Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (126)Юристам - Реферативна інформація (71)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х819(4УКР)112.033.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 18
Представлено документи з 1 до 18

1.
Голобородько Д.В. 
Адміністративна діяльність органів внутрішніх справ щодо протидії нелегальній міграції: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Д.В. Голобородько ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено правові проблеми адміністративної діяльності органів внутрішніх справ у сфері протидії нелегальній міграції. Розкрито сутність поняття й ознаки нелегальної міграції. Охарактеризовано стан нелегальної міграції в Україні, проаналізовано сучасні тенденції протидії даному явищу. Висвітлено нормативно-правові засади та наведено пропозиції щодо удосконалення адміністративної діяльності ОВС у сфері протидії нелегальній міграції. Визначено зміст поняття, напрямки та суб'єкти протидії нелегальній міграції. Розкрито особливості організації адміністративної діяльності ОВС щодо виявлення нелегальних мігрантів і застосування заходів примусового впливу до іноземців, які порушили порядок перебування в Україні. Проаналізовано особливості адміністративно-юрисдикційної діяльності ОВС у сфері протидії нелегальній міграції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.033.1 +
Шифр НБУВ: РА369275
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Савченко О.І. 
Адміністративні делікти у сфері міграції: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.І. Савченко ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено наукові засади адміністративного делікту у сфері міграції. Визначено пріоритетні шляхи вдосконалення адміністративно-деліктного законодавства у цій сфері. Розкрито суть понять і ознаки адміністративного делікту у сфері міграції. Розглянуто склади кожного з видів даних деліктів, порядок провадження у цих справах і застосування адміністративних стягнень до суб'єктів вчинення адміністративних деліктів у сфері міграції. Запропоновано перспективні шляхи реформування адміністративно-деліктного законодавства у сфері міграції. Розроблено пропозиції щодо внесення змін і доповнень до законів України, нормативних актів Кабінету Міністрів України та відомчих підзаконних правових актів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.033.1 + Х911,14(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА361695
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Кузьменко О.В. 
Адміністративно-правова протидія нелегальній міграції в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.В. Кузьменко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2000. — 18 с. — укp.

Досліджено комплекс міграційних правовідносин, що виникають між державою та іноземцями, які нелегально перебувають в Україні. Визначено поняття нелегальної міграції та нелегального мігранта, зроблено висновок про поліструктурність явища нелегальної міграції, охарактеризовано два блоки причин, які сприяють її поширенню. Обгрунтовано необхідність прийняття міграційного режиму та механізму протидії нелегальній міграції та запропоновано шляхи щодо його вдосконалення на сучасному етапі. У контексті реформування адміністративного законодавства запропоновано доповнення до "Кодексу України про адміністративні правопорушення" щодо протидії нелегальній міграції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.033.1 + Х911.14(4УКР)
Шифр НБУВ: РА310861 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Тиндик Н.П. 
Адміністративно-правове забезпечення правоохоронними органами імміграційного процесу в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Н.П. Тиндик ; Нац. акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2004. — 20 с. — укp.

Запропоновано основні принципи імміграційної політики України, які передбачають диференційований підхід держави до легальних іммігрантів, біженців, а також нелегалів. Обгрунтовано положення, що цілісність системи державного управління даним процесом в Україні може бути досягнута лише шляхом розвитку функціональної, адміністративно-організаційної, фінансово-економічної та регіональних структур багатовідомчої міграційної служби України, а також скоординованої діяльності правоохоронних органів усіх рівнів. Виявлено можливості та доцільності залучення Україною до боротьби з нелегельною імміграцією коштів та інших ресурсів сусідніх держав. Розроблено методику проведення процедури надання статусу біженця в Україні. Удосконалено підходи щодо розвитку законодавчо-нормативної бази з проблем імміграції відповідно до загальновизнаних міжнародних актів і згідно з інтересами нашої країни. Розвинуто механізми розробки плану дій відповідних державних органів влади України щодо реалізації сучасної імміграційної політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.033.1 +
Шифр НБУВ: РА331529
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Грабар Н.М. 
Адміністративно-правове забезпечення статусу біженців в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Н.М. Грабар ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2007. — 16 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження адміністративно-правового забезпечення статусу біженців в Україні. Проаналізовано генезу дефініції "біженець" у міжнародному та вітчизнzному законодавстві, чинну нормативно-правову базу щодо регулювання правового статусу біженця та компетенцію суб'єктів управління у цій сфері. Визначено місце процедури надання статусу біженця у системі адміністративних процедур. Сформульовано пропозиції до чинного законодавства України щодо вдосконалення процедури надання статусу біженця. Запропоновано конкретні зміни та доповнення до законів і підзаконних актів, які регулюють адміністративно-правовий статус біженців в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)112.033.1 + Х911.5 +
Шифр НБУВ: РА351835
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

6.
Палько В.І. 
Адміністративно-правове регулювання видворення за межі України іноземців та осіб без громадянства: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.І. Палько ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено проблему правового регулювання видворення та механізму захисту прав і свобод іноземців й осіб без громадянства у разі провадження у правах про адміністративне видворення. Розкрито правову природу видворення іноземців та осіб без громадянства та його місце у системі заходів адміністративно-правового примусу. Проаналізовано підстави заходу адміністративного примусу - адміністративне видворення. Проаналізовано стадії провадження у справах про дане видворення та виявлено недоліки та прогалини у законодавстві та проблеми, що виникають на практиці. Наведено пропозиції щодо вдосконалення законодавства України, яке регулює підстави та порядок адміністративного видворення іноземців й осіб без громадянства за межі України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.033.1 + Х911.14(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА334777
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Бандурка О.О. 
Адміністративно-правове регулювання міграційного процесу в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.О. Бандурка ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

Розвинуто визначення міграційного процесу як правового явища та розкрито його зміст через властивості, ознаки, риси та якості носіїв міграційної правосвідомості - мігрантів. Виділено окремі категорії мігрантів. Вперше механізм адміністративно-правового регулювання даного процесу досліджено як динамічну категорію на засадах виокремлення наступних стадій зазначеного регулювання: формування та дія юридичних норм, виникнення, а також реалізація прав та обов'язків. Розглянуто типи адміністративно-правових відносин у сфері міграційного процесу, визначено їх особливості. Представлено класифікацію юридичних фактів за наступними ознаками: місця юридичного факту в механізмі адміністративно-правового регулювання, за вольовим принципом та наслідками. Докладно охарактеризовано зміст юридичних фактів. Залежно від ознаки певної стадії механізму даного регулювання визначено юридичні факти у сфері міграційного процесу та обгрунтовано існування послідовності юридичних фактів. Наведено систему суб'єктів адміністративно-правових відносин у сфері міграційного процесу та вивчено їх правовий статус. Запропоновано класифікацію та проаналізовано суб'єкти адміністративно-правового регулювання міграційних процесів за наступними ознаками: компетенцією, повноваженнями щодо надання відповідного статусу або прийняття рішень стосовно окремих категорій осіб. Висвітлено проблеми адміністративної відповідальності за порушення загальнообов'язкових правил у сфері міграційного процесу та обгрунтовано пропозицію з метою виділення в окрему главу КУпАП адміністративних проступків у сфері вищезгаданого процесу. Сформульовано широке коло пропозицій з метою удосконалення системи чинного законодавства, приведення його у відповідність міжнародним нормам і стандартам.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)345 + Х819(4УКР)112.033.1 + Х911.14(4УКР)
Шифр НБУВ: РА320446 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Муратова Д.Б. 
Адміністративно-правове регулювання перебування мігрантів у пунктах тимчасового утримання: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Д.Б. Муратова ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу чинного законодавства України та практики його реалізації визначено сутність, зміст та особливості адміністративно-правового регулювання перебування мігрантів у пунктах тимчасового утримання, наведено пропозиції щодо удосконалення діяльності даних установ з метою підвищення їх ефективності. Наведено загальну характеристику пунктів тимчасового утримання мігрантів, визначено їх ознаки, запропоновано дефініції та проаналізовано нормативно-правові засади функціонування. Визначено правовий статус суб'єктів, які перебувають у пунктах тимчасового утримання. Розкрито повноваження органів публічної адміністрації щодо регулювання діяльності цих установ. Розглянуто режими перебування мігрантів у пунктах тимчасового утримання, розроблено систему заходів відповідальності за їх порушення. Наведено пропозиції щодо внесення змін до нормативно-правових актів, що регулюють функціонування пунктів тимчасового утримання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)345 + Х819(4УКР)112.033.1 + Х911.14(4УКР)
Шифр НБУВ: РА370335 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Тиндик Н.П. 
Адміністративно-правовий механізм регулювання міграції в Україні: автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.07 / Н.П. Тиндик ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2009. — 40 с. — укp.

Досліджено основні види, поняття, категорії та сутнісні характеристики сучасних міграційних процесів. Доведено, що за умов інтенсифікації міждержавних міграцій, урізноманітнення їх характеру та спрямованості роль і значення адміністративно-правового механізму у цій сфері неухильно зростає. Потреба в його удосконаленні зумовлена також гостротою міграційних проблем в Україні, тим, що оптимізація міграцій виступає важливим резервом соціально-економічного розвитку, особливо за умов демаграфічної кризи. На засадах адміністративного права розкрито розуміння сутності міграційних процесів, притаманних їм закономірностей, детально проаналізовано ситуацію, характеристики найважливіших міграційних потоків, серед яких: імміграція, трудова міграція, нелегальна міграція. Обгрунтовано адміністративно-юрисдикційну діяльність щодо забезпечення міграційного процесу в Україні та показано міграційну політику держави через призму забезпечення національної безпеки. Досліджено феномен нелегальної міграції - як чинник потенційної загрози національній безпеці та проаналізовано сучасний стан нормативно-правового забезпечення протидії нелегальній міграції. Проаналізовано місце та роль правоохоронних органів у механізмі забезпечення міграційного процесу в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.033.1 + Х809(4УКР)345 +
Шифр НБУВ: РА368124
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Кременчуцький С.М. 
Діяльність правоохоронних органів України щодо адміністративно-правової протидії нелегальній імміграції: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / С.М. Кременчуцький ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження діяльності правоохоронних органів України щодо адміністративно-правової протидії нелегальній імміграції. Явище нелегальної імміграції розглянуто як найбільш актуальну проблему сучасної міграційної політики України у контексті зарубіжного досвіду адміністративно-правового запобігання нелегальній імміграції. Описано адміністративно-правові механізми протидії нелегальній іммігації, зокрема використання заходів адміністративної відповідальності. Розкрито значення нелегальної імміграції як потенційної загрози національній безпеці України у геополітичному вимірі, що проявляється через криміналізацію цього явища та його зв'язки з організованою злочинністю. Сформульовано пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства України у міграційній сфері загалом і протидії нелегальній іммігації зокрема. Запропоновано шляхи та методи удосконалення діяльності правоохоронних органів України у сфері протидії нелегальній імміграції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.033.1 + Х911.14(4УКР)
Шифр НБУВ: РА371105 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Братков С.І. 
Запобігання нелегальній міграції підрозділами міліції громадської безпеки Міністерства внутрішніх справ України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / С.І. Братков ; Акад. упр. М-ва внутр. справ. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання адміністративно-правового механізму запобігання нелегальній міграції. Обгрунтовано висновки щодо трьох рубежів запобігання нелегальній міграції, визначено основні канали руху нелегальних мігрантів через Україну. Показано графічно та на підставі наведених статистичних даних обгрунтовано загрозу національній безпеці України з боку нелегальної еміграції та необхідність боротьби з нею. Запропоновано певні зміни та доповнення в адміністративне законодавство України й обгрунтовано необхідність створення Державної міграційної служби як Центрального органу виконавчої влади. Наведено висновки, спрямовані на вдосконалення державних органів щодо попередження та конкретного запобігання нелегальній міграції в Україну.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.033.1
Шифр НБУВ: РА374014 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Кривчук-Новак С. Г. 
Імплементація стандартів країн Євросоюзу в міграційну політику України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / С. Г. Кривчук-Новак ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості міграційної політики країн Євросоюзу й обгрунтовано необхідність розробки довгострокової державної політики щодо регулювання міграційного процесу в Україні. Визначено основні принципи міграційної політики Великої Британії, Франції, Польщі й України. Проаналізовано існуючий досвід країн Євросоюзу адміністративно-правового забезпечення правоохоронними органами міграційного процесу. Розроблено науково обгрунтовані пропозиції щодо вдосконалення в Україні системи адміністративно-правового регулювання міграційного процесу та комплекс адміністративно-правових заходів, які забезпечуватимуть проведення міграційної політики в інтересах України з одночасним урахуванням чинних міжнародних норм і стандартів Євросоюзу у сфері дотримання прав людини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)345 + Х819(4УКР)112.033.1 + Х915.232.5-95
Шифр НБУВ: РА377986 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

13.
Супруновський А. І. 
Міграційне право в системі права України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / А. І. Супруновський ; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". — О., 2011. — 18 с. — укp.

Наведено визначення міграційного права як галузі права, розкрито його специфіку. Проведено системний аналіз міграційних правовідносин. Розкрито специфіку предмета галузі міграційного права, його методу та принципів, джерел, відмінність регульованих ним правовідносин. Розглянуто державно-правове регулювання міграційних процесів, проаналізовано процес формування державної міграційної політики та роль держави та права в регулюванні міграційними процесами. Виокремлено основні напрямки впливу норм міжнародного міграційного права на національне міграційне право та шляхи оптимізації процесу імплементації міжнародного міграційного законодавства в національне.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.033.1
Шифр НБУВ: РА384693 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :
new ! "Зал нових надходжень" - література у відкритому доступі


14.
Саїв С.С. 
Правове регулювання міграції та реєстрації фізичних осіб в Україні (адміністративно-правовий аспект): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.С. Саїв ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Здійснено комплексне дослідження проблем адміністративно-правового регулювання міграції та реєстрації фізичних осіб на сучасному етапі розвитку українського суспільства. Проаналізовано різні світоглядні уявлення, а також наукове ставлення до міграції та реєстрації фізичних осіб. Розглянуто історико-правові передумови виникнення та розвитку міграційних і реєстраційних процесів. Проведено паралель між пропискою та реєстрацією фізичних осіб. Досліджено систему актів, що утворюють нормативні засади регулювання міграційних процесів і реєстрації фізичних осіб. Здійснено аналіз процедури даної реєстрації за місцем мешкання та перебування. Визначено проблеми цієї процедури та запропоновано шляхи їх розв'язання. Розглянуто питання діяльності органів, під юрисдикцією яких знаходиться управління міграційними та реєстраційними процесами, визначено суб'єкти правовідносин у сфері міграції, а також реєстрації фізичних осіб. Запропоновано заходи адміністративного примусу, які застосовуються з метою протидії порушенням міграційних і реєстраційних правил відповідно до потрійного призначення, а саме: адміністративно-запобіжні, адміністративного припинення й адміністативні стягнення. Здійснено загальнотеоретичні висновки й обгрунтовано науково-практичні рекомендації щодо зваженого й ефективного порядку реєстрації фізичних осіб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.033.1 +
Шифр НБУВ: РА349467
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Василенко І.К. 
Протидія незаконній міграції населення країн Азії в Європу через територію України (організаційно-правовий аспект): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / І.К. Василенко ; Нац. акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2006. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження організаційно-правового аспекту проблеми протидії незаконній міграції населення країн Азії в Європу через територію України. Визначено причини та проаналізовано сучасний стан справ у європейських країнах у сфері зовнішньої міграції в цілому та незаконній міграції зокрема. З'ясовано, що явище незаконної міграції в Європі виникло в результаті дії ряду факторів і має глобальний характер. Розкрито сутність, форми та причини виникнення незаконної міграції. Зроблено висновок про особливу небезпеку незаконної міграції через територію України жителів саме ісламських азіатських країн, що пов'язано зі специфічними особливостями даного контингенту. Охарактеризовано категорії учасників незаконної міграції: незаконні іммігранти, незаконні емігранти, сформульовано визначення відповідних понять. Проаналізовано механізм правового регулювання незаконної міграції як складової частини міграційного процесу. Охарактеризовано систему державних органів, що виконують функції протидії незаконній міграції, розглянуто форми їх взаємодії. Розглянуто проблеми юридичної відповідальності іноземців, осіб без громадянства та посадових осіб за порушення загальнообов'язкових правил у сфері міграційного процесу. Визначено юридичну природу адміністративного виселення як запобіжного засобу та відновленого заходу адміністративного примусу. Обгрунтовано пропозиції щодо удосконалення системи організації державних органів з протидії незаконній міграції, а також чинного законодавства, що регулює міграційний процес.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)345 + Х819(4УКР)112.033.1 +
Шифр НБУВ: РА343988
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Столбовий В.М. 
Регулювання зовнішньої міграції адміністративно-примусовими методами: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.М. Столбовий ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено засоби регулювання міграційних процесів в Україні. Здійснено аналіз даних процесів. Досліджено форми та методи, які використовують органи державного управління для регулювання міграційних процесів. Значну увагу приділено адміністративному примусу, заходам запобігання, припинення й адміністративній відповідальності іноземних громадян. Проаналізовано склад адміністративних проступків, взаємопов'язаних з порушеннями іноземцями й особами без громадянства правил перебування в Україні та транзитного проїзду через її територію. Запропоновано перспективні шляхи вдосконалення процесуальної регламентації провадження у справах про адміністративні проступки, передбачені статтею 203.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.033.1 +
Шифр НБУВ: РА351706
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Шевченко О. М. 
Удосконалення механізмів державного управління міграційними процесами: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / О. М. Шевченко ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2010. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Дисертація присвячена проблемам удосконалення механізмів державного управління міграційними процесами. На основі аналізу чинної вітчизняної моделі державного управління міграцією та дослідження досвіду країн ЄС визначено, що основу для удосконалення механізмів державного управління міграцією в Україні має становити державна міграційна стратегія. Сформульовано визначення державної міграційної стратегії. Запропоновано теоретичну модель розробки та впровадження стратегії державного управління міграцією, що грунтується на використанні сучасного інструментарію стратегічного менеджменту (методології SWOT-аналізу та моделі BSC), адаптованого до специфіки управління міграційними процесами. Розроблена модель дозволяє формувати та впроваджувати державну міграційну стратегію у відповідності до динамічних умов зовнішнього оточення, ураховуючи поточний стан об'єкта управління (міграційних процесів), сильні та слабкі сторони наявної системи державного управління міграцією.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)345 + Х819(4УКР)112.033.1
Шифр НБУВ: РА377148 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Малиновська О.А. 
Управління зовнішніми міграціями в контексті європейської інтеграції України: Автореф. дис... д-ра наук з держ. упр.: 25.00.02 / О.А. Малиновська ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2005. — 32 с. — укp.

Усебічно вивчено систему державного управління зовнішніми міграціями в Україні, етапи її становлення, висвітлено основні ланки механізму реалізації державної міграційної політики, зокрема, чинне законодавство, організаційно-функціональну структуру, відповідні державні програми й міжнародне співробітництво. Комплексно проаналізовано міграційну ситуацію в Україні, виявлено основні характеристики міжнародних міграційних потоків. Визначено концептуальні засади управління міграційними процесами, зокрема, системність, поєднання прав і свобод людини й інтересів держави, необхідність урахування стадійності міграційного процесу, чинників формування міграції. Сформульовано основні цілі та пріоритети міграційної політики з метою скорочення обсягів відпливу населення, стимулювання повернення мігрантів, заохочення імміграції в Україну на основі визнаних преференцій. Запропоновано конкретні управлінські рішення, які дають змогу зменшити негативні наслідки та використати позитивні результати міграції. З'ясовано напрями вдосконалення правової бази та системи органів державного управління зовнішніми міграціями. Розвинуто теоретико-методологчні засади державного управління міжнародними міграціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-95 + Х819(4УКР)112.033.1 +
Шифр НБУВ: РА335992
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського