РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)Журнали та продовжувані видання (2)Наукова періодика України (88)Авторитетний файл імен осіб (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Дріянська В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 15
Представлено документи з 1 до 15
1.

Драннік Г. М. Дослідження впливу препаратів "Ербісолу" на функціональну активність T-хелперів II типу за продукцією ІЛ-4 та ІЛ-10 in vitro. — 2003 // Лікар. справа.
2.

Дріянська В. Є. Спонтанна та мітогеніндукована продукція прозапальних цитокінів (інтерлейкіну-1 та фактора некрозу пухлин-<$E bold alpha>) у хворих на хронічні запальні захворювання органів сечостатевої системи хламідійної етіології. — 2004 // Лікар. справа.
3.

Зограб'ян Р. О. Роль Т-лімфоцитів-хелперів типу I в імуноадаптації ниркового алотрансплантата. — 2006 // Клініч. хірургія.
4.

Драннік Г. М. Продукція цитокінів та рівень секреторних інгібіторів лейкоцитарних протеаз у хворих із хронічними інфекціями сечової системи. — 2007 // Журн. Акад. мед. наук України.
5.

Якобчук А. В. Можливості адаптації нормативної бази, яка регулює надання дерматовенерологічної допомоги населенню України, до умов багатопрофільного лікувального закладу. — 2010 // Україна. Здоров'я нації.
6.

Дріянська В. Є. Особливості цитокінової ланки імунітету у хворих на хронічну хворобу нирок IV - V ст. у додіалізному та діалізному періодах. — 2010 // Україна. Здоров'я нації.
7.
Вдосконалення ранньої діагностики злоякісних лімфом шкіри : метод. рек. — К., 2012
8.

Калюжна Л. Д. Аналіз показників, що характеризують динаміку онко- та передонкопатології шкіри протягом 2003 - 2011 рр. серед прикріпленого обмеженого контингенту // Україна. Здоров'я нації. - 2012. - № 4.
9.

Лавренчук О. В. Протирецидивна терапія хронічної інфекції сечової системи у дітей // Соврем. педиатрия. - 2013. - № 4.
10.

Зуб Л. О. Патогенетичне обгрунтування протизапального та імунокорегувального ефекту статинів у хворих на хронічний гломерулонефрит з нефротичним синдромом // Буков. мед. вісн.. - 2007. - 11, № 2.
11.

Ващенко С. М. Функціональна активність Т-хелперів I типу за продукцією цитокінів (ІЛ-2 ТА Гама-ІФ-2) у хворих на хронічний сечостатевий хламідіоз // Дерматологія та венерологія. - 2004. - № 1.
12.

Лавренчук О. В. Фітопрофілактика рецидивування пієлонефриту у дітей // Соврем. педиатрия. - 2013. - № 2.
13.

Дріянська В. Є. Позитивні ефекти сучасної імунокорекції за аналізом цитокінової ланки і SLPI у хворих на пієлонефрит // Лікар. справа. - 2014. - № 12.
14.

Король Л. В. Біомаркери оцінювання ефективності корекції імунологічних та біохімічних порушень у хворих на хронічний пієлонефрит з рецидивним перебігом // Сімейна медицина. - 2015. - № 3.
15.

Шіфріс І. М. Активація хронічного запалення та коморбідність у хворих на хронічну хворобу нирок VД стадії, які лікуються постійним амбулаторним перитонеальним діалізом // Мед. перспективи. - 2020. - 25, № 2.
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського