Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (439)Юристам - Наукова електронна бібліотека (5)Юристам - Реферативна інформація (260)Юристам - Електронні колекції (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ГОНЧАРЕНК$<.>+<.>A=МИХАЙЛ$<.>+<.>A=БОРИСОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 17
Представлено документи з 1 до 17

1.
Гончаренко О.В. 
Адміністративно-правові засади діяльності Вищої ради юстиції: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.В. Гончаренко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Розкрито адміністративно-правові засади діяльності Вищої ради юстиції (ВРЮ). Проаналізовано статус, повноваження, структуру, організаційно-правові форми діяльності ВРЮ, природу актів, які видає даний державний орган. Обгрунтовано новий підхід у визначенні ВРЮ як конституційного, державного, самостійного колегіального органу з особливим статусом і спеціальною компетенцією, який здійснює державне управління у сфері формування суддівського корпусу (СК). Вивчено передумови виникнення спеціалізованих органів управління формуванням СК. Наведено рекомендації щодо внесення змін до Конституції України, Закону України "Про Вищу раду юстиції", "Про судоустрій України", Регламенту ВРЮ, розробки положень про постійного представника ВРЮ у Верховній Раді України, при Президенті України, прийняття Кодексу професійної етики суддів, Закону України "Про адміністративні посади в органах судової влади".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)111.21-9 +
Шифр НБУВ: РА370011 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Гончаренко І.О. 
Діяльність ООН та ОБСЄ у врегулюванні конфліктів на пострадянському просторі (90-ті роки XX століття): автореф. дис ... канд. іст. наук: 07.00.02 / І.О. Гончаренко ; Дипломат. акад. України при М-ві закордон. справ України. — К., 2009. — 15 с. — укp.

Досліджено роль ООН і ОБСЄ у запобіганні та врегулюванні конфліктів на постраданському просторі у 1990-х рр. На підставі проведеного аналізу доведено дієвість засобів превентивної дипломатії у запобіганні та врегулюванні конфліктів у країнах Балтії, Молдові, Україні та Білорусі, у Кавказькому регіоні та Таджикістані. На підставі науково-теоретичних і емпіричних даних розроблено класифікацію, з'ясовано відмінності, виявлено особливості перебігу конфліктів і способи їх урегулювання у спільній діяльності інститутів ООН і ОБСЄ, оцінено застосовані методики. Проаналізовано проблеми безпеки, а саме: теорії та практичної ролі інститутів, діяльність яких спрямована на зміцнення миру. Запропоновано визначення поняття безпеки та джерел сучасних загроз міжнародної стабільності. Доведено необхідність реформи європейської архітектури безпеки. Виявлено можливості для розвитку процесу подальшого співробітництва ООН і ОБСЄ. Проаналізовано сутнісні та формальні проблеми, що стосуються співробітництва ООН і ОБСЄ у галузі запобігання та врегулювання конфліктів, що дозволяє сформулювати пропозиції щодо можливого вдосконалення його ефективності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(0)64-612 + Х915.212-921 + Х915.22(4)11-9 +
Шифр НБУВ: РА366557
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

3.
Гончаренко В.О. 
Договір позички за римським приватним правом та його рецепція у сучасному цивільному законодавстві України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / В.О. Гончаренко ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2005. — 21 с. — укp.

Здійснено комплексне дослідження проблем рецепції положень про договір позички за римським приватним правом сучасним цивільним законодавством України. Проаналізовано формування та характерні риси договору позички (commodatum) за римським приватним правом та визначено особливості сприйняття положень римського права щодо договору позички західноєвропейськими системами приватного права. Охарактеризовано регулювання відносин з безоплатної передачі речей у користування за договором позички у сучасному цивільному законодавстві України та встановлено наявність рецепції у ньому положень римського приватного права щодо цього договору. Обгрунтовано висновок, що рецепція римського права щодо договору позички у цивільному законодавстві України відбувалася безпосередньо, а також опосередковано на основі законодавства західноєвропейських країн (Французького та Німецького цивільних кодексів). Сформульовано пропозиції щодо удосконалення певних норм ЦК України, які регулюють договір позички.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(0)323-622.2 + Х839(4УКР)212.32-61 +
Шифр НБУВ: РА341382
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Михайлов Р. І. 
Забезпечення адміністративної відповідальності за порушення законодавства у сфері безпеки дорожнього руху в сучасних умовах: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Р. І. Михайлов ; Акад. праці і соц. відносин Федер. профспілок України. — К., 2011. — 21 с. — укp.

Досліджено етіологію поняття та сутності безпеки дорожнього руху, узагальнено його розуміння в науці та практиці. Розглянуто питання історичного процесу становлення та розвитку адміністративної відповідальності за порушення законодавства у сфері безпеки дорожнього руху. Розкрито загальну характеристику складу адміністративного проступку у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху й його елементів. Визначено поняття та стадії провадження у справах про проступки у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. З'ясовано питання профілактики проступків як складової безпеки дорожнього руху, значення заходів адміністративної відповідальності для їх попередження. Окреслено основні пріоритети кодифікації адміністративно-деліктного законодавства у сфері безпеки дорожнього руху на сучасному етапі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.1 + Х819(4УКР)072.89
Шифр НБУВ: РА383918 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :


5.
Михайлов В. Є. 
Кримінальна відповідальність за зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби: соціальна обумовленість та склад злочину: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / В. Є. Михайлов ; Нац. ун-т "Юрид. акад. України ім. Я. Мудрого". — Х., 2011. — 21 с. — укp.

Досліджено проблеми кримінальної відповідальності за зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби, що є небезпечною для життя людини (ст. 130 КК України). З'ясовано соціально-історичні, нормативні та кримінологічні чинники встановлення та подальшого збереження кримінальної відповідальності за цей злочин. Проаналізовано об'єктивні та суб'єктивні ознаки, а також обставини, що обтяжують кримінальну відповідальність. Доведено, що чинна редакція ст. 130 КК України не повною мірою відповідає сучасним теоретичним уявленням про правову регламентацію відповідальності за зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби, що є небезпечною для життя людини, та не може ефективно застосовуватись правоохоронними органами для протидії даному явищу. Доповнено й уточнено об'єктивні ознаки злочину й обставини, що обтяжують відповідальність. Сформульовано низку теоретичних висновків і пропозицій щодо вдосконалення редакції ст. 130 КК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)123
Шифр НБУВ: РА380181 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Михайловська К.В. 
Місцеве самоврядування як форма народовладдя: особливості інституційної моделі в Україні: автореф. дис. ... канд. політ. наук: 23.00.02 / К.В. Михайловська ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2010. — 16 с. — укp.

Розглянуто проблеми дослідження інституту місцевого самоврядування як форми народовладдя. Виявлено особливості, які впливають на функціональну спроможність і дієвість даного інституту в Україні. Здійснено когнітивну редукцію емпіричної бази з існування різноманітних систем самоврядування та виокремлення їх базових моделей. Запроваджено категорії "система-образ" (модель) і "прообраз" (реальна система самоврядування), визначено та запропоновано класифікацію гібридних систем місцевого самоврядування, введено поняття та надано визначення "моделеутворювальної системи". Показано, що трансформаційні процеси систем місцевого самоврядування, які охопили країни Європи, призвели до значної втрати самобутності й оригінальності власних систем. Зазначено, що такі держави, як Іспанія, Італія, Ізраїль, Скандинавські країни, Лівія сформували свої власні традиції, установивши особливі системи взаємовідносин з державними інститутами. Розглянуто процеси формування місцевого самоврядування в Україні з часів Київської Русі до сьогодення. За результатами аналізу вітчизняної законодавчої бази, яка регулює систему місцевого самоврядування, висвітлено проблеми неузгодженості дій і дублювання повноважень між різними гілками влади в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2,0 + Ф023 +
Шифр НБУВ: РА370043 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

7.
Михайленко О. В. 
Морфологічні особливості ушкоджень, заподіяних при пострілах патронами "Терен 3ФП" і "АЕ 9": автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.25 / О. В. Михайленко ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. — К., 2010. — 18 с. — укp.

За даними Київського міського бюро судово-медичної експертизи за період 2003 - 2009 рр. у відділенні судово-медичної криміналістики були визначено й узагальнено особливості динаміки вогнепальних уражень, у тому числі й набоями, що споряджені еластичними кулями. Визначені морфологічні особливості ушкоджень, заподіяних 9 мм пістолетними набоями "Терен 3ФП" і "АЕ 9", що споряджені еластичними кулями, з різних дистанцій у не захищені та захищені одягом ділянки грудної клітки та живота. Вперше проведене рентгенологічне дослідження еластичних куль,якими споряджені 9 мм пістолетні набої "Терен 3ФП" і "АЕ 9" під час пострілів у ділянки грудної клітки та живота. Вперше визначено особливості додаткових продуктів, що супроводжують постріли 9 мм набоями "Терен 3ФП" і "АЕ 9", спорядженими еластичними кулями, з різних дистанцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)14 + Х893.9(4УКР)413.1 + Р458.141.3 + Р811.244.3
Шифр НБУВ: РА380514 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

8.
Гончаренко О. М. 
Організаційно-правове забезпечення функціонування окупаційної адміністрації Райхскомісаріату "Україна" (1941 - 1944 рр.): автореф. дис. ... д-ра іст. наук : 07.00.01 / О. М. Гончаренко ; ДВНЗ "Переяслав-Хмельниц. держ. пед. ун-т ім. Г. Сковороди". — Переяслав-Хмельницький, 2011. — 44 с. — укp.

Уперше в історіографії у дослідженні здійснено спробу комплексного аналізу реалізації окупаційної політики, яка проводилась військовою та цивільною адміністрацією Райхскомісаріату "Україна" у всіх сферах життя суспільства. Обрано методологічні підходи, що дозволили трактувати досліджувані події в контексті перманентного конфлікту між німецькою владою та українським суспільством у різноманітних його проявах упродовж усіх без винятку хронологічних періодів. Вдосконалено підходи до визначення ефективності роботи німецького управлінського апарату, зокрема, визначено чинники політичної кризи гітлерівського окупаційного режиму. Проаналізовано правове поле, в якому діяла окупаційна адміністрація, розглянуто теоретичні положення, що інтерпретують гітлерівську окупаційну політику як систему комплексних заходів адміністації Райхскомісаріату "Україна" у сфері активної експтуатації потенціалу захопленої території, включно силового, репресивно-карального врегулювання стосунків з місцевим суспільством, виразно закріплену в нормативних приписах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)622.8 + Х919.121.2(4НІМ)-52
Шифр НБУВ: РА383826 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Михайлович Д.М. 
Офіційне тлумачення закону: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Д.М. Михайлович ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

Проаналізовано фактори, що викликають необхідність тлумачення нормативних приписів. Сформульовано мету тлумачення закону та запропоновано логічний алгоритм її досягнення. Подано визначення поняття офіційного тлумачення закону, репрезентовано його основні ознаки, стадії та види. Охарактеризовано співвідношення офіційного та доктринального тлумачення. Висвітлено поняття, юридичну природу, загальні та специфічні ознаки, функції та види актів офіційного тлумачення, акцентовано увагу на особливостях їх дії у часі, просторі та щодо кола осіб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.5 + Х8(4УКР)-320.3 +
Шифр НБУВ: РА324691
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

10.
Михайліченко І.В. 
Педагогічні умови формування професійної культури працівників органів внутрішніх справ: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / І.В. Михайліченко ; Кіровогр. держ. пед. ун-т ім. В.Винниченка. — Кіровоград, 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено сучасні підходи щодо інтерпретації професійної культури, на підставі яких визначено її сутність, зміст, структуру, функціональне виявлення та теоретичні засади формування даної якості у працівників ОВС. Здійснено аналіз сукупності педагогічних умов цілісного розвитку професійних якостей та характеристик правоохоронців. Визначено закономірності, методи та прийоми оптимізації процесу неперервної професійної підготовки та теоретичні засади, зміст та особливості соціалізації у професійному соціокультурному середовищі у контексті формування професійної культури працівників ОВС, обгрунтовано показники, критерії та рівні її сформованості. Розроблено й успішно апробовано експериментальну програму цілеспрямованого формування професійної культури правоохоронців у процесі службової підготовки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01 р +
Шифр НБУВ: РА332116
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Михайленко В.О. 
Психологічні умови підготовки працівників системи державної служби до роботи в команді: автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.10 / В.О. Михайленко ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2009. — 22 с. — укp.

Проаналізовано особливості формування психологічної готовності працівників системи держслужби до роботи в команді за сучасних умов. Розглянуто методичні засади та наведено результати емпіричного дослідження цієї проблеми. Розкрито зміст і структуру психологічної готовності працівників системи державної служби до роботи в команді. Виявлено недостатній рівень розвитку основних компонентів даної психологічної готовності. Виявлено переважання "базової психологічної готовності до роботи в команді" над "інноваційною психологічною готовністю до роботи в команді". Розкрито вплив певних професійно-організаційних і соціально-демографічних чинників, які визначають рівень розвитку психологічної готовності працівників системи держслужби до роботи в команді (посади в організації, типу освіти, стажу діяльності на посаді, статі, віку). Розроблено й апробовано технологію психологічної підготовки до роботи в команді працівників системи державної служби.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю959.18 + Х819(4УКР)012,0 +
Шифр НБУВ: РА363990
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

12.
Гончаренко М.Б. 
Речеві права на нерухомість: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / М.Б. Гончаренко ; Ун-т внутр. справ. — Х., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертація присвячена дослідженню актуальних питань теоретичного і правозастосувального характеру, пов'язаних із правовим регулюванням та здійсненням речових прав на нерухомі речі. Особливості речових прав на нерухомість досліджуються в загальному контексті здійснення речових прав, до яких відносяться право власності та права на чужі речі (володіння, сервітут, суперфіцій, емфітевзис, іпотека). Здійснено комплексне дослідження інституту речових прав на нерухомість, починаючи з римського приватного права, цивільного права зарубіжних країн та вітчизняного цивільного права. Аналіз чинного українського законодавства, практики його застосування, законодавства інших країн, а також наукової цивілістичної літератури дозволив сформулювати теоретичні висновки та конкретні пропозиції щодо застосування та вдосконалення правових норм, що регулюють здійснення речових прав на нерухомі речі, зокрема, щодо поняття нерухомості та необхідності встановлення особливого правового режиму правовідносин з приводу неї; щодо характеристики, видів та змісту речових прав на нерухомі речі в Україні, їх соціальних функцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)112
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Михайленко О.О. 
Речово-правові обмеження права приватної власності за стародавнім римським та сучасним цивільним правом України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.О. Михайленко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я. Мудрого. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

Здійснено комплексний аналіз теоретичних і практичних питань правового регулювання системи речово-правових обмежень права приватної власності у стародавній римській та сучасній вітчизняній правових системах. Досліджено поняття та систему речового права, надано характеристику суб'єктивному праву приватної власності і процесу його реалізації, визначено поняття, сутність та особливості категорії правообмежень. Основну увагу зосереджено на з'ясуванні юридичної природи й особливостей окремих видів речових прав на чуже майно та їх впливу на процес здійснення права приватної власності. На основі порівняльного аналізу з римським приватним правом, виявлено моменти рецепції позитивного історичного досвіду, обговорено окремі недоліки чинного законодавства у галузі речового права та сформульовано конкретні пропозиції щодо їх усунення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(0)4-622 + Х839(4УКР)110.32 +
Шифр НБУВ: РА327814
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Гончаренко О.А. 
Статус біженця в міжнародному праві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / О.А. Гончаренко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Розкрито зміст поняття "біженець", встановлено права та обов'язки вимушених мігрантів. Проаналізовано історичні та політико-правові передумови становлення та розвитку міжнародно-правових норм, що стосуються визначення статусу та захисту прав біженців. Вперше обгрунтовано пропозицію про необхідність укладання спеціальних міжнародних договорів про статус жінок та дітей біженців як найбільш вразливих і найменш захищених осіб. З'ясовано функції та роль представництва Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у формуванні законодавства України про захист прав біженців. Обгрунтовано основні критерії та принципи встановлення міжнародно-правового статусу біженців, досліджено проблеми контролю за дотриманням їх прав і наведено шляхи розв'язання спірних питань. Проаналізовано зв'язок Конвенції ООН про статус біженців 1951 р. та Протоколу до неї 1967 р. з державним законодавством України. Досліджено практику Європейського суду з прав людини щодо захисту прав біженців та осіб, що шукають притулку. Наведено загальну характеристику вітчизняного законодавства про біженців у контексті його узгодження з нормами міжнародного права. Розроблено рекомендації щодо внесення змін і доповнень до чинного Закону України "Про біженців" та інших нормативно-правових актів з метою їх подальшого удосконалення та узгодження з відповідними нормами міжнародного права.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.5 + Х915.212.046.1 + Х809(4УКР)345 + С5*425.831 +
Шифр НБУВ: РА337688
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
  

15.
Михайлишин Л.Р. 
Удосконалення системи місцевого управління в Україні з використанням зарубіжного досвіду: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / Л.Р. Михайлишин ; Львів. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Висвітлено теоретико-методологічні аспекти організації місцевого управління. Удосконалено понятійно-категорійний апарат. З'ясовано вплив теорій місцевого самоврядування на формування системи місцевого управління різних країн. Охарактеризовано основні моделі організації місцевого управління як складової територіальної організації влади. Проаналізовано організацію даного управління у країнах з класичними моделями його організації, а саме: англосаксонською (у Великобританії, США), континентальною (у Франції, Італії, Польщі) та змішаною (у ФРН, Японії). Досліджено адміністративно-територіальний устрій, конституційні засади організації місцевого управління. Розкрито особливості формування органів місцевого управління. Здійснено аналіз їх компетенцій, фінансового забезпечення. Висвітлено форми контролю та нагляду за діяльністю інституцій місцевого управління. Запропоновано основі напрями його реформування в Україні з урахуванням зарубіжного досвіду, а саме: реформування адміністративно-територіального поділу, функціональні та процедурні реформи місцевого управління, реформування системи його фінансового забезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2 + Х819(4/8)011.2 +
Шифр НБУВ: РА356122
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Михайлов С. В. 
Цивільно-правова відповідальність у сфері надання медичних послуг: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / С. В. Михайлов ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2010. — 17 с. — укp.

Проаналізовано найбільш актуальні теоретичних і практичні питання, що виникають під час надання медичних послуг, зокрема, особливостей правової природи, змісту, суб'єктів, об'єкта та мети даних правовідносин. Досліджено правові переваги закріплення прав і обов'язків суб'єктів даних правовідносин за допомогою цивільно-правового договору, письмової форми добровільної згоди проінформованого пацієнта на медичне втручання та встановлення мінімального обсягу інформування пацієнта стосовно майбутнього медичного втручання. Окрему увагу приділено підставам та умовам настання та звільнення від цивільно-правової відповідальності у сфері надання медичних: послуг, співвідношенню договірної та деліктної відповідальності, загальногалузевих та інституціональних форм відповідальності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.8:Р + Р11(4УКР)2 к
Шифр НБУВ: РА376625 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Михайлов О.О. 
Юридична особа як суб'єкт злочину: іноземний досвід та перспективи його застосування в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.О. Михайлов ; Акад. адвокатури України. — К., 2008. — 16 с. — укp.

Досліджено сучасні концепції щодо визначення юридичної особи як суб'єкта злочину. Розкрито загальні та специфічні властивості юридичної особи як суб'єкта права, зокрема, в сфері охоронних правовідносин. Досліджено основні етапи виникнення та розвитку інституту кримінальної відповідальності юридичних осіб у вітчизняній і зарубіжній теоріях права. Обгрунтовано можливості застосування позитивного зарубіжного досіду впровадження правового інституту кримінальної відповідальності юридичних осіб в Україні. Встановлено підстави й умови притягнення юридичних осіб до кримінальної відповідальності. Наведено пропозиції щодо удосконалення кримінального законодавства України. Розглянуто коло діянь юридичних осіб, що можуть визнаватися як злочини. Визначено систему та види кримінальних покарань, які рекомендовано застосовувати до юридичних осіб. Розкрито роль і значення інституту кримінальної відповідальності юридичних осіб у контексті реформування національної правової системи України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.011.3 + Х930.12 +
Шифр НБУВ: РА358390
Рубрики:
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського