Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=О485$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Шибаев А. Г. 
Пассажирские перевозки : учеб. пособие / А. Г. Шибаев, Г. Н. Сильванская, И. М. Петров; ред.: А. Г. Шибаев; Одес. нац. мор. ун-т. - О. : Феникс, 2013. - 331 c. - Библиогр.: с. 328-331 - рус.

Дана характеристика пассажирских транспортных услуг. Исследована структура мирового рынка морских пассажирских перевозок. Приведены формы организации пассажирских перевозок. Изложена общая классификация пассажирских судов. Рассмотрено современное состояние круизного судоходства в регионе. Раскрыты перспективы возрождения в Черноморском регионе круизного судоходства. Изложены особенности фрахтования пассажирских судов. Подана краткая характеристика современных источников водного транспортного права. Рассмотрены основные условия договора о судовом менеджменте. Раскрыто понятие комфортабельности судна, приведены основные показатели комфортабельности пассажирского судна. Проведен регрессионный анализ влияния комфортабельности судна на уровень тарифов.


Індекс рубрикатора НБУВ: О485 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА772094 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Цюпа А. 
Пасажирські перевезення на малих річках України - історія, сучасність та можливі перспективи / А. Цюпа // Дослідж. з історії техніки : зб. наук. пр. - 2019. - Вип. 25. - С. 4-6. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Розглянуто історію будівництва та експлуатації пасажирських суден Українського річкового флоту, призначених для роботи на малих річках. Висловлено жаль з приводу того, що незважаючи на майже сторічний досвід експлуатації цих суден на Десні, Прип'яті, верхів'ях Дніпра та інших малих річках України, в теперішній час такі перевезення повністю припинені, а призначені для них судна списані на металобрухт. Поставлено питання про актуальність відновлення пасажирських перевезень на цих річках для здійснення річкових круїзів, враховуючи велику кількість визначних місць на їх берегах. Запропоновано один з найдешевших варіантів будівництва суден для таких перевезень з використанням модернізованих проектів пароплавів, створених на Київському заводі "Ленінська кузня", що працювали на цих річках раніше, та показано можливий план такої модернізації. У плані передбачено два ресторани на головній та верхніх палубах, бар, музичний салон та приміщення для адміністрації круїзу. Звернено увагу на необхідність створення комфортних умов у пасажирських каютах для чого збільшується їх площа, поліпшується обладнання та запроваджується система клімат-контролю. Мета статі - привернення уваги громадськості до необхідності відновлення пасажирського судноплавства на малих річках України та обговорення однієї з можливостей будівництва придатних для цього суден.


Індекс рубрикатора НБУВ: О485

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72035 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Сёмин А. А. 
Проектирование и эксплуатация пассажирских судов внутреннего и смешанного плавания по критерию комфортабельности : [монография] / А. А. Сёмин. - Киев : Лира-К, 2020. - 189 c. - Бібліогр.: с. 125-132 - рус.

Представлено на основе комплексного подхода к идентификации факторов, влияющих на качество туристического продукта на внутреннем водном транспорте, способы конструирования пассажирских судов по критерию комфортабельности и оценки качества различных составляющих туристического продукта при эксплуатации круизного судна. Подана история развития пассажирского флота на внутренних водных путях Европы на основе классификации его по поколениям. Книга предназначена для проектных организаций в области судостроения, судоходных компаний, туристических операторов, а также студентов и аспирантов специальностей, связанных с судостроением, туризмом, маркетингом, менеджментом и управлением флота.


Індекс рубрикатора НБУВ: О425.15-02 + О485

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО38249 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Транспорт   
4.

Гальцова О. Л. 
Сучасний стан та динаміка пасажирських перевезень морським транспортом в Україні / О. Л. Гальцова // Наук. вісн. Полісся. - 2019. - № 2. - С. 120-125. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

За умов глобалізації становлення політичного, економічного суверенітету України характеризується втратою морського транспортного потенціалу. Стан функціонування морської транспортної галузі свідчить про наявність системних проблем і недоліків у цій сфері. Транспорт впливає на розвиток економіки в цілому, сприяє переміщенню ресурсів, пасажирів. Україна має вихід до морів, судноплавних річок до морського узбережжя, що є підгрунтям для розвитку морського транспорту проте, через багато факторів, не використовує свій потенціал. Вагомий внесок у дослідження розвитку, можливості використання морського потенціалу України зробили такі вчені: Ю. Сафонов, Ю. Коскіна, О. Петренко, Б. Буркинський, О. Каспрук, А. Калпинта інш. Не зважаючи на існування значної кількості наукових праць не до кінця залишаються вивченими особливості його розвитку, потребують дослідження аналіз та динаміка сучасного стану пасажирських перевезень для розробки дієвого економічного механізму формування конкурентоздатності морського транспорту. Основна мета статті - аналіз сучасного стану пасажирських перевезень та обгрунтування перспектив розвитку морського транспорту України. Досліджено сучасний стан морського транспорту в Україні. Проаналізовано динаміку перевезень морським транспортом. На основі результатів дослідження встановлено, що обсяги морських перевезень скорочуються, динаміка пасажирських перевезень морським транспортом демонструє падіння. Висновки: на основі результатів дослідження встановлено, що в країні є потенціал пасажирських морських перевезень, але він не використовується належним чином. Незначна участь українського флоту у перевезеннях зовнішньоторговельних вантажів призводить до посилення залежності України від стану світового фрахтового ринка та збільшення імпорту транспортних послуг.


Індекс рубрикатора НБУВ: О485 + О424.1-082

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73620 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Транспорт   
5.

Михайлова Ю. В. 
Особливості організації круїзних перевезень пасажирів на яхтах / Ю. В. Михайлова, Ю. О. Наврозова, А. А. Стеба // Вісн. Приазов. держ. техн. ун-ту. Сер. Техн. науки. - 2022. - Вип. 45. - С. 126-134. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження особливостей форм пасажирських перевезень на яхтах та, зокрема, процесу організації круїзних перевезень на яхтах. Морські та річкові перевезення пасажирів на яхтах є формою круїзу та класифікуються на дві самостійні групи: яхт-чартер та яхт-круїз. Близько 15 % світового ринку належить оренді яхт з екіпажем та 85 % - без екіпажу. При діапазоні від 1000 євро до більш 10 000 євро середня вартість оренди яхти у 2022 році становила 4420 євро. Хорватія була найпопулярнішим напрямком для оренди яхт у 2022 році: понад 38 % чартерних бронювань яхт було здійснено у країні. Організація обслуговування пасажирів на яхтах може бути різною в залежності від розміру та типу яхти, а також від вимог та очікувань клієнтів. Круїзи на яхті мають свої особливості організації та відрізняються від круїзів на лайнерах за розміром та кількістю пасажирів, маршрутами та портами, персоналом та обслуговуванням, вартістю, стилем та атмосферою. Яхт-круїзи організуються на невеликих суднах, які призначені для невеликої кількості пасажирів, більш індивідуалізовані та здійснюються в менш населених частинах світу, де доступність портів обмежена; мають меншу команду, що забезпечує більш індивідуальний підхід до обслуговування та персональні зв'язки з пасажирами вищі через більш преміальний досвід та меншу кількість пасажирів; більш релаксовану атмосферу з фокусом на природні краєвиди та відпочинок на морі. Компанія Dream Yacht Charter є світовим лідером в галузі оренди яхт та круїзів, з флотом, що складається з більш ніж 1000 яхт. Компанія SeaDream Yacht Club є лідером у категорії "Luxury Small Ships" за оцінкою Berlitz Complete Guide to Cruising and Cruise Ships у 2020 році.


Індекс рубрикатора НБУВ: О485.02

Шифр НБУВ: Ж69254:Техн.н. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського