Бази даних

Юристам - Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (25)Юристам - Реферативна інформація (169)Юристам - Автореферати дисертацій (14)Юристам - Інформаційні ресурси Інтернет (1)Юристам - Електронні колекції (1)Юристам - Інформаційно-аналітичні матеріали (2)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=ПІДПИС$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

   
Тип видання: навчальний посібник   
1.

Воробей, О. В.
Техніко-криміналістичне дослідження документів [Електронний ресурс] : навчально-методичний посібник / О. В. Воробей, І. М. Мельников, О. Г. Волошин. - К. : Вид-во центра учбової літератури, 2008. - 304 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Навчально методичний посібник присвячений техніко криміналістичному дос лідженню документів. Значна увага приділяється теоретичним положенням техніко криміналістичного дослідження документів та його методам. Окремо розглянуті методики та особливості техніко криміналістичного дослідження різних категорій документів: бланків; відбитків печаток та штампів; рукописних записів; пошкодже них документів; грошей та цінних паперів тощо. Видання розраховане на курсантів навчальних закладів МВС України експерт ної спеціалізації, слухачів факультетів підвищення кваліфікації, викладачів, практич них працівників експертних підрозділів та всіх тих, хто цікавиться цією проблемою.

Кл.слова:
відбиток пальця -- штамп -- підпис


   
Тип видання: методичний посібник   
2.


Імплементація та застосування Гаазької конвенції 1993 року про міждержавне усиновлення [Електронний ресурс] : посібник з належної практики : пер. с англ. - Посібник № 1. - К. : Сімейне право, 2006. - 214 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Імплементація та застосування Гаазької конвенції 1993 року про міждержавне усиновлення: посібник з належної практики — це проект Постійного бюро, спрямований на надання допомоги країнам (які вже підписали Конвенцію або лише планують це зробити) у практичній імплементації Конвенції, що максимально сприяла б досягненню мети Конвенції, а саме, захисту дітей у процесі міжнародного усиновлення. Це перший посібник із роз’ясненням положень Конвенції 1993 року; він визначає важливі аспекти планування, створення і використання правових та адміністративних засад імплементації Конвенції. Посібник не є універсальною настановою з найкращої практики імплементації, оскільки імплементація в кожній країні, безумовно, має власну специфіку через різницю наявних ресурсів і професійної підготовки відповідальних осіб, сильних сторін кожної держави та особливих викликів, що постають перед нею. Ситуації в кожній країні відрізняються, проте критерієм придатності й ефективності практики імплементації Конвенції є їх спроможність забезпечувати досягнення загальної мети Конвенції. Попередньо до підписання та ратифікації Конвенції кожна держава має ретельно розглянути більшість питань, порушених у Посібнику. Саме тому Посібник призначено для високопосадовців, які ухвалюють рішення про імплементацію Конвенції у відповідній країні (у короткостроковій чи довгостроковій перспективі), а також для юристів, адміністраторів, соціальних працівників і фахівців з адресної роботи, інших спеціалістів, які потребують порад із практичних та правових аспектів імплементації Конвенції. Уповноважені організації та призначені (неакредитовані) особи зможуть користуватися Посібником у повсякденній роботі з реалізації функцій, передбачених Конвенцією.

Кл.слова:
дитина -- усиновлення -- родина


   
Тип видання: законодавчі матеріали   
3.

Каленський, М. М.
Коментар до митного кодексу України [Електронний ресурс] / М. М. Каленський, П. В. Пашка. - К. : Юстиніан, 2007. - 736 с. - (Митна справа в Україні)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Це видання є першим в Україні постатейним коментарем до нового Кодексу, підготовленим спеціалістами Державної митної служби України. У порівнянні з попереднім Кодексом, який діяв з 1 січня 1992 року, новий МК містить багато суттєвих новел. Під час його розробки також враховувалися положення міжнародних договорів, підписаних Україною та конвенцій ратифікованих нею, що суттєво вплинуло на зміст коментарю. Постатейний коментар відрізняється структурованістю, простотою викладення матеріалу, доречним відбором схем, статистичних відомостей, зведених таблиць. Пропоноване видання стане у нагоді науковцям та практикам, а також всім, хто цікавиться проблемами митної справи. Державна митна служба України рекомендує використовувати коментар у роботі підрозділів митної служби, а також як навчальний посібник при підготовці спеціалістів з митної справи у вищих навчальних закладах.

Кл.слова:
держава -- закон -- митна варта


   
Тип видання: наукове видання   
4.


Права дитини та механізм їх захисту [Електронний ресурс] ; Мережа Нідерландських благодійних фондів для Центральної для Східної Європи / Мережа Нідерландських благодійних фондів для Центральної для Східної Європи. - Ужгород : УжНУ «Говерла», 2009. - 46 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У 1945 році була створена міжнародна організація, ціль якої полягала в пошуку шляхів запобігання війн на планеті Земля. 24 жовтня 1945 року на основі добровільної угоди незалежних суверенних держав, у тому числі СРСР, США, Англії, Китаю, був підписаний Статут Організації Об'єднаних Націй (ООН). У цьому документі були зафіксовані мета, задачі, принципи, структура і напрямок діяльності ООН. У роботі ООН реалізація і захист прав і свобод людини має пріоритетне значення. Це підтверджує прийняття 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю Загальної декларації прав людини. В усьому світі ця дата відзначається як День прав людини. Для студентів, аспірантів, викладачів, наукових працівників.

Кл.слова:
права дітей

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського