Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (115)Юристам - Наукова електронна бібліотека (9)Юристам - Реферативна інформація (1302)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=ОЦІНЮВАННЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 135
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Отрішко О.В. 
Автоматизовані системи обліку і контролю використання інтелектуальної власності: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.В. Отрішко ; НАН України. Ін-т пробл. мат. машин і систем. — К., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено концептуальну модель, яка пов'язує організаційну структуру та правові її засади, інформаційні та управлінські потоки у системі органів регулювання сфери інтелектуальної власності в Україні. Запропоновано моделі та алгоритми керування розподіленим інформаційно-аналітичним середовищем опису, аналізу та експертного оцінювання об'єктів даної власності. Наведено та проаналізовано комплексну модель інвестиційно-інноваційної та податкової політики, яка висвітлює регуляторні фактори взаємодії даних сфер за умов розвитку сучасного ринку інтелектуальної власності. У межах даної моделі розв'язано задачу пошуку такого оптимального значення ставки оподаткування, що дозволяє за умов ринкової економіки максимізувати інвестиції для регіону або галузі виробництва на засадах інноваційної діяльності. Запроваджено методологічні засади розробки та впровадження у практичну діяльність банку даних об'єктів інтелектуальної власності у межах інформаційно-аналітичних систем обліку та контролю її використання, який є невід'ємною складовою частиною інфраструктури сучасного ринку інтелектуальної власності в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.41 + Х839(4УКР)3с51 +
Шифр НБУВ: РА324299
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

2.
Легеза Є. О. 
Адміністративні послуги, що надаються міліцією громадської безпеки: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Є. О. Легеза ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та правові засади надання адміністративних послуг міліцією громадської безпеки. Проаналізовано теоретичне та нормативно-правове підгрунтя поняття адміністративних послуг в Україні. Наведено визначення категорій "адміністративні послуги, що надаються міліцією громадської безпеки" та "процедура надання адміністративних послуг міліцією громадської безпеки", розкрито ознаки цих формулювань. Охарактеризовано класифікацію, державні стандарти (критерії) оцінювання якості та процедуру надання таких послуг. Наведено пропозиції та рекомендації до нормативно-правових актів щодо надання адміністративних послуг міліцією громадської безпеки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013 + Х819(4УКР)112.033.2
Шифр НБУВ: РА383327 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Блохін М. С. 
Адміністративно-правове регулювання природних монополій в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / М. С. Блохін ; Акад. праці і соц. відносин Федерації проф. спілок України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Уточнено сутність природної монополії як об'єкта правового регулювання. Визначено систему адміністративно-правового регулювання природних монополій. Проведено аналіз форм адміністративно-правового регулювання. Здійснено систематизацію адміністративно-правових актів та оцінювання чинного законодавства України у сфері природних монополій. Визначено поняття та характеристики адміністративно-правового режиму, поняття та місце безпосередньо режиму природних монополій у межах різноманіття адміністративно-правових режимів. Систематизовано проблеми, які виникають у сфері функціонування адміністративно-правового режиму природних монополій. Визначено напрями розвитку адміністративно-правових режимів в окремих сферах природних монополій. Обгрунтовано пропозиції щодо розширення адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері природних монополій. Встановлено сфери адміністративно-правового регулювання природних монополій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.0
Шифр НБУВ: РА380099 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Савєльєв О.С. 
Адміністративно-правові засади атестації працівників органів внутрішніх справ: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.С. Савєльєв ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Проаналізовано актуальні проблеми атестації працівників органів внутрішніх справ, обгрунтовано шляхи їх вирішення. Визначено зміст поняття атестації працівників правоохоронних структур, розкрито її правову природу. Проаналізовано сучасний стан правового регулювання даного процесу та визначено перспективи його розвитку. Досліджено процесуальний порядок проведення атестації в органах внутрішніх справ і запропоновано напрямки його удосконалення. Особливу увагу приділено визначенню сутності атестаційного провадження в органах внутрішніх справ, охарактеризовано його стадії. Наведено пропозиції щодо удосконалення процедури атестації. Встановлено основні критерії оцінювання діяльності працівників органів внутрішніх справ, які підлягають атестації. Обгрунтовано професійно-класифікаційні вимоги до працівників правоохоронних структур, які проходять атестацію, відповідно до займаних ними посад. Розроблено напрямки удосконалення процесу перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів внутрішніх справ з метою забезпечення вищого рівня їх професіоналізму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01 п2 +
Шифр НБУВ: РА357506
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Слюсарєв В. О. 
Адміністративно-правові засади роботи з персоналом в органах Державної прикордонної служби України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В. О. Слюсарєв ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

З'ясовано сутність кадрової політики в органах ДПС України, уточнено поняття персоналу цих органів і його окремі види, охарактеризовано суб'єкти та визначено систему роботи з таким персоналом. Розглянуто систему професійної підготовки персоналу органів ДПС України, уточнено поняття оцінювання його службової діяльності та проаналізовано окремі форми. Охарактеризовано виховну роботу та психологічне забезпечення службової діяльності персоналу органів ДПС України, уточнено сутність і види його правового та соціального захисту. Розглянуто проблемні питання забезпечення законності та службової дисципліни персоналу органів ДПС України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 п/р
Шифр НБУВ: РА378871 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Вишняков О.К. 
Апроксимація правового забезпечення цивільних майнових відносин в Україні до умов внутрішнього ринку Європейського Союзу: автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.03 / О.К. Вишняков ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2008. — 36 с. — укp.

Виявлено закономірності, які необхідно враховувати у процесі наближення до правових принципів внутрішнього ринку Європейського Союзу (ЄС). Зроблено оцінювання правової системи України відносно європейської, обгрунтовано шляхи вирішення правових колізій на рівні правових майнових відносин приватних суб'єктів, зокрема неризидентів, у комплексі з відносинами даних суб'єктів з державою, її органами або посадовцями (деривативні "приватно-публічні" правовідносини). Досліджено правові принципи, з використанням яких має бути здійснено долучення України як держави та її суб'єктів економічної діяльності до європейського інтеграційного об'єднання, що працює на загальновизнаних глобальних ринкових принципах. Виявлено особливості розвитку українського права у порівнянні з правом розвинутих західних країн. Визначено зміст поняття правової інтеграції, розглянуто її рівні та методи, досліджено процес інтеграційного правового регулювання та його сферу, з'ясовано основну мету євроінтеграційних процесів у правовому полі. Встановлено основні сфери правової інтеграції, зокрема, досліджено питання правового забезпечення цивільних майнових відносин товарного характеру як аксіоматичного пріоритету для України на сучасному етапі. Визначено ознаки інтегративності правових галузей. В інтеграційному аспекті розглянуто інструменти правового забезпечення цивільних майнових відносин товарного характеру. Досліджено співвідношення приватноправового та публічно-правового підходів у регулюванні цивільних майнових відносин товарного характеру. Проаналізовано взаємодію цивільного законодавства з іншими галузями законодавства України як інструментами не лише правового забезпечення майнових відносин товарного характеру, а й втручання держави у відносини приватних осіб. Обгрунтовано рекомендації щодо використання законодавства та судової практики ЄС у сфері товарних майнових відносин. Визначено основні риси трансформації господарсько-підприємницького законодавства України у зв'язку з її входженням до світової торговельної системи та перспективами залучення до внутрішнього ринку ЄС. Встановлено параметри умовного "зразка", який необхідно використовувати у процесі наближення до правових стандартів внутрішнього ринку ЄС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)104 + Х915.232.5-91 +
Шифр НБУВ: РА358143
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

7.
Бурлака О.С. 
Атестаційні провадження: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.С. Бурлака ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено атестаційне провадження як складову частину адміністративного процесу. Розкрито суть понять, визначено принципи, суб'єкти, стадії атестаційних проваджень. Введено поняття "атестація", здійснено диференціювання державних атестацій за видами, досліджено їх особливості. Запропоновано зміни та доповнення до чинного законодавства, що регулюють процедуру проведення атестацій. Розглянуто характеристику основних і додаткових критеріїв оцінювання діяльності особового складу органів внутрішніх справ (ОВС) України, особливостей проведення атестування, а також процедуру оскарження й опротестування висновків даного атестування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112 п +
Шифр НБУВ: РА354649
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Бобяк А. П. 
Бухгалтерський облік власного капіталу підприємств різних організаційно-правових форм: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / А. П. Бобяк ; Нац. акад. статистики, обліку та аудиту. — К., 2011. — 20 с.: табл. — укp.

Науково обгрунтовано, що бухгалтерський облік та економічний аналіз призначені забезпечити формування та інтерпретацію інформації про формування та зміни власного капіталу підприємств. Досліджено сутність категорії "власний капітал", визначено його складові як об'єкти бухгалтерського обліку з урахуванням зарубіжної та вітчизняної практики господарювання. Розкрито питання організації та відображення в обліку операцій з формування та змін власного капіталу на підприємствах різних організаційно-правових форм у частині методичної складової. Розкрито особливості бухгалтерського обліку формування та руху статутного капіталу в господарських товариствах. Розроблено комплект форм внутрішньої звітності про сформований власний капітал і зміни у ньому, що узагальнюють облікову інформацію у відповідних аналітичних розрізах. Окреслено можливості удосконалення обліку операцій з власним капіталом підприємств у частині дооцінки необоротних активів. Наведено рекомендації щодо удосконалення аналітичних процедур з оцінювання та визначення ефективності використання власного капіталу підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-145.74 + Х839(4УКР)901.322
Шифр НБУВ: РА383090 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Степаненко С.В. 
Взаємодія органів державної влади та інституцій громадянського суспільства в процесі реалізації євроінтеграційної політики України: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.01 / С.В. Степаненко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Висвітлено теоретичні аспекти політики європейської інтеграції України, наведено рекомендації щодо удосконалення взаємодії органів державної влади й інститутів громадянського суспільства у процесі її реалізації. На підставі узагальнення зарубіжного досвіду діяльності у даній сфері доведено, що посилення аргументації й адресність її проведення забезпечує необхідний рівень суспільної підтримки процесів євроатлантичної інтеграції. Обгрунтовано доцільність проведення єдиної державної політики у галузі європейської та євроатлантичної інтеграції шляхом створення структурних підрозділів Міністерства регіонального розвитку та будівництва у всіх регіонах країни. Важливою складовою формування та впровадження сучасної моделі взаємодії органів державної влади й інститутів громадянського суспільства має стати реалізація ефективної державної регіональної політики, яка передбачає розвиток громадянського суспільства, нейтралізацію сепаратистських тенденцій, подолання диспропорцій у розвитку регіонів та економічну стабільність. Доведено, що ефективність функціонування інститутів громадянського суспільства визначається їх спроможністю впливати на прийняття важливих для суспільства рішень, які визначають розвиток держави на тривалу перспективу та впливають на життя багатьох поколінь. Досліджено проблеми зовнішнього та внутрішнього характеру, що стримують демократичний розвиток громадянського суспільства в Укрїні на шляху до повноцінної європейської та євроатлантичної інтеграції. Обгрунтовано шляхи підвищення ефективності реалізації державної політики у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції, встановлено критерії оцінювання їх дієвості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.3-96(4УКР) + Х809(4УКР)62-95 + Х809(4УКР)29 + Х915.232.5-96(4УКР)
Шифр НБУВ: РА369919 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Сайфуліна Ю.В. 
Встановлення і розбудова радянського державного режиму в Північній Буковині в 1940 - 1947 рр.: історико-правове дослідження: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Ю.В. Сайфуліна ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2009. — 20 с. — укp.

Комплексно розглянуто формування державного режиму у Північній Буковині в 1940 - 1947 рр. як закономірний результат інкорпорації Північної Буковини до складу УРСР та специфічну форму легітимації радянської влади на цих землях. За результатами проведеного дослідження зроблено висновок, що становлення та розбудова радянського державного режиму у Північній Буковині в 1940 - 1947 рр. є одним з етапів історико-правового процесу в Україні. Відзначено, що об'єктивне правове оцінювання історичних подій, які зумовили входження Північної Буковини до складу УРСР та СРСР, можливе лише за умови неухильного дотримання принципів і норм міжнародного права, насамперед, доктрини інтертемпорального права. Запропоновано визначення часу завершення процесу цесії Північної Буковини як колишньої складової румунської держави до складу Української РСР. Виявлено, що радянська влада в Північній Буковині у 1940 - 1947 рр. була явищем екзогенного характеру, зокрема, її організаційні форми, принципи діяльності та внутрішнього підпорядкування, кадрова політика визначалися загальносоюзними і республіканськими органами без врахування місцевих особливостей і можливостей кадрового потенцілу. Відзначено, що трансформаційні процеси відбулися у контексті перенесення інституційного досвіду радянської тоталітарної держави. Впродовж 1940 - 1947 рр. у Північній Буковині було створено інституційну та юридичну основу для уніфікованого тоталітарного радянського державного режиму з розгалуженою системою репресивно-карального апарату. Водночас входження цих земель до складу УРСР у контексті основних подій історії держави та права України є важливим етапом формування сучасної української державності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР-9БУК)6-523 + Т3(4УКР337)6-5 +
Шифр НБУВ: РА364694
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

11.
Копотун І.М. 
Громадський порядок як об'єкт кримінально-правової охорони: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / І.М. Копотун ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження кримінально-правових і кримінологічних проблем охорони громадського порядку. На підставі аналізу основних тенденцій історичного розвитку визначено соціальну обумовленість запровадження кримінальної відповідальності за посягання на громадський порядок. Із урахуванням міжнародно-правових стандартів і норм вітчизняного законодавства визначено сутність поняття громадського порядку як об'єкта кримінально-правової охорони, а також здійснено системний аналіз складів злочинів, які посягають на громадський порядок. З урахуванням потреб правозастосовної практики, розглянуто питання юридичного оцінювання та кваліфікації злочинів, які посягають на громадський порядок. Наведено пропозиції щодо удосконалення норм законодавства України про кримінальну відповідальність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)122.013 +
Шифр НБУВ: РА359562
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Кушніренко О.М. 
Державна підтримка розвитку транскордонного співробітництва: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / О.М. Кушніренко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та методологічні засади державної підтримки розвитку транскордонного співробітництва у контексті єврорегіонів за участі України. Здійснено оцінювання функціонування європейських єврорегіонів та єврорегіонів за участі України. Визначено та конкретизовано роль держави у процесі розвитку транскордонної співпраці. Розглянуто ймовірні джерела фінансування української частини єврорегіонів та можливості спільного фінансування проектів (програм), спрямованих на їх розвиток. Визначено перспективи подальшого розвитку транскордонного співробітництва в Україні та шляхів його державної підтримки урядом і адміністративно-територіальних одиниць, що здійснюють єврорегіональну діяльність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х912.32 +
Шифр НБУВ: РА352320
Рубрики:

13.
Проніна О. В. 
Державна політика охорони навколишнього середовища в Україні: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / О. В. Проніна ; Чорномор. держ. ун-т ім. П. Могили. — Миколаїв, 2011. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні підходи до оцінювання впливу державної політики охорони навколишнього середовища на економіку. Визначено та систематизовано вектори екологічного розвитку вітчизняної економіки за умов впливу глобальних ризиків. Уточнено понятійний апарат проблеми дослідження, зокрема, поняття "екологізація господарського комплексу". Вдосконалено систему організації природоохоронної діяльності в Україні. Проаналізовано стан і визначено основні проблеми охорони природних ресурсів. Вдосконалено складові державної політики охорони навколишнього середовища. Розглянуто передумови ефективного використання природних ресурсів. Розроблено напрями екологізації законодавства та методичні підходи, обгрунтовано напрями формування програм охорони навколишнього середовища.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)02 + У9(4УКР)280-21,01
Шифр НБУВ: РА383678 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :


14.
Балдич Н.І. 
Державна політика фінансового вирівнювання місцевих бюджетів: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Н.І. Балдич ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні засади державної політики фінансового вирівнювання місцевих бюджетів, концептуальні основи побудови та функціонування механізму її реалізації. Визначено його місце у системі механізмів державного регулювання соціально-економічного розвитку регіонів. Охарактеризовано основні складові механізму фінансового вирівнювання. Виявлено проблеми, взаємопов'язані зі здійсненням фінансового вирівнювання в Україні. Розроблено й обгрунтовано систему показників оцінювання результативності й економічної ефективності державної політики щодо регулювання фіскальних дисбалансів місцевих бюджетів. Визначено перспективні шляхи вдосконалення політики фінансового вирівнювання за умов здійснення в Україні певних суспільно-економічних реформ. Запропоновано здійснювати фінансове вирівнювання місцевих бюджетів поетапно, тобто розмежовувати процедури горизонтального та вертикального вирівнювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)1 + Х819(4УКР)129 +
Шифр НБУВ: РА339617
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Розметова О.Г. 
Державне регулювання інвестиційного розвитку курортно-рекреаційного комплексу регіону: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / О.Г. Розметова ; Акад.я муніцип. упр. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність і науково обгрунтовано напрями та рекомендації щодо удосконалення державного регулювання інвестиційного розвитку курортно-рекреаційного комплексу регіону. Визначено особливості даного процесу, розкрито специфіку методів його реалізації. Обгрунтовано методичні підходи щодо оцінювання інвестиційної привабливості курортно-рекреаційного комплексу регіону. Розроблено диференційований підхід щодо вибору механізмів залучення внутрішніх інвестиційних ресурсів у дану сферу різних груп регіонів. Розроблено модель стратегічного управління інвестиційним розвитком курортно-рекреаційним комплексом регіону, удосконалено його комунікаційне й інституціональне забезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.358-56-21,01 + Х859(4УКР)114.5 +
Шифр НБУВ: РА362593
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Боднарчук В. Д. 
Державне регулювання інноваційного розвитку регіону: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / В. Д. Боднарчук ; МОНМС України, Акад. муніцип. упр. — К., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні та науково-практичні аспекти державного регулювання інноваційного розвитку регіону. Обгрунтовано методичний підхід до формування інноваційної стратегії розвитку регіону, визначено основні складові системи управління соціально-економічним розвитком, механізм і технологію формування стратегії за умов інноваційного типу розвитку регіону. Удосконалено напрями вкладення інвестицій на основі використання ефекту масштабу на регіональному рівні та методичний підхід до оцінювання інвестиційної привабливості регіону. Обгрунтовано управлінські підходи до інституційного забезпечення інноваційної діяльності в регіоні з посиленням інтеграційних зв'язків між усіма учасниками. Визначено об'єктивні передумови формування інноваційної політики соціально-економічного розвитку регіонів. Ідентифіковано фактори впливу зовнішнього середовища на інноваційний розвиток регіону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55-21,01 + Х819(4УКР)011.2-94 + Х819(4УКР)120.0
Шифр НБУВ: РА383633 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Гаман П.І. 
Державне регулювання розвитку рекреаційної сфери Карпатського регіону України: автореф. дис... д-ра наук з держ. упр.: 25.00.02 / П.І. Гаман ; Рада по вивч. продукт. сил України НАН України. — К., 2009. — 40 с. — укp.

Розроблено теоретико-методологічні засади та механізми державного регулювання рекреаційної сфери Карпатського регіону. Запропоновано наукову концепцію державного впливу на розвиток даної сфери регіонів. Визначено соціальні основи державної політики в рекреаційній сфері. Розроблено організаційну структуру логістичної системи у цій сфері. Визначено методологічні підходи до державного регулювання рекреаційного комплексу Карпатського регіону, сформульовано його мету, вдосконалено механізми, визначено об'єкти та суб'єкти, а також стратегію. Розвинуто принципи, методики та відповідний термінологічний апарат. Удосконалено системний підхід до аналізу медико-біологічних і економічних функцій рекреаційної діяльності за напрямами державного регулювання, систему такої діяльності на підставі визначення основних ознак рекреаційних послуг і застосування інформаційних технологій в управлінні санаторно-курортними закладами. Визначено складові державного впливу на формування політичної та адміністративної еліти для охорони здоров'я населення України. Розроблено пропозиції стосовно реалізації політики ціноутворення санаторно-курортної сфери, рекомендації щодо вдосконалення системи державної підтримки розвитку рекреаційного потенціалу Карпатського регіону. Розвинуто теоретичні аспекти оптимізації системи державного управління рекреаційною сферою. Розкрито суть понять, що використовуються для визначення рекреаційної сфери як об'єкта державного регулювання на регіональному рівні. Узагальнено принципи формування ефективних рішень у системі державного управління закладами санаторно-курортного забезпечення. Визначено напрями перспективного розвитку системи державного регулювання сфери туризму в Карпатському регіоні, забезпечення населення України санаторно-курортним лікуванням і оздоровленням на підставі результатів оцінювання якості медичної допомоги.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4Укр)114.5 + У049(4Укр3)684.413.58 + У9(4УкрЗ)441.358 +
Шифр НБУВ: РА364893
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

18.
Сторчеус О. М. 
Державне регулювання розвитку територіальних промислових комплексів з урахуванням економічної безпеки: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / О. М. Сторчеус ; МОНМС України, Акад. муніцип. упр. — К., 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Узагальнено принципи промислової політики щодо розвитку територіальних промислових комплексів (РТПК). Визначено концептуальні основи формування нової промислової стратегії на регіональному рівні. Обгрунтовано парадигму державного регулювання РТПК з урахуванням економічної безпеки. Розвинуто підходи до формування організаційної взаємодії у системі державного регулювання РТПК з урахуванням економічної безпеки. Удосконалено механізм державного регулювання РТПК. Проаналізовано ресурси та чинники розвитку промислових комплексів на регіональному рівні. Розроблено методичні підходи до оцінювання рівня використання стратегічного потенціалу регіонального промислового комплексу з метою застосування їх у системі державного управління. Розроблено практичні рекомендації органам державної влади щодо регулювання РТПК з урахуванням економічної безпеки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-21,01 + Х819(4УКР)011.2-94
Шифр НБУВ: РА384816 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Григанська С.В. 
Державне регулювання системи вищої освіти в Україні: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / С.В. Григанська ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні засади вдосконалення державного регулювання системи вищої освіти, удосконалено його механізм. Досліджено особливості діяльності закладів вищої освіти. Запропоновано напрями вдосконалення діяльності дорадчих органів при Президентові України. Проаналізовано сучасний стан державного регулювання системи вищої освіти. Удосконалено систему її бюджетного фінансування. Визначено засади застосування механізму освітнього страхування фізичних осіб шляхом створення Фонду підтримки вищої освіти. Удосконалено систему оцінювання її якості на основі інституціоналізації громадського контролю в особі Громадської асоціації контролю ВНЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч484(4УКР)к + Х819(4УКР)132.1 +
Шифр НБУВ: РА361436
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Коробко Л.І. 
Державне регулювання системи професійно-технічної освіти в Україні: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Л.І. Коробко ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні засади вдосконалення державного регулювання системи професійно-технічної освіти. Визначено суть такої системи. Досліджено особливості її державного регулювання. Доповнено перелік функцій даної освіти. Запропоновано систему оцінювання підготовки випускників професійно-технічних навчальних закладів України. Розроблено практичні рекомендації щодо створення Центру розвитку професійно-технічної освіти при Міністерстві освіти та науки України. Проаналізовано сучасний стан розвитку системи професійно-технічної освіти. Висвітлено тенденції діяльності зазначених закладів. Досліджено особливості їх діяльності в Запорізькій області. Запропоновано розвинути структуру мережі професійно-технічних навчальних закладів шляхом створення на їх базі ресурсних центрів. Досліджено державне замовлення у системі професійно-технічної освіти. Удосконалено механізм багатоканального фінансування даної системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч464(4УКР)к + Х819(4УКР)132 +
Шифр НБУВ: РА357381
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського