Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (76)Книжкові видання та компакт-диски (37)
Пошуковий запит: (<.>U=Х849(4УКР)053$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

   Тип видання:   навчальний посібник   
1.

Клименко, І. В.
Технології електронного урядування: навчальний посібник [Електронний ресурс] / І. В. Клименко, К. О. Линьов ; Національна академія державного управління при Президентові України. - Київ : Вид-во ДУС, 2006. - 225 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Розглядаються особливості використання технологій електронного урядування при виробленні та прийнятті державних управлінських рішень. Значну увагу приділено основним складовим електронного урядування, інформаційно-технологічним аспектам побудови інформаційної системи "Електронний уряд", наведені приклади моделей та структур її функціонування. Представлені системи електронного документообігу, розглянуті організаційно-управлінські засади запровадження електронних державних послуг: їх визначення, взаємозв’язки, класифікація та способи надання. Окремо розглянуті проблеми, пов’язані з впровадженням у державне управління геоінформаційних систем. Видання рекомендоване для використання в навчальному процесі підвищення кваліфікації державних службовців та для підготовки магістрів державного управління. Навчальний посібник може бути використаний для самостійного вивчення дисципліни державними службовцями, студентами, аспірантами, викладачами і науковцями у сфері інформатизації держави і суспільства.



Кл.слова:
електронне урядування

   Тип видання:   навчальний посібник   
2.


Влада-бібліотека-громада: приєднуємося до електронного урядування : практичний посібник для бібліотек з надання послуг електронного урядування [Електронний ресурс] / уклад. Г. М. Гич ; Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради. - Миколаїв : ФОП Швець В. Д., 2013. - 120 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Практичний посібник присвячено інноваційній діяльності публічних бібліотек з надання населенню послуг електронного урядування. Видання підготовлено Центральною бібліотекою ім. М. Л. Кропивницького Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва в рамках проекту «Бібліотеки як складова електронного діалогу громади і влади» за підтримки програми «Бібліоміст». Посібник знайомить з основними засадами розвитку електронного урядування в Україні та світі, практичним досвідом бібліотек з даного напрямку в країнах з різним рівнем впровадження е-урядування, містить рекомендації та іншу корисну інформацію щодо організації доступу до послуг е-урядування в бібліотеках України. Видання буде корисним представникам публічних бібліотек, органів влади, всім зацікавленим у розвитку електронного урядування та електронної демократії в Україні.



Кл.слова:
влада

   Тип видання:   монографія   
3.

Клімушин, Петро Сергійович.
Стратегії та механізми електронного урядування в інформаційному суспільстві [Електронний ресурс] : монографія / П. С. Клімушин ; Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. - Харків : Магістр, 2016. - 524 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 5.45 Мб


Запропоновано механізми розвитку інформаційного суспільства за домінантними складовими: інформаційно-телекомунікаційна інфраструктура суспільства, віртуальна спільнота та інтелектуальна власність. Визначено стратегії та механізми електронного урядування за складовими електронного уряду, електронної демократії та відкритого уряду в умовах становлення інформаційного суспільства. Запропоновано основні механізми довіри в інфраструктурі відкритих ключів: ізольований, кореневий, мережевий, шлюзовий, списком статусу сертифіката, списком сертифікатів та управління якістю сертифікатів. Визначено механізми розвитку дозвільної системи та надано практичні рекомендації з удосконалення інфраструктури взаємодії влади з бізнесом. Запропоновано структуру механізмів формування інформаційної культури публічних службовців, що включає правові, організаційні, технологічні, освітні, соціальні групи. Надано практичні рекомендації з удосконалення системи підготовки кадрів для забезпечення розвитку електронного уряду, електронної демократії та відкритого уряду. Обґрунтовано методологію розвитку інноваційно орієнтованого суспільства. Розглянуто інноваційні технології й механізми розвитку електронних комунікацій; структурні моделі організації систем електронного документообігу за компонентами сховища документів та їхніх карток, компонентами, що здійснюють ділові процеси системи; механізми управління правами електронних документів. Обґрунтовано найкращі світові моделі, практики та тенденції розвитку електронного урядування для застосування в Україні та надано моніторингові рейтингові оцінки електронного урядування в країні. Обґрунтовано методологію регламентації та надання електронних адміністративних послуг, запровадження електронних адміністративних регламентів та надано практичні рекомендації з удосконалення інфраструктури взаємодії влади з громадянами. Визначено інструменти та механізми забезпечення трансакційної взаємодії та надано практичні рекомендації з удосконалення регулювання систем електронних платежів та розвитку електронного бізнесу.



Кл.слова:
е-урядування -- е-документообіг -- адміністративна реформа -- кадрова політика

   Тип видання:   навчальний посібник   
4.


Електронне урядування та електронна демократія [Електронний ресурс] : навчальний посібник : у 15 ч. / Національна академія державного управління при Президентові України ; за заг. ред. А. І. Семенченка, В. М. Дрешпака. - Ч. 12. Стратегії управління людськими ресурсами, формування та розвиток навичок електронного урядування. - Київ : ФОП Москаленко, 2017. - 64 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Видання містить навчальні матеріали для викладання теми «Стратегії управління людськими ресурсами, формування та розвиток навичок електронного урядування», а також самостійної роботи тих, хто навчається. Розкрито поняття: компетенція, компетентність, модель компетенцій, європейська рамка е-компетенцій, європейська рамка кваліфікацій, національної рамки кваліфікацій, європейські ІКТ-профілі. Аналізується стратегія управління трудовими ресурсами як управління компетенціями, взаємодоповнюючі концепції: Європейська рамка е-компетенцій, Європейська рамка кваліфікації, Європейські ІКТ-профілі, та співвідношення їх з національної рамкою кваліфікації. Узагальнено на базі світового досвіду підходи до формування та розвитку навичок електронного урядування у публічних службовців. Описано кваліфікаційні вимоги до інформаційної компетентності публічних службовців. Для студентів і слухачів спеціальності «Публічне управління та адміністрування», слухачів курсів підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, студентів, що опановують питання електронного врядування та електронної демократії.



Кл.слова:
е-компетенції -- електронний документообіг -- адміністративні послуги
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського