Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (260)Юристам - Наукова електронна бібліотека (143)Юристам - Реферативна інформація (1476)Юристам - Електронні колекції (4)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=ДІЛОВІ$<.>+<.>K=ВІДНОСИНИ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 234
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Присташ Л.Т. 
Апарат управління Західною Україною в складі Польщі (1921-1939 рр.): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Л.Т. Присташ ; Львів. держ. ун-т ім. І.Франка. — Л., 1998. — 16 с. — укp.

Дисертація присвячена дослідженню процесу захоплення західноукраїнських земель Польщею, соціально-економічного становища Західної України в складі Польщі, організації і діяльності центральних органів державної влади та управління за конституціями 1921 р. і 1935 р., місцевих органів управління, включаючи органи самоврядування, та органів правосуддя. Зроблено висновок про фактичне усунення національних меншин Польщі від участі в роботі органів державного апарату і, насамперед, в парламенті держави. Спроба урядових кіл нормалізувати відносини з українською меншістю була вимушеною поступкою, яка не впливала в цілому на антидемократичний характер встановленого режиму. Певний доступ українського населення до участі в органах місцевого самоврядування не змінював його колоніального становища і фактичного безправ'я.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР33)-5
Рубрики:

2.
Гізімчук С.В. 
Кримінальна відповідальність за порушення правил, норм та стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / С.В. Гізімчук ; Ун-т внутріш. справ. — Х., 1999. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)124.5
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Колодій А.М. 
Конституція і розвиток принципів права України (методологічні питання): Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.01;12.00.02 / А.М. Колодій ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 36 с. — укp.

Дисертацію присвячено дослідженню конституційних засад розвитку принципів права в умовах формування правової держави і громадянського суспільства в Україні. А через призму цього вивчається їх генеза, поняття і ознаки, види, структура, яка визначає структуру права загалом, вплив принципів на правову систему, процеси правоутворення, правореалізації, правоохорони. Стверджується, що принципи правової держави і громадянського суспільства є визначальними і зумовлюють виникнення і розвиток принципів права в Україні. Виникнення останніх є об'єктивним процесом, який відбувається за схемою: суспільні відносини правоположення юридичної практики - норми-принципи. Принципи, що виникли, набувають певних ознак, а відтак можуть бути класифіковані за відповідними критеріями диференціації. Сучасні процеси, що відбуваються в українському суспільстві і державі, зумовлюють необхідність виділення і осмислення загальносоціальних і юридичних принципів. Останні, з точки зору системноструктурної організації права, можуть поділятись на принципи публічного і приватного, регулятивного і охоронного, матеріального і процесуального, об'єктивного і суб'єктивного права, модифікуючись разом із принципами системи права у керівні ідеї правоутворення, правореалізації і правоохорони.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8(4УКР)-2
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Іванов Ю.Ф. 
Боротьба із злочинними посяганнями на власність, предметом яких є автотранспортні засоби (кримінально-правові і кримінологічні аспекти): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Ю.Ф. Іванов ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертація присвячена питанням вдосконалення кримінально-правової боротьби із злочинними посяганнями на власність, предметом яких є автотранспортні засоби, а також профілактиці цих діянь. Обгрунтовується думка відносно того, що безпосередніми об'єктами при угоні є суспільні відносини права власності та суспільні відносини, які забезпечують громадську безпеку у сфері експлуатації та використання автотранспорту. Дається кількісна і якісна характеристика злочинцям за віковими ознаками, освітнім рівнем, соціальним станом, а також таким, які вчиняли злочини неодноразово, у нетверезому стані, у складі групи тощо. Аналізуються методи загальної та індивідуальної профілактики, які застосовуються органами внутрішніх справ відносно злочинів, що розглядаються і вносяться пропозиції по підвищенню їх ефективності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)122
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Стаховська Н.М. 
Відносини в праві соціального забезпечення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / Н.М. Стаховська ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 21 с. — укp.

Визначено нові підходи до теорії соціально-забезпечувальних правовідносин відповідно до сучасних процесів реформування національної системи соціального забезпечення та переведення її на страхову основу. Розроблено комплексну класифікацію правовідносин у сфері соціального забезпечення. Здійснено порівняльний аналіз основних видів даних правовідносин. Особливу увагу приділено проблемам реалізації права громадян на соціальне забезпечення. На підставі аналізу практики розгляду державними органами соціального захисту та судами спорів, що виникли внаслідок порушення прав громадян на соціальне забезпечення, сформульовано конкретні пропозиції щодо удосконалення чинного закондавства у сфері соціального забезпечення та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)6 + Х819(4УКР)15
Шифр НБУВ: РА312239 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Іванський А.Й. 
Правове регулювання фінансових і розрахункових відносин у зовнішньоекономічній діяльності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / А.Й. Іванський ; Одес. держ. юрид. акад. — О., 2000. — 18 с. — укp.

Проаналізовано фінансові та розрахункові відносини як комплексні, що регулюються нормами національного та міжнародного права, нормами різних галузей національного права та інститутів, які належать до галузі фінансового права. Визначено прогалини у праві, що завдають значної шкоди економіці України за окремими напрямками зовнішньоекономічної діяльності, а також їх причини: неналежне використання іноземних інвестицій та пільговий режим оподаткування суб'єктів, які їх отримали, неврегульованість норм права щодо порядку надання урядових гарантій за резидентів - українських юридичних осіб, які отримують кредити у міжнародних фондах і банках та їх відповідальність за несвоєчасне погашення зовнішнього боргу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.03 + Х829(4УКР)4
Шифр НБУВ: РА308687 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Єршова С.І. 
Правове регулювання господарських зв'язків (відносин) атомних електростанцій України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / С.І. Єршова ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2000. — 19 с. — укp.

Визначено місце та роль господарських відносин у загальному контексті організаційних і майнових (економічних) відносин. Виявлено сутність та особливості господарської правосуб'єктності та господарських зв'язків (відносин) атомних електростанцій, аргументовано чинність господарської правосуб'єктності АЕС у даних відносинах, а також розглянуто передумови зазначеної правосуб'єктності. Проаналізовано у комплексі правові норми, що регулюють відносини, пов'язані з забезпеченням атомних станцій ядерним паливом і його безпечним використанням, переробкою та збереженням радіоактивних відходів, забезпеченням ядерної та радіаційної безпеки, постачанням споживачам електроенергії. Охарактеризовано систему органів, що здійснюють нормотворчу та управлінську діяльність у сфері використання ядерної енергії, а також забезпечення радіаційної безпеки. Запропоновано конкретні зміни та доповнення до чинного законодавства України з метою його удосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)012.1 + Х859(4УКР)012.1
Шифр НБУВ: РА311477 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Золотарьова Н.І. 
Провадження в справах про адміністративні правопорушення, що посягають на правові відносини обігу наркотичних засобів та психотропних речовин: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Н.І. Золотарьова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Висвітлено комплекс теоретичних і практичних питань, пов'язаних із дослідженням особливостей провадження в справах про адміністративні правопорушення, що посягають на відносини обігу в Україні наркотичних засобів і психотропних речовин. Особливу увагу приділено вивченню предмета адміністративного правопорушення, його значенню для кваліфікації проступків, пов'язаних з обігом наркотичних засобів і психотропних речовин, удосконаленню норм і правил провадження в справах про дані правопорушення. Запропоновано обгрунтовані поняття попереднього адміністративного розслідування, порядок опитування свідків, уточнення процесуальних строків, пропозиції щодо вдосконалення правового регулювання проведення експертизи у справах про адміністративні правопорушення обігу наркотичних засобів і психотропних речовин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072 + Х819(4УКР)012.8
Шифр НБУВ: РА312113 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Виноградова О.І. 
Міжнародне співробітництво України у галузі боротьби зі злочинністю (кримінально-процесуальний аспект): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.І. Виноградова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2000. — 22 с. — укp.

На основі аналізу наукової літератури з міжнародного співробітництва, в галузі боротьби зі злочинністю, міжнародно-правових актів, практики діяльності міжнародних правозастосовних органів, національного законодавства України та інших країн, досліджено кримінально-процесуальний зміст загальних і спеціальних принципів міжнародного співробітництва у боротьбі зі злочинністю та особливостями національної імплементації міжнародних договорів у кримінально-процесуальне законодавство. Відзначено, що на сьогодні сформовано принципи міжнародного кримінально-процесуального права, які мають важливе значення для визначення нормативного змісту принципів національних кримінально-процесуальних процедур. Об'єктом даного дослідження визначено правові відносини, що виникають у процесі підготовки, укладання та виконання міжнародних договорів про правову допомогу та співробітництво у кримінальних справах; в процесі здійснення міжнародних заходів, спрямованих на боротьбу зі злочинністю та правовий механізм регулювання основних видів міжнародного співробітництва. Предметом даного дослідження були сутність та зміст діяльності судів, органів, які здійснюють боротьбу зі злочинністю, та органів юстиції під час надання правової допомоги у різних видах міжнародного співробітництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.8(4УКР)
Шифр НБУВ: РА310832 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Серафімов В.В. 
Адміністративний примус у сфері торговельного мореплавства: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.В. Серафімов ; Одес. нац. юрид. акад.. — О., 2000. — 22 с. — укp.

Висвітлено заходи адміністративного примусу у сфері торговельного мореплавства (затримання суден, морські арешти тощо), які мають специфіку залежно від дії в просторі та кола осіб, що здійснюють нагляд і контроль за правопорядком. Запропоновано рекомендації щодо удосконалення законодавства України відносно дії заходів адміністративного примусу в торговельному мореплавстві. Внесено пропозиції щодо упорядкування діяльності наглядово-контролюючих державних органів у торговельному мореплавстві. Досліджено відносини, що впливають у зв'язку із застосуванням заходів адміністративного примусу у сфері торговельного мореплавства (затримання суден, морські арешти тощо), які мають значну специфіку залежно від дії у просторі і за колом осіб, що здійснюють нагляд і контроль за правопорядком в торговельному мореплавстві. Запропоновано рекомендації з удосконалення законодавства України відносно дії заходів адміністративного примусу в торговельному мореплавстві. Внесено пропозиції з упорядкування діяльності державних наглядово-контролюючих органів в торговельному мореплавстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х912.522 + Х819(4УКР)125.42
Шифр НБУВ: РА310728 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

11.
Жилінкова І.В. 
Проблеми правового режиму майна членів сім'ї: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.03 / І.В. Жилінкова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2000. — 39 с. — укp.

Досліджено поняття сім'ї в праві та її суб'єктного складу, тенденції їх розвитку. Сформульовано основні поняття концепції правового режиму майна членів сім'ї, наведено класифікацію правових режимів за різними класифікаційними ознаками. Здійснено порівняльно-правовий аналіз правових режимів майна членів сім'ї, умови їх виникнення та формування як цілісних регулюючих комплексів. У ракурсі нових соціально-економічних реалій визначено основні проблеми правового регулювання майнових відносин подружжя, батьків і дітей, членів селянського (фермерського) господарства, а також членів сім'ї, об'єднананих для спільної праці. Розроблено конкретні пропозиції щодо вдосконалення законодавства, яке регулює майнові відносини членів сім'ї.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4Укр)733.2
Шифр НБУВ: РА311020 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Очкуренко С.В. 
Правове регулювання відносин, що виникають в процесі кредитної діяльності комерційних банків: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.В. Очкуренко ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2001. — 23 с. — укp.

Досліджено правове регулювання відносин, що виникають в процесі кредитної діяльності комерційних банків. Викладено результати, які вирішують певне коло питань стосовно удосконалення правового регулювання цих відносин. Виявлено межі регулювальної дії норм фінансового права на відносини, що складаються в процесі кредитування. Визначено співвідношення фінансово-правового та цивільно-правового регулювання цих відносин. Виявлено та докладно проаналізовано зміст фінансово-правових відносин між Національним банком України та комерційними банками з приводу їх кредитної діяльності. Сформульовано концепцію правового впливу норм фінансового права на відносини між комерційним банком і позичальниками. Обгрунтовано ряд пропозицій щодо змін і доповнень нормативних актів, що регулюють відносини, які складаються в процесі кредитної діяльності комерційних банків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)129 + Х839(4УКР)212.301.2
Шифр НБУВ: РА313178 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Бобкова А.Г. 
Правове забезпечення рекреаційної діяльності: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.04; 12.00.06 / А.Г. Бобкова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 34 с. — укp.

Теоретично досліджено господарсько-правовий та еколого-правовий аспекти рекреаційної діяльності. Розглянуто поняття права природокористування щодо рекреаційних цілей та рекреаційної діяльності, висвітлено особливості господарських і екологічних відносин підчас її здійснення. Проаналізовано законодавство стосовно рекреаційної діяльності та надано пропозиції щодо його вдосконалення. На підставі дослідження законодавства й узагальнення наукових джерел визначено поняття і правовий режим рекреаційного фонду, його складових частин. Розроблено питання створення рекреаційного фонду, визначено права власності на його території та ресурси. Описано види використання рекреаційного фонду та напрямки правової охорони. Сформульовано поняття суб'єктів рекреаційної діяльності, визначено їх особливості, організаційні форми, уточнено загальні засади їх правового статусу та види таких суб'єктів. Конкретизовано правові засади забезпечення ефективного здійснення рекреаційної діяльності: господарсько-правовий механізм, договірні відносини та відповідальність за порушення законодавства щодо такої діяльності. Аргументовано необхідність розробки концепції правового забезпечення рекреаційної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)114
Шифр НБУВ: РА314952 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Калітенко О.М. 
Особисті відносини подружжя та відносини подружжя стосовно їх майна: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.М. Калітенко ; Нац. ун-т внутр. справ МВС України. — Х., 2001. — 20 с. — укp.

У ракурсі нових соціально-економічних реалій досліджено поняття, характерні риси й особливості майнових відносин подружжя. Висвітлено загальні засади, підстави та засоби захисту особистих та майнових відносин подружжя. Розроблено конкретні пропозиції щодо вдосконалення законодавства, яке регулює особисті та майнові відносини подружжя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)733.2
Шифр НБУВ: РА315718 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Радик І.Л. 
Правові проблеми екологічного ліцензування: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / І.Л. Радик ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 17 с. — укp.

Запропоновано трактування комплексного поняття та класифікацію екологічних ліцензій. Досліджено поняття та зміст ліцензійних прав. Відносини з екологічного ліцензування розглянуто як самостійний правовий інститут, що перебуває на стадії формування. Проведено комплексне дослідження екологічного законодавства, сформульовано концептуальні положення, надано пропозиції щодо вдосконалення правового ліцензування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4Укр)021 + Х859(4Укр)021
Шифр НБУВ: РА316866 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Сімсон О.Е. 
Правові особливості договорів інвестиційного характеру: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.Е. Сімсон ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 20 с. — укp.

Досліджено відносини, що виникають у процесі здійснення інвестиційної діяльності, їх сутність, форми й елементний склад, а також розвиток правового регулювання таких відносин в Україні. Особливу увагу приділено договірним формам інвестиційних відносин, формулюванню родового поняття договорів інвестиційного характеру, виявленню їх ідентифікаційних ознак, кваліфікаційних необхідних і додаткових умов, проведенню класифікації інвестиційних договорів. З використанням ідентифікаційних ознак визначено конкретні види цивільно-правових договорів, що належать до категорії інвестиційних. Окремо проаналізовано правову природу договорів з особливим суб'єктним складом. Вивчено аналогічні договірні форми у праві закордонних держав, а також досвід їх правового регулювання у рамках національного та спеціального правових режимів. Подано конкретні пропозиції щодо удосконалення інвестиційного законодавства України. Запропоновано визнати як основний критерій надання спеціального (преференційного) правового режиму регулювання реалізацію договорів інвестиційного характеру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.304
Шифр НБУВ: РА314404 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Карманов Є.В. 
Договір банківського вкладу (депозиту) в іноземній валюті: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Є.В. Карманов ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2001. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено договір банківського вкладу (депозиту) в іноземній валюті, необхідність в якому викликано, в першу чергу, перетвореннями, що відбулися в банківській сфері, і розвитком ринкових відносин в Україні, необхідністю приведення чинної нормативної бази у відповідність до світової практики розвитку розглянутих договірних відносин. Проналізовано етапи розвитку, процес становлення законодавства, що регулює банківські валютні цивільно-правові відносини. Досліджено юридичну природу валюти та валютних операцій, їх функцій, а також наукові проблеми договору банківського вкладу (депозиту) в іноземній валюті, проблеми його законодавчого врегулювання, співвідношення з іншими цивільно-правовими договорами. Проаналізовано особливості укладання, змісту та виконання договору банківського вкладу (депозиту) в іноземній валюті. Сформульовано наукові висновки та пропозиції щодо вдосконалення Цивільного кодексу України з питання, що стосується регулювання договору банківського вкладу (депозиту) в іноземній валюті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.304
Шифр НБУВ: РА314657 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Луць А.В. 
Свобода договору в цивільному праві України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / А.В. Луць ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Вперше комплексно досліджено договірну свободу суб'єктів цивільних правовідносин з моменту вирішення ними питання про вступ у договірні відносини і вибору контрагента (сторони) за договором і до покладення відповідальності за порушення зобов'язань. На базі аналізу літературних джерел, норм чинного цивільного законодавства і порівняння їх з положеннями проекту нового Цивільного кодексу України в редакції від 25 серпня 1996 р. розкрито такі аспекти свободи договору: вільний вияв волі особи на вступ у договірні відносини; свобода вибору контрагента за договором; свобода вибору сторонами форми договору; свобода визначення змісту договору; право сторін укладати договори, передбачені та не передбачені законом; право сторін за своєю угодою змінювати, розривати або продовжувати дію укладеного ними договору; можливість визначати способи забезпечення зобов'язань; право встановлювати форми (міри) відповідальності за порушення договірних зобов'язань та деякі інші. Сформулювано ряд нових наукових висновків і пропозицій щодо удосконалення чинного цивільного законодавства, зокрема, внесення конкретних змін або доповнень до проекту нового Цивільного кодексу України з питань договірного права.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)204
Шифр НБУВ: РА314406 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Лихолат І.П. 
Раціональне та позараціональне в праві (на матеріалах законотворчості): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.12 / І.П. Лихолат ; Нац. акад. внутр. справ України МВС України. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Запропоновано визначення раціональності, нераціональності та ірраціональності в праві. Обгрунтовано положення, що в праві поряд з раціональними присутні позараціональні елементи. Досліджено механізми їх дії в праві, співвідношення й особливості. Результати дії принципу раціональності в законотворчості на прикладі окремих його процедур показали, що жодний принцип раціональності не може бути дотриманий в ньому повною мірою. Зроблено висновок, що в законі позараціональне закладено вже в самому його визначенні, оскільки предмет його регулювання визначається через аксіологічне поняття " найбільш важливі суспільні відносини", що вносить у їх розуміння суб'єктивні характеристики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.3 + Х.в2:Ю2
Шифр НБУВ: РА316886 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

20.
Соловйов О.М. 
Право власності професійних спілок України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.М. Соловйов ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

Розкрито поняття права власності профспілок і його місце в системі права власності України. Наведено класифікацію та надано характеристику суб'єктам, об'єктам, змісту права власності профспілок і підставам його виникнення. Визначено поняття об'єкта права власності профспілок та розглянуто проблеми здійснення профспілками цього права. Надано пропозиції щодо вдосконалення законодавства, яке регулює відносини профспілкової власності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)110.1:Ф72 + Ф72(4УКР)3
Шифр НБУВ: РА321030
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського