Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Р733.413.022$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Федорців О. Є. 
Соціоетіологічні чинники розвитку гіпотрофії у дітей раннього віку на сучасному етапі / О. Є. Федорців, О. С. Чабан, Т. О. Воронцова // Вісн. соц. гігієни та орг. охорони здоров'я України. - 2001. - № 3. - С. 22-25. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Изучено влияние социальных и других факторов на развитие гипотрофии в раннем детском возрасте. Обследованы 442 ребенка в возрасте от месяца до 3-х лет с гипотрофией разной степени тяжести. Проанализирован анамнез жизни и болезни малышей. Обнаружено, что гипотрофия чаще возникает у детей из сельской местности, в семьях с неблагоприятными материально-бытовыми условиями. Имеет значение пол ребенка (гипотрофия чаще встречается у мальчиков). Способствуют развитию гипотрофии вредные привычки родителей, состояние здоровья матери во время беременности, особенности течения родов. Одним из наиболее важных мероприятий профилактики гипотрофии является рациональное вскармливание детей, правильный способ жизни родителей, улучшение материально-бытовых условий семей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.413.022-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16527 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Резніченко Г. І. 
Корекція порушень фосфоліпідного обміну при внутрішньоутробній гіпотрофії плода - шлях до зменшення захворюваності новонароджених / Г. І. Резніченко, Ю. Г. Резніченко // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2006. - № 2. - С. 146-148. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Изучен обмен фосфолипидов у беременных женщин с гипотрофией плода (ГП). Установлено, что у женщин с ГП уменьшена концентрация в эритроцитах фосфатидилинозита, сфингомиелина и фосфатидилхолина. Дополнительное назначение беременным с ГП препарата "Эссенциале" в течение месяца позволило уменьшить нарушения обмена фосфолипидов и снизить количество осложнений в родах и неонатальном периоде.


Ключ. слова: гипотрофия плода, фосфолипиды, "Эссенциале"
Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.11-458 + Р733.413.022

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Бережний В. В. 
Показання до проведення імунокорекції у дітей з гіпотрофією / В. В. Бережний, Н. І. Токарчук // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2005. - № 3. - С. 59-60. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.413.022-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Величко В. І. 
Застосування фізичних чинників у реабілітації дітей з гіпотрофією : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.33 / В. І. Величко; Укр. НДІ мед. реабілітації та курортології. - О., 2001. - 18 c. - укp.

Розглянуто проблему підвищення ефективності та оптимізації реабілітаційних заходів ддля лікування дітей, хворих на гіпотрофію. Досліджено клінічний стан новонароджених і дітей раннього віку до початку і після відновлювального лікування. Виявлено ефективність медичної реабілітації за даних умов. Визначено взаємозв'язки між вмістом цинку в крові, активністю лужної фосфатази, показниками ємнісного опору тканин і клінічними особливостями та тяжкістю гіпотрофії. Наведено дані про об'єм зовнішньоклітинної рідини та його зв'язок з ємнісним опором тканин. Розроблено комплексну програму реабілітації дітей з гіпотрофією, яка включає електрофорез сульфату цинку і диференційоване застосування масажу та лікувальної фізкультури залежно від ступеня тяжкості захворювання. За результатами проведених досліджень доведено ефективність комплексного використання електрофорезу сульфату цинку, загального масажу та лікувальної фізкультури у відновлювальному лікуванні дітей з гіпотрофією, що виявилось у поліпшенні показників психофізичного розвитку, прискоренні збільшення маси тіла, зниженні частоти, тривалості та тяжкості інтеркурентних захворювань, нормалізації рівня цинку в цільній крові, активності лужної фосфатази у сироватці крові та покращанні показників ємнісного опору тканин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.413.022-54

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА312790 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського