Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (279)Юристам - Наукова електронна бібліотека (31)Юристам - Реферативна інформація (990)Юристам - Електронні колекції (5)Юристам - Інформаційно-аналітичні матеріали (3)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=СПРОЩЕН$<.>+<.>K=ОПОДАТКУВАНН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 94
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Іванський А.Й. 
Правове регулювання фінансових і розрахункових відносин у зовнішньоекономічній діяльності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / А.Й. Іванський ; Одес. держ. юрид. акад. — О., 2000. — 18 с. — укp.

Проаналізовано фінансові та розрахункові відносини як комплексні, що регулюються нормами національного та міжнародного права, нормами різних галузей національного права та інститутів, які належать до галузі фінансового права. Визначено прогалини у праві, що завдають значної шкоди економіці України за окремими напрямками зовнішньоекономічної діяльності, а також їх причини: неналежне використання іноземних інвестицій та пільговий режим оподаткування суб'єктів, які їх отримали, неврегульованість норм права щодо порядку надання урядових гарантій за резидентів - українських юридичних осіб, які отримують кредити у міжнародних фондах і банках та їх відповідальність за несвоєчасне погашення зовнішнього боргу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.03 + Х829(4УКР)4
Шифр НБУВ: РА308687 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Ілларіонов Ю.В. 
Лізинг: організаційно-правові аспекти (на прикладі корпоративного управління): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Ю.В. Ілларіонов ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Лізинг представлено як фінансово-господарський інструмент, що синтезує елементи оренди, кредитування, залучення інвестицій та купівлі-продажу. Акцентовано увагу на перерозподілі фінансових потоків у пріоритетні галузі економіки на засадах ринкової саморегуляції. Розглянуто двоїсту управлінську суть лізингової діяльності як об'єкта корпоративного управління. Створено комплексну правову, організаційну та інформаційно-технічну інфраструктуру інтеграції лізингу в економіко-правовому середовищі. Досліджено проблеми мінімізації ризиків. Обгрунтовано механізм корпоративного управління. Доведено необхідність кардинального реформування державної політики стосовно оподаткування в Україні. Внесено пропозиції щодо попередження зловживань у сфері лізингових відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.3 + Х819(4УКР)129 +
Шифр НБУВ: РА321590
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Бакун О.В. 
Громадянин як суб'єкт податкових правовідносин в умовах переходу до ринкової економіки: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.В. Бакун ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 16 с. — укp.

Зважаючи на досягнення юридичної науки, узагальнення правозастосовчої практики, вітчизняний та зарубіжний досвід розкрито правову природу етатської доктрини оподаткування фізичних осіб. Обгрунтовано демократичну доктрину оподаткування громадян, а також нове визначення громадянина як платника податку з позицій громадянського суспільства та правової держави. Розглянуто сутність та правову природу конституційних принципів оподаткування громадян на основі Конституції України 1996 р. Проаналізовано зміст і правову природу податкової правосуб'єктності громадян за сучасних умов, а також сутність та юридичну природу податкової відповідальності громадян на етапі переходу до ринкової економіки. Визначено умови й підстави настання податкової відповідальності громадян, її вікові межі та склад податкового правопорушення. Досліджено особливості податкової відповідальності громадян. Наведено практичні рекомендації щодо вдосконалення податкових правовідносин за участю громадян.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)212.01
Шифр НБУВ: РА308873 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Балабан В.В. 
Механізми державного управління в сфері оподаткування з урахуванням принципів еволюційної економіки: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / В.В. Балабан ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2006. — 19 с. — укp.

Проаналізовано суть і принципи еволюційної економіки. Розглянуто роль податкової політики держави у даній сфері. Сформульовано еволюційні функції податкової системи у перехідних суспільствах, зокрема в Україні. Визначено цілі та задачі трансформації державної податкової служби. Запропоновано принципи зміни типу організаційної структури та сформовано державний механізм її впливу на розвиток економічної системи країни. Розроблено рекомендації щодо адаптації персоналу податкової служби до змін її функцій і структури. Наведено існуючі принципи диференціації платників податків в Україні та їх модифікацію згідно з положеннями еволюційної економіки. Розроблено рекомендації щодо впровадження нових, більш гнучких методів роботи податкової служби на мікроекономічному рівні, що забезпечують дію державного механізму узгодження цілей економічного розвитку країни й окремих суб'єктів господарювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)201 + У9(4УКР)261.413-21,01 +
Шифр НБУВ: РА341548
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Баранов-Мохорт С.М. 
Організаційні та фінансово-правові відносини, що виникають при вексельних розрахунках: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.М. Баранов-Мохорт ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2005. — 18 с. — укp.

Здійснено комплексне наукове дослідження організаційних і фінансово-правових відносин, що виникають під час вексельних розрахунків. Розглянуто становлення вексельного обігу в Україні та обумовлених ним організаційних і фінансово-правових відносин. Досліджено механізм оподаткування у разі здійснення вексельних розрахунків, виявлено особливості стягнення державного мита за вексельні бланки. Висвітлено основні проблеми розширення використання векселів у господарській діяльності та державного контролю у цій сфері. Проаналізовано механізми використання нових видів векселів у процесі формування Державного бюджету України та здійснення бюджетних видатків: казначейських векселів, банківських векселів та векселів Державної податкової адміністрації України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.2 +
Шифр НБУВ: РА337844
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Башняк О.С. 
Принципи оподаткування та їх реалізація у податковому законодавстві України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.С. Башняк ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Проаналізовано характерні ознаки принципів оподаткування. Розкрито зміст конституційних засад, що використовуються під час становлення та формування принципів оподаткування. Визначено зміст та роль даних принципів у правовій системі України. Наведено систему принципів оподаткування. Запропоновано їх визначення як базових положень, нормативно-правових засад. Розглянуто особливості реалізації цих принципів у податковому законодавстві України. Надано пропозиції щодо конкретних змін нормативно-правових актів, зокрема варіанти статей Проекту Податкового кодексу України, які закріплюють загальновизначені принципи оподаткування, обгрунтовано їх класифікацію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)2-2 +
Шифр НБУВ: РА335994
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Бережна К.В. 
Митно-правовий режим транзиту в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / К.В. Бережна ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2003. — 17 с. — укp.

Визначено поняття митно-правового режиму, розкрито зміст одного з його видів - транзиту, встановлено місце та роль даного режиму у системі зовнішньоекономічної діяльності України, наведено класифікацію транзиту за різними критеріями. На основі аналізу норм законодавств - чинного адміністративного та про митну справу - наведено пропозиції щодо удосконалення системи джерел митно-правового режиму транзиту та практичної діяльності митних органів у цій сфері. Обгрунтовано необхідність спрощення порядку проходження митного контролю іоформлення щодо транзиту та запропоновано ряд нових засобів підвищення ефективності процедур. З'ясовано сутність і підстави адміністративної відповідальності за порушення митних правил, особливо у частині порушення порядку транзиту та розроблено пропозиції щодо удосконалення нормативно-правової бази.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 +
Шифр НБУВ: РА324632
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Березняк В.С. 
Екстрадиція як інститут кримінально-процесуального права України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.С. Березняк ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Наведено теоретичні узагальнення та нове вирішення наукового завдання щодо комплексного теоретичного дослідження екстрадиції як інституту кримінально-процесуального права України. Обгрунтовано необхідність запровадження в кримінально-процесуальному законодавстві України спрощеної процедури екстрадиції. Визначено процесуальну форму інституту "тимчасовий арешт (взяття під варту)" та запропоновано механізм його здійснення. Доведено необхіднісь правового регулювання в кримінально-процесуальному законодавстві України порядку та процедури відшкодування шкоди, завданої громадянину України неправомірними діями чи бездіяльністю суду й інших компетентних органів іноземної держави під час екстрадиції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)5 + Х916.82 +
Шифр НБУВ: РА368877
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

9.
Берназюк Я.О. 
Банки як суб'єкти податкових правовідносин: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Я.О. Берназюк ; Держ. податк. адмін. України. Нац. акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2004. — 20 с. — укp.

Визначено податково-правовий статус Національного банку України та характерні риси виняткової правоспроможності банківських установ. Обгрунтовано необхідність законодавчого врегулювання питання участі центрального банку держави у формуванні прибуткової частини бюджету та недоцільність його оподаткування у загальному порядку. З'ясовано роль банківських установ у забезпеченні реабілітації податкових правовідносин, пов'язаних з оплатою обов'язкових платежів усіма суб'єктами оподаткування. Уточнено принципи податкового контролю, встановлено значення участі банків у контрольно-податкових правовідносинах. Вирішено ряд проблем, пов'язаних з оплатою банківськими установами зборів до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Розглянуто особливості оподаткування різних операцій банківських установ та обгрунтовано доцільність удосконалення законодавства щодо регулювання даного порядку. Досліджено механізм виконання банківськими установами рішень податкових органів. Проаналізовано стан розвитку в Україні інституту податкового агента та особливості залучення банківських установ у дану сферу податкових правовідносин. З'ясовано спільні та відмінні риси податкової та цивільної поруки. Встановлено необхідність внесення змін до законодавства, що регулює порядок виконання банками обов'язків податкового поручителя. Обгрунтовано тезу про доцільність виділення норм щодо прав і обов'язків банків у сфері податкових правовідносин в окрему главу Податкового кодексу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.301 + Х829(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА333981
Рубрики:
  

Географічні рубрики:

10.
Бех Г.В. 
Правове регулювання непрямих податків в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Г.В. Бех ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 20 с. — укp.

Проаналізовано зміст податкової системи України та особливості функціонування в ній непрямих податків, досліджено окремі їх види: податок на додану вартість та акцизний збір. Наведено пропозиції щодо внесення конкретних змін до Законів України "Про систему оподаткування", "Про податок на додану вартість", до Декрету Кабінету Міністрів України "Про акцизний збір". Обгрунтовано необхідність прийняття нових законодавчих актів і розроблено їх проекти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4Укр)22
Шифр НБУВ: РА317067 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Борисевич С.О. 
Законодавче регулювання поземельних відносин та його соціальні наслідки для Правобережної України (1793 - 1886 роки): автореф. дис... д-ра іст. наук: 07.00.01 / С.О. Борисевич ; Ін-т історії України НАН України. — К., 2009. — 36 с. — укp.

Розглянуто історію законодавчого регулювання поземельних відносин у Правобережній Україні, яка починається з приєднання краю в 1783 р. до Російської імперії та закінчується започаткуванням чиншової реформи 1886 р. Проаналізовано еволюцію законодавчих норм, зумовлених політичними, соціально-економічними й етнічними особливостями регіону, які впливали на характер поземельних відносин. Акцентовано увагу на законодавчому регулюванні змін різноманітних форм володіння державними маєтками, орендних відносин, функціонування інституцій конфіскації, секвестру, заборони, опіки, застави, оцінки, продажу й успадкування нерухомого майна в державному та приватному іпотечному кредитуванні, а також у розмежуванні земельних угідь, які здійснювались російською владою в напрямі спрощення й уніфікації. Простежено соціальні наслідки еволюції поземельних відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)47-21 + Т3(4УКР)51-21 + Х2(4УКР)5-623.131 +
Шифр НБУВ: РА367927
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Борисенко Г.О. 
Правове регулювання оподаткування туристичних послуг в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Г.О. Борисенко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2009. — 16 с. — укp.

Досліджено питання вдосконалення оподаткування туристичної сфери. Проаналізовано правове регулювання податкових правовідносин і відносин у сфері адміністрування податків і зборів, а також нормативні акти, що встановлюють правовий статус туристичних операторів і туристичних агентів як платників обов'язкових платежів. Досліджено практику оподаткування туристичних операторів і туристичних агентів, а також вплив чинної податкової системи та системи адміністрування обов'язкових платежів на їх роботу. Розглянуто питання про можливість оптимізації податкової системи та вдосконалення туристичного законодавства. Розроблено пропозиції щодо формування реальної довгострокової стратегії розвитку туристичних послуг в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: х829(4УКР)211.92 + Х819(4УКР)135 + Ч518.14(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА365397
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Важинський В.М. 
Процес доказування при розслідуванні фіктивного підприємництва та пов'язаних з ним злочинів в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.М. Важинський ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено процес доказування у кримінальних справах про фіктивне підприємництво та пов'язані з ним злочини в Україні. Показано необхідність теоретичного вивчення проблем реалізації елементів процесу доказування під час розслідування фіктивного підприємництва, зокрема, у разі спрощеного порядку. Досліджено питання щодо правової регламентації доказових категорій у кримінальному процесі України. Визначено особливості доказування під час розслідування фіктивного підпримництва та пов'язаних з ним злочинів в Україні. Наведено пропозиції та рекомендації, а також обгрунтовано положення з метою вдосконалення провадження у кримінальних справах про фіктивне підприємництво.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х894.9(4УКР)311.7 +
Шифр НБУВ: РА365395
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Васильєв Є. О. 
Розвиток правового регулювання оподаткування в Україні в роки незалежності (історико-правове дослідження): автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / Є. О. Васильєв ; Нац. ун-т "Юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого". — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено етапи становлення правового регулювання оподаткування в Україні в роки незалежності, проаналізовано законодавчий матеріал, наукові й архівні джерела з питань правового регулювання оподаткування, простежено міжнародний досвід інтеграційного правового регулювання оподаткування, шляхи та засоби залучення України до інтеграційних процесів у сфері оподаткування. В межах досліджуваного хронологічного періоду (1991 - 2010 рр.) виділено три відносно самостійні етапи розвитку системи України. Відзначено, що прагнення Української РСР до створення власної системи оподаткування ще до проголошення незалежності України знайшло своє втілення в тексті Декларації про державний суверенітет України від 16 липня 1990 р.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)2-1 + Х2(4УКР)64-622
Шифр НБУВ: РА382667 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :


15.
Волік В.В. 
Правове регулювання обов'язкових платежів, що пов'язані зі справлянням правосуддя: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В.В. Волік ; Держ. н.-д. ін-т МВС України. — К., 2010. — 22 с. — укp.

Проведено комплексний аналіз правового регулювання обов'язкових платежів, пов'язаних зі справлянням правосуддя. Виділено й охарактеризовано етапи формування цих платежів, висвітлено генезис їх правового регулювання й особливості трансформації у судові платежі, які існують у сучасний період. Визначено місце обов'язкових платежів, пов'язаних зі справлянням правосуддя, у системі оподаткування, розкрито їх сутність й обгрунтовано доцільність існування двох окремих судових платежів - судового інформаційно-технічного збору та судового збору, що мають публічно-правовий, обов'язковий характер, основні елементи правового механізму яких повинні бути чітко визначені у законі. Розроблено понятійний апарат, який дозволяє зрозуміти їх правову природу. Запропоновано встановити ставки судового збору та судового інформаційно-технічного збору пропорційно неоподаткованому мінімуму доходів громадян. Охарактеризовано такий додатковий елемент правового механізму судових платежів, як пільги, доведено недоцільність їх встановлення, за винятком державних органів та органів місцевого самоврядування. Особливу увагу приділено удосконаленню нормативної урегульованості порядку сплати судових платежів, обгрунтовано необхідність його зміни, оскільки це впливає на доступність до судового процесу. Розроблено концепцію законопроекту "Про судові платежі".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)24 + Х892.19(4УКР)16 + Х893.9(4УКР)6
Шифр НБУВ: РА370600 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Гаруст Ю.В. 
Правове забезпечення контрольної діяльності податкових органів України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Ю.В. Гаруст ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2008. — 20 с. — укp.

Проаналізовано та вирішено організаційно-правові проблеми здійснення податкового контролю. Розвинуто теоретико-правові засади контрольної діяльності в Україні. Досліджено вітчизняний і зарубіжний досвід здійснення контролю за справлянням податків та інших обов'язкових платежів. Надано конкретні пропозиції щодо можливості його використання. Запропоновано визначення поняття та принципи податкового контролю, обгрунтовано його призначення. Досліджено особливості правового регулювання діяльності органів податкового контролю в Україні. Визначено предмет, об'єкт і суб'єкти контролю у сфері оподаткування. Проаналізовано компетенцію податкових органів щодо здійснення контролю за справлянням податків та інших обов'язкових платежів. Охарактеризовано організаційно-правові засади проведення перевірок у сфері оподаткування. Досліджено суть, призначення й організаційні форми взаємодії під час здійснення даного контролю. Сформульовано пропозиції щодо внесення конкретних змін і доповнень до нормативно-правових актів з зазначених питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)201 +
Шифр НБУВ: РА355769
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Головашевич О.О. 
Правове регулювання оподаткування доходів фізичних осіб в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.О. Головашевич ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено сучасний стан механізму правового регулювання оподаткування доходів фізичних осіб в Україні. Визначено правову природу податку з доходів фізичних осіб, встановлено його місце та роль в системі оподаткування України й охарактеризовано елементи правового механізму. З метою найбільш повного та грунтовного визначення сутності й особливостей окремих елементів даного виду податку проведено порівняльне вивчення національного та зарубіжного законодавства з питань оподаткування доходів фізичних осіб. Проаналізовано зміни в процесі правового регулювання оподаткування доходів фізичних осіб, які відбулися за останні п'ять років. Виявлено особливості правового регулювання статусу податкових агентів, встановлено їх відмінності від представників платника податків у правовіднсинах щодо сплати податку з доходів фізичних осіб. На підставі результатів аналізу чинного та переспективного українського законодавства розроблено рекомендації щодо удосконалення правового регулювання сплати податку з доходів фізичних осіб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)212.22 +
Шифр НБУВ: РА356729
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Голосніченко Д.І. 
Кримінологічні проблеми боротьби з порушеннями податкового законодавства України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Д.І. Голосніченко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 1998. — 17 с. — укp.

Робота розкриває комплекс теоретичних та практичних питань з проблем функціонування податкової системи України, правопорушень у сфері оподаткування, причини й умови їх вчинення. Особлива увага приділяється розробці правових та організаційних заходів, спрямованих на попередження злочинів у сфері оподаткування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)123
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Гревцова Р.Ю. 
Кримінальна відповідальність за податкові злочини в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук.: 12.00.08 / Р.Ю. Гревцова ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2003. — 18 с. — укp.

Проаналізовано кримінальне законодавство України, що встановлює відповідальність за злочини, направлені проти права держави на одержання обов'зкових внесків, податкової системи України, прав та законних інтересів суб'єктів оподаткування. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного Кримінального кодексу України та правозастосовної практики з урахуванням зарубіжного досвіду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.8 + Х881.9(4УКР)117.8
Шифр НБУВ: РА324490
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Гусєва В. О. 
Правове регулювання податку на додану вартість в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В. О. Гусєва ; Нац. юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Вперше правовий статус платника непрямого податку характеризується як статус посередника між державою, що одержує кошти від сплати такого податку та споживачем товарів, робіт, послуг, який виступає особою, що надає кошти в рахунок податкового зобов'язання. Проаналізовано подвійне значення вторинної реєстрації платника податку на додану вартість, яка породжує не тільки обов'язки щодо справляння податку на додану вартість, але обумовлює і виникнення певних прав. Зазначено, що податковий період характеризується через зіставлення відповідних часових термінів, які включають періоди виникнення об'єкта оподаткування й визначення податкової бази. Удосконалено характеристику публічної природи податку шляхом акцентування на його суспільному призначенні, що полягає в забезпеченні формування фондів коштів, які витрачають суб'єкти пулічної влади в інтерессах суспільства та держави.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)221.1
Шифр НБУВ: РА377878 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського