Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (24)Юристам - Реферативна інформація (21)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х883.9(4УКР)41$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

1.
Дьоменко С.В. 
Вимагання: кримінально-правовий та кримінологічний аналіз: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / С.В. Дьоменко ; Акад. адвокатури України. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Уточнено існуючі в літературі дані про розвиток поняття вимагання у законодавстві Росії, яке діяло на території України, уперше досліджено певні законодавчі акти, що були чинними на окремих територіях України. Визначено відмінності положень ст. 189 КК України 2001 р. від раніше чинного законодавства та вперше подано узагальнену оцінку цих змін. На підставі вивчення кримінального законодавства ряду зарубіжних країн надано рекомендації щодо запозичення окремих положень, які містяться у цих нормах з метою вдосконалення законодавства України у цій сфері. Розвинуто положення щодо характеристик елементів і ознак складів злочину вимагання. Запропоновано додаткові аргументи для визначення предмета вимагання. Розглянуто суб'єктивні ознаки вимагання та надано рекомендації стосовно визначення поняття службової особи як суб'єкта вимагання. Констатовано, що вимагання є умисним злочином. Надано рекомендації щодо уточнення окремих кваліфікувальних ознак вимагання. Проведено відмежування вимагання від одержання хабара. Запропоновано власну редакцію с. 189, ч.2 ст.32, наведено додаткові аргументи для зміни редакції ч.3 ст.28, ч. 2 ст. 30 КК України. Здійснено кримінологічну характеристику вимагань, що дозволило простежити структуру та динаміку вимагань в Україні та Запорізькій області періоду 1996 - 2004 рр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)116 + Х883.9(4УКР)41 +
Шифр НБУВ: РА341750
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Мезенцева І.Є. 
Кримінально-правові і кримінологічні аспекти легалізації грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / І.Є. Мезенцева ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2002. — 18 с. — укp.

Розглянуто досягнення сучасної правової теорії та практики протидії легалізації злочинно здобутих доходів на міжнародному, регіональному та національному рівнях. Відповідно до норм міжнародного та національного законодавства подано визначення поняття легалізації злочинних доходів. Проведено аналіз об'єкта та предмета легалізації грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом, з'ясовано особливості об'єктивної та суб'єктивної сторін злочину, виділено коло суб'єктів відмивання, досліджено кваліфікуючі ознаки легалізації. Розглянуто проблеми кримінально-правової кваліфікації легалізації злочинних доходів та її відмежування від суміжних складів злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 + Х883.9(4УКР)41 +
Шифр НБУВ: РА322175
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Орлеан А.М. 
Соціальна обумовленість криміналізації та кримінально-правова характеристика торгівлі людьми: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / А.М. Орлеан ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

Висвітлено комплекс питань теоретичного та практичного характеру, пов'язаних з криміналізацією торгівлі людьми та юридичним аналізом складу злочину, передбаченого ст. 149 КК. Досліджено історію формування правового поняття торгівлі людьми та світовий досвід встановлення кримінальної відповідальності за діяння, пов'язані з даним явищем. Запропоновано удосконалене та уніфіковане визначення, яке може бути покладене в основу національного та міжнародного понять торгівлі людьми. Проаналізовано сучасний стан даного явища в Україні, причини та умови його існування. Приділено увагу розгляду підстав і принципів криміналізації торгівлі людьми. Охарактеризовано об'єктивні та суб'єктивні ознаки складу даного злочину. Наведено пропозиції щодо удосконалення кримінального законодавства України, що передбачає відповідальність за торгівлю людьми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)113 + Х883.9(4УКР)41 +
Шифр НБУВ: РА324610
Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського