Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (117)Юристам - Наукова електронна бібліотека (3)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х883.9(4УКР)711.274$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 70
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Івашук Ю. П. 
Концептуальні засади розвитку державної антикорупційної політики / Ю. П. Івашук // Екон. вісн. Донбасу. - 2013. - № 3. - С. 40-47. - Бібліогр.: 31 назв. - укp.

Розглянуто державну антикорупційну політику як механізм мінімізації корупції в економічній системі. Зокрема, з метою вироблення успішної концепції стратегії з попередження корупції виокремлено складові боротьби з корупцією, а також здійснено систематизацію емпіричних даних по окремим антикорупційним програмам, що можуть мати важливе значення для вироблення дієвої антикорупційної політики в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)711.274 + Ф3(4УКР)123 + Х819(4УКР)01-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25176 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

2.
Zvonar V. P. 
Curb on corruption in Ukraine: civil society's competence and agenda / V. P. Zvonar // Демографія та соц. економіка. - 2013. - № 2. - С. 93-101. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.

The paper suggests a set of functions (to be developed) and analyzes reform potential (to be exploited) of civil society organizations in Ukraine with regard to anti-corruption policies. The priorities and tasks, implementation of which is crucial for civil society organizations' transformation into full-fledged anti-corruption drivers in Ukraine, are identified as well.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-962 + Х819(4Укр)072.892 + Х883.9(4Укр)711.274

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25188 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

3.
Кочеров М. В. 
Відповідальність за незаконне збагачення (кримінально-правове та кримінологічне дослідження) : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / М. В. Кочеров; Держ. НДІ МВС України. - К., 2013. - 20 c. - укp.

Наведено результати дослідження кримінально-правової характеристики незаконного збагачення. Висвітлено проблеми становлення та розвитку норми, що передбачає кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, а також проаналізовано особливості зарубіжного і чинного вітчизняного законодавства. Розглянуто об'єктивні та суб'єктивні ознаки цього складу злочину, особливу увагу приділено дослідженню проблемних і суперечливих питань. Зазначено, що під одержанням неправомірної вигоди як проявом незаконного збагачення слід розуміти не лише процес цієї дії, а й її результат - наявність одержаної неправомірної вигоди у значних розмірах. Констатовано, що використане законодавцем у разі вказівки на другу (альтернативну) форму незаконного збагачення формулювання "передача нею" свідчить про необхідність доведення спочатку факту одержання службовою особою неправомірної вигоди та подальшого надання її своїм близьким родичам. Запропоновано критерії відмежування незаконного збагачення від адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст. 172-5 КУпАП, та одержання хабара (ст. 368 КК України). Удосконалено класифікацію ознак службової особи в контексті теорії кримінального права. На основі застосування наукових розробок вітчизняних і зарубіжних вчених-кримінологів проаналізовано загальносоціальні та спеціально-кримінологічні заходи запобігання незаконному збагаченню. Запропоновано вдосконалення правозастосовної практики та кримінального законодавства України, яке передбачає відповідальність особи за незаконне збагачення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)127.4 + Х883.9(4УКР)711.274

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА402227 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Лисенко В. О. 
Запобігання злочинам корупційної спрямованості у Державній кримінально-виконавчій службі України : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / В. О. Лисенко; Харків. нац. ун-т внутр. справ. - Харків, 2014. - 19 c. - укp.

Сформульовано поняття та здійснено кримінально-правову характеристику злочинів корупційної спрямованості в Державній кримінально-виконавчій службі (ДКВС) України. Визначено поняття корупційної злочинності у ДКВС України. Здійснено аналіз кількісно-якісних показників злочинів корупційної спрямованості в ДКВС України. Виокремлено причини й умови вчинення злочинів корупційної спрямованості в ДКВС України. Досліджено особу, яка вчиняє злочин корупційної спрямованості у ДКВС України, сформульовано її кримінологічний портрет. Здійснено аналіз загальносоціальних, спеціально-кримінологічних та індивідуальних заходів запобігання злочинам корупційної спрямованості у ДКВС України. Розроблено пропозиції з удосконалення діяльності Державної пенітенціарної служби України щодо запобігання злочинам корупційної спрямованості.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)711.274:Х884

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА406886 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Волошенко А. В. 
Комплаенс-практика как превентивный метод борьбы с коррупцией / А. В. Волошенко // Актуал. проблеми економіки. - 2014. - № 7. - С. 405-413. - Библиогр.: 18 назв. - рус.

Исследована роль бизнеса в преодолении коррупции. Исходя из проведенного анализа условий ведения предпринимательской деятельности в Украине, доказана необходимость разработки и внедрения в практическую деятельность современных антикоррупционных методов превентивного характера с активным участием бизнеса и гражданского общества. Предложено на законодательном уровне регламентировать порядок создания и функционирования комплаенс-практики в национальной бизнес-среде.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.892 + Х883.9(4УКР)711.274

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

6.
Побережний В. В. 
Становлення запобігання і протидії корупції в органах виконавчої влади України : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.03 / В. В. Побережний; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - Київ, 2014. - 20 c. - укp.

Досліджено становлення запобігання та протидії корупції в органах виконавчої влади (ОВВ) України. Розроблено систему напрямів запобігання та протидії корупції в цих органах. Доведено доцільність запровадження відповідальності особи або відповідного уповноваженого органу, що проводить спеціальну перевірку стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави, за порушення порядку та строку проведення такої перевірки. Досліджено організаційні, особистісні та фінансові напрями запобігання та протидії корупції. Зосереджено увагу на участі громадськості у запобіганні та протидії корупції в ОВВ шляхом визначення специфічних форм такої участі. Установлено порядок та доведено доцільність вжиття примусових заходів до осіб, які вчиняють корупційні діяння, що полягають у виявленні, розслідуванні та розкритті корупційних діянь і притягненні винних осіб до відповідальності та повідомленні в ЗМІ про таких осіб. Запропоновано шляхи вдосконалення програм боротьби з корупцією у сфері державної служби в контексті узагальнення світового досвіду запобігання та протидії корупції в ОВВ, а також внесення відповідних змін до законодавства України у цій сфері.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.892 + Х883.9(4УКР)711.274

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА412428 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :
new ! "Зал нових надходжень" - література у відкритому доступі


7.
Скочиляс-Павлів О. В. 
Правові аспекти удосконалення державної антикорупційної політики / О. В. Скочиляс-Павлів // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2014. - № 807. - С. 27-33. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Досліджено стан формування та реалізації антикорупційної політики в Україні. На основі низки показників проаналізовано ефективність державної антикорупційної політики та доведено, що в Україні створено достатні організаційні та законодавчі підвалини для протидії корупції. Запропоновано способи вдосконалення державної антикорупційної політики.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)01-7 + Х819(4УКР)072.892 + Х883.9(4УКР)711.274

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

8.
Корупція в Україні: питання протидії : [наук. доп.] / І. М. Балакарєва, В. І. Бенедик, В. М. Гаращук, Я. С. Зелінська, В. В. Мартиновський; ред.: В. М. Гаращук; Нац. акад. прав. наук України, НДІ держ. буд-ва та місц. самоврядування. - Харків : Панов А.М., 2015. - 165 c. - (Наук. доповіді; вип. 16). - укp.

Розглянуто проблеми становлення корупційних відносин в Україні. Визначено причини та умови виникнення корупції в державному механізмі. Висвітлено питання прозорості та відкритості державного управління як базовий міжнародно-правовий стандарт протидії корупції. Викладено окремі аспекти реалізації права на справедливий суд у провадженні в справах про притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією. Досліджено проблеми визначення поняття та правового статусу викривачів у антикорупційній діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.892 я43 + Х883.9(4УКР)711.274 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА796999 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


9.
Бусол О. Ю. 
Протидія корупційній злочинності в Україні у контексті сучасної антикорупційної стратегії : автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.08 / О. Ю. Бусол; НАН України, Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького. - Київ, 2015. - 36 c. - укp.

На основі культурологічно-репресивного підходу досліджено кримінологічні та кримінально-правові проблеми протидії корупційній злочинності в Україні в контексті сучасної антикорупційної стратегії. Розглянуто генезис поняття "протидія корупції", характеристику сучасного стану протидії корупційній злочинності в Україні, політику держави з цього напряму в сучасний період. Досліджено рівень корупційної злочинності в Україні в окремих сферах життєдіяльності суспільства. Проведено порівняльний аналіз антикорупційних стратегій держав Центральної та Східної Європи. Сформульовано пропозиції кримінологічного та кримінально-правового характеру, спрямовані на вдосконалення заходів протидії корупційній злочинності в Україні та українського антикорупційного законодавства. Запропоновано концепцію протидії корупційній злочинності в Україні, яка є науковою характеристикою єдності ідей, які забезпечують спрямованість стратегії на формування особистості, її якості та компонентів, позбавленої корупційного світогляду.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)711.274 + Х819(4УКР)01-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА416775 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


10.
Волошенко А. В. 
Шляхи до своєчасного виявлення і нейтралізації корупційних ризиків / А. В. Волошенко // Актуал. проблеми економіки. - 2015. - № 12. - С. 312-321. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Розглянуто сучасні підходи до досліджень корупційних ризиків. Ключовим елементом попередження та нейтралізації корупційних ризиків є їх своєчасне виявлення та оцінювання реальних загроз. Подальших наукових досліджень потребує розробка регулятивно-управлінських засад здійснення ефективної антикорупційної політики.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.892 + Х883.9(4УКР)711.274

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

11.
Машлякевич Д. С. 
Кримінологічні засади формування та реалізації стратегії запобігання і протидії корупції : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Д. С. Машлякевич; Харків. нац. ун-т внутр. справ. - Харків, 2015. - 16 c. - укp.

Увагу приділено системному дослідженню корупції на основі аналізу кримінологічної обстановки, пов'язаної з корупційною злочинністю, теоретичного узагальнення закономірностей і визначальних тенденцій прояву її внутрішніх і зовнішніх загроз та обгрунтування на підставі цього кримінологічних засад і концептуальних положень моделювання стратегії та розробки методико-прикладних рекомендацій щодо визначення і реалізації системи заходів запобігання та протидії корупції. Розкрито сутність корупції як загрози кримінологічній безпеці в контексті національної безпеки країни. Проведено кримінологічний аналіз стану корупційної злочинності в Україні та визначено проблеми оцінки безпеки від корупції. Встановлено та надано характеристику внутрішніх і зовнішніх загроз корупції відповідно до джерела їх походження, сфер, специфіки й інтенсивності проявів. Доведено, що зовнішні корупційні загрози є або джерелом, або каталізатором прояву відповідних внутрішніх корупційних загроз. Проаналізовано правові засади механізму запобігання та протидії корупції. Надано поняття та досліджено структуру механізму запобігання і протидії корупції. Побудовано систему суб'єктів запобігання та протидії корупції. Визначено систему заходів запобігання та протидії корупції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)711.274

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА418380 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


12.
Шамрай Б. 
Адміністративна діяльність із запобігання і протидії корупції у військовій сфері / Б. Шамрай // Зовн. торгівля: економіка, фінанси, право. - 2016. - Вип. 1. - С. 68-81. - Бібліогр.: 26 назв. - укp.

Досліджено гарантії конституційних прав і свобод військовослужбовців в Україні та їх реалізацію шляхом запобігання і протидії корупції у військовій сфері. Проаналізовано адміністративно-правову діяльність суб'єктів, які здійснюють заходи щодо запобігання і протидії корупції, і правові норми, що їх містить Конституція України та інші нормативно-правові акти антикорупційної спрямованості. Запропоновано впровадження нових дієвих правових механізмів щодо запобігання і протидії корупції у військовій сфері, які сприятимуть ефективній реалізації конституційних прав і свобод військовослужбовців в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)711.274

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69762 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

13.
Ivashchuk O. V. 
The introduction of the electronic form of control measures as a means of corruption prevention in higher education / O. V. Ivashchuk, L. M. Radzikhovska // Наук. вісн. Нац. гірн. ун-ту. - 2016. - № 2. - С. 133-138. - Бібліогр.: 6 назв. - англ.

Purpose. To prove the necessity of introduction of the electronic testing and examination system as an effective means of the corruption prevention in higher educational institutions; description of the methods of computer-aided system of summative assessment of knowledge for students receiving higher education in different disciplines, which allows comprehensive estimating of the degree of knowledge of academic material and ability to solve creative problems. Methodology. Theoretical methods: psychological-pedagogical and theoretical-methodological analysis. Empirical methods: modeling, research and generalization of educational experience, experiment, survey. Findings. The method of electronic examinations and tests has been developed. The computer-aided system of students' academic progress summative assessment developed by the authors has been introduced in the learning process of the university. The system is cost-effective, user friendly, has low system requirements for hardware, and allows documenting examination results and saving the documents to archives. The system allows avoiding the influence of a teacher's attitude on students' marks through anonymous assessment of creative tasks of different kind. It provides the comprehensive and objective control and estimation of students' knowledge, encourages the self-discipline of both students and professors, motivates the students to work harder, and prevents corruption during the examinations. Originality. The computer-aided system of students' knowledge control in different disciplines, which provides the ability to perform creative tasks with optional degree of complexity, has been designed. Practical value. The introduction of the results into educational activities of higher educational institutions may improve students' educational progress.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)711.274 + Х881.9(4УКР)127.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16377 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

14.
Бисага Ю. М. 
Корупція як цивілізаційний феномен: причини та шляхи подолання : монографія / Ю. М. Бисага, Д. М. Бєлов, І. М. Берназюк, О. В. Марцеляк, Р. П. Натуркач; Ужгород. нац. ун-т. - Ужгород : Гельветика, 2016. - 199 c. - Бібліогр.: с. 187-199 - укp.

Досліджено нормативно-правове регулювання антикорупційної діяльності в Україні та країнах ЄС. Розглянуто історичні витоки корупції, заходи боротьби з нею. Встановлено передумови та чинники, що сприяють корупції. Визначено елементи конституційно-правового механізму боротьби з корупцією в Україні. Розглянуто законодавчі гарантії та основні механізми виконання інститутами громадянського суспільства функцій суб'єктів запобігання корупції. Досліджено особливості дисциплінарної відповідальності за вчинення корупційних діянь, а також розглянуто корупцію як злочин за законодавством України. Розкрито деякі особливості міжнародного досвіду боротьби з корупцією.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)711.274

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА805217 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


15.
Машлякевич Д. С. 
Стратегії запобігання і протидії корупції в Україні : монографія / Д. С. Машлякевич, О. М. Литвинов; Кримінол. асоц. України. - Харків : В деле, 2016. - 259, [1] c. - Бібліогр.: с. 230-260 - укp.

Висвітлено кримінологічні засади формування та реалізації стратегії запобігання та протидії корупції. Розглянуто історію розвитку наукових поглядів та формування сучасної системи знань про протидію корупції. Визначено передумови та заходи кримінологічного впливу на відтворення та поширення кримінальних практик зазначеного типу. Проаналізовано комплекс кримінальних правопорушень, які охоплюються поняттям корупції, зовнішніх і внутрішніх загроз національній безпеці з її боку. Надано кримінологічну характеристику особи злочинця, зовнішніх факторів індивідуальної злочинної поведінки та корупціогенних ситуацій. Наведено рекомендації щодо удосконалення правоохоронної діяльності у напрямку запобігання та протидії корупції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)711.274

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА799725 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


16.
Волошенко А. В. 
Проблеми здійснення антикорупційних реформ в сучасній Україні та шляхи їх реалізації / А. В. Волошенко // Актуал. проблеми економіки. - 2016. - № 8. - С. 51-61. - Бібліогр.: 28 назв. - укp.

Виходячи з положень макроекономічної теорії, а також у контексті управління національною економікою, критично розглянуто новітні підходи до визначення сутності, ключових чинників і проблем корупції в Україні. Доведено, що за умов сьогодення саме політична та законодавча воля повинна забезпечити та гарантувати системне утвердження в країні регуляторів і технологій попередження та протидії корупції. Окреслено головні проблеми здійснення антикорупційних реформ у сучасній Україні та запропоновано шляхи розв'язання цих проблем.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-962 + Х883.9(4УКР)711.274 + Х819(4УКР)072.892

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

17.
Рощина І. О. 
Хронологія і результати боротьби з корупцією у судовій системі України / І. О. Рощина, Д. В. Багрійчук // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2016. - № 1. - С. 162-167. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Досліджено спрямовані на боротьбу з корупцією в судовій системі нормативні акти за час незалежності України. Проаналізовано результати боротьби з корупцією в судовій системі. Надано пропозиції про поліпшення боротьби з корупцією в судовій системі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)1-7 + Х883.9(4УКР)711.274:Х891.1 + Х819(4УКР)072.892:Х891.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

18.
Побута М. В. 
Особливості становлення та протидії корупційній діяльності у сфері економіки України / М. В. Побута // Бізнес Інформ. - 2016. - № 9. - С. 40-46. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Розглянуто "організовану корупційну злочинність" в Україні як самостійне соціально-правове явище - різновид економічної злочинності, яка відбувається з використанням корупційних зв'язків в органах виконавчої влади. Виділено чотири етапи розвитку "організованої економічної злочинності". Встановлено, що перший етап був визначальним у створенні організованої економічної злочинності за участю виконавчої влади. На другому етапі "організована злочинність" стала на заваді збалансованому розвитку ринкових механізмів господарювання та структурній перебудові економіки. Це призвело до порушення зв'язків між окремими економічними суб'єктами, галузями, регіонами, що сприяло тінізації економіки, розвитку корупції. На третьому етапі джерелом корупції стала сфера приватизації. Четвертий етап характеризується активізаціїю процесу створення механізму запобігання та протидії корупції та ключових секторів антикорупційної діяльності. Висновки спрямовані на розуміння сутності корупції та організованої злочинності, а отже, і на визначення стратегії й тактики протидії їм.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-962 + Х819(4УКР)072.892 + Х883.9(4УКР)711.274

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

19.
Правовий захист викривачів = Whistleblower protection / ред.: О. В. Нестеренко, О. Ю. Шостко; Міжнар. неуряд. орг. "Blue print for free speech", Громад. орг. "Всеукр. ліга правників проти корупції". - Харків : Права людини, 2016. - 48, 46 c. - укp. - англ.

Наведено переклад проекту закону № 4038а "Про захист викривачів і розкриття інформації про шкоду або загрозу суспільним інтересам" англійською мовою та переклад українською Blueprint Principles for Whistleblower Protection, які акумулюють найкращі стандарти захисту викривачів. Розкрито правову природу інституту викривачів, обгрунтовано необхідність їх правового захисту в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)711.274 + Х893.9(4УКР)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО34940 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


20.
Корупція як загроза національній безпеці України: попереджаємо, протидіємо, переслідуємо : матеріали міжнар. наук.-практ. конф., 29 листоп. 2016 р., Київ / Нац. акад. прокуратури України, НАН України, Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького, Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Рада Європи. - Київ : Нац. акад. прокуратури України, 2017. - 157 c. - укp.

Розглянуто феномен корупції в Україні та світі. Проаналізовано окремі законодавчі пропозиції, спрямовані на вдосконалення правового регулювання електронного декларування. Охарактеризовано елементи конфлікту інтересів як правопорушення, пов'язаного з корупцією. Висвітлено питання інформаційно-аналітичної діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Розглянуто використання замовних матеріалів в ЗМІ як неправовий спосіб конкурентної боротьби. Досліджено проблемні аспекти протидії корупційним злочинам і переслідування осіб, які їх вчинили. Увагу приділено криміналізації незаконної участі службових осіб у підприємницькій діяльності. Розглянуто статтю 369-2 "Зловживання впливом" Кримінального кодексу України як приклад розбалансованості національного антикорупційного законодавства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)711.274 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС62195 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського