Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (10)Юристам - Наукова електронна бібліотека (1)Юристам - Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ГРЕЧК$<.>+<.>A=ЯНА$<.>+<.>A=РОМАНІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

1.
Берегой Т.  
Сучасні технології професійного навчання державних службовців : навч.-метод. посіб. / Т. Берегой, Т. Гречко, М. Іжа, Н. Колісниченко, К. Крутій; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - О., 2007. - 188 c. - укp.

Висвітлено проблеми впровадження інтерактивних технологій в систему професійного навчання державних службовців. Розглянуто питання розробки концепції кадрової політики на регіональному рівні, становлення нової вітчизняної моделі державного управління, механізми реалізації мовної політики держави за умов багатомовного регіону. Описано методику організації та проведення кейс-стаді в контексті викладання дисциплін соціально-гуманітарного циклу.

Освещены проблемы внедрения интерактивных технологий в систему профессионального обучения государственных служащих. Рассмотрены вопросы разработки концепции кадровой политики на региональном уровне, становления новой отечественной модели государственного управления, механизмы реализации языковой политики государства в условиях многоязычного региона. Описана методика организации и проведения кейс-стади в контексте преподавания дисциплин социально-гуманитарного цикла.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012р.я7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА697729 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Гречко Т. К. 
Механізм забезпечення ефективності діяльності державних службовців : Автореф. дис... канд. наук з держ. упр. / Т. К. Гречко; Дніпропетр. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - Д., 2006. - 20 c. - укp.

Розроблено механізм забезпечення ефективності діяльності державних службовців, що дозволяє досягти високого рівня емерджентності державної служби як системи. Визначено проблеми ефективності державної діяльності в Україні. Розглянуто сутність соціальних систем, проаналізовано концепції холізму та структури особистості з метою визначення можливості їх використання в мотиваційних теоріях. Проаналізовано індивідуальне цілепокладання державних службовців як фактор узгодження особистісних цілей з цілями організації та розроблено модель K-D-N (конструктивного - деструктивного - нейтрального впливу службовців на організацію). Запропоновано варіант професіограм і психограм державних службовців для різних рівнів ієрархії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА344601 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Гречко А. В. 
Дослідження впливу податкового фактора на діяльність малих підприємств в Україні / А. В. Гречко // Бізнес Інформ. - 2013. - № 10. - С. 336-342. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета роботи - оцінити вплив податкового фактора на діяльність малих підприємств за умов зміни податкового законодавства. Аналізуючи, систематизуючи і узагальнюючи наукові праці багатьох учених, а також законодавчу базу з питань оподаткування малих підприємств, розглянуто зміни, що відбулися у функціонуванні малих підприємств після прийняття Податкового Кодексу України, систематизовано погляди дослідників щодо впливу податків на суб'єктів малого бізнесу. Проведено комплексний аналіз змін у податковому законодавстві, пов'язаних з діяльністю фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб, які мають право обирати спрощену систему оподаткування. Виявлено особливості податкового регулювання малого бізнесу, систематизовано основні переваги і недоліки роботи малих підприємств на загальній та спрощеній системі оподаткування. Виявлено основні критерії вибору системи оподаткування суб'єктами малого бізнесу. Проведено порівняльний аналіз податкового тиску на платників податків, що знаходяться на спрощеній та загальній системі оподаткування, а також виявлено напрямки вдосконалення системи сплати єдиного податку в Україні. Перспективою подальших досліджень у даному напрямі є розробка економічно обгрунтованих шляхів вдосконалення податкового законодавства для суб'єктів малого бізнесу з метою зниження рівня податкового тиску на дану категорію платників та покращання процедури адміністрування податків.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413 + У9(4УКР)291.9-93 + Х829(4УКР)212.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

4.
Гречко А. В. 
Оподаткування дивідендів як фактор впливу на залучення інвестицій / А. В. Гречко // Бізнес Інформ. - 2014. - № 9. - С. 241-248. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Мета роботи - надання практичних рекомендацій щодо вдосконалення системи оподаткування дивідендів на основі проведення дослідження норм податкового законодавства України та інших країн з даного питання. При аналізі, систематизації та узагальненні наукових праць багатьох учених розглянуто проблему оподаткування дивідендів в Україні та його вплив на залучення інвестицій. У результаті дослідження проаналізовано місця України в міжнародному рейтингу легкості ведення бізнесу за субіндексами захисту прав інвестора та рівнем розвитку податкової системи; рейтингу інвестиційної привабливості, складеному Європейською Бізнес-Асоціацією, і виявлено, що Україна має несприятливий інвестиційний клімат і низький рівень розвитку податкових інститутів; проаналізовано діюче податкове законодавство України з питань оподаткування дивідендів, що втілене в нормах Податкового кодексу; здійснено порівняльний аналіз моделей оподаткування дивідендів в Україні та за кордоном за такими критеріями: платник податку, база оподаткування, механізм сплати, ставка, податкові пільги; проаналізовано розміри надходження інвестицій в економіку України за період 2013 - 2014 рр.; надано практичні рекомендації щодо вдосконалення вітчизняної системи оподаткування дивідендів з використанням позитивного досвіду зарубіжних країн. Перспективою подальших досліджень у даному напрямі є визначення впливу механізму оподаткування на рівень інвестиційної привабливості Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413 + Х829(4УКР)212.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

5.
Гречко А. В. 
Перспективи реформування податкової системи України в умовах євроінтеграції / А. В. Гречко // Пробл. економіки. - 2014. - № 3. - С. 60-70. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Мета статті - проведення порівняльного аналізу європейського законодавства з питань оподаткування та законодавства України в даній сфері та надання практичних рекомендацій щодо вдосконалення вітчизняної податкової системи з урахуванням результатів даного дослідження. Аналізуючи, систематизуючи і узагальнюючи наукові праці багатьох учених, було розглянуто зміни податкового законодавства України в умовах євроінтеграції. В результаті дослідження встановлено місце України в міжнародних рейтингах і виявлено тенденцію до покращання показників, що характеризують податкову систему; проаналізовано чинне податкове законодавство України, що втілене в нормах Податкового кодексу, в порівнянні з податковим законодавством країн Єврозони та перспективною моделлю реформування податкової сфери, яка була запропонована урядом України та викладена в "Концепції реформування податкової системи України", зокрема був здійснений детальний аналіз податку на додану вартість, податку на прибуток, майнового податку, екологічного податку та акцизного податку; здійснено дослідження особливостей податкових системи різних країн - учасниць ЄС та на його основі надано практичні рекомендації щодо вдосконалення вітчизняної податкової системи з використанням позитивного досвіду Європейських країн. Перспективами подальших досліджень у даному напрямі є розробка заходів щодо вдосконалення вітчизняної податкової системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413-183 + Х829(4УКР)21/24 + Х915.232.5-383.1(4УКР):Х822

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100602 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

6.
Гречко А. В. 
Аналіз змін інституційного механізму оподаткування фізичних та юридичних осіб в Україні / А. В. Гречко // Екон. вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ" : зб. наук. пр. - 2015. - Вип. 12. - С. 29-37. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Досліджено зміни інституційного механізму оподаткування фізичних та юридичних осіб в Україні. Сформовано поняття "інституційний механізм оподаткування фізичних та юридичних осіб" та здійснено грунтовний аналіз змін інститутів оподаткування, що були або мають бути запроваджені у зв'язку з ситуацією, що склалася на сьогоднішній день в Україні (основну увагу приділено змінам в оподаткуванні податком на прибуток, ПДВ, податком на доходи фізичних осіб та ресурсними платежами), досліджено місце України в міжнародних рейтингах за податковою складовою, виявлені тенденції в розвитку податкової системи України та надано прогноз її подальшого розташування в міжнародних рейтингах. За результатами проведеного дослідження систематизовано зміни інститутів оподаткування та проведено комплексний аналіз перетворень інституційного механізму оподаткування фізичних та юридичних осіб. Таким чином, стаття має практичне значення для розвитку сфери оподаткування і містить вдосконалення теоретичних розробок в галузі розвитку інституту оподаткування.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.4 + Х829(4УКР)201.2 + Х829(4УКР)201.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72699 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

7.
Професіоналізація у сфері публічного управління: стан, проблеми, перспективи вирішення : монографія / С. К. Хаджирадєва, Н. О. Алюшина, Л. О. Воронько, Н. І. Обушна, Т. К. Гречко; ред.: С. К. Хаджирадєва; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - Київ : НАДУ, 2017. - 255 c. - укp.

Розкрито світову тенденцію до перенесення навчального контенту й освітніх послуг у кіберпростір. Висвітлено застосування SMM-стратегії. Розглянуто управління якістю та вартістю як складову професіоналізації фахівців у сфері публічного управління. Виявлено перспективні тенденції до професіоналізації процесів прийняття рішень у сфері публічного управління. Досліджено професіоналізацію посадових осіб місцевого самоврядування на засадах знаннєво-комунікативної та компетентнісної парадигм. Розглянуто професійну готовність державних службовців до аналітичної діяльності як складову їхньої професіоналізації тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011 р7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА819475 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


8.
Стратегічні комунікації в умовах гібрідної війни: погляд від волонтера до науковця : монографія / А. В. Баровська, О. О. Бондаренко, Н. В. Васюкова, М. О. Гай, С. О. Гречка, Д. В. Дубов, О. Г. Заруба, Ю. Д. Карін, В. М. Карпенко, Л. Ф. Компанцева, О. В. Копитько, Ю. А. Лапутіна, А. В. Мільо, С. В. Нестеренко, В. Б. Патола, Л. М. Пелепейченко, О. В. Покальчук, Н. В. Слухай, О. С. Снитко, О. І. Суслова, Д. Б. Тимчук, Л. В. Юдко, Г. М. Яворська; Нац. акад. СБУ. - Київ : НА СБУ, 2018. - 517 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Досліджено комунікативні процеси сучасності в межах міжвідомчої науково-дослідної роботи за темою "Інтернет-лінгвістика: теоретичні та прикладні аспекти". Підсумовано певні результати теоретико-концептуального осмислення стратегічних комунікацій. Запропоновано технології асиметричних відповідей на гібридну агресію Росії. Надано практичні рекомендації фахівцям державних і безпекових інституцій щодо протидії деструктивним гібридним впливам на основі аналізу й оцінювання українського та міжнародного досвіду стратегічних комунікацій - скоординованого використання комунікативних можливостей держави - публічної дипломатії, зв'язків із громадськістю, військових зв'язків, інформаційних і психологічних заходів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.012 + Х849(4УКР)04 + Ф4(4УКР),30 я431 + Ч620.4(4УКР) я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА829228 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


9.
Гречко О. О. 
Принципи територіального устрою України: конституційно-правовий аспект : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / О. О. Гречко; Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. - Харків, 2018. - 20 c. - укp.

Комплексно досліджено принципи територіального устрою України. Подано теоретичну характеристику засад територіального устрою. Розглянуто систему принципів територіального устрою України в їх багатоаспектному прояві, розкрито внутрішній зміст кожного з них. Досліджено еволюцію інституту принципів територіального устрою України з урахуванням історичних реалій процесу становлення Української держави. Здійснено порівняльний аналіз українського та зарубіжного законодавства щодо досліджуваних принципів. Розглянуто сучасний стан конституційного закріплення спеціальних принципів територіального устрою України. Висвітлено проблеми реалізації принципів територіального устрою України. Запропоновано напрями вдосконалення нормативно-правового регулювання досліджуваних принципів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА433652 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського