Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (16)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=Р413.6-3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Білоусов А.М. 
Екстракорпоральна гемокорекція із застосуванням магнітокерованого сорбенту в інтенсивній терапії синдрому інтоксикації у хворих з патологією органів гепатопанкреатодуоденальної зони (експериментально-клінічне дослідження): Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.30 / А.М. Білоусов ; Дніпропетр. держ. мед. акад. — Д., 2004. — 40 с.: рис., табл. — укp.

Досліджено вплив нового методу екстракорпоральної гемокорекції з застосуванням магнітокерованого сорбенту на різні рівні гомеостатичних систем у хворих з синдромом ендогенної інтоксикації, обумовленим паталогією гепатопанкреатодуоденальної зони. В результаті застосування запропонованого методу екстракорпоральної гемокорекції в усіх хворих основної групи виявлено ознаки покращення метаболічного гомеостазу, рівноваги між антирадикальними та прорадикальними продуктами, що підтверджується достовірним зниженням токсичних форм кисню. Зазначено, що даний факт є основною патогенетичною відмінністю даного методу від комплексної традиційної інтенсивної терапії, проведеної у хворих групи порівняння. Встановлено, що характерною рисою розробленого методу з застосуванням магнітокерованого сорбенту є те, що даний метод є альтернативним не за детоксикаційним ефектом, а за системною неспецифічною біологічною модуляцією.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.5-3 + Р413.6-3 +
Шифр НБУВ: РА329791

Рубрики:

      
2.

Бобер Л.Й. 
Стан підшлункової залози у хворих на муковісцидоз залежно від асоціації фенотип - генотип: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / Л.Й. Бобер ; Львів. нац. мед. ун-т ім. Д.Галицького. — Л., 2009. — 19 с. — укp.

Наведено результати дослідження впливу генетичних і епігенетичних факторів на функціональний стан підшлункової залози хворих на муковісцидоз і перебіг захворювання в цілому. Показано, що визначення рівня фекальної еластази-1 у калі є високочутливим і високоспецифічним методом для встановлення ступеня зовнішньосекреторної недостатності підшлункової залози у хворих на муковісцидоз та для проведення диференційної діагностики між іншими синдромами мальабсорбції, а також дозволяє оптимізувати замісну терапію панкреатичними ферментами. Доведено, що предикторами розвитку ендокринних відхилень підшлункової залози є збільшення віку хворих на муковісцидоз, прогресування фіброзно-атрофічних змін підшлункової залози та важка легенева недостатність у разі хронічної гіпоксії. Розроблено схеми індивідуалізованого терапевтичного супроводу та персоніфікованого моніторингового спостереження на основі досягнення достатнього нутрітивного статусу пацієнта як основного показника компенсації стану хворого на муковісцидоз.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р419.9 + Р733.419.9 + Р413.6-3 +
Шифр НБУВ: РА363227

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського