Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (2394)Юристам - Наукова електронна бібліотека (31)Юристам - Реферативна інформація (2079)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х819(4УКР)011.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 269
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Набока І. В. 
Постійні комісії місцевих рад: організаційно-правові питання діяльності: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / І. В. Набока ; Нац. ун-т "Юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого". — Х., 2011. — 21 с. — укp.

З'ясовано особливості сутності, правової природи поняття та значення інституту постійних комісій у загальній системі муніципальної влади й управління. Визначено основні шляхи удосконалення нормативної бази, концептуальних засад їх організації та функціонування. Запропоновано визначення понять: "постійні комісії представницьких органів місцевого самоврядування", "функції постійних комісій", "рекомендації", "висновки", "рішення". Розкрито їх змістовну характеристику, систему, структурно-елементний склад. Проведено детальне дослідження їх історичного розвитку, з'ясовано особливості правового регулювання та статусу постійних комісій (комітетів) за кордоном, методології взаємовідносин, постійних комісій з органами публічної влади, об'єднаннями громадян, організаціями, підприємствами, установами, сформульовано пропозиції та рекомендації з удосконалення правового статусу постійних комісій місцевих рад в Україні у межах муніципальної реформи, а також щодо удосконалення національного законодавства з відповідних питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-91
Шифр НБУВ: РА381825 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Литвинець В. М. 
Право територіальної громади села на землю: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.06 / В. М. Литвинець ; НАН України ; Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького. — К., 2011. — 17 с. — укp.

Сформульовано та обгрунтовано висновки щодо земельної правосуб'єктності територіальної громади села на землю, об'єктів, правових форм здійснення та захисту права територіальної громади села на землю. Досліджено земельне та інше законодавство України щодо здійснення територіальною громадою села права на землю, включаючи й право комунальної власності на землю. Досліджено історичний розвиток та становлення територіальних громад в цілому та їх права на землю. Виокремлено правові підстави та порядок набуття права власності територіальної громади села на землю. Проаналізовано управлінські функції територіальної громади села щодо управління землею комунальної власності та населеного пункту в цілому. Запропоновано концептуальні шляхи вдосконалення чинного законодавства України в даній сфері правового регулювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.217 + Х839(4УКР)116
Шифр НБУВ: РА382699 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Боднарчук В. Д. 
Державне регулювання інноваційного розвитку регіону: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / В. Д. Боднарчук ; МОНМС України, Акад. муніцип. упр. — К., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні та науково-практичні аспекти державного регулювання інноваційного розвитку регіону. Обгрунтовано методичний підхід до формування інноваційної стратегії розвитку регіону, визначено основні складові системи управління соціально-економічним розвитком, механізм і технологію формування стратегії за умов інноваційного типу розвитку регіону. Удосконалено напрями вкладення інвестицій на основі використання ефекту масштабу на регіональному рівні та методичний підхід до оцінювання інвестиційної привабливості регіону. Обгрунтовано управлінські підходи до інституційного забезпечення інноваційної діяльності в регіоні з посиленням інтеграційних зв'язків між усіма учасниками. Визначено об'єктивні передумови формування інноваційної політики соціально-економічного розвитку регіонів. Ідентифіковано фактори впливу зовнішнього середовища на інноваційний розвиток регіону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55-21,01 + Х819(4УКР)011.2-94 + Х819(4УКР)120.0
Шифр НБУВ: РА383633 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Сторчеус О. М. 
Державне регулювання розвитку територіальних промислових комплексів з урахуванням економічної безпеки: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / О. М. Сторчеус ; МОНМС України, Акад. муніцип. упр. — К., 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Узагальнено принципи промислової політики щодо розвитку територіальних промислових комплексів (РТПК). Визначено концептуальні основи формування нової промислової стратегії на регіональному рівні. Обгрунтовано парадигму державного регулювання РТПК з урахуванням економічної безпеки. Розвинуто підходи до формування організаційної взаємодії у системі державного регулювання РТПК з урахуванням економічної безпеки. Удосконалено механізм державного регулювання РТПК. Проаналізовано ресурси та чинники розвитку промислових комплексів на регіональному рівні. Розроблено методичні підходи до оцінювання рівня використання стратегічного потенціалу регіонального промислового комплексу з метою застосування їх у системі державного управління. Розроблено практичні рекомендації органам державної влади щодо регулювання РТПК з урахуванням економічної безпеки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-21,01 + Х819(4УКР)011.2-94
Шифр НБУВ: РА384816 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Грищенко І. М. 
Організація діяльності районних рад в Україні: адаптація європейського досвіду належного врядування: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.04 / І. М. Грищенко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено концептуальні положення організації діяльності районних рад на підставі принципів належного врядування, які в комплексі формують ряд заходів з орієнтацією на більш ефективне використання інституту представництва інтересів територіальних громад району. Обгрунтовано структурно-логічну схему впровадження принципів належного врядування в діяльність районних рад, яка передбачає послідовність покрокових дій і визначення інтструментів упровадження з урахуванням особливостей соціально-економічного, культурно-ментального й історичного розвитку району, а також з огляду на зміни в ресурсно-інституційному забезпеченні районних рад. Запропоновано рекомендації, які знайшли своє практичне застосування та можуть бути використані в процесі реформування органів місцевого самоврядування в Україні та під час розробки та реалізації адміністративно-територіальної реформи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-91
Шифр НБУВ: РА383840 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Острович С. Е. 
Правове регулювання матеріально-фінансової основи місцевого самоврядування в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / С. Е. Острович ; Акад. праці і соц. відносин Федер. проф. спілок України. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Досліджено комплекс теоретичних і практичних питань матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування (МФОМС) в нашій державі. Проаналізовано стан проблеми законодавчої регламентації складу (структури) МФОМС, визначено її особливості в контексті фінансово-правового регулювання. Розкрито принципи формування МФОМС, а також індикатори (критерії) ефективного управління місцевими фінансами. Зазначено, що за сучасних умов розвитку України є достатньо підстав стверджувати, що в державі МФОМС має цілковите правове підгрунтя для свого існування, але на практиці виникає багато проблем. Економічне зростання та розвиток регіонів залежать від інфраструктури, достатньої для організації, підтримки та розвитку такого зростання. Висвітлено авторське бачення МФОМС, сформульовано пропозиції щодо внесення змін до законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-92
Шифр НБУВ: РА382548 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Резнік О. М. 
Взаємодія органів місцевого самоврядування в організації автобусних пасажирських перевезень в умовах міської агломерації: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр.: 25.00.04 / О. М. Резнік ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України, Дніпропетр. регіон. ін-т держ. упр. — Д., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні та практичні аспекти організації та управління системою автобусних пасажирських перевезень (АПП) за умов міської агломерації (МА). Визначено основні етапи еволюційних змін в МА, їх вплив на стан організації АПП у межах агломерації. Проаналізовано сфери, напрями та форми взаємодії органів місцевого самоврядування і учасників організації АПП як чинників впливу на процеси пасажирських перевезень. Визначено основні завдання в забезпеченні якості управління процесами системи перевезень. Запропоновано й обгрунтовано шляхи вдосконалення процесів міжсуб'єктної взаємодії у контексті налагодження соціального партнерства і побудови системної мережевої кластерної організації АПП за умов МА.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)125.4 + Х819(4УКР)011.215-94
Шифр НБУВ: РА380852 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Гайка О. Р. 
Рішення про місцевий бюджет в системі бюджетного законодавства: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. Р. Гайка ; Держ. НДІ МВС України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено правову природу, зміст, порядок формування, прийняття та внесення змін до рішення про місцевий бюджет, його місця в системі бюджетного законодавства. З'ясовано правову природу такого рішення, його ознаки та предмет правового регулювання, сформульовано визначення рішення про місцевий бюджет. Досліджено правові підстави прийняття та засади формування змісту рішень про місцеві бюджети як складової місцевого бюджетного процесу. Розглянуто правове регулювання порядку затвердження та внесення змін до рішень про місцеві бюджети. Проаналізовано умови набрання чинності рішеннями про місцеві бюджети, з'ясовано особливості дії рішень про місцеві бюджети в часі. Визначено властивості бюджетного законодавства як системи та місце в ній рішення про місцевий бюджет. З'ясовано системні зв'язки між рішеннями про місцеві бюджети й іншими нормативно-правовими актами бюджетного законодавства. Сформульовано висновки та наведено пропозиції до чинного законодавства щодо врегулювання процедури подання місцевими виконавчими органами проектів рішень про місцеві бюджети до відповідних місцевих рад.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)1 + Х819(4УКР)011.2-92
Шифр НБУВ: РА383621 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Шолкова Т. Б. 
Правові основи публічних фондів органів місцевого самоврядування: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Т. Б. Шолкова ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2011. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено теоретико-правові основи публічних фондів органів місцевого самоврядування, визначено їх поняття, ознаки та класифікацію. Розглянуто особливий порядок формування та функціонування фондів, що складають фінансову систему органів місцевого самоврядування. Досліджено основні проблеми в сфері фінансового контролю за місцевими фінансами, запропоновано створення Комунальної рахункової палати обласного рівня та публічного цільового централізованого позабюджетного фонду, який забезпечує її фінансування. Наведено вимоги, яких необхідно дотримуватися у разі утворення позабюджетних публічних централізованих фондів органів місцевого самоврядування. Надано визначення поняттям "публічні фонди органів місцевого самоврядування" та "спеціальний фонд бюджету місцевого самоврядування". Розроблено класифікацію публічних фондів органів місцевого самоврядування, розподілу, управління, використання публічних фондів органів місцевого самоврядування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-92
Шифр НБУВ: РА379577 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Русанова С. Ю. 
Гарантії прав територіальної громади: конституційно-правовий аспект: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / С. Ю. Русанова ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 18 с. — укp.

Проаналізовано теоретико-правові аспекти територіальної громади в Україні, визначено її місце у системі місцевого самоврядування, описано характерні риси, окреслено систему гарантій прав муніципального утворення з позиції нових законодавчих і наукових положень. З'ясовано спеціальні гарантії прав територіальних спільнот. Розглянуто інституційно-правові та процесуальні гарантії прав територіальної громади; статут територіальної громади як гарантії й одночасно механізм реалізації прав територіальних спільнот. Визначено порядок розробки та прийняття даного локального акту на основі соціального запиту безпосередньо територіальною громадою, розглянуто процедуру його зміни та доповнень. Запропоновано пропозиції щодо вдосконалення вітчизняного муніципального законодавства в сфері забезпечення прав територіальних громад.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.20 + Х809(4УКР)66
Шифр НБУВ: РА379387 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Дмитрук І. М. 
Правові відносини між учасниками бюджетного процесу на місцевому рівні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / І. М. Дмитрук ; Ін-т законодавства ВР України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Проведено комплексний науково-теоретичний аналіз правових відносин між учасниками бюджетного процесу на місцевому рівні. Визначено особливості правових категорій "бюджет", "бюджетні правовідносини", "правове регулювання бюджетних правовідносин", "бюджетні повноваження", "бюджетні права", "учасник бюджетних правовідносин", "самодостатність" громади. Сформульовано авторське визначення "правове регулювання відносин між учасниками бюджетного процесу" та "самодостатність" адміністративної одиниці. З'ясовано проблеми правового регулювання бюджетних правовідносин, що складаються на місцевому рівні. Проаналізовано взаємозв'язок між суб'єктами вказаних відносин, запропоновано класифікацію учасників бюджетного процесу за сферами діяльності та за групами бюджетних прав, розкрито сутність інституту повноважень учасників бюджетного процесу. Запропоновано законодавчо затвердити термін "самодостатність". Розглянуто порівняльну характеристику між бюджетними правовідносинами згідно з національним законодавством, а також законодавством Російської Федерації та Польщі з метою вивчення позитивного досвіду та внесення пропозиції щодо удосконалення національного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-92 + Х829(4УКР)1
Шифр НБУВ: РА384612 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Корнійчук О. В. 
Інформаційна діяльність місцевих органів виконавчої влади (на прикладі Рівненської та Хмельницької областей): автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.01 / О. В. Корнійчук ; Львів. регіон. ін-т держ. упр., Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — Л., 2011. — 20 с. — укp.

Проаналізовано теоретико-методологічні засади, організаційно-правові та функціональні особливості регіональної інформаційної політики. Проведено системний аналіз управлінської діяльності місцевих органів виконавчої влади щодо здійснення інформатизації регіону. Охарактеризовано основні форми, методи, напрями реалізації інформаційної політики та шляхи підвищення її ефективності. Досліджено інформаційно-аналітичне забезпечення управлінської діяльності місцевих органів виконавчої влади, проаналізовано роботу державних органів управління щодо інформаційного забезпечення зв'язків із громадськістю й основні напрями та форми їх інформаційно-пропагандистської діяльності. Розроблено практичні рекомендації щодо використання новітніх інформаційно-комунікативних технологій у роботі місцевих органів виконавчої влади.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.208 ф
Шифр НБУВ: РА380589 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Ільченко Н. В. 
Комплексна система забезпечення та підтримки розвитку територіальних громад в Україні: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.04 / Н. В. Ільченко ; Акад. муніцип. упр. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Узагальнено основні теоретичні підходи до розвитку територіальних громад і виявлено основні елементи системи їх забезпечення та підтримки в процесі еволюції різних підходів. Досліджено концептуальні засади формування територіальної громади та напрямів її розвитку, а також сформовано концепцію комплексного підходу до розвитку територіальних громад. Визначено роль і місце участі населення у процесі розвитку територіальних громад. Проаналізовано законодавче забезпечення участі територіальних громад у процесах місцевого розвитку й обгрунтовано напрями його вдосконалення. Сформовано вимоги до організаційного середовища розвитку територіальних громад і з'ясовано стан їх дотримання в Україні. Обгрунтовано застосування комплексної системи забезпечення та підтримки розвитку територіальних громад в Україні, а також визначено складові комплексної діагностики рівня й якості життя їх населення. Сформовано механізм державно-приватно-громадського партнерства в системі забезпечення та підтримки розвитку територіальних громад.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.20
Шифр НБУВ: РА382437 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Задорін Ю. М. 
Забезпечення ефективності діяльності державних установ на засадах демократичного врядування: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / Ю. М. Задорін ; Одес. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — О., 2011. — 20 с. — укp.

Наведено теоретико-методологічне обгрунтування інструментів і механізмів забезпечення ефективності діяльності державних установ за становлення демократичного врядування. Доведено, що особливості їх діяльності в організаційному вимірі обумовлені функціональною, соціологічною, юридичною й організаційною специфікою, а підвищення результативності та ефективності виконання державними установами завдань і функцій держави можливе за умови систематичного, постійного аналізу діяльності, який включатиме функціональне обстеження та дослідження змісту повноважень, завдань і функцій державної установи, а також технологічних процедур розроблення, затвердження та реалізації діяльності, які матимуть реальний вимір, функціональної та організаційної структур відповідно до цілей функціонування державної установи; визначення системи основних показників надання послуг у певній кількості та якості; запровадження системи моніторингу з приводу задоволення населення рівнем надання послуг конкретною установою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-91
Шифр НБУВ: РА381025 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Кохалик Х. М. 
Досвід становлення і розвитку комунального самоврядування в Німеччині та можливість його адаптації в містах України: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.04 / Х. М. Кохалик ; Львів. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — Л., 2011. — 20 с. — укp.

Узагальнено, систематизовано та відображено у пропозиціях для України досвід самоврядування в містах Німеччини, зокрема, стосовно організаційно-правового статусу органів та посадових осіб, нормативно-правової регламентації процесу формування (обрання) та функціонування, статутного регулювання питання місцевого значення. Виокремлено шість етапів становлення комунального самоврядування в містах Німеччини на основі вивчення його еволюції: перший (XI - XIII ст.), другий (XIV - XV ст.), третій (XVI - XVIII ст.), четвертий (початок XIX - до 1952 р.), п'ятий (1952 р. - до 1990 р.), щостий (кінець XX - початок XXI ст.). Удосконалено понятійно-категоріальний апарат, який використовується у вітчизняній літературі з державного права та місцевого самоврядування. Набули подальшого розвитку положення основних теорій місцевого самоврядування (громадської, державницької, муніципального дуалізму) в частині дослідження їх імплементації у чинному законодавсті Німеччини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4НІМ)011.2 + Х819(4УКР)011.215
Шифр НБУВ: РА384451 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Джумурат Є. І. 
Забезпечення виконання конституційних обов'язків людини і громадянина у сфері місцевого самоврядування в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / Є. І. Джумурат ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні положення, пов'язані з визначенням місця та ролі конституційних обов'язків людини та громадянина серед інших елементів конституційно-правового статусу. Визначено певні критерії взаємодії прав і обов'язків для задоволення публічних інтересів, здійснено аналіз цілей та функцій конституційних обов'язків людини і громадянина, а також принципів їх закріплення та виконання. Визначено повноваження, методи та форми діяльності органів місцевого самоврядування, що спрямовані на сприяння виконанню конституційних обов'язків у муніципально-правових відносинах і розроблено пропозиції для їх удосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)32 + Х819(4УКР)011.2-93
Шифр НБУВ: РА382808 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Бєлєвцова Я. С. 
Механізм підвищення якості соціальних послуг на рівні місцевих органів влади: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / Я. С. Бєлєвцова ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України ; Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Узагальнено існуючі теоретико-методологічні підходи до визначення сутності та змісту поняття "соціальні послуги". З'ясовано види соціальних послуг і форми їх надання. Визначено напрями вдосконалення нормативно-правового механізму забезпечення процесу надання соціальних послуг місцевими органами влади, шляхом внесення необхідних змін до нормативно-правових документів, що регулюють процес надання соціальних послуг в Україні. Проаналізовано концептуальні засади управління якістю соціальних послуг. На основі досвіду розвинених країн світу запропоновано механізм підвищення якості соціальних послуг на рівні місцевих органів влади, виявлено основні фактори впливу суб'єкта управління на якість надання соціальних послуг. Виокремлено критерії якості соціальних послуг та адаптовано їх для використання місцевими органами влади в Україні, обгрунтовано методичні підходи щодо впровадження системи управління якістю соціальних послуг у місцевих органах влади за допомогою стандарту ISO 9001:2001.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-91
Шифр НБУВ: РА381862 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Сергієнко Е. О. 
Організаційна культура як фактор підвищення якості муніципального управління: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.04 / Е. О. Сергієнко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України, Дніпропетр. регіон. ін-т держ. упр. — Д., 2011. — 20 с. — укp.

Доведено, що на організаційну культуру муніципального управління впливають виклики публічного управління. Запропоновано створення середовища муніципального управління на підставі синергії цінностей у межах визначених змістовних координат. Розроблено підхід до формування організаційної культури муніципального управління, провідне місце в якому відводиться блоку "навчання через діяльність", який підтримується ще двома блоками - "управління знаннями", "вимірювання результату та заохочення". З метою інституційного оформлення організаційної культури муніципального управління розроблено системні вимоги до її формування, які знайшли своє відображення у розробці настанов щодо формування організаційної культури в органах муніципального управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-91
Шифр НБУВ: РА381536 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Семко С. О. 
Організаційні форми роботи представницьких органів місцевого самоврядування: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / С. О. Семко ; Нац. ун-т "Юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого". — Х., 2011. — 19 с. — укp.

Вивчено історичний розвиток регулювання організаційних форм, узагальнено національний та зарубіжний досвід їх правової регламентації, проаналізовано вітчизняну практику правового регулювання організаційних форм роботи представницьких органів місцевого самоврядування. Досліджено проблемні питання сесійної діяльності місцевих рад, організаційні форми роботи постійних і тимчасових комісій місцевих рад, особливості регламентації форм діяльності органів самоорганізації населення. Визначено основні напрями вдосконалення нормативно-правового регулювання організаційних форм роботи представницьких органів місцевого самоврядування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-91
Шифр НБУВ: РА382127 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Калиновська Т. О. 
Нормативно-правові акти місцевих рад як органів місцевого самоврядування в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / Т. О. Калиновська ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено юридичну природу нормативно-правових актів місцевих рад, їх ознаки та види, з'ясовано місце в системі актів місцевого самоврядування та роль у регулюванні муніципальних правовідносин. Розглянуто стан наукових досліджень проблеми нормативно-правових актів місцевих рад, встановлено вимоги їх легітимності, проаналізовано повноваження державних органів, що здійснюють державний контроль і нагляд за законністю нормативно-правових актів представницьких органів місцевого самоврядування. Сформульовано комплекс пропозицій щодо вдосконалення правового врегулювання питання нормативно-правових актів місцевих рад, підвищення ефективності державного контролю за законністю даних актів, а також вдосконалення процедури їх оскарження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-93
Шифр НБУВ: РА380592 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського