Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Реферативна база даних (16)
Пошуковий запит: (<.>K=РІЧИЩЕ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

   Тип видання:   зб. статей   
Категорія: Науки про Землю   
1.


Пойма и пойменные процессы [Електронний ресурс] / под ред. Н. Б. Барышникова, Р. С. Чалова. - СПб. : Изд-во РГГМУ, 2006. - 136 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В сборнике представлены материалы рабочего совещания Межвузовского координационного совета по проблеме эрозионных, русловых и устьевых процессов при МГУ, состоявшегося в апреле 2005 г. в Российском государственном гидрометеорологическом университете, посвященного исследованиям морфологии, гидрологии и гидравлики речных пойм. Сборник рассчитан на специалистов в области русловедения, гидрологии рек и флювиальной геоморфологии. Печатается по постановлению президиума Межвузовского научно-координационного совета по проблеме эрозионных, русловых и устьевых процессов при МГУ.



Кл.слова:
заплава -- заливні луки -- річище

   Тип видання:   науково-популярне видання   
2.

Козак, Євген.
Крути [Електронний ресурс] : рабів до раю не пускають / Є. Козак. - Л. : [б. в.], 2011. - 39 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Якби ще у травні 1917-го, коли принаймні півтора мільйона українців-вояків російської армії можна було поставити під жовто-блакитні стяги, не проґавили цієї нагоди, а прислухалися до прибічників ідеї українського війська, то наша історія могла б повернути в зовсім інше річище. Кілька мільйонів українців-солдатів і велике число українців-старшин, навіть високого рангу – були розкинені по всіх частинах фронтів і запілля російської армії. Саме тут крилася чи не найбільша сила революційної України, сила, з якої можна було викувати великі кадри української національної армії, – зауважує Борис Р. – Перший зрозумів це Микола Міхновський. Це був той, хто ще далеко перед революцією відчув, що українцям треба боротися не за зміну ладу в цілій Росії, але за усунення всякої московської влади в Україні.



Кл.слова:
українське військо -- битва під Крутами -- війна з Росією
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського