Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (29)Юристам - Наукова електронна бібліотека (1)Юристам - Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ДОНЧЕНК$<.>+<.>A=ОЛЬГ$<.>+<.>A=ПАВЛІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 19
Представлено документи з 1 до 19

1.
Донченко Ю.  
Актуальні проблеми застосування запобіжного заходу у вигляді застави / Ю. Донченко // Право України. - 1999. - № 3. - С. 61-64. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Донченко Ю. В. 
Застава як запобіжний захід в кримінальному процесі України : Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Ю. В. Донченко; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2003. - 19 c. - укp.

У межах теоретичного аспекту проаналізовано поняття "засоби процесуального примусу", з'ясовано їх теоретичне та практичне значення. Досліджено взаємодію, місце та роль запобіжних заходів, у тому числі застави у системі кримінально-процесуального примусу. Дані об'єкти розглянуто у якісно новому аспекті пріоритету прав людини з урахуванням норм міжнародного гуманітарного права. Для подолання проблем практики розглянуто форму предмета застави, наведено підходи щодо визначення розміру майна, яке підлягає заставі, встановлено коло потенційних заставодавців та визначено їх процесуальний статус. Розроблено рекомендації щодо застосування, зміни або скасування застави, процесуального оформлення даних дій слідчого, судді.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА324716 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Донченко О. П. 
Свобода як категорія права : автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.12 / О. П. Донченко; Одес. нац. юрид. акад. - О., 2010. - 18 c. - укp.

Проведено комплексний філософсько-правовий аналіз свободи як категорії права у контексті її розуміння як форми творчої самореалізації особистості. Розкрито сутність поняття свободи як філософської категорії. Простежено розвиток ідеї свободи в історії вчень про право, проаналізовано основні підходи, теорії та доктрини до вивчення співвідношення понять "свобода" та "право". Розкрито особливості розуміння свободи у сучасних західних правових концепціях. Виділено загальнотеоретичні характеристики свободи як категорії права. Розкрито онтолого-аксіологічний зміст категорії свободи у праві. Проаналізовано гносеолого-методологічні функції категорії свободи у праві. Узагальнено філософсько-правові особливості використання категорії свободи у праві України, зокрема, конституційному, цивільному та кримінальному. Досліджено антиномічну пару протилежностей "свобода - несвобода", запропоновано визначення порушення права як форми несвободи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.9 + Ю212.73

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА369905 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


4.
Донченко О. П. 
Методологічна функція категорії свободи в праві / О. П. Донченко // Пробл. філософії права. - 2003. - Т. 1. - С. 157-158. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто свободу як умову формування творчої і самодостатньої особи, що виступає абсолютною цінністю. Як основний спосіб здійснення природних прав людина, вона повинна використовуватись як методологічний орієнтир і критерій позитивного права.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.56 + Х002.9 + Ю212.73

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72665 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Донченко О. П. 
Свобода як всезагальний принцип права / О. П. Донченко // Пробл. філософії права. - 2005. - Т. 3. - С. 307-310. - Библиогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто свободу як онтологічну суть права. Підкреслено його персоналістичну, особову спрямованість в цивілізованому соціумі. Виступаючи в цьому разі загальним принципом права, свобода також є початковим началом для інших принципів права і багато в чому визначає їх зміст.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.0-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72665 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Донченко О. І. 
Авторитет органів місцевого самоврядування як об'єкт кримінально-правової охорони : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / О. І. Донченко; Нац. акад. внутр. справ. - К., 2013. - 20 c. - укp.

Досліджено питання кримінально-правової охорони авторитету органів місцевого самоврядування (ОМС). Проаналізовано соціальну зумовленість криміналізації відповідних діянь, генезис вітчизняного законодавства про кримінальну відповідальність за посягання на представників ОМС, нормативну базу діяльності та охорони представників ОМС в Україні та міжнародний аспект, досвід зарубіжних країн у сфері охорони авторитету ОМС. Вивчено специфіку та структуру об'єкта злочинів проти авторитету ОМС, з'ясовано їх предмет. Охарактеризовано потерпілого від даної групи злочинів. Розкрито зміст об'єктивних і суб'єктивних ознак складів злочинів, що посягають на авторитет ОМС. Визначено особливості кваліфікації та критерії відмежування досліджуваних злочинів від суміжних посягань. Обгрунтовано пропозиції щодо вдосконалення вказаних норм закону про кримінальну відповідальність.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)125

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА399700 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


7.
Донченко Т. О. 
Механізми державного регулювання у сфері зайнятості молоді в Україні : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / Т. О. Донченко; Чорномор. держ. ун-т ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2013. - 20 c. - укp.

Проведено теоретико-методичне обгрунтування концептуальних засад, розроблено науково-практичні рекомендації щодо вдосконалення механізмів державного регулювання у сфері зайнятості молоді в Україні. Систематизовано теоретичні засади державного регулювання у сфері зайнятості молоді в державі. Узагальнено особливості досвіду зарубіжних країн у сфері державного регулювання зайнятості молоді. Проаналізовано історичний аспект державного регулювання у сфері зайнятості молоді в Україні. Розкрито правові засади й охарактеризовано інституційне забезпечення державної політики щодо зайнятості молоді на державному та регіональному рівнях. Запропоновано напрями вдосконалення механізмів державного регулювання у сфері зайнятості молоді на регіональному рівні. Визначено стратегічні напрями підвищення рівня зайнятості молоді в Україні. Внесено практичні рекомендації щодо вдосконалення та розвитку державного регулювання у сфері зайнятості молоді.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*665.24*4*333.64 + Х879(4УКР)7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА403795 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


8.
Донченко Є. В. 
Особливості формального стилю офіційних документів у дипломатії: історичні причини та необхідність збереження / Є. В. Донченко // Вісн. Держ. акад. керів. кадрів культури і мистец.. - 2006. - № 1. - С. 90-95. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Розглянуто особливості складання офіційних документів, зокрема, дипломатичного листування з представниками іноземних держав - офіційного й особистого. Наведено показові приклади зі світової історії такого листування, закцентовано увагу на найбільш поширених помилках в даних документах. Доведено, що повноцінний і дійовий дипломатичний документ, який дає змогу спрогнозувати та передбачити відгук на нього країни-адресата може бути складений лише з урахуванням усіх протокольних і мовних вимог, а саме: правильний вибір виду документа, правильність написання імені, прізвища та титулу адресата, бездоганний зовнішній вигляд, структура, зміст і форма документа, протокольні формули (форми ввічливості, компліменти), мова документа та час його створення.

Рассмотрены особенности составления официальных документов, в частности, дипломатической переписки с представителями иностранных государств - официальной и личной. Приведены показательные примеры из мировой истории такой переписки, сакцентировано внимание на наиболее распространенных ошибках в данных документах. Доказано, что полноценный и действенный дипломатический документ, дающий возможность спрогнозировать и предвидеть отклик на него страны-адресата может быть составлен лишь с учетом всех протокольных и языковых требований, а именно: правильный выбор вида документа, правильность написания имени, фамилии и титула адресата, безупречный внешний вид, структура, содержание и форма документа, протокольные формулы (формы вежливости, комплиментны), язык документа и время его составления.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х913.314

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22799 Пошук видання у каталогах НБУВ 

9.
Донченко Є. В. 
Політико-правове забезпечення культурного обміну Україна - Франція (кінець XX - початок XXI ст.) / Є. В. Донченко // Вісн. Держ. акад. керів. кадрів культури і мистец.. - 2007. - № 3. - С. 109-115. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Проаналізовано сучасний стан розвитку українсько-французьких відносин, висвітлено їх нормативно-правове забезпечення у галузі культури. Виокремлено ряд договірно-правових документів з часу визнання Францією України як самостійної незалежної держави (грудень 1991 р.) та встановлення з нею дипломатичних відносин, що стали фундаментом для започаткування і розвитку культурного діалогу. Розглянуто основні положення Договору про взаєморозуміння та співробітництво між Україною та Французькою Республікою (1992 р.), який є правовою основою розвитку двостороннього співробітництва у політичній, економічній, культурній та науковій галузях. Зроблено висновок, що основними тенценціями в розвитку нормативно-правової бази є залежність громадсько-політичного життя та культурного співробітництва кожної з країн від процесів демократизації, інтеграції культурно-освітнього потенціалу в європейський та світовий гуманітарний прострір, а також використання міжнародного досвіду за принципом партнерства.

Проанализировано современное состояние развития украинско-французских отношений, освещено их нормативно-правовое обеспечение в отрасли культуры. Выделен ряд договорно-правовых документов со времени признания Францией Украины как самостоятельного независимого государства (декабрь 1991 г.) и установления с ней дипломатических отношений, ставших фундаментом для формирования и развития культурного диалога. Рассмотрены основные положения Договора о взаимопонимании и сотрудничестве между Украиной и Французской Республикой (1992 г.), который является правовой основой развития двустороннего сотрудничества в политической, экономической, культурной и научной отраслях. Сделан вывод, что основными тенденциями в развитии нормативно-правовой базы является зависимость общественно-политической жизни и культурного сотрудничества каждой из стран от процессов демократизации, интеграции культурно-образовательного потенциала в европейское и мировое гуманитарное пространство, а також использование международного опыта по принципу уравновешенного партнерства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч111.156 + Х819(4УКР)114.3:Ч + Х913.129(4УКР-4ФРА)6:Ч

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22799 Пошук видання у каталогах НБУВ 

10.
Донченко О. І. 
Правовий менталітет українського суспільства як фактор правотворчості / О. І. Донченко // Держава та регіони. Сер. Право. - 2018. - № 3. - С. 5-10. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Здійснено теоретико-правовий аналіз правового менталітету українського суспільства як фактора правотворчості. Звернуто увагу на відображення правового менталітету українського суспільства у правотворчих процесах. Здійснено характеристику та визначено особливості правотворчості в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.5 + Х819(4УКР)011.1-931

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

11.
Юридична відповідальність за екологічні правопорушення : навч. посіб. для здобувачів вищ. освіти за спец. 101 "Екологія" та 081 "Право" / І. Г. Швидченко, О. А. Нємцова, Н. В. Фролова, О. І. Донченко, О. Д. Гринь; Одес. держ. екол. ун-т. - Харків : Панов А.М., 2017. - 142 c. - Бібліогр.: с. 136-142 - укp.

Розкрито загальні поняття й ознаки юридичної відповідальності. Охарактеризовано види юридичної відповідальності. Описано дисциплінарну відповідальність та її види. Подано загальну характеристику трудових спорів. Висвітлено особливості розгляду цивільної справи по суті. Викладено основні положення адміністративної відповідальності за екологічні правопорушення. Подано інформацію про види адміністративних стягнень за екологічні правопорушення. Увагу приділено судовому розгляду кримінальної справи, а також перегляду кримінальної справи в апеляційному та касаційному порядку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.898 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА820265 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


12.
Матеріали 73-ї наукової конференції професорсько-викладацького складу і наукових працівників економіко-правового факультету ОНУ імені І. І. Мечникова : зб. ст., 28 - 30 листоп. 2018 р., Одеса / ред.: А. В. Смітюх, А. В. Андрейченко, Н. В. Добровольська, О. І. Донченко, М. А. Кіріліна, Н. Л. Кусик, О. В. Нарожна, С. В. Пілюк, О. Г. Рудик, О. М. Савастєєва, А. Л. Святошнюк, І. П. Скороход, Т. В. Степанова; Одес. нац. ун-т ім. І.І. Мечникова. - Одеса : Фенікс, 2018. - 266 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - рус.

Висвітлено державну міграційну політику та міграційний режим за сучасних умов державотворення. Визначено правову природу закінчення досудового розслідування у кримінальному провадженні України. Досліджено особливості правового статусу судді вищого антикорупційного суду в Україні. Розглянуто деякі аспекти закріплення прав громадян Європейського союзу в Хартії про основні права. Досліджено екзистенційні виміри буття людини як важливі елементи метаантропології права. Проаналізовано особливості фінансового забезпечення вітчизняних підприємств залежно від розміру. Охарактеризовано інноваційні аспекти удосконалення зовнішньоекономічної діяльності на підприємствах олійно-жирової галузі. Висвітлено вплив макропоказників на формування державного бюджету України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я431(4УКР) + Х8(4УКР) я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА838287 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


13.
Право, економіка та управління: генезис, сучасний стан та перспективи розвитку : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф., присвяч. 20-річчю екон.-прав. ф-ту Одес. нац. ун-ту ім. І.І. Мечникова, 14 - 15 верес. 2018 р., Одеса / ред.: І. А. Ломачинська, А. В. Смітюх, А. В. Андрейченко, М. А. Баламуш, О. І. Донченко, Н. М. Крючкова, Н. Л. Кусик, А. В. Левенець, О. В. Нарожна, О. О. Нігреєва, Н. С. Нічітайлова, О. М. Потопахіна, О. Г. Рудик, О. М. Савастєєва; Одес. нац. ун-т ім. І.І. Мечникова. - Одеса : Фенікс, 2018. - 712, [12] c. - укp. - рус. - пол. - англ.

Розглянуто актуальні проблеми економічної теорії та практики, економічної кібернетики й інформаційних технологій, обліку, аудиту, аналізу й оподаткування, розвитку фінансів і фінансової політики, сучасного менеджменту, адміністративного, фінансового та господарського права, конституційного, муніципального та європейського права, приватного права, теорії та філософії права, міжнародного публічного та міжнародного приватного права. Висвітлено питання, що стосуються законодавства кримінально-правового напряму в умовах євроінтеграційних процесів сьогодення. Описано економіко-соціо-екологічні переваги продукції безвідходного агропромислового виробництва. Подано інформацію щодо застосування концепції GRC (Governance, Risk Management and Compliance) в управлінні захистом економічної інформації на підприємстві. Розкрито сутність і значення абсолютних, відносних і граничних показників в оцінці прибутковості підприємства. Побудовано багатофакторну модель залежності податкових надходжень податку на прибуток підприємств (ППП) від основних показників діяльності підприємств. Визначено напрями вдосконалення управління виробництвом бетонних сумішей в Україні. Висвітлено особливості проходження публічної служби в органах ЄС. Розглянуто реституцію як форму відшкодування шкоди крізь призму міжнародної судової практики. Увагу приділено питанню кримінально-правової охорони суспільної моральності в сучасних умовах.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я431(0) + Х.я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА838346 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


14.
Юридична відповідальність за екологічні правопорушення : навч. посіб. для здобувачів вищ. освіти за спец. 101 "Екологія" та 081 "Право" / І. Г. Швидченко, О. А. Нємцова, Н. В. Фролова, О. І. Донченко, О. Д. Гринь; Одеський державний екологічний університет. - Харків : Панов А. М., 2017. - 142 c. - Бібліогр.: с. 136-142 - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.898 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА820265 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


15.
Збірник тез доповідей студентів, аспірантів та здобувачів - учасників 77-ї звітної конференції Одеського національного університету імені І. І. Мечникова. Секція економічних і правових наук, 26 - 28 квітня 2021 р. м. Одеса / ред.: Ю. Л. Грінченко, Л. Є. Борисова, Н. В. Добровольська, О. І. Донченко, М. А. Кіріліна, Н. Л. Кусик, Ю. О. Максимова, О. В. Нарожна, О. Р. Павлович, А. Л. Святошнюк, Т. В. Степанова; Одеський національний університет імені І. І.Мечникова. - Одеса : Фенікс, 2021. - 259 c. - укp. - рус. - англ.

Розглянуто актуальні проблеми адміністративного, господарського права й адміністративного судочинства. Проаналізовано преференції в міжнародному митному праві. Розкрито особливості посвідчення нотаріусом секретного заповіту. Висвітлено перспективи створення електронного нотаріату. Розкрито проблемні аспекти цивільно-правового регулювання відносин, що виникають із біржових договорів. Досліджено зарубіжний досвід вирішення окремих проблем осудності, неосудності й обмеженої осудності. Висвітлено особливості колізійно-правового регулювання трудових відносин у морській галузі. Розглянуто інновації як головний фактор антикризового менеджменту на підприємстві. Охарактеризовано сучасні технології оцінки ефективності діяльності управлінського персоналу. Увагу приділено бюджетному фінансуванню закладів охорони здоров'я, організації розрахунків з оплати праці в умовах розвитку інформаційних технологій, модернізації обліку в державному секторі економіки. Визначено основні проблеми управління дебіторською заборгованістю. Розкрито питання оцінки рівня безпеки банківської системи України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я431(4УКР) + Х8(4УКР) я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА853687 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


16.
Матеріали 75-ї наукової конференції професорсько-викладацького складу і наукових працівників економіко-правового факультету Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова, 25 - 27 листопада 2020 року, м. Одеса : [Секція екон. і прав. наук : зб.] / ред.: А. В. Смітюх, А. В. Андрейченко, Л. Є. Борисова, Н. В. Добровольська, О. І. Донченко, М. А. Кіріліна, Н. Л. Кусик, О. В. Нарожна, А. Л. Святошнюк, І. П. Скороход, Т. В. Степанова; Одеський національний університет імені І. І. Мечникова. - Одеса : Фенікс, 2020. - 225 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - рус. - англ.

Розглянуто питання адміністративно-правового регулювання меж адміністративного розсуду в процесі прийняття управлінських рішень у системі публічного адміністрування. Описано окремі особливості здійснення державного та громадського контролю за нотаріальною діяльністю в Україні. Висвітлено проблемні питання щодо юридичної відповідальності за порушення нотаріальної таємниці. Розглянуто також юридичний досвід як частину правової культури. Наведено системно-функціональний метод дослідження державно-правових явищ. Висвітлено питання про розрізнення міжнародних і транснаціональних злочинів у міжнародному праві. Проаналізовано законодавство про булінг у контексті забезпечення конституційних прав дітей. Увагу приділено визнанню та виконанню в Україні рішень іноземних судів і міжнародних арбітражів. Розглянуто сучасні аспекти правового забезпечення прав дитини відповідно до Європейської конвенції про усиновлення дітей. Обґрунтовано необхідність добровільної участі в обов'язковій системі пенсійного страхування. Висвітлено окремі питання відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху особами, що керують транспортними засобами. Досліджено питання про чинники, які формують систему злочинів проти основ національної безпеки України. Увагу приділено сучасним проблемам охорони об'єктів культурної спадщини в галузі архітектури тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.р31(4УКР)13 я431 + Х8(4УКР) я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА853769 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


17.
Матеріали 76-ї наукової конференції професорсько-викладацького складу і наукових працівників економіко-правового факультету Одеського національного університету імені І. І. Мечнікова, 24-26 листопада 2021 року, м. Одеса / ред.: О. В. Побережець, Л. Є. Борисова, Н. В. Добровольська, О. І. Донченко, М. А. Кіріліна, Н. Л. Кусик, О. В. Нарожна, О. П. Радченко, А. Л. Святошнюк, І. П. Скороход, Т. В. Степанова; Одеський національний університет імені І. І. Мечникова. - Одеса : Олді-Плюс, 2021. - 251 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Розглянуто адміністративно-правовий аспект охорони нотаріальної таємниці. Досліджено ознаки суб'єктивної сторони воєнних злочинів проти довкілля за міжнародним кримінальним правом. Висвітлено проблемні питання стратегії розвитку системи правосуддя та конституційного розвитку. Проаналізовано кримінально-правові заходи запобігання домашньому насильству за чинним кримінальним кодексом України. Проаналізовано деякі питання методології досліджень в сфері приватного права. Визначено пріоритети інноваційного розвитку в умовах фінансово-економічної нестабільності. Розглянуто ключові парадигми бренд-менеджменту туристичних підприємств. Досліджено основні напрями вдосконалення управління розвитком інноваційних процесів в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.р31(4УКР-4ОДЕ)13 я431 + Х8(4УКР) я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА859529 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


18.
Матеріали 77-ї наукової конференції професорсько-викладацького складу і наукових працівників економіко-правового факультету Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, 23-25 листопада 2022 року, м. Одеса : [зб. матеріалів] / ред.: О. В. Побережець, Л. Є. Борисова, Н. В. Добровольська, О. І. Донченко, М. А. Кіріліна, О. В. Нарожна, О. П. Радченко, А. Л. Святошнюк, І. П. Скороход, Т. В. Степанова; Одеський національний університет імені І. І. Мечникова. - Одеса : Олді+, 2022. - 260, [7] c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Досліджено тенденції в науці адміністративного права щодо визначення політичної служби як виду публічної служби в Україні. Увагу приділено становленню інституту адвокатури України як важливого елементу адміністративних правовідносин. Визначено правовий статус адвоката в адміністративному судочинстві. Охарактеризовано економічні санкції як засоби примушення до виконання міжнародних зобов’язань. Розглянуто деякі гарантії захисту прав і свобод людини. Досліджено проблемні питання щодо визначення "політичного екстремізму". Увагу приділено проблемам правового регулювання відносин у приватноправовій сфері. Наведено особливості цивільного судочинства в Україні і Польщі в умовах війни або інших надзвичайних обставин. Розглянуто фактор споживчої цінності у формуванні галузевих екосистем. Висвітлено цілі та завдання соцієтального маркетингу на різних рівнях економічної системи. Досліджено інноваційно-інвестиційний процес як запорука розвитку економіки України. Здійснено прогнозування доходів місцевих бюджетів на 2023 рік.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8(4УКР) я431 + У.я431(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА863827 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


19.
Збірник тез доповідей студентів, аспірантів та здобувачів - учасників 78-ї звітної конференції Одеського національного університету імені І. І. Мечнікова. Секція економічних і правових наук, 19-20 травня 2022 р. м. Одеса / ред.: О. В. Побережець, Л. Є. Борисова, Н. В. Добровольський, О. І. Донченко, М. А. Кіріліна, Н. Л. Кусик, Ю. О. Максімова, О. В. Нарожна, О. П. Радченко, А. Л. Святошнюк, І. П. Скороход, Т. В. Степанова; Одеський національний університет імені І. І.Мечникова. - Одеса : Олді +, 2022. - 378 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - англ.

Представлено тези доповідей студентів, аспірантів та здобувачів - учасників секції економічних і правових наук 78-ї звітної конференції Одеського національного університету імені 1.1. Мечникова. Призначено для аспірантів і студентів спеціальностей юридичного та економічного напрямків, наукових працівників і викладачів, практикуючих юристів, менеджерів, бухгал¬терів, фінансистів та економістів. Розглянуто такі теми: актуальні проблеми теорії, історії держави і права та міжнародного права, проблеми правового регулювання відноси у приватноправовій сфері, актуальні проблеми кримінального права, кримінального процесу та криміналістики, актуальні питання конституційного, європейського права, адміністративного права, правосуддя та захисту прав людини, проблеми економічної теорії та практики, маркетинг: аналіз та виклики сучасності, менеджмент та інновації: проблеми сьогодення та перспективи розвитку, облік, аудит, контроль, аналіз і оподаткування: сучасність та перспективи, фінанси, банківська справа.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я431(4УКР) + Х.я431(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА866070 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського