Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Р733.602.5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Тимченко О. І. 
Генофонд і здоров'я населення: вроджені судинні ураження шкіри : Моногр. / О. І. Тимченко, Ю. О. Щербак, О. В. Линчак, В. О. Галаган. - К. : ІГМЕ АМН України, 2005. - 101 c. - укp.

Висвітлено проблеми діагностики та запобігання виникненню вроджених вад розвитку судин шкіри. Визначено чинники ризику виникнення даного захворювання, запропоновано класифікацію вроджених судинних уражень шкіри. Висвітлено особливості диспансерного нагляду за даними хворими.

Освещены проблемы диагностики и предупреждения возникновения врожденных патологий развития сосудов кожи. Определены факторы риска возникновения данного заболевания, предложена классификация врожденных сосудистых поражений кожи. Освещены особенности диспансерного ухода за данными больными.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.602.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА665732 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Савичук Н. О. 
Прояви спадкового бульозного епідермолізу в порожнині рота у дітей / Н. О. Савичук, Н. О. Сороченко // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2015. - Вип. 24, кн. 4. - С. 403-411. - Бібліогр.: 30 назв. - укp.

Спадковий бульозний епідермоліз (СБЕ) маніфестує зниженою резистентністю шкірного покриву та слизових оболонок до незначних механічних впливів з розвитком травмоіндукованих або спонтанних міхурів. Близько 400 000 - 500 000 чоловік у світі хворі на СБЕ. З розвитком СБЕ асоційовані 1500 мутацій в 17-ти генах. СБЕ підрозділяють на 4 основні групи та 32 підтипи. Необхідність точної діагностики захворювання пов'язана з перспективними методами терапії. СБЕ характеризується багаточисленними маніфестаціями у порожнині рота з передбачуваними структурами залучення, які асоційовані зі специфічними підтипами захворювання та потребують спеціального підходу. Суттєві відмінності у проявах кожної форми СБЕ вказують на важливість їх розгляду для дифе ренціальної діагностики, планування стоматологічної профілактики та лікування у складі багатопрофільної допомоги.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.602.5 + Р733.661.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Фофанов О. Д. 
Лікування мембранозної атрезії шлунка, поєднаної з бульозним епідермолізом, у новонароджених. Огляд літератури та власні спостереження / О. Д. Фофанов, В. О. Фофанов, Р. І. Никифорук // Хірургія дит. віку. - 2017. - № 2. - С. 92-96. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Наведено літературні дані про розповсюдження, клініку, діагностику, лікування і прогноз поєднаних вад і мембранозної атрезії пілоричного відділу шлунка і бульозного епідермолізу у новонароджених. Наведено два власні спостереження поєднання даних вад. Зроблено висновок, що за наявності бульозного епідермолізу у новонародженої дитини необхідне обстеження на предмет можливої пілоричної атрезії. Прогноз при поєднанні атрезії шлунка і бульозного епідермолізу значною мірою залежить від ступеня ураження травного тракту, верхніх дихальних шляхів та наявності септичних ускладнень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.457.465.205.0-5 + Р733.602.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24339 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського