Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (637)Юристам - Наукова електронна бібліотека (4)Юристам - Реферативна інформація (467)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х891.9(4УКР)6$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 52
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Івчук М. Ю. 
Адміністративно-правовий статус органів прокуратури України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / М. Ю. Івчук. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні та практичні проблеми адміністративно-правового статусу органів прокуратури України. Визначено шість історико-правових періодів розвитку інситуту прокуратури України, а також місце прокуратури у механізмі держави. Розкрито сутність і структуру її адміністративно-правового статусу. Охарактеризовано правові засади організації діяльності органів прокуратури України. Визначено особливості діяльності органів прокуратури України, досліджено форми їх взаємовідносин і взаємодії з іншими державними органами та громадськими організаціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)67 + Х891.9(4УКР)61
Шифр НБУВ: РА379773 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Іщук О. С. 
Адміністративна юрисдикція органів прокуратури: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. С. Іщук ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено зміст та обсяг адміністративної юрисдикції, розглянуто особливості та значення діяльності органів прокуратури щодо забезпечення законності у цій сфері. Визначено функції органів прокуратури, місце та роль прокурора в системі суб'єктів адміністративної юрисдикції. Проаналізовано особливості правового регулювання й участі прокурора в таких адміністративних провадженнях, як провадження у справах про адміністративні правопорушення, дисциплінарне провадження, провадження за зверненням громадян. Досліджено питання, пов'язані з представництвом органами прокуратури інтересів громадянина та держави в адміністративному суді. Сформульовано ряд конкретних пропозицій щодо внесення змін і доповнень до нормативно-правових актів з досліджуваних питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62
Шифр НБУВ: РА380781 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Акуліч А.В. 
Особливості правового статусу працівника прокуратури як суб'єкта трудового права: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.05 / А.В. Акуліч ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2010. — 19 с. — укp.

Встановлено, що правовий статус працівник прокуратури є наслідком виникнення трудових, а не адміністративних правовідносин. Зазначено, що констатація факту виникнення трудових відносин не заперечує можливості появи адміністративних. Проаналізовано, що правовідносини, учасником яких є прокурорсько-слідчий працівник, за своїм характером є дуальними. Досліджено, що аргументами на користь віднесення працівників прокуратури до суб'єктів трудового права є свобода волевиявлення щодо реалізації здатності до праці із забезпечення рівного доступу до державної служби, найманий характер праці, можливість припинення трудових правовідносин за власним бажанням, можливість притягнення до дисциплінарної відповідальності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)6 п + Х879(4УКР)82 + Х819(4УКР)012.1
Шифр НБУВ: РА372172 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Анпілогов О.В. 
Правове регулювання участі прокурора в адміністративному судочинстві щодо захисту прав та свобод громадянина: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.В. Анпілогов ; Ін-т законодавства Верхов. Ради України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено проблемні питання здійснення прокурором захисту прав, свобод і законних інтересів громадянина в адміністративному судовому процесі. Обгрунтовано напрями розвитку відповідного законодавства. Проаналізовано теоретико-правові проблеми такого захисту, його форми, сформульовано пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства. Визначено, що представництво прокурором в адміністративному судовому процесі є правовідносинами, які встановлюються та реалізуються на підставі Конституції України, Закону України "Про прокуратуру", КАС України. У межах цих правовідносин прокурор вчиняє в адміністративному судочинстві процесуальні дії від імені та для захисту прав, свобод і законних інтересів осіб - громадян України, що через різноманітні обставини не можуть або позбавлені можливості самостійно відстоювати ці свої особисті цінності від їх порушень (обмежень) рішеннями, діями чи бездіяльністю суб'єктів владних повноважень - органів державної влади, місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб. Сформульовано особливості адміністративної процесуальної правосуб'єктності прокурора в адміністративному судовому процесі. З'ясовано, що прокурор може виступати тільки як представник та здійснювати представництво визначених Законом України "Про прокуратуру" категорій громадян. Зазначено, що прокурор є позивачем у процесуальному розумінні, але не має прав позивача, однак обсяг його процесуальних можливостей за умов участі у розгляді судом справи адміністративної юрисдикції є повним; він ініціює розгляд адміністративним судом публічно-правового спору за певних підстав; представництво прокурором інтересів незахищеного громадянина можливе на будь-якій стадії адміністративної процесуальної правосуб'єктності прокурора у разі перегляду судових рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072 + Х891.9(4УКР)621 +
Шифр НБУВ: РА355607
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Бабенко В.І. 
Організаційно-правові аспекти прокурорського нагляду за додержанням законів про охорону довкілля: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / В.І. Бабенко ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2004. — 20 с. — укp.

Розглянуто значення прокурорського нагляду за додержанням законодавства про охорону довкілля як важливої складової удосконалення механізму гарантування екологічних прав громадян України та захисту інтересів держави. Визначено повноваження прокурора під час здійснення нагляду за додержанням і застосуванням законів про охорону довкілля, проаналізовано особливості його організаційної роботи у процесі здійснення такого нагляду. Досліджено проблеми оцінки якості та ефективності даного прокурорського нагляду. Сформульовано теоретичні висновки та пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)021 + Х891.9(4УКР)62 +
Шифр НБУВ: РА332258
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Бабкова В.С. 
Організаційно-правові проблеми контролю в прокурорській діяльності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / В.С. Бабкова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 1998. — 17 с. — укp.

Дисертацію присвячено комплексу теоретичних та практичних питань, пов'язаних з організаційно-контрольною діяльністю в органах прокуратури України. Сформульовано концептуальні положення теорії діяльності органів прокуратури України. На підставі аналізу наукової літератури, нормативно-правових актів, прокурорської практики досліджено сутність контрольної діяльності в прокуратурі, подано систему методичних та практичних прийомів її здійснення. Формулюються рекомендації щодо вдосконалення практичної діяльності органів прокуратури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Бегма А. П. 
Прокурор як суб'єкт кримінально-процесуальної діяльності: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / А. П. Бегма ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Розглянуто комплекс теоретичних і практичних проблем, пов'язаних з регламентацією в кримінапьно-процесуальному законодавстві діяльності прокурора. На підставі узагальнення літературних джерел, слідчої, прокурорської та судової практики в ході провадження по кримінальних справах виявлено шляхи її вдосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)12 + Х891.9(4УКР)622
Шифр НБУВ: РА379242 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Берідзе М.Н. 
Адміністративно-правові засади провадження із звернень громадян в органах прокуратури: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / М.Н. Берідзе ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Проаналізовано систему процесуальних проваджень у адміністративному процесі та визначено місце у ній провадження зі звернень громадян. Проведено якісну оцінку звернень за їх видами. Визначено місце прокуратури у системі суб'єктів провадження зі звернень громадян, розглянуто правові засади забезпечення законності у цьому провадженні органами прокуратури. Визначено основні напрямки вдосконалення адміністративно-правового регулювання провадження зі звернень громадян в даних органах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072 + Х891.9(4УКР)62 +
Шифр НБУВ: РА339520
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Говоруха М.М. 
Організаційно-правові аспекти діяльності прокурора у виконавчому провадженні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / М.М. Говоруха ; Акад. адвокатури України. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні аспекти організації та діяльності прокурора щодо захисту інтересів громадянина та держави у процесі виконання судових рішень. Визначено повноваження прокурора під час здійснення представництва інтересів стягувача у виконавчому провадженні та нагляду за додержанням і застосуванням законів органами примусового виконання. Розглянуто особливості організації роботи прокурора у сфері примусового виконання рішень. На підставі аналізу правозастосовної практики обгрунтовано шляхи підвищення ефективності діяльності прокурора у виконавчому провадженні. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства України про регулювання прокурорської діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62 +
Шифр НБУВ: РА359808
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Дзюрбель А. Д. 
Слідчі помилки: шляхи їх попередження, виявлення та усунення: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / А. Д. Дзюрбель ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Проаналізовано й обгрунтовано зміст і поняття слідчих помилок. Досліджено класифікацію слідчих помилок, причин та умов, які призводять до їх допущення. Розглянуто питання відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду як процесуальні засоби запобігання, виявлення й усунення слідчих помилок. Розкрито проблеми, пов'язані з поняттями, сутністю та значенням відомчого, судового та прокурорського нагляду як процесуальних засобів запобігання, виявлення й усунення слідчих помилок. Внесено науково обгрунтовані пропозиції щодо вдосконалення кримінально-процесуального законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)7-94 + Х893.9(4УКР)722.07 + Х891.9(4УКР)622
Шифр НБУВ: РА376792 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Жиліна Л.С. 
Прокурорський нагляд за додержанням законів при провадженні слідчих дій: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / Л.С. Жиліна ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 1999. — 18 с. — укp.

Досліджуються спірні питання діяльності прокуратури на етапі формування правової держави, поняття та система слідчих дій, методика нагляду прокурора за провадженням слідчих дій. Розглянуті проблеми участі прокурора в провадженні слідчих дій, здійсненні нагляду за виконанням закону в стадії порушення кримінальної справи. Запропоновані заходи, спрямовані на вдосконалення законодавства про прокурорський нагляд, а також кримінально-процесуального законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62 + Х891.9(4УКР)62
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Жоган Р. А. 
Конституційно-правовий статус прокуратури в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / Р. А. Жоган ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено організаційну структуру та порядок формування прокуратури, розроблено науково-обгрунтовані пропозиції, спрямовані на вдосконалення організаційно-функціональної будови, і на основі цього запропоновано законодавчі зміни. Розкрито елементи конституційно-правового статусу прокуратури. Обгрунтовано необхідність законодавчого уточнення форм і методів діяльності прокурорів, а також викладено пропозиції щодо відповідальності прокурорів. Проведено полемічну аргументацію рекомендацій щодо запровадження передового досвіду регулювання правового статусу парламентаріїв зарубіжних країн у вітчизняну правову систему.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)67 + Х891.9(4УКР)6
Шифр НБУВ: РА378126 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Загородній В.Є. 
Основні напрями організації роботи районних (міських) прокуратур: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / В.Є. Загородній ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2009. — 20 с. — укp.

Проаналізовано характер відносин між районними прокуратурами та іншими складовими прокурорської системи, внесено рекомендації щодо поділу компетенції між ними. Визначено поняття і досліджено зміст організації роботи в районній прокуратурі, проаналізовано вплив принципів прокурорської системи на організацію прокурорської діяльності. Сформульовано висновки щодо удосконалення розподілу функціональних обов'язків між працівниками прокуратури, інформаційного забезпечення реалізації конституційних функцій, планування роботи, контролю і перевірки виконання, координації районним прокурором діяльності правоохоронних органів з боротьби зі злочинністю, роботи з кадрами. Визначено основні напрями взаємодії районних прокуратур з засобами масової інформації. Доведено доцільність повернення до квартального терміну планування роботи прокуратур. Підготовлено кваліфікаційні характеристики працівників районних прокуратур з урахуванням покладених на них службових обов'язків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)61 +
Шифр НБУВ: РА368629
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Зархін О.О. 
Проблеми нагляду військового прокурора за розслідуванням злочинів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / О.О. Зархін ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 20 с. — укp.

Визначено роль прокуратури України в системі органів державної влади та досліджено правове положення військової прокуратури. Проаналізовано систему правових норм, що визначають повноваження військового прокурора у процесі здійснення нагляду за розслідуванням злочинів. Розглянуто організаційні та правові проблеми проведення дізнання в Збройних Силах України та інших військових формуваннях. Досліджено особливості організаційного та правового положення слідчого військової прокуратури. Виявлено специфічні особливості організації слідчої роботи у військовій прокуратурі та шляхи її оптимізації. Розроблено методику перевірки військовим прокурором виконання законів органами дізнання та досудового слідства. Сфомульовано пропозиції щодо подальшого удосконалення чинного законодавства, що стосуються оптимізації нагляду військової прокуратури за дотриманням законів під час розслідування злочинів, а також реорганізації військових органів дізнання з метою підвищення якості їх діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62 + Ц4,8(4УКР)277
Шифр НБУВ: РА321404
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Кирій Л.М. 
Відомчий, судовий контроль та прокурорський нагляд за відмовою в порушенні кримінальної справи: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Л.М. Кирій ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 15 с. — укp.

Обгрунтовано наукові засади інституту відмови в порушенні кримінальної справи, досліджено його теоретичні положення та практику застосування. Наведено пропозиції щодо удосконалення законодавчого забезпечення даного правового інституту з метою підвищення ефективності відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за прийняттям рішення про відмову в порушенні кримінальної справи. Розглянуто норми чинного кримінально-процесуального законодавства України, а також проекту КПК України, що стосуються інституту відмови в порушенні кримінальної справи. Висвітлено сучасні підходи щодо розкриття сутності відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за прийняттям рішення про відмову в порушенні кримінальної справи, з урахуванням яких запропоновано визначення даних понять. Встановлено порядок здійснення відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за прийняттям рішення по відмову в порушенні кримінальної справи в інших державах (Російській Федерації, Франції, ФРН). Окреслено співвідношення відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за відмовою в порушенні кримінальної справи. Розкрито проблеми та недоліки законодавчого регулювання відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за дотриманням процесуального порядку відмови в порушенні кримінальної справи. Наведено пропозиції щодо удосоконалення чинного законодавства України, що регулює відомчий, судовий контроль і прокурорський нагляд за дотриманням процесуального порядку відмови в порушенні кримінальної справи та забезпеченням законності прийняття даного рішення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)71 + Х891.9(4УКР)622 +
Шифр НБУВ: РА354913
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Ковальчук І.С. 
Організаційно-правові проблеми розгляду звернень громадян і юридичних осіб в органах прокуратури: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / І.С. Ковальчук ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми розгляду та вирішення звернень у прокуратурі, питання прокурорського нагляду за додержанням законодавства про звернення. Запропоновано зміни та доповнення до нормативнимх актів, що регулюють ці процеси. Визначено напрямки організації та засади роботи зі зверненнями в органах прокуратури. Проаналізовано чинний порядок їх розгляду та вирішення. Наведено пропозиції щодо його вдосконалення. Увагу приділено аналітичній роботі у зазначеній сфері. Вивчено аналітичні документи прокуратур різного рівня, характерні недоліки цієї діяльності та наведено відповідні пропозиції організаційно-методичного характеру. Сформульовано рекомендації щодо методики перевірок додержання законодавства про звернення в органах влади, установах і організаціях та реагування прокурора на виявлені порушення. Наведено пропозиції щодо встановлення адміністративної відповідальності за порушення законодавства про звернення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)328 + Х891.9(4УКР)62 +
Шифр НБУВ: РА360684
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Копетюк М.І. 
Особливості прокурорського нагляду при розслідуванні кримінальних справ про злочини неповнолітніх: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / М.І. Копетюк ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості прокурорського нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність (ОРД), дізнання та досудове слідство зі справ про злочини та суспільно небезпечні діяння неповнолітніх. Досліджено предмет, об'єкти, форми, методи, завдання та повноваження прокурора щодо нагляду у цій галузі прокурорської діяльності. Розроблено тактику та методику цієї діяльності зі справ неповнолітніх. Запропоновано шляхи оптимізації та критерії оцінювання роботи прокурора на досудовому слідстві. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства, а саме: закону України "Про прокуратуру", "Про оперативно-розшукову діяльність", Кримінально-процесуальний кодексу України, інших нормативно-правових актів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)622 + Х883.9(4УКР)52 +
Шифр НБУВ: РА355486
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Корнякова Т.В. 
Прокуратура і органи позавідомчого контролю: нагляд і взаємодія: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / Т.В. Корнякова ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2004. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано доцільність посилення діяльності органів позавідомчого контролю з метою вирішення завдання щодо підвищення ефективності наглядової діяльності прокуратури під час здійснення нагляду за додержанням і застосуванням законів. Запропоновано визначення прокурорського нагляду, взаємодії прокуратури та контролюючих органів. Розкрито суть понять "державний контроль", "державний нагляд", "відомчий контроль", "зовнішній контроль", "внутрішній ринок", а також розглянуто питання про співвідношення контрольної та правоохоронної діяьності, прокурорського нагляду та державного контролю (нагляду). Розроблено класифікацію нормативно-правових актів, що регулюють діяльність контролюючих органів. Наведено пропозиції щодо змін до Закону України "Про прокуратуру". Запропоновано прийняти Закон "Про засади контрольної діяльності місцевих державних адміністрацій".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)621 + Х891.9(4УКР)621 + Х891.9(4УКР)621
Шифр НБУВ: РА334374
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Косюта М.В. 
Проблеми та шляхи розвитку прокуратури України в умовах побудови демократичної правової держави: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.10 / М.В. Косюта ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 33 с. — укp.

Розглянуто питання щодо визначення правового статусу прокуратури як одного з гарантів законності, розкрито її місце в системі поділу державної влади і зазначено, що вона є самостійною гілкою влади, а в перспективі може стати автономною частиною контрольно-наглядової влади. Висвітлено особливості взаємовідносин прокуратури з іншими державними структурами. Особливу увагу приділено збереженню багатофункціонального характеру прокуратури. Наведено пропозиції щодо вдосконалення правового регулювання прокурорського нагляду, прокурорсько-судового представництва, підтримання державного обвинувачення. Проаналізовано нормативний зміст принципів прокурорської системи, вміщено пропозиції щодо посилення гарантій їх реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)6
Шифр НБУВ: РА321142 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Крилова І. І. 
Акти прокурорського реагування: правовий статус та реалізація: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.10 / І. І. Крилова ; Акад. адвокатури України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено юридичну природу актів прокурорського реагування, їх правовий статус, особливості застосування, значення в механізмі правового регулювання та місця в системі актів органів державної влади. Розглянуто основні положення теорії юридичних актів, актів органів державної влади. Запропоновано поняття юридичних (правових) актів, актів органів державної влади, актів прокуратури й охарактеризовано їх особливості. Розглянуто питання нормативності, юридичної сили, форми, сфери дії кожного з видів актів прокуратури, висвітлено елементи їх юридичної природи. Розкрито питання актів прокурорського реагування та їх особливостей, наводиться визначення поняття актів прокурорського реагування та критерії класифікації. Зазначено, що місце прокуратури в державному механізмі повинно бути пов'язано із контрольною функцією влади та підтриманням державного обвинувачення в суді, що буде важливою гарантією публічного захисту передбачених законом прав та інтересів громадян або держави. Встановлено необхідність обмежити прокурорський нагляд до нагляду за дотриманням законів в оперативно-розшуковій діяльності, дізнанні, досудовому слідстві, під час виконання судових рішень у кримінальних справах, за застосування до громадянина заходів примусового характеру, які пов'язані з обмеженням особистої свободи громадян.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62-30
Шифр НБУВ: РА376169 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського