Бази даних

Віртуальна довідка - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (1)Реферативна база даних (6)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>K=РІЗОМА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.
 Запитує:           Ірина (28.11.2011)
 Тема запиту:    Допоможіть знайти відповіді на так питання:Генетичні й типологічні зв'язки творчості письменників кінця XX століття з загальними тенденціями розвитку літературознавства й культурології. Символ лабіринту як загадкова модель світобудови у творах митців-постмодерністів. Роль і значення образу-символу інтернету як явища сучасного мобільного світу. Інтернет як світовий лабіринт (ілюзія керування світом) у творах митців початку XXI століття. Багаторівнева організація тексту в романі Дж. Фаулза «Маг». Значення образу-символу Інтернету в романі Я. Л.Вишневського «Самотність у мережі». Особливості зображення проблеми кохання і самотності в романі Я. Л. Вишневського «Самотність в Мережі». Образи головних героїв в романі Я. Л.Вишневського «самотність у мережі». Глобальна тема «самотності у світі» як наскрізний мотив твору Я. Л.Вишневського «самотність у мережі». Ідеальний образ героя, за Я. Л.Вишневським «самотність у мережі». Сенс екзистенційних пошуків героїв роману Марка Леві «Усе, що не було сказано». Коментар щодо тлумачення назви роману Марка Леві «Усе, що не було сказано». Тлумачення роману Марка Леві «Усе, що не було сказано» з позиції психоаналізу.
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського