Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (676)Юристам - Наукова електронна бібліотека (12)Юристам - Реферативна інформація (411)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х809(4УКР)1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 28
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Волвенко П.В. 
Діяльність Конституційного Суду України щодо тлумачення Конституції України: теоретичний аспект: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / П.В. Волвенко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2006. — 24 с. — укp.

Досліджено загальнотеоретичні та практичні питання офіційного тлумачення Конституції Конституційним Судом України (КСУ). Проаналізовано комунікативні фактори, які обумовлюють необхідність тлумачення норм Конституції та законодавства і визначають онтологію повноважень КСУ у даному процесі. Уточенно мету тлумачення правової норми з урахуванням структури правовідносин та поняття норми права. Узагальнено мовно-логічні функції актів тлумачення КСУ в контексті поняття належної правової комунікації. Розглянуто специфічні мовно-логічні характеристики норм Конституції, які створюють труднощі їх емпіричної інтерпретації. Узагальнено існуючі стратегії інтерпретації норм Конституції. Проаналізовано теорії та методи тлумачення та їх співвідношення з правовими доктринами природного та позитивного права. Показано роль інтерпретації правових норм в юридичній процедурі у контексті відповідності поняттю належного дискурсу. Узагальнено мовно-логічні деструктивні та конструктивні компоненти, які характеризують стиль сучасної правоінтерпретаційної практики на підставі порівняння вітчизняних та європейських традицій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)111.1 + Х002.5 +
Шифр НБУВ: РА344897
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

2.
Кравченко О. О. 
Захист прав і свобод людини та громадянина Конституційним Судом України: доктринальні, прикладні та компаративні аспекти: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / О. О. Кравченко ; Ін-т законодавства ВР України. — К., 2011. — 16 с. — укp.

Вперше надано визначення захисту прав і свобод людини та громадянина Конституційного Суду України (КСУ). Розглянуто його як діяльність, що здійснюється шляхом вирішення справ про конституційність законів, інших нормативних правових актів органів державної влади, тлумачення норм Конституції та законів, результатом якої є їх скасування, за умови їх невідповідності Конституції, та відновлення прав і свобод, гарантованих Конституцією, або уточнення позиції законодавця, вираженої в нормах, що тлумачаться, сприяючи таким чином, їх належній реалізації. Запропоновано дефініцію "правова позиція КСУ" як правовий висновок КСУ. Сформульовано позицію щодо доцільності рецепції українським законодавством інституту конституційної скарги як найбільш ефективного способу захисту прав і свобод людини. Вдосконалено розуміння функціонально-праксеологічних аспектів діяльності органів конституційної юстиції, змістовну характеристику практики КСУ у частині співвідношення таких елементів, як тлумачення та перевірка конституційності, наукові підходи до визначення змісту відмінностей й особливостей формування правових моделей конституційної юстиції. Висвітлено теоретичні підходи до розуміння механізму захисту прав і свобод людини та громадянина як статичного та динамічного явища. Систематизовано практику діяльності КСУ щодо захисту прав людини та громадянина. Обгрунтовано доцільність внесення змін до Конституції України та Закону України "Про КСУ".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)3 + Х809(4УКР)111.1
Шифр НБУВ: РА383315 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :


3.
Міхеєва Т. П. 
Інститут конституційної юстиції: історичні та політико-правові аспекти: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / Т. П. Міхеєва ; Ін-т законодавства ВР України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито загальну природу принципу поділу влади та проаналізовано місце та роль інституту конституційної юстиції (КЮ) в механізмі взаємних стримувань та противаг у правових системах країн common law і civil law. Висвітлено юридичну природу органу КЮ в країнах з різними правовими системами та визначено характер взаємовпливів між політичними процесами та діяльністю даного органу, зокрема, виявлено основні сфери, в яких політичні чинники можуть впливати на роботу Конституційного Суду (КС) України. Обгрунтовано необхідність врахування узагальнених пропозицій вітчизняних науковців, сформульованих щодо змін до чинного законодавства, яке регулює діяльність КС України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф1(4УКР)6 + Х809(4УКР)11
Шифр НБУВ: РА373201 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Краснікова О.В. 
Конституційна відповідальність в системі захисту правового статусу суб'єктів місцевого самоврядування: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / О.В. Краснікова ; Одес. нац. юрид. акад.. — О., 2004. — 19 с. — укp.

Визначено систему правових засобів охорони і захисту правового статусу суб'єктів місцевого самоврядування, до складу якої належать конституційні, судові, адміністративні, цивільно-правові засоби. Встановлено, що конституційними засобами охорони і захисту є конституційний контроль, механізм конституційної відповідальності, конституційні гарантії прав місцевого самоврядування. Надано характеристику конституційної відповідальності як особливого елементу системи конституційних засобів. На підставі аналізу конституційних відносин визначено межі та види відповідальності виконавчої влади за порушення правового статусу місцевого самоврядування та відповідальність суб'єктів місцевого самоврядування відносно один одного. Запропоновано класифікацію конституційних санкцій за порушення правового статусу суб'єктів місцевого самоврядування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)11 + Х809(4УКР)66 +
Шифр НБУВ: РА329624
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Тесленко М.В. 
Конституційна юрисдикція в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / М.В. Тесленко ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2000. — 17 с. — укp.

Дисертацію присвячено становленню та розвитку конституційної юрисдикції в Україні, ролі Конституційного Суду України в механізмі правової держави, покликаної забезпечити верховенство права і зберегти принцип поділу влади, захищати права і свободи людини і громадянина. Проаналізовано види провадження і межі повноважень Конституційного Суду України, юридичну природу його актів. На підставі чинного законодавства України і зарубіжних країн сформульовано пропозиції щодо удосконалення діяльності Конституційного Суду України та її правового забезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)11
Шифр НБУВ: РА310737 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Сліденко І. Д. 
Конституційний контроль в механізмі сучасної правової держави: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.02 / І. Д. Сліденко ; Ін-т законодавства ВР України. — К., 2010. — 40 с. — укp.

Здійснено комплексний аналіз інституту конституційного контролю (КК). Досліджено особливості генези, природи, позиціонування КК. Проведено класифікацію існуючих різновидів і підходів до реалізації КК. Проаналізовано кількісні та якісні параметри функціональної сторони КК, проблеми, вади та загрози цього інституту. Досліджено особливості КК у пострадянських країнах. Запропоновано нові підходи, удосконалення та новації з метою створення несуперечливої теорії та оптимізації і підвищення ефективності функціонування КК в національній правовій системі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)11
Шифр НБУВ: РА377873 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Кельман М.С. 
Конституційний контроль як засіб захисту конституцій у національних правових системах континентального права: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / М.С. Кельман ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Проаналізовано правовий статус органів конституційного контролю у провідних європейських країнах, історико-правові аспекти їх становлення та розвитку. Досліджено роль органів конституційного контролю у механізмі поділу влади. Розглянуто проблемні питання правової природи актів органів конституційної юрисдикції. Значну увагу приділено нормативно-правовим засадам організації та діяльності Конституційних Судів. Наведено практичні рекомендації та пропозиції щодо становлення та розвитку органів конституційного контролю в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х801.1 + Х809(4УКР)11
Шифр НБУВ: РА312622 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

8.
Єзеров А.А. 
Конституційний конфлікт як феномен та процес в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / А.А. Єзеров ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2007. — 18 с. — укp.

Проаналізовано особливості та закономірності конституційного конфлікту як явища і процес політико-правової реальності сучасного державотворення в Україні. Розв'язано задачу розвитку цілісної концепції конституційного конфлікту на підставі синтезу всіх аспектів даної проблеми у конституційно-правовому вимірі. Визначено перспективи перетворення галузі конституційного права з системи норм, що закріплює статуси суб'єктів конституційної взаємодії, на ефективний регулятор конституційно-правових відносин конфронтаційного характеру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)104 +
Шифр НБУВ: РА352898
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Куненко І. С. 
Конституційний процес в Україні: актуальні питання правового забезпечення: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / І. С. Куненко ; ДВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана". — К., 2011. — 20 с. — укp.

Визначено поняття "конституційний процес". Розглянуто різні наукові підходи щодо його визначення. Проаналізовано співвідношення з близькими явищами суспільного життя, такими як законодавчий процес, політичний процес, конституційна реформа. Визначено види конституційного процесу. Розглянуто в порівняльному аспекті конституційно-правове регулювання конституційного процесу в зарубіжних країнах та Україні. Виявлено проблеми правового регулювання та здійснення конституційного процесу, напрями вдосконалення його законодавчого забезпечення в Україні. Обгрунтовано положення, що як правове явище, конституційний процес являє собою законодавчу діяльність, спрямовану на вироблення, прийняття, введення в дію та змінення владним повноважним суб'єктом, громадянами, іншими уповноваженими суб'єктами Основного закону держави. Такий підхід дозволяє відмежувати конституційний процес від близьких до нього явищ і процесів суспільного життя, більш чітко визначити та розкрити його поняття.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)104
Шифр НБУВ: РА382000 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Томенко М. В. 
Конституційний процес як пошук стратегічних пріоритетів України: автореф. дис. ... д-ра політ. наук : 23.00.01 / М. В. Томенко ; Нац. акад. наук України ; Ін-т політ. і етнонац. дослідж. ім. І. Ф. Кураса . — К., 2010. — 30 с. — укp.

Вперше в українській історіографії здійснено комплексне політологічне дослідження конституціоналізму. Розглянуто етапи українського конституційного процесу у співвідношенні з політичною історією й історією політико-правової думки в Україні. Вдосконалено категоріальний апарат і методичні підходи, які ефективні під час проведення політологічних досліджень конституційних процесів: політичний режим, форми державного правління й устрою. Проведено аналіз і запропоновано інтерпретацію новітнього конституціоналізму з виокремленням його уроків і можливих перспектив.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф1(4УКР)4/6 + Х809(4УКР)1
Шифр НБУВ: РА374192 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Скомороха В.Є. 
Конституційний Суд України в механізмі державної влади: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / В.Є. Скомороха ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено місце Конституційного Суду України в механізмі державної влади, теоретично-правові проблеми його організації та діяльності. Охарактеризовано судову владу в системі поділу влади, юридичну природу, і роль Конституційного Суду України в системі органів влади та в державного контролю. Проаналізовано структуру та особливості формування Конституційного Суду України, розкрито зміст його повноважень, а також досліджено конституційне провадження як організаційно-правову форму діяльності Конституційного Суду України. Сформульовано концептуальні положення та висновки з досліджуваних питань, обгрунтовано й висунуто ряд пропозицій щодо вдосконалення правового статусу Конституційного Суду України, охарактеризовано його організацію та діяльність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4Укр)111.1
Шифр НБУВ: РА315898 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Бринь Т. О. 
Конституційний Суд України в механізмі захисту та забезпечення прав і свобод людини і громадянина: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / Т. О. Бринь ; Нац. юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Розглянуто правову природу конституційної юрисдикції, історію виникнення Конституційного Суду України та його повноваження. Визначено місце та роль у державному механізмі забезпечення встановлених прав і свобод громадян. Досліджено теоретико-методологічні аспекти конституційного регулювання прав і свобод людини та громадянина, проблеми та рішення захисту прав і свобод людини та громадянина. Визначено запровадження індивідуальної конституційної скарги в системі конституційного судочинства, а також стан законодавства та практиці застосування конституційних скарг в іноземних державах і вітчизняних перспектив їх запровадження у правову систему України щодо впровадження міжнародних стандартів прав людини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)111.1 + Х809(4УКР)3
Шифр НБУВ: РА373227 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Савчин М.В. 
Конституційний суд України як гарант конституційного ладу: Автореф. дис. канд. юрид. наук: 12.00.02 / М.В. Савчин ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2003. — 17 с. — укp.

Висвітлено поняття конституційного ладу України та системи його гарантій, розглянуто систему та правосуб'єктність гарантів конституційного ладу. Надано характеристику правосуб'єктності гарантів конституційного ладу, зокрема Конституційного Суду України, який покликаний здійснювати конституційний контроль та надавати офіційне тлумачення Конституції та законів України. Розкрито юрисдикційні засади та їх напрямки у забезпеченні конституційного ладу. Запропоновано концепцію системи процесуальних засад його гарантування Конституційним Судом України. Зроблено висновок, що Конституційний Суд забезпечує інтерпретацію Основного Закону шляхом його конкретизації та деталізації; рішення Конституційного Суду характеризуються як інтерпретаційні акти, сукупність яких становить прецедентне право Суду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)111.1 +
Шифр НБУВ: РА328368
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Батанова Н.М. 
Конституційні делікти в Україні: проблеми теорії та практики: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / Н.М. Батанова ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні проблеми конституційних деліктів в Україні. Досліджено правову природу конституційного делікту як підстави конституційно-правової відповідальності та самостійного виду правопорушень, наведено його дефінітивну характеристику за сутністю, змістом і формою. Виділено основні етапи становлення та розвитку теорії конституційного делікту та конституційно-деліктного законодавства в Україні. Проаналізовано особливості елементів юридичного складу конституційного делікту (об'єкта, об'єктивної сторони, суб'єкта, суб'єктивної сторони). Наведено класифікацію конституційних деліктів за різними критеріями. Досліджено особливості конституційних деліктів у сферах організації та функціонування державної влади, місцевого самоврядування та безпосередньої демократії. На підставі вивчення позитивного світового досвіду регламентації підстав конституційно-правової відповідальності розроблено пропозиції щодо удосконалення чинного конституційно-деліктного законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)11 +
Шифр НБУВ: РА349858
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Волошин Ю. О. 
Конституційно-правове забезпечення європейської міждержавної інтеграції: проблеми теорії і практики: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.02 / Ю. О. Волошин ; Ін-т законодавства ВР України. — К., 2010. — 32 с. — укp.

Систематизовано наукові дослідження конституційно-правового забезпечення європейської міждержавної інтеграції. Розглянуто онтологічні й аксіологічні проблеми визначення категорій "інтеграція" й "європейська міждержавна інтеграція" у вітчизняній та зарубіжній конституційно-правовій доктрині. Обгрунтовано теоретико-методологічне й аксіологічне визначення сучасного конституціоналізму в контексті його глобалізаційної парадигми та феномену міждержавної інтеграції. Уточнено конституційно-правові форми, засоби та механізм забезпечення міждержавної інтеграції згідно з принципом співробітництва держав, конституційно-правовими доктринами та стандартами міждержавної інтеграції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-91 + Х809(4УКР)1 + Х910.11
Шифр НБУВ: РА375675 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

16.
Скупінський О. В. 
Конституційно-правові засади економічної системи України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / О. В. Скупінський ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено конституційно-правові засади економічної системи України. Визначено методологічні підходи до розуміння співвідношення між державою, правом і економікою. Виявлено взаємозв'язки між економічними і політичними засадами конституційного ладу. Надано загальну характеристику механізму конституційно-правового регулювання економічних відносин в Україні. Сформульовано конституційні принципи й розкрито особливості конституційного регулювання вітчизняної економічної системи. Обгрунтовано межі конституційно-правового регулювання економіки, визначено критерії та конкретні типи відносин у даній сфері, які можуть бути віднесені до предмету конституційного права, виходячи із загальних уявлень про комплекс суспільних відносин, що регулюються галуззю. Виявлено проблеми та наведено пропозиції щодо основних напрямів удосконалення конституційно-правового регулювання економічної системи України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)21,01 + Х809(4УКР)104 + Х809(4УКР)33
Шифр НБУВ: РА380901 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Оніщенко О.В. 
Конституція України як основне джерело конституційного права України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / О.В. Оніщенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Досліджено систему джерел конституційного права та охарактеризовано загальні та спеціальні риси її складових елементів. Запропоновано визначення поняття Конституції України як єдиного нормативно-правового акту, який є Основним Законом України і законодавчою базою, має найвищу юридичну силу, приймається і змінюється в особливому порядку, відрізняється специфічним змістом і структурою та чинний на всій території України. Доведено доцільність розмежування змісту понять "основні риси" та "формально-юридичні властивості" Конституції України. З'ясовано специфіку впливу Конституції України на чинне законодавство. Уточнено зміст понять "найвища юридична сила" і "верховенство" Конституції, виявлено їх відмінність і спорідненість. Досліджено особливості правової природи законів про внесення змін до Конституції України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)104 + Х809(4УКР)-3 +
Шифр НБУВ: РА335512
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Федик С.Є. 
Особливості тлумачення юридичних норм щодо прав людини (за матеріалами практики Європейського суду з прав людини та Конституційного Суду України): Автореф. дис. канд... юрид. наук: 12.00.01 / С.Є. Федик ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Розглянуто систему специфічних принципів тлумачення юридичних норм щодо прав і свобод людини. Встановлено зумовлені зазначеними принципами спільні та відмінні риси використання кожного з відомих способів тлумачення, а також специфіку відповідної правотлумачної діяльності (тлумачення-з'ясування та тлумачення-роз'яснення) на матеріалах практики Євросуду та КСУ щодо з'ясування ними змісту прав і свобод людини. Виявлено співвідношення між різними способами тлумачення, їх певної субординованості та пояснення їх "нерівноцінності" у досліджуваній правотлумачній практиці. Визначено особливості тлумачення за "обсягом", здійснюваного стосовно юридичних норм і прав людини. Оцінено ступінь відповідності зазначеним принципам правотлумачної практики КСУ. Пояснено можливості неоднозначного тлумачення Євросудом юридичних норм щодо прав і свобод людини за неоднакових (ситуативних) умов їх застосування. Надано характеристику специфіки співвідношення офіційного правотлумачення та правотворчості у практиці Євросуду, а також характеристику юридичної сили прецендентних рішень Євросуду стосовно його подальшої правотлумачної діяльності та їх впливу на правотлумачну й правотворчу діяльність держав-учасниць. Запропоновано класифікацію використовуваних Євросудом власних прецендентів за способом посилання, характером використання змісту преценденту, сферою поширення юрисдикції Ради Європи, а також класифікацію рішень Євросуду за характером їх обов'язковості і сферою чинності та класифікацію здійснюваного КСУ систематичного тлумачення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.3 + Х915.232.501.3-383 + Х809(4УКР)111.1-383 +
Шифр НБУВ: РА321764
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

19.
Кадикало О. І. 
Офіційне тлумачення норм Конституції і законів конституційними судами (на прикладі України та країн СНД): автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / О. І. Кадикало ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано генезис теорії та практики офіційного тлумачення у державно-правовій думці, поняття, види, принципи, суб'єкти й об'єкти тлумачення. Досліджено проблему тлумачення норм Конституції та законів України, його загальнотеоретичних засад, юридичної природи, місця у правовій дійсності, методології, його видової характеристики, а також розроблено концепції тлумачення норм Конституції та законів, яке здійснюється конституційними судами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)111.1-383 + Х915.22(4/5СНД)
Шифр НБУВ: РА375595 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

20.
Савенко М.Д. 
Правовий статус Конституційного Суду України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / М.Д. Савенко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 16 с. — укp.

Досліджено сутність та зміст правового статусу Конституційного Суду України, його функції, компетенції, роль та місце в механізмі державної влади. Здійснено комплексний аналіз нормативно-правової регламентації та практики діяльності Конституційного Суду України. Запропопоновано низку пропозицій щодо вдосконалення правового статусу Конституційного Суду України та організації його діяльності, правового положення суддів. Сформульовано концептуальні положення і висновки щодо досліджених питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)111
Шифр НБУВ: РА314324 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського