Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (18)Реферативна база даних (220)Книжкові видання та компакт-диски (218)Журнали та продовжувані видання (8)
Пошуковий запит: (<.>A=КРИКУН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

   Тип видання:   монографія   
1.

Крикун, М. Г.
Адміністративно-територіальний устрій Правобережної України в XV-XVIII ст. [Електронний ресурс] : кордони воєводств у світлі джерел / М. Г. Крикун. - К. : Інститут української археографії НАН України, 1993. - 184 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У монографії на підставі великого масиву як опублікованих, так і тих, які вперше введені в обіг, архівних джерел проведена реконструкція кордонів Київського, Волинського. Брацлавського та Подільського воєводств, простежена їх динаміка протягом 15-18 ст. Результати дослідження відображені на авторських історичних картах.



Кл.слова:
Україна -- адміністрування -- регіон

   Тип видання:   методичний посібник   
2.

Зашкільняк, Л. О.
Історія Польщі [Електронний ресурс] : від найдавніших часів до наших днів / Л. О. Зашкільняк, М. Г. Крикун. - Л. : Львівський національний університет імені Івана Франка, 2002. - 752 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Перший в українській історіографії синтез історії Польщі, підготовлений вченими Львівського національного університету імені Івана Франка, зроблено на підставі уважного опрацювання багатьох нових джерел га інтерпретаційних здобутків світової наукової літератури, а також значного досвіду викладання цього предмету студентам історичного та філологічного факультетів. Автори прагнуть подати картину цивілізаційного поступу людської спільноти на терені сучасної Польської Республіки, який простежується від появи першої людини, через формування народу і нації, котрі дали назву сучасній Польщі, до наших днів. Основну увагу приділено суспільним проявам життя поляків - політичному розвиткові, соціальним, економічним і культурним змінам, котрі визначали їхній стан у різні історичні епохи, а також взаєминам з сусідніми народами, передусім українцями. Книга призначена насамперед для студентів історичних та інших гуманітарнич спеціальностей університетів, а також для науковців і широкого загалу, який цікавиться минулим і сьогоденням сусідньої Польщі.



Кл.слова:
історія Європи -- сучасна історія -- давня історія -- Середньовіччя -- полоністика

   Тип видання:   монографія   
3.


Оборонний огляд: український вимір 2014–2018 [Електронний ресурс] : монографія / Ф. Саганюк [и др.] ; Міністерство оборони України, Національний університет оборони України імені Івана Черняховського. - Київ : РВВ Центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, 2019. - 196 с.

  Текст у форматі PDF 1.93 Мб


У монографії викладені сучасні підходи та досвід проведення у Міністерстві оборони і Збройних Силах України оборонного огляду в 2014–2015 роках. Надані певні методичні та практичні рекомендації для проведення чергового оборонного огляду сил оборони й розроблення за його результатами першої у новітній історії України Стратегії воєнної безпеки й Стратегічного оборонного огляду для більш ефективної протидії агресору в гібридній війні.

Видання розраховане на фахівців Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та науковців вищих військово-навчальних закладів, які досліджують або задіяні у організації проведення оборонного огляду сил оборони з метою розвитку їх спроможностей для спільних дій щодо оборони України та захисту її від агресора.



Кл.слова:
огляд -- правові та методологічні основи -- управління ризиками
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського