Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (279)Юристам - Наукова електронна бібліотека (31)Юристам - Реферативна інформація (991)Юристам - Електронні колекції (5)Юристам - Інформаційно-аналітичні матеріали (3)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=СПРОЩЕН$<.>+<.>K=ОПОДАТКУВАНН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 94
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Голосніченко Д.І. 
Кримінологічні проблеми боротьби з порушеннями податкового законодавства України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Д.І. Голосніченко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 1998. — 17 с. — укp.

Робота розкриває комплекс теоретичних та практичних питань з проблем функціонування податкової системи України, правопорушень у сфері оподаткування, причини й умови їх вчинення. Особлива увага приділяється розробці правових та організаційних заходів, спрямованих на попередження злочинів у сфері оподаткування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)123
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Молодик В.В. 
Кримінологічні та кримінально-правові аспекти відповідальності за ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.В. Молодик ; Ун-т внутр. справ. — Х., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертацію присвячено теоретичним і прикладним проблемам протидії податковій злочинності. Визначено місце податкових злочинів у структурі економічної злочинності з властивими їм особливими ознаками, подано їх кримінологічну характеристику. Досліджено вплив чинників соціального середовища на динаміку і структуру податкових злочинів. Наведено кримінологічну характеристику особи податкового злочинця. Обгрунтовано необхідність активізації застосування кримінально-правових засобів боротьби з правопорушеннями у сфері оподаткування. Це дозволяє значно збільшити ефективність і дієвість заходів, що вживаються в умовах, коли приховування прибутків від оподаткування стає основним засобом здійснення "тіньової" та деякою мірою легальної економічної діяльності, тоді як застосування дисциплінарного, адміністративного або матеріального видів юридичної відповідальності не досягає своєї мети. Розкрито кримінально-правове поняття "умисне ухилення від сплати податків". Запропоновано встановити кримінальну відповідальність за несплату податків або неповну їх сплату, у випадку, коли ці дії пов'язані з недбалим чи несумлінним ставленням посадової особи платника податків - юридичної особи або громадянина, який займається підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи, до виконання покладених на них функцій. Розроблено пропозиції щодо удосконалення ст. 148-2 КК України: доповнити її частиною четвертою, яка б передбачала звільнення від кримінальної відповідальності особи, що вперше вчинила умисне або необережне ухилення від сплати податків, зборів та інших обов'язкових платежів, якщо ця особа сприяла розкриттю злочину і повністю відшкодувала держа ві завдані своїми діями збитки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)123 + Х883.9(4УКР)71
Шифр НБУВ: РА307931 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Бакун О.В. 
Громадянин як суб'єкт податкових правовідносин в умовах переходу до ринкової економіки: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.В. Бакун ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 16 с. — укp.

Зважаючи на досягнення юридичної науки, узагальнення правозастосовчої практики, вітчизняний та зарубіжний досвід розкрито правову природу етатської доктрини оподаткування фізичних осіб. Обгрунтовано демократичну доктрину оподаткування громадян, а також нове визначення громадянина як платника податку з позицій громадянського суспільства та правової держави. Розглянуто сутність та правову природу конституційних принципів оподаткування громадян на основі Конституції України 1996 р. Проаналізовано зміст і правову природу податкової правосуб'єктності громадян за сучасних умов, а також сутність та юридичну природу податкової відповідальності громадян на етапі переходу до ринкової економіки. Визначено умови й підстави настання податкової відповідальності громадян, її вікові межі та склад податкового правопорушення. Досліджено особливості податкової відповідальності громадян. Наведено практичні рекомендації щодо вдосконалення податкових правовідносин за участю громадян.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)212.01
Шифр НБУВ: РА308873 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Іванський А.Й. 
Правове регулювання фінансових і розрахункових відносин у зовнішньоекономічній діяльності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / А.Й. Іванський ; Одес. держ. юрид. акад. — О., 2000. — 18 с. — укp.

Проаналізовано фінансові та розрахункові відносини як комплексні, що регулюються нормами національного та міжнародного права, нормами різних галузей національного права та інститутів, які належать до галузі фінансового права. Визначено прогалини у праві, що завдають значної шкоди економіці України за окремими напрямками зовнішньоекономічної діяльності, а також їх причини: неналежне використання іноземних інвестицій та пільговий режим оподаткування суб'єктів, які їх отримали, неврегульованість норм права щодо порядку надання урядових гарантій за резидентів - українських юридичних осіб, які отримують кредити у міжнародних фондах і банках та їх відповідальність за несвоєчасне погашення зовнішнього боргу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.03 + Х829(4УКР)4
Шифр НБУВ: РА308687 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Жвалюк В.Р. 
Податкові органи Російської імперії в Україні у другій половині ХІХ - на початку ХХ ст.: організаційно-правові засади діяльності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / В.Р. Жвалюк ; Ун-т внутр. справ. — Х., 2000. — 20 с. — укp.

Досліджено розвиток податкового законодавства Росії, що діяло на території України. Висвітлено становлення двох податкових систем (прямого та непрямого оподаткування), а також компетенцію їх місцевих органів. Проаналізовано кадрово-штатні питання та проблеми боротьби податкових органів з порушеннями чинного законодавства, їх взаємодії з іншими місцевими органами державного управління. Наведено пропозиції щодо удосконалення організаційно-правових засад діяльності сучасної Державної податкової адміністрації України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4РОС)51/52-622
Шифр НБУВ: РА311441 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Свєчнікова О.Г. 
Правові засади оподаткування фізичних осіб - підприємців: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.Г. Свєчнікова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Визначено основні напрямки діяльності держави в сфері оподаткування доходів фізичних осіб, що займаються підприємницькою діяльністю на Україні. Порівняно два методи оподаткування таких доходів, а саме - за загальновизнаною системою оподаткування доходів фізичних осіб і за спрощеною системою. Внесено пропозиції щодо вирішення наявних проблем у цій сфері. Вивчено шляхи оптимізації роботи державних податкових органів з приводу справляння податків з підприємців - фізичних осіб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4Укр)212
Шифр НБУВ: РА316867 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Криницький І.Є. 
Правове регулювання оподаткування майна: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / І.Є. Криницький ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 20 с. — укp.

Проаналізовано роль і місце податків на майно в податковій системі України. Досліджено окремі види існуючих податків на майно. Наведено пропозиції щодо конкретних змін нормативно-правових актів, що стосуються оподаткування майна в Україні. Обгрунтовано необхідність прийняття нових законодавчих актів та розроблено їх проекти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)212.3
Шифр НБУВ: РА315304 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Слепець В.М. 
Європейське право у галузі оподаткування (загальнотеоретичні та історико-правові аспекти): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / В.М. Слепець ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

Проведено комплексний аналіз теоретичних та історико-правових аспектів передумов, джерел та перебігу формування європейського права взагалі й у галузі оподаткування зокрема. Обгрунтовано тезу про те, що процес формування та сучасний стан європейського права у галузі оподаткування відображають дію принципу наступності права. Висвітлено концепцію, зміст норм і характер джерел права. Розкрито зміст Європейського права та Європейського інтеграційного податкового права, зокрема, встановлено їх характерні ознаки та структуру. Досліджено особливості джерел європейського права у галузі оподаткування, наведено їх класифікацію, розглянуто зміст та процес формування та вдосконалення кожного з даних джерел.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4)2 + Х915.232.5
Шифр НБУВ: РА319926 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

9.
Дятленко Н.М. 
Господарсько-правові засоби попередження ухилень від сплати податків: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / Н.М. Дятленко ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2002. — 20 с. — укp.

Вперше проведено господарсько-правовий аналіз причин і засобів ухилень від сплати податків. Запропоновано конкретні правові засоби їх усунення. Визначено напрямки створення господарсько-правового механізму, застосування якого повинно максимально виключати протиправні ухилення від сплати податків. На основі дослідження причин і способів ухилень від сплати податків розроблено їх класифікацію. Сформульовано основні напрямки реформування системи оподаткування в Україні. Наведено практичні рекомендації щодо удосконалення законодавства. Узагальнення практики розгляду господарськими судами спорів платників податків з податковими органами дозволило визначити недоліки чинного законодавства, які перешкоджають забезпеченню принципу верховенства права в податкових правовідносинах. Запропоновано шляхи удосконалення розгляду господарських спорів у сфері оподаткування. Сформульовано пропозиції щодо господарсько-правового вирішення проблеми ухилень від сплати податків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4Укр)2 + Х839(4Укр)207
Шифр НБУВ: РА319013 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Ілларіонов Ю.В. 
Лізинг: організаційно-правові аспекти (на прикладі корпоративного управління): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Ю.В. Ілларіонов ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Лізинг представлено як фінансово-господарський інструмент, що синтезує елементи оренди, кредитування, залучення інвестицій та купівлі-продажу. Акцентовано увагу на перерозподілі фінансових потоків у пріоритетні галузі економіки на засадах ринкової саморегуляції. Розглянуто двоїсту управлінську суть лізингової діяльності як об'єкта корпоративного управління. Створено комплексну правову, організаційну та інформаційно-технічну інфраструктуру інтеграції лізингу в економіко-правовому середовищі. Досліджено проблеми мінімізації ризиків. Обгрунтовано механізм корпоративного управління. Доведено необхідність кардинального реформування державної політики стосовно оподаткування в Україні. Внесено пропозиції щодо попередження зловживань у сфері лізингових відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.3 + Х819(4УКР)129 +
Шифр НБУВ: РА321590
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Костенко Ю.О. 
Правове регулювання оподаткування фізичних осіб в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Ю.О. Костенко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

По-новому аргументовано розмежування податкової правосуб'єктності платників на загальну та спеціальну на підставі принципу резидентства. Подано авторське визначення прибуткового податку як прямого податку, що сплачується фізичними особами безпосередньо або через податкових агентів із доходів, одержаних від усіх джерел протягом податкового періоду. Сформульовано визначення об'єкта даного податку як сукупного оподатковуваного доходу, який отримано фізичною особою за календарний рік і складається з місячних сукупних оподатковуваних доходів. Доведено необхідність відокремленого правового регулювання оподаткування майна фізичних осіб від юридичних. Аргументовано введення в Україні єдиного податку на майно фізичних осіб (рухоме та нерухоме). Обгрунтовано положення, що фактичними платниками непрямих податків є фізичні особи, які після всіх етапів перекладення податків купують продукцію, ціна якої містить податок на додану вартість або акцизний збір. Запропоновано авторські варіанти проектів Законів України: "Про прибутковий податок з фізичних осіб", "Про податок на майно фізичних осіб", "Про податок на промисел".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4Укр)212.22
Шифр НБУВ: РА319510 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Бех Г.В. 
Правове регулювання непрямих податків в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Г.В. Бех ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 20 с. — укp.

Проаналізовано зміст податкової системи України та особливості функціонування в ній непрямих податків, досліджено окремі їх види: податок на додану вартість та акцизний збір. Наведено пропозиції щодо внесення конкретних змін до Законів України "Про систему оподаткування", "Про податок на додану вартість", до Декрету Кабінету Міністрів України "Про акцизний збір". Обгрунтовано необхідність прийняття нових законодавчих актів і розроблено їх проекти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4Укр)22
Шифр НБУВ: РА317067 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Кофлан В.М. 
Правові основи місцевого оподаткування в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.М. Кофлан ; Держ. податкова адмін. України, Акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2002. — 15 с. — укp.

Розкрито суть термінів і понять "місцевого оподаткування", "місцевих податків і зборів". Розвинуто обгрунтування механізму встановлення місцевих податків і зборів. Комплексно досліджено використання міжнародного досвіду в діяльності органів місцевого самоврядування. Запропоновано підхід до характеристики місцевих податків і зборів та їх видів та встановлено визначальну роль організаційно-правових заходів щодо їх регулювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)23 +
Шифр НБУВ: РА320418 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Гревцова Р.Ю. 
Кримінальна відповідальність за податкові злочини в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук.: 12.00.08 / Р.Ю. Гревцова ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2003. — 18 с. — укp.

Проаналізовано кримінальне законодавство України, що встановлює відповідальність за злочини, направлені проти права держави на одержання обов'зкових внесків, податкової системи України, прав та законних інтересів суб'єктів оподаткування. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного Кримінального кодексу України та правозастосовної практики з урахуванням зарубіжного досвіду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.8 + Х881.9(4УКР)117.8
Шифр НБУВ: РА324490
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Отрішко О.В. 
Автоматизовані системи обліку і контролю використання інтелектуальної власності: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.В. Отрішко ; НАН України. Ін-т пробл. мат. машин і систем. — К., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено концептуальну модель, яка пов'язує організаційну структуру та правові її засади, інформаційні та управлінські потоки у системі органів регулювання сфери інтелектуальної власності в Україні. Запропоновано моделі та алгоритми керування розподіленим інформаційно-аналітичним середовищем опису, аналізу та експертного оцінювання об'єктів даної власності. Наведено та проаналізовано комплексну модель інвестиційно-інноваційної та податкової політики, яка висвітлює регуляторні фактори взаємодії даних сфер за умов розвитку сучасного ринку інтелектуальної власності. У межах даної моделі розв'язано задачу пошуку такого оптимального значення ставки оподаткування, що дозволяє за умов ринкової економіки максимізувати інвестиції для регіону або галузі виробництва на засадах інноваційної діяльності. Запроваджено методологічні засади розробки та впровадження у практичну діяльність банку даних об'єктів інтелектуальної власності у межах інформаційно-аналітичних систем обліку та контролю її використання, який є невід'ємною складовою частиною інфраструктури сучасного ринку інтелектуальної власності в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.41 + Х839(4УКР)3с51 +
Шифр НБУВ: РА324299
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

16.
Бережна К.В. 
Митно-правовий режим транзиту в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / К.В. Бережна ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2003. — 17 с. — укp.

Визначено поняття митно-правового режиму, розкрито зміст одного з його видів - транзиту, встановлено місце та роль даного режиму у системі зовнішньоекономічної діяльності України, наведено класифікацію транзиту за різними критеріями. На основі аналізу норм законодавств - чинного адміністративного та про митну справу - наведено пропозиції щодо удосконалення системи джерел митно-правового режиму транзиту та практичної діяльності митних органів у цій сфері. Обгрунтовано необхідність спрощення порядку проходження митного контролю іоформлення щодо транзиту та запропоновано ряд нових засобів підвищення ефективності процедур. З'ясовано сутність і підстави адміністративної відповідальності за порушення митних правил, особливо у частині порушення порядку транзиту та розроблено пропозиції щодо удосконалення нормативно-правової бази.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 +
Шифр НБУВ: РА324632
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Хохуляк В.В. 
Правове регулювання земельного податку в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.В. Хохуляк ; Держ. податк. адмін. України. Акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2003. — 20 с. — укp.

Розкрито основні наукові концепції оподаткування землі, становлення та розвиток нормативно-правового регулювання земельного податку. Визначено його поняття та правову природу, місце та роль у системі податків України. Охарактеризовано основні та додаткові елементи податково-правового механізму даного податку; умови та підстави виникнення, зміни та припинення земельних податкових правовідносин. Запропоновано практичні рекомендації щодо вдосконалення його правового регулювання та механізму справляння відповідних податкових сум. Проведено комплексний аналіз норм податкового законодавства та підзаконних нормативно-правових актів, матеріалів судової практики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)211.1 +
Шифр НБУВ: РА325380
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Скакун Ю.В. 
Правові основи фінансування видатків рекреаційних підприємств, які мають власну базу розміщення (на прикладі Автономної Республіки Крим): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Ю.В. Скакун ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Висвітлено питання правового регулювання видатків рекреаційних підприємств за рахунок бюджету різних рівнів та альтернативних джерел. Розглянуто вплив сформованої системи керування на фінансування рекреаційних підприємств, які мають власну базу розміщення. Проаналізовано правовий статус державних органів, які здійснюють керування рекреаційним комплексом, а також становище органів влади Автономної Республіки Крим. Вивчено загальнодержавне законодавство у сфері оподаткування рекреаційних підприємств, а також повноваження Автономної Республіки Крим у сфері введення додаткових податків і зборів. Виявлено стан наукової розробки проблеми фінансування рекреації як самостійної галузі господарства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР-6КРМ)143 + Х819(4УКР-6КРМ)143 + Х819(4УКР-6КРМ)143
Шифр НБУВ: РА325949
Рубрики:

19.
Петраш І.Ю. 
Міжнародно-правові аспекти співробітництва України з питань подвійного оподаткування: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / І.Ю. Петраш ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2003. — 16 с. — укp.

Досліджено природу міжнародних податкових правовідносин, вдосконалено теоретичні засади понять, характерних особливостей міжнародного договірного регулювання оподаткування, вдосконалено теоретичну базу механізму усунення подвійного оподаткування, як одного з напрямів співробітництва держав у сфері оподаткування. Показано, що основним предметом правового регулювання співробітництва держав у сфері оподаткування є усунення міжнародного подвійного оподаткування, яке перешкоджає нормальному рухові товарів та послуг. Критерієм класифікації міжнародних договорів з питань оподаткування визначено їх функціональну спрямованість, що дає змогу виділити умовноподаткові договори, власне податкові договори та спеціальні податкові договори. Зазначено, що поряд з державами, які регламентують правила оподаткування та виступають рівноправними суб'єктами міжнародного податкового права, діють підпорядковані їм суб'єкти цього права - фізичні та юридичні особи, на яких покладено обов'язок стосовно сплати податків. Відзначено, що міжнародні договори про уникненння подвійного оподаткування є ефективним правовим механізмом захисту порушеного права платника податку на одержання податкових пільг, що гарантує йому право звернення до фіскальних органів договірних держав. З'ясовано особливість угод про уникнення подвійного оподакування, яке полягає в тому, що вони складаються з норм міжнародного права та характеризуються як полісистемні міжгалузеві акти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.5(4УКР)-329 +
Шифр НБУВ: РА323433
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Останін В.О. 
Кваліфікація ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.О. Останін ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Здійснено кримінально-правовий аналіз складу злочину ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів, встановлено його елементи та ознаки. Визначено місце процесу ухилення від оподаткування в системі злочинів Особливої частини кримінального кодексу разом з іншими злочинами, які також завдають шкоду відносинам у сфері оподаткування. Запропоновано зосередити ці злочини у самостійному розділі - "Податкові злочини" як такі, що мають самостійний родовий об'єкт кримінально-правового захисту. На основі аналізу конституційних положень, кримінального та податкового законодавства зроблено висновок про фактичну відсутність перепон для кваліфікації за ст. 212 Кримінального кодексу дій осіб, які не сплачують податкових внесків з об'єктів оподаткування, що утворилися внаслідок протизаконної діяльності. Розглянуто питання кваліфікації ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів та його співвідношення з іншими злочинами. Сформульовано рекомендації щодо правильного застосування відповідних кримінально-правових норм у судово-слідчій практиці. Наведено пропозиції щодо подальшого вдосконалення кримінального законодавства, яким передбачено відповідальність за ухилення від оподаткування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.8 +
Шифр НБУВ: РА328290
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського