Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (178)Юристам - Реферативна інформація (172)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х879(4УКР)1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 28
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Римар Б.А. 
Види трудового договору за законодавством України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / Б.А. Римар ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено розвиток теорії трудового права щодо правової природи та видів трудового договору, внесення теоретично обгрунтованих пропозицій щодо удосконалення чинного законодавства та проекту Трудового кодексу України у цій сфері. Розглянуто правову природу трудового договору (ТД) в умовах ринкової економіки та його родові ознаки, які дозволяють охарактеризувати ТД у системі договорів і відмежувати його від цивільно-правових договорів про працю. Проаналізовано модифікацію зазначених ознак за умов поширення нестандартних форм зайнятості. Визначено функції ТД за сучасних соціально-економічних умов (регулятивну, установчу, нормативну, соціальну, захисну). Проаналізовано співвідношення ТД з цивільно-правовими договорами про працю (зокрема, договорами про надання послуг, доручення, авторським договором). Підкреслено неможливість заміни ТД цивільно-правовим договором через наявність відмінностей. Обгрунтовано, що за умов ринкової економіки ТД є головною формою реалізації конституційного права людини та громадянина на працю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1 +
Шифр НБУВ: РА366962
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Трубіцин Д. В. 
Відсторонення працівника від роботи: теорія та практика: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.05 / Д. В. Трубіцин ; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля. — Луганськ, 2011. — 20 с. — укp.

Вперше охарактеризовано систему принципів відсторонення працівника від роботи, яка охоплює поєднання інтересів роботодавця, працівника й держави, диференціацію підстав цього явища, попереджувально-профілактичний характер відсторонення від роботи, безоплатність часу відсторонення працівника від роботи та всесторонню захищеність відстороненого працівника. Висвітлено недоліки рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним зверненням товариства з обмеженою відповідальністю лМіжнародний фінансово-правовий консалтинг» про офіційне тлумачення ч. 3 ст. 99 Цивільного кодексу України. Для створення ефективного механізму підтримання трудової дисципліни ст. 43 Основ законодавства України про охорону здоров'я запропоновано доповнити реченням такого змісту: лНа вимогу роботодавця працівник, щодо якого є підозра стосовно появи на роботі у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння, зобов'язаний пройти медичний, наркологічний або психіатричний огляд». З метою належної реалізації конституційного принципу рівності й відсутності дискримінації висловлено міркування закріпити у ст. 22 Закону України лПро державну службу» положення, за яким на час службового розслідування зберігається заробітна плата, якщо з державного службовця було знято безпідставне звинувачення або підозра. Акцентовано увагу на доцільності законодавчого закріплення права працівника відмовитися від виконання роботи, передбаченої трудовим договором, у випадку ненадання йому роботодавцем можливості пройти обов'язкове навчання, інструктаж чи перевірку знань з охорони праці та протипожежної охорони.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1
Шифр НБУВ: РА382818 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :


3.
Золотухіна Л.О. 
Договірні форми реалізації соціально-економічних прав та інтересів працівників в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / Л.О. Золотухіна ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Наведено визначення понять і критеріїв класифікації інтересів у трудових правовідносинах. Виявлено місце трудових прав у системі інших соціально-економічних прав і охарактеризовано взаємозв'язок між ними. З'ясовано ознаки договірних форм регулювання соціально-трудових відносин. Досліджено диференціацію інтересів працівників залежно від форми власності підприємства. Виявлено значущість факультативних умов трудового договору та зобов'язальних умов колективних договорів і угод для забезпечення прав й інтересів сторін трудових правовідносин. Розкрито значення переведення, переміщення, зміни істотних умов праці стосовно забезпечення та поєднання інтересів роботодавця та працівників. На підставі зроблених теоретичних висновків і виявлених недоліків у правовому регулюванні наведено пропозиції щодо вдосконалення законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1 +
Шифр НБУВ: РА349287
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Амелічева Л.П. 
Забезпечення безпеки праці як умови трудового договору: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / Л.П. Амелічева ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено юридичну природу, ознаки понять у сфері трудового права, зокрема, безпеку праці як умову трудового договору, право працюючих на безпеку праці в об'єктивному та суб'єктивному значеннях. Обгрунтовано доцільність внесення змін і доповнень в чинне законодавство про працю та в законопроект Трудового кодексу України з питань безпеки, гігієни праці та виробничого середовища.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1 + Х879(4УКР)24 +
Шифр НБУВ: РА360728
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Баскакова Ю.В. 
Зміна істотних умов трудового договору з державними службовцями: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.05 / Ю.В. Баскакова ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2010. — 20 с. — укp.

Охарактеризовано соціально-правову природу умов трудового договору (ТД) з державними службовцями. Визначено поняття державного службовця як суб'єкту трудових правовідносин. Проаналізовано юридичну природу істотних умов ТД з державними службовцями, розглянуто соціальну взаємодію сторін ТД під час зміни даних умов. Уточнено порядок зміни істотних умов ТД з державними службовцями, визначено особливості зміни істотних умов праці за таким ТД. Охарактеризовано порядок переведення та переміщення державних службовців, проаналізовано їх співвідношення. Наведено рекомендації щодо вдосконалення механізму нормативно-правового регулювання умов праці державних службовців.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012.1 + Х879(4УКР)1
Шифр НБУВ: РА372217 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Сичов Д.В. 
Індивідуальні трудові відносини: теоретично-правові аспекти: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / Д.В. Сичов ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2009. — 20 с. — укp.

Проаналізовано індивідуальні трудові відносини, розкрито їх суть і значущість для науки та практики трудового права. Зазначено, що індивідуальні трудові відносини складають предмет трудового права. Досліджено передумови виникнення індивідуальних трудових правовідносин. Проаналізовано фактичний стан правового регулювання індивідуальних трудових відносин в Україні. Визначено понятійний апарат інституту даних відносин. Розвинуто теорії, створені вченими стосовно інституту трудового договору. Обгрунтовано конкретні пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення трудового законодавства та правозастосовної практики у сфері регулювання індивідуальних трудових відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1 +
Шифр НБУВ: РА365046
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Парпан Т.В. 
Істотні умови трудового договору: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / Т.В. Парпан ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 16 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження проблем правового регулювання визначення змісту трудового договору за умов ринкової економіки. Розкрито суть поняття істотних умов трудового договору та їх значення у процесі формування трудових правовідносин. З'ясовано підстави, порядок та наслідки визначення істотних умов трудового договору недійсними. Обгрунтовано зміст понять "переведення на іншу роботу" та "переміщення на інше робоче місце", проаналізовано їх види та особливості здійснення. Встановлено відповідність тимчасових переведень конституційним нормам про заборону примусової праці. Сформульовано пропозиції щодо удосконалення трудового законодавства для забезпечення гарантій дотримання трудових прав працівників і роботодавців за умов становлення ринкових відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1 +
Шифр НБУВ: РА335796
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Сонін О.Є. 
Компенсації за трудовим правом України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / О.Є. Сонін ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

Розглянуто особливості та шляхи удосконалення правового регулювання відносин щодо компенсацій. Зазначено, що в трудовому праві сформувався інститут компенсацій. Визначено зміст поняття компенсацій, показано наслідки впливу норм фінансового права на відносини щодо компенсацій. Обгрунтовано пропозиції щодо розподілу правових норм про виплати роботодавців за окремими інститутами та щодо меж договірного регулювання відносин щодо компенсацій, а також ряд пропозицій щодо змін та доповнень нормативних актів, що регулюють відносини щодо компенсацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1 +
Шифр НБУВ: РА327288
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Кіяшко В.І. 
Правове регулювання діяльності керівника підприємства, установи, організації як учасника трудових правовідносин: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.05 / В.І. Кіяшко ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2010. — 18 с. — укp.

Доведено, що правовий статус керівника у порівнянні зі статусом работодавця й інших найманих працівників характеризується неоднозначністю, зокрема, з одного боку, керівник повинен дотримуватись інтересів работодавця, з іншого - він діє в організаційно-управлінській сфері від імені власника майна, представляє работодавця у виникаючих з працівниками правовідносинах, організує процес праці, вирішує кадрові питання, надає свою працю в розпорядження власника майна. Проаналізовано порядок виникнення, зміни та припинення трудових правовідносин з керівником підприємства, установи й організації. Досліджено порядок укладення з керівником трудового договору й особливості його змісту, особливості юридичної відповідальності керівника, підстави та порядок припинення трудового договору з керівником.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1-4
Шифр НБУВ: РА372009 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Сичов Д.В. 
Правове регулювання індивідуальних трудових відносин: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / Д.В. Сичов ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 18 с. — укp.

Охарактеризовано індивідуальні трудові відносини, розкрито їх сутність та значення для науки і практики трудового права. Зазначено, що індивідуальні трудові відносини складають ядро предмету трудового права і з їх існуванням пов'язане існування інших відносин, які охоплюються предметом трудового права (відносини, тісно пов'язані з трудовими). Досліджено передумови виникнення індивідуальних трудових правовідносин, проаналізовано фактичний стан їх правового регулювання. Обгрунтовано пропозиції та рекомендації з удосконалення трудового законодавства та правозастосовної практики в сфері регулювання індивідуальних трудових відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)-4 + Х879(4УКР)1 +
Шифр НБУВ: РА335657
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Глазько С.М. 
Правове регулювання припинення трудового договору: теоретичний аспект: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / С.М. Глазько ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Висвітлено теоретичні та практичні питання правового та організаційного регулювання припинення трудового договору з працівниками на підприємствах, в установах та організаціях за сучасних умов ринкової економіки. Визначено основні засади припинення трудових правовідносин. Наведено теоретичні підходи до визначення поняття припинення трудового договору. Розкрито сутність нормативно-правового забезпечення припинення трудового договору. Визначено місце правовідносин у сфері його припинення в системі трудового права України. Досліджено загальну класифікацію підстав припинення трудового договору з працівниками, а також порядок розірвання трудового договору за ініціативою працівника, роботодавця чи за вимогою третіх осіб. На підставі результатів дослідження, теоретичних і практичних висновків подано пропозиції щодо удосконалення діючих нормативно-правових актів у даній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1 + Х879(4УКР)20 +
Шифр НБУВ: РА337265
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Москалик Н.Г. 
Правове регулювання строкових трудових відносин в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.05 / Н.Г. Москалик ; Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького НАН України. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Досліджено особливості правового регулювання строкових трудових відносин (СТВ) у радянський період, а також у сучасний період в Україні. Проаналізовано правове регулювання СТВ у зарубіжному законодавстві, визначено їх ознаки та класифікацію. Значну увагу приділено питанням удосконалення положень проекту Трудового кодексу України щодо регулювання СТВ. Наведено рекомендації щодо передбачення у проекті заборони різної дискримінації залежно від строку укладання трудового договору для адаптації трудового законодавства України (ТЗУ). Запропоновано встановити у ТЗУ обов'язок роботодавця інформувати працівників, з якими укладені строкові трудові договори (СТД), про наявність вакансій, що заміщені на підставі укладенння безстрокового трудового договору, а також передбачити види СТД та обмежити їх укладення визначеними умовами, надати можливість суб'єктам строкових трудових правовідносин визначити матеріальну відповідальність за дострокове розірвання СТД.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1 + Х879(4УКР)20
Шифр НБУВ: РА370271 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Занфірова Т.А. 
Правове регулювання трудових відносин за участю роботодавця - фізичної особи: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / Т.А. Занфірова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2004. — 19 с. — укp.

Вперше визначено правовий статус фізичної особи - роботодавця. Проаналізовано способи правового регулювання трудових відносин між фізичними особами. Визначено специфіку роботодавчої правосуб'єктності, встановлено права та обов'язки роботодавця. Розглянуто центральний та договірний способи правового регулювання відносин за участю роботодавців - фізичних осіб і визначено їх співвідношення. Проаналізовано динаміку та зміст досліджених трудових правовідносин, визначено особливості їх виникнення та припинення. Наведено конкретні пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства у сфері регулювання відносин за участю роботодавців - фізичних осіб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1 +
Шифр НБУВ: РА334115
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Тищенко О.В. 
Правові проблеми укладення, зміни та припинення трудового договору з педагогічними працівниками середніх загальноосвітніх шкіл України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / О.В. Тищенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено нормативно-правові акти, які регламентують укладення, зміну та припинення трудового договору з працівниками середніх загальноосвітніх шкіл. Уточнено встановлені вимоги допуску до заняття педагогічною діяльністю, порядок укладення трудового договору з педагогічними працівниками, розглянуто особливості укладення окремих видів трудових договорів з педагогічними працівниками (контракт, сумісництво, трудовий договір з молодими спеціалістами). Проаналізовано порядок зміни трудового договору з педагогічними працівниками та вплив результатів атестації на зміну умов трудового договору. Уточнено порядок розірвання трудового договору з ініціативи педагогічного працівника, з ініціативи керівників середніх загальноосвітніх шкіл. Розкрито правовий зміст поняття "аморальний проступок працівника, що виконує виховні функції". Вивчено судову практику трудових спорів у середніх загальноосвітніх школах. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення правового регулювання з'ясованості працівників означеної категорії, а також щодо внесення змін та доповнень до окремих статей КЗпП України, Законів "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Положення про порядок наймання та звільнення педагогічних і науково-педагогічних працівників тощо.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4Укр)1:430 + Х879(4Укр)1:430
Шифр НБУВ: РА318530 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Булах С. М. 
Принципи і способи правового регулювання переведення та переміщення працівників в умовах ринкової економіки: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.05 / С. М. Булах ; НАН України, Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького. — К., 2011. — 16 с. — укp.

Комплексно досліджено вітчизняне законодавство, законодавство зарубіжних держав, зокрема Російської Федерації, стосовно процедури переведення та переміщення працівників. Обгрунтовано доцільність розмежування спеціальних принципів переведення та переміщення як різних за змістом. Аргументовано потребу у законодавчом у закріпленні таких спеціальних принципів переведення працівників: обов'язковості одержання згоди працівника на переведення, добровільності переведення, письмової форми угоди про зміну визначених сторонами умов трудового договору, недопустимості переведення тимчасово відсутнього працівника, за яким зберігається місце роботи, заборони встановлення випробування у разі переведення, врахування професії й спеціальності працівника, обов'язковості гарантійних і компенсаційних виплат у разі переведень в іншу місцевість та ін. Доведено необхідність законодавчого закріплення спеціальних принципів правового регулювання переміщення працівників, таких як: відсутність необхідності одержання згоди працівника на переміщення, вмотивованість переміщень, зміна робочого місця, не протипоказана працівникові за станом здоров'я. Обгрунтовано, що для правового регулювання переведень і переміщень працівників застосовуються різні способи правового регулювання, зокрема, дозвіл і зобов'язання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1
Шифр НБУВ: РА383082 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Чумак О. О. 
Припинення трудових правовідносин не за ініціативою сторін трудового договору: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.05 / О. О. Чумак ; НАН України ; Ін-т держави і права ім. В. М. Корецького. — К., 2011. — 16 с. — укp.

Досліджено трудовий договір як засіб індивідуально-договірного регулювання трудових відносин, його зміст та умови. Визначено підстави зміни та припинення трудових правовідносин після укладення трудового договору. Виявлено об'єктивні критерії диференціації підстав припинення дії трудового договору, в основву якого покладено такий критерій, як воля сторін трудового договору. Розкрито юридичні гарантії, які забезпечуються державою працездатним громадянам під час припинення трудових правовідносин, порядок і умови звільнення з роботи. Проведено порівняльний аналіз підстав, що закріплені в КЗпП України, чинних нормативно-правових актах і проекті Трудового кодексу України, які надають право третім особам впливати на припинення трудових правовідносин сторін.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)20 + Х879(4УКР)1
Шифр НБУВ: РА379170 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Плахотіна Н.А. 
Проблеми регулювання трудових процесуальних відносин в українській правовій системі: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / Н.А. Плахотіна ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2009. — 19 с. — укp.

Виявлено особливості трудових процесуальних відносин як предмета правового регулювання та розглянуто метод їх регулювання. Сформульовано визначення трудових процесуальних відносин. Зроблено висновок про доцільність формування окремої галузі Трудового процесуального права. Проаналізовано регулювання трудових процесуальних відносин за кордоном. Наведено пропозиції щодо вдосконалення позасудових стадій даних відносин та виділення у вітчизняній судовій системі спеціалізованих трудових судів. Запропоновано рекомендації щодо організації діяльності та компетенції трудових судів. Запропоновано етапи формування трудових судів в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1 +
Шифр НБУВ: РА363487
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Міщук М.О. 
Реформування трудового законодавства в частині укладення трудового договору: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / М.О. Міщук ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2008. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено теоретичні та практичні проблеми реформування трудового законодавства у частині укладення трудового договору. Розглянуто особливості передумов його укладання. Проаналізовано правове регулювання трудового договору як підставу виникнення трудових відносин. Визначено особливості укладення трудових договорів за умови роботи за сумісництвом. Виявлено основні ознаки сумісництва та суміщення професій (посад). Визначено особливості укладення трудового договору за конкурсом, з роботодавцем - фізичною особою, з тимчасовими та надомними працівниками. Наведено пропозиції щодо вдосконалення проекта Трудового кодексу, зокрема, правового регулювання трудових відносин з даним категоріями працівників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1 +
Шифр НБУВ: РА361885
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Середа О.Г. 
Роботодавець як суб'єкт трудового права: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / О.Г. Середа ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2004. — 19 с. — укp.

Досліджено правовий статус роботодавця як суб'єкта трудового права. Уточнено зміст поняття "роботодавець", визначено права, обов'язки та відповідальність даного суб'єкта трудового права. Проаналізовано правове становище керівника організації, особливості укладання та розірвання трудового договору, притягнення до матеріальної та дисциплінарної відповідальності даної особи. Розглянуто правовий статус арбітражного керівника як специфічного суб'єкта трудового права. Висвітлено права, обов'язки та відповідальність роботодавця на кожному етапі колективно-договірного регулювання. Запропоновано визначення організацій роботодавців як суб'єктів соціального партнерства. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства у сфері регулювання трудових відносин за участю роботодавця. Створено проекти доповнень до КЗпП та нормативних актів України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)101 +
Шифр НБУВ: РА333786
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Прудивус О.В. 
Розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця за підставами організаційно-правового характеру: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / О.В. Прудивус ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

Указано тенденції розвитку інституту трудового договору, серед яких виділено обмеження сфери застосування строкових трудових договорів (контрактів) та розроблено дієвий механізм застосування таких договорів на практиці. Розглянуто питання підвищення рівня, посилення правових і соціальних гарантій у випадку перетворення строкового трудового договору у договір на невизначений строк, а також диверсифікації (розширення) видів трудового договору за суб'єктним складом, специфікою змісту трудової функції (виду трудової діяльності), правового статусу пацівника. Досліджено структурно-видову класифікацію підстав припинення трудового договору за ініціативою роботодавця, розкрито суть правових можливостей сторін трудового договору щодо його припинення. Подано юридичне поняття "зміни в організації виробництва та праці". Значну увагу приділено питанням порядку та умовам вивільнення працівників у разі змін в організації виробництва та праці, окремо виділено стадії процедури вивільнення працівників у порядку, предбаченому Главою III-А КЗпП України. Визначено юридичні гарантії розірвання трудового договору з організаційно-правових причин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1 +
Шифр НБУВ: РА326123
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського