Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (116)Книжкові видання та компакт-диски (67)Журнали та продовжувані видання (13)
Пошуковий запит: (<.>U=з884.17$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Миц С.В. 
Алгоритми кореляційного декодування сімей кодів Ріда-Соломона: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / С.В. Миц ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. А.С.Попова. — О., 2004. — 24 с. — укp.

Знайдено нові структурні властивості сімей кодів Ріда - Соломона (РС). Розкрито сильну структуру частотно-часової циклічності РС-кодів і встановлено, що довільний РС-код завжди може бути представлений у формі сімей рипараметричних дискретних функцій, або у вигляді своїх базових (БКС) і породжуючих (ПКС) кодових слів. Урахування цих властивостей під час розробки практичних схем кодеків дає змогу зменшити складність їх технічної реалізації. Побудовано еквівалентні коди Ріда-Соломона і коди, задані дискретним перетворенням Віленкіна - Крестенсона над полями Галуа та встановлено їх структурні та дистанційні властивості. Запропоновано розділення потужності коду РС на непересічні парціальні підкоди з метою зменшення складності технічної реалізації кодеків, розроблено регулярний алгоритм рекуррентного синтезу безлічі БКС і ПКС для побудови кожного парціального коду. Запропоновано регулярні алгоритми неалгебраїчного кодування РС-кодів на основі безлічі БКС та імовірнісного декодування РС-кодів на основі безлічі КС. Розроблено регулярний алгоритм і економічні схеми ковзного кореляційного декодування РС-кодів на базі знайдених структурних властивостей частотно-часової циклічності. Проведено оцінку складності технічної реалізації кодеків розрізнення ансамблів шумоподібних сигналів з використанням сімей РС-кодів і розроблено практичні рекомендації щодо їх застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.17-014 +
Шифр НБУВ: РА332196

Рубрики:

      
2.

Нежуренко О.Г. 
Задачі маршрутизації в гібридній мережі передачі даних єдиної супутникової системи передачі інформації: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / О.Г. Нежуренко ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2004. — 19 с. — укp.

Запропоновано нову математичну модель функціонування гібридних мереж зв'язку, яка дозволяє на основі запропонованих коефіцієнтів розділення потоків знаходити затримку даних в гілках наземної мережі і супутниковому каналі залежно від вхідного навантаження, а також імовірність відмов у встановленні з'єднання для мовних викликів. На основі даної моделі вперше розроблено методику визначення оптимального плану розподілу потоків у всій гібридній мережі зв'язку, включаючи наземну і супутникові мережі. Методику побудовано на базі числового розв'язання задачі оптимізації середньої затримки даних в допустимій області змінних методом послідовного квадратичного програмування (FSQP). Використовуючи агрегативний підхід, створено імітаційний алгоритм функціонування досліджуваної системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.17-01 +
Шифр НБУВ: РА329646

Рубрики:

      
3.

Рачинський К.О. 
Метод підвищення перешкодозахищеності радіотехнічних систем управління космічними апаратами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.17 / К.О. Рачинський ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2006. — 16 с. — укp.

Уперше запропоновано метод підвищення перешкодозахищеності радіотехнічних систем на підставі адаптивного методу високошвидкісної передачі кодованої інформації, який використовує понад- (ПВЧ) і крайньовисокочастотний (КВЧ) діапазони в процесі прийому радіосигналу залежно від його рівня. Описано особливості застосування методу підвищення ефективності функціонування радіосистем з урахуванням впливу нелінійних ефектів, що виникають у разі розповсюдження радіохвиль ПВЧ і КВЧ діапазонів. Доведено можливість стійкого прийому-передачі інформації в істотно нестаціонарних каналах зв'язку з апріорно невідомими моментами зміни якісних показників передачі. Охарактеризовано основні напрямки підвищення ефективності функціонування систем радіозв'язку з урахуванням впливу нелінійності в радіоприймальних системах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.17-01 +
Шифр НБУВ: РА343035

Рубрики:

      
4.

Пашков Д.П. 
Метод підвищення пропускної спроможності радіоканалу управління космічними апаратами систем супутникового зв'язку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Д.П. Пашков ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2002. — 18 с.: рис. — укp.

Розроблено метод підвищення пропускної спроможності радіоканалу управління космічними апаратами (КА) для низькоорбітальних угрупувань з метою побудови понадвисокочастотних (ПВЧ) і крайньовисокочастотних (КВЧ) радіотехнічних систем (РТС) наземного комплексу управління (НКУ) у процесі реалізації однопунктної технології побудови. Наведено спосіб підвищення пропускної спроможності ПВЧ і КВЧ РТС на основі алгоритму адаптивного прийому сантиметрового та міліметрового діапазонів довжин хвиль. Запропоновано пристрій наведення антен наземних РТС НКУ, що забезпечує підвищення точності наведення та супроводу без істотного збільшення енергетичних витрат у радіоканалі. Враховуючи особливості побудови наземного сегмента управління, розроблено методику оцінки пропускної спроможності НКУ однопунктної технології.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.17-01 +
Шифр НБУВ: РА324938

Рубрики:

      
5.

Бакушевич А.Я. 
Модальне керування та оптимізація в задачах супроводу антенними системами: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.02.01 / А.Я. Бакушевич ; НАН України. Ін-т математики. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Побудовано нелінійну динамічну модель антенної системи. Здійснено аналіз нестаціонарних рівнянь збуреного руху, зокрема з вітровими навантаженнями. Досліджено кінематичні рівняння двовісної антенної системи з довільним розташуванням осей на рухомій основі та показано їх зв'язок з відповідними динамічними рівняннями та рівняннями збуреного руху. Проведено дослідження щодо стійкості за Ляпуновим вільної антенної системи для різних режимів та показано необхідність використання керувань. Одержано керовану нестаціонарну математичну модель антенної системи у канонічній формі Гесенберга та Фробеніуса. Розроблено модальне керування для моделі десятого та восьмого порядків. Розв'язано обернену задачу синтезу оптимального керування, аналітично знайдено функцію Ляпунова та показано, що керування є оптимальним у сенсі мінімуму побудованого квадратичного критерію якості. Оцінено час перехідного процесу антенної системи на скінченному інтервалі часу, визначено умови її вчасного виходу на задану динамічну точність супроводу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.17-55 +
Шифр НБУВ: РА338486

      
Категорія:    
6.

Івашина М.В. 
Оптимізація геометричних параметрів еліптичних спіральних антен для рухомих систем супутникового зв`язку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.07 / М.В. Івашина ; Севастоп. держ. техн. ун-т. — Севастополь, 2000. — 24 с. — укp.

Дисертацію присвячено проблемам розробки узагальнюючої моделі для дослідження спіральних антен з різними геометричними параметрами. Теоретичне дослідження характеристик випромінювання проведено на основі розв'язання задачі електродинаміки зі застосуванням методу векторного потенціалу з модельним розподілом струму у вигляді поступальної хвилі з уповільненою фазовою швидкістю, яка уточнювалася шляхом порівняння теоретичних і експериментальних досліджень характеристик випромінювання. Розроблено методику оптимізації геометричних параметрів еліптичних і циліндричних спіральних антен за умови формування осьового випромінювання з поляризацією, що наближається до кругової, при обмеженому рівні бічного і заднього випромінювання. Для визначення опору випромінювання спіральної антени застосовувався метод приведених ЕДС. Проведено експериментальне дослідження як характеристик випромінювання, так і вхідного опору еліптичних спіральних антен у діапазоні частот. Розроблено нові випромінювальні антени для систем рухомого супутникового зв'язку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з884.17-04 + з845.462
Шифр НБУВ: РА310962 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія:    
7.

Аль-Михлафі Мурад Абдулла 
Проблема електромагнітної сумісності у супутникових системах зв'язку Єменської республіки: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / Аль-Михлафі Мурад Абдулла ; Харк. держ. техн. ун-т радіоелектрон. — Х., 2001. — 15 с. — укp.

Вперше проаналізовано електромагнітну сумісність супутникових систем зв'язку (ЕМС ССЗ), які обслуговують Єменську республіку, показано доцільність і необхідність поліпшення електромагнітної обстановки (ЕМО) як всередині системи, так і міжсистемно. Обгрунтовано заходи щодо поліпшення ЕМО для конкретних напрямків зв'язку та в цілому в системі. Запропоновано застосування алгоритмів адаптивної компенсації перехідних завад для зменшення їх впливу на ССЗ із повторним використанням частот. Розроблено та запропоновано для забезпечення міжсистемної ЕМС вдосконалений алгоритм управління в ССЗ, синтезований відносно базису спостереження, який можна реалізувати у вигляді адаптивного компенсатора завад, що реалізується відносно різних фізичних параметрів. Даний алгоритм не потребує окремого каналу управління. Розроблено методику оцінки ймовірності появи поодиноких і групових порушень умов ЕМС, що дозволяє аналізувати ЕМО в угрупуваннях радіоелектронних засобів різного призначення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з884.17-01
Шифр НБУВ: РА315370 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Фількін К.М. 
Розробка методів порівняльного аналізу та оцінка алгоритмів формування сигналів для радіосистем з CDMA: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / К.М. Фількін ; Держ. п-во "Укр. НДІ зв'язку". — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено методи порівняльного аналізу, алгоритмів і структур пристроїв формування та генерування в системах радіотехніки та телекомунікацій, а також математичні основи побудови нових підкласів сигналів для систем мобільного зв'язку, що базуються на технологіях з кодовим поділом каналів. Розв'язано задачі формулювання вимог до сигналів, які використовуються для передачі дискретних повідомлень у радіосистемах з CDMA. Проведено порівняльний аналіз методів формування оптимальних сигналів, побудованих на базі псевдовипадкових послідовностей (ПВП) для радіосистем з CDMA. Проаналізовано й оцінено алгоритми формування ПВП. Уточнено принципи оцінювання якості датчиків. Проведено диференціювання вимог до генераторів ПВП, які використовуються у стільникових системах зв'язку. Модифіковано існуючі та розроблено нові алгоритми та пристрої генерації ПВП для систем зв'язку з кодовим поділом каналів. На основі ПВП GMW з властивостями ортогональності досліджено особливості використання нових класів сигналів в інформаційних системах з кодовим поділом каналів і синтезовані певні похідні системи сигналів. Завдяки проведеним дослідженням одержано закономірності взаємокореляційних спектрів пар послідовностей з надвисокими піками взаємної кореляції, які дозволяють проводити відбір послідовностей для систем зв'язку з CDMA серед всього класу послідовностей, збільшуючи число послідовностей з прийнятними кореляційними властивостями. Побудовано нові сімейства m-подідних послідовностей високої лінійної складності, які можуть бути застосовані у широкосмугових системах багатодистанційного доступу зі стрибаючою частотою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З841-01 + З884.17-01 +
Шифр НБУВ: РА361554

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського