірів кісток кисті ВРХ. Набуло подальшого розвитку питання методології створення та використання комп'ютерних технологій під час дослідження кісткового матеріалу ВРХ за його різного структурного стану та запропоновано авторську остеологічну комп'ютерну програму "Manus Vacca".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-269.2
Шифр НБУВ: РА380257 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Хмельничий Л.М. 
Оцінка ексер'єру тварин в системі селекції великої рогатої худоби: Автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 06.02.01 / Л.М. Хмельничий ; УААН. Ін-т розведення і генетики тварин. — Чубинське, 2005. — 40 с. — укp.

Вперше в Україні розроблено, апробовано та рекомендовано для широкого використання у селекційній галузі нові методи лінійної оцінки корів за типом будови тіла, які відповідають вимогам світових стандартів. У методичному аспекті розроблено комплекс селекційних заходів, використання яких дозволяє суттєво підвищити рівень вірогідності й об'єктивності лінійної класифікації у визначенні племінної цінності бугаїв-плідників за екстер'єрним типом народжених від них телиць. З використанням методик лінійної класифікації визначено рівень середніх та оптимальних показників оцінюваних статей, їх біологічно граничні відхилення, мінливість під впливом генотипових і паратипових факторів, успадкованість, ступінь і спрямованість кореляцій між ознаками екстер'єру та продуктивністю. Визначено параметри оптимального розвитку лінійних ознак для тварин досліджуваних порід. На сучасному етапі селекції з консолідації новостворених українських червоно- та чорно-рябої молочних порід з використанням комплексного підходу встановлено особливості формування екстер'єру тварин з урахуванням чинників продуктивності, віку, спадковості та співвідносного розвитку ознак з визначенням селекційно-генетичних параметрів. Вперше розроблено стандарти живої маси та лінійного росту для ремонтних телиць української червоно-рябої молочної породи у щомісячній динаміці від народження до 18-місячного віку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-269.8 + П60-334.3 +
Шифр НБУВ: РА336638

Рубрики:

      
6.

Гармаш О.І. 
Технологічні способи підвищення молочної продуктивності і відтворювальної здатності корів різних конституційних типів: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.04 / О.І. Гармаш ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2007. — 16 с. — укp.

Досліджено вплив складових раціону на відтворювальні якості, молочну продуктивність і життєздатність корів голштинської породи різних класів нормованого розподілу за типами конституції. Охарактеризовано вплив акліматизації на виживаність корів. Визначено спрямованість конституціональної мікроеволюції у процесі акліматизації тварин, наведено оцінку їх енергетичного балансу. Доведено, що підвищення концентрації жиру в раціоні корів після отелення сприяє відновленню їх маси тіла. Розроблено технологічні способи моніторингу фізіолого-продуктивного стану, підвищення плодючості, стабілізації енергетичного балансу та нормування енергетичної поживності раціону корів з різною напруженістю біосинтезу молока. Наведено прогностичні рівняння регресії щодо впливу споживання жиру раціону на прирости маси тіла корів. Визначено економічну ефективність виробництва молока і відтворювальної здатності у корів різних класів нормованого розподілу за типами конституції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-269.8 + П60-269.8 + П60-269.8
Шифр НБУВ: РА350281

Рубрики:

      
7.

Гармаш 
Технологічні способи підвищення молочної продуктивності і відтворювальної здатності корів різних конституційних типів: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.04 / Олена Іванівна Гармаш ; Херсонський держ. аграрний ун-т. — Херсон, 2007. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-269.8 + П60-269.8
Шифр НБУВ: РА350281

Рубрики:

      
8.

Козенко О.В. 
Фізіологічний статус великої рогатої худоби за умов впливу абіотичних чинників середовища: Автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 03.00.13; 16.00.06 / О.В. Козенко ; Львів. нац. акад. вет. медицини ім. С.З.Гжицького. — Л., 2004. — 41 с. — укp.

Проведено дослідження функціонального стану організму великої рогатої худоби за несприятливих екологічних, кліматичних та технологічних умов навколишнього середовища. Встановлено зміни показників периферійної крові тварин різних статевих і вікових груп залежно від екологічного стану місцевості та особливостей прийнятої технології ведення скотарства. З'ясовано, що внаслідок тривалої сукупної дії несприятливих чинників навколишнього середовища змінюються екстер'єрні показники великої рогатої худоби, тварини не відповідають стандарту для чорно-рябої породи. Виявлено ураження лімфоїдної та еритроцитарної системи, синтетичної функції печінки, а також зниження природної резистентності організму тварин. Доведено, що ріст і розвиток організму, морфологічний та біохімічний склад крові новонароджених телят залежать від функціонального стану організму матерів під час вагітності, а у віковому аспекті - від технології утримання та годівлі. Встановлено, що внутрішньом'язове введення тривітаміну та підгодівля полісолями мікроелементів протягом зимового утримання більш позитивно впливає на організм тварин за умов кращої годівлі та у віддалені терміни, зокрема, на новонароджених телят, які мають вищі показники імунного захисту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-27 + П60-269 +
Шифр НБУВ: РА330742

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського