Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (159)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>GRR=45$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

1.
Гуменюк Г. П. 
"Саксонське зерцало" та його вплив на розвиток джерел права держав Центральної та Східної Європи (XIII - XVIII ст.): автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / Г. П. Гуменюк ; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. — Л., 2011. — 16 с. — укp.

Запропоновано авторський переклад трьох оригінальних передмов до тексту збірника українською мовою, розкрито та проаналізовано їх зміст. Досліджено вплив суспільно-політичних і правових умов на формування "Саксонського зерцала", визначено його роль у становленні правового явища з узагальненою назвою "німецьке право". Здійснено порівняльне зіставлення норм "Саксонського зерцала" з сучасним правом Федеративної Республіки Німеччина. Визначено правовий вплив саксонсько-магдебурзького права на українських землях. Зроблено висновок про необхідність глибшого розуміння впливу збірника "Саксонське зерцало" на формування сучасного законодавства держав Центральної та Східної Європи з урахуванням євроінтеграційних процесів в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4НІМ)4-3 + Т3(45)43-5
Шифр НБУВ: РА379960 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Сідак М. В. 
Фінансово-правове регулювання банківських відносин в Європейському Союзі та країнах Східної Європи: порівняльний аналіз: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.07 / М. В. Сідак ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2011. — 38 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження фінансово-правового регулювання банківських відносин в Європейському Союзі, державах-членах ЄС і країнах Східної Європи (Україна та Російська Федерація). Визначено основні засади, принципи, особливості організації та функціонування банківської системи. Окреслено сферу фінансово-правового регулювання відносин, що складаються в процесі створення та діяльності центральних банків у країнах Європи та в Європейському Союзі, а саме: їх мету, завдання, принципи, функції, повноваження, види операцій. Проаналізовано фінансово-правовий статус банків, кредитних і фінансових інститутів: особливості створення, ліцензування та діяльності. Розкрито фінансово-правові аспекти проведення нагляду за діяльністю кредитних інститутів в ЄС та банківського нагляду в країнах Східної Європи. На підставі проведеного аналізу, базуючись на de lege lata, запропоновано висновки щодо визначення характерних рис, особливостей та підходів до правового регулювання банківських відносин в Європі та розроблено висновки і de lege ferenda щодо вдосконалення фінансово-правового регулювання банківських відносин під час адаптації українського фінансового та банківського законодавства до норм і стандартів ЄС на шляху вступу України до Європейського Союзу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(45)212.3 + Х999.82
Шифр НБУВ: РА381534 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

3.
Семерак О.С. 
Цивільно-правові аспекти регулювання та взаємного захисту іноземних інвестицій на практиці України, Угорщини, Польщі та Словаччини: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.С. Семерак ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 19 с. — укp.

Проводиться порівняльно-правовий аналіз правового режиму іноземних інвестицій за законодавством України, Угорщини, Польщі та Словаччини. Досліджуються цивільно-правові аспекти регулювання іноземних інвестицій та проблеми взаємного захисту майнових прав інвесторів. Аналізуються система допуску іноземних інвестицій, правовий статус іноземних інвесторів, правовий режим іноземних інвестицій, особливості правового регулювання іноземних інвестицій у спеціальних (вільних) економічних зонах. Розкриваються види та форми здійснення іноземних інвестицій, правовий статус підприємств з іноземними інвестиціями, дочірніх підприємств, специфіка спільної інвестиційної діяльності на підставі договорів (контактів). Розглядаються такі неакціонерні форми залучення іноземного капіталу, як лізинг, франчайзинг, консалтинг, концесійні договори та угоди про розподіл продукції. Досліджуються зміст цивільно-правових гарантій і способи захисту іноземних інвестицій та майнових прав іноземних інвесторів. Визначаються основні правові категорії у цій сфері - іноземні інвестиції, суб'єкти і об'єкти інвестиційної діяльності, інвестиційні спори. Аналізується зміст двосторонніх міждержавних Угод України про заохочення та взаємний захист іноземних інвестицій. Обгрунтовуються пропозиції і рекомендації по вдосконаленню чинного законодавства про іноземні інвестиції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.306 + Х839(45)212.306 + Х932.211.13
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського