Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (27)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>U=Р733.418.110.40$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Кміта І.В. 
Клініко-патогенетичне обгрунтування лікування бронхітів у дітей у поєднанні з остеопенією: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / І.В. Кміта ; Терноп. держ. мед. ун-т ім. І.Я.Горбачевського. — Т., 2005. — 20 с. — укp.

Вивчено питання підвищення ефективності діагностики та лікування ускладнень бронхітів у дітей. Досліджено насиченість кісток мінеральними речовинами, метаболізм сполучної тканини, кальцій-фосфорний обмін, стан системного імунітету й інтенсивність запального компонента залежно від клінічного варіанта бронхіту. Не зважаючи на рівномірну поширеність остеопатій серед дітей з бронхітами (за умов рецидивного - 50,0 %, хронічного - 40,0 %), тривалий, клінічно більш тяжкий перебіг хронічного запального процесу в бронхах сприяє більшому зниженню мінералізації кісткової тканини, що доведено наявністю діагностованих у разі хронічних бронхітів остепенії I - III ступеня (20,0 %) й остеопорозу (11,43 %). Визначено, що у разі рецидивного бронхіту мала місце лише остеопенія I - II ступеня. Запропоновано лабораторні й інструментальні критерії виявлення остепенії у дітей з рецидивним і хронічним бронхітами залежно від тривалості захворювання та частоти загострень. Серед них провідна роль належить визначенню кальцію, оксипроліну, румалонових антитіл, кріоглобуліну та оцінці денситограми за показниками стандартного відхилення. Патогенетично обгрунтовано доцільність і запропоновано схеми корекції остеопенії в дітей з бронхітами з використанням препарату "Кальцемін". У динаміці відстежено покращення стану мінералізації кісткової тканини, стабілізацію обміну сполучнотканинних елементів, зменшення інтенсивності запального компонента після застосування модифікованих схем лікування. Корегування діагностованого вторинного імунодефіциту клітинної ланки імунітету II ступеня та дисімунологлобулінемії проведено з використанням препарату "Циклоферону", ефективність якого за рецидивного та хронічного бронхітів доведено позитивною клініко-лабораторною динамікою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.201.1-52 + Р733.418.110.40-52 +
Шифр НБУВ: РА340393

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського