РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (48)Автореферати дисертацій (8)
Пошуковий запит: (<.>U=Р410.030-2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 153
Представлено документи з 1 до 20
...
1.

Юкало В. Г. Утворення антигіпертензивних пептидів при протеолізі beta-казеїну. — 2000 // Фізіол. журн.
2.

Корнелюк И. К. Фармакология органной гемодинамики при моделированных гипертензиях : Моногр. — Симф., 1998
3.

Журавлева Л. В. Влияние фактора некроза опухолей-<$Ealpha>, интерлейкина-<$E1beta>, инсулиноподобного фактора роста-1 на геометрию левого желудочка у больных гипертонической болезнью и сопутствующими заболеваниями печени. — 2006 // Медицина сегодня и завтра.
4.

Гринь В. К. Стан обміну ліпідів у хворих на артеріальну гіпертензію в залежності від наявності/відсутності інсулінорезистентності. — 2007 // Клініч. фармація.
5.

Ащеулова Т. В. Фактор некрозу пухлин-альфа та рецептори фактора некрозу пухлин-альфа при артеріальній гіпертензії. — 2006 // Врачеб. практика.
6.

Ковалева О. Н. Абдоминальное ожирение, дислипидемия, цитокины и масса миокарда левого желудочка при артериальной гипертензии. — 2009 // Кровообіг та гемостаз.
7.

Шоріков Є. І. Особливості змін судинно-тромбоцитарного гемостазу у пацієнтів із гіпертонічною хворобою ІІ стадії за застосування раміприлу та лозартану. — 2009 // Кровообіг та гемостаз.
8.

Кондратюк В. Є. Статеві відмінності структурно-функціонального стану серця і судин, системної та інтракардіальної гемодинаміки, біоелектричної активності і гомогенності міокарда у пацієнтів з гіпертонічною хворобою. — 2009 // Кровообіг та гемостаз.
9.

Питецка Н. І. Структурно-функціональний стан лівого шлуночка у жінок з артеріальною гіпертензією та метаболічними порушеннями. — 2008 // Кровообіг та гемостаз.
10.

Бондаренко Н. В. Влияние гипертонических сред и барбитуратов на транспорт анионов в эритроцитах человека. — 2002 // Пробл. криобиологии.
11.

Олейник О. А. Влияние ингибиторов анионного канала на постгипертонический лизис эритроцитов. — 2002 // Пробл. криобиологии.
12.

Самохина Л. М. Влияние ритмического холодового воздействия на активность отдельных ферментов у старых крыс со стимулированной гипертензией. — 2003 // Пробл. криобиологии.
13.

Мужчиль О. В. Возрастные особенности гуморальной регуляции при сердечной недостаточности у больных гипертонической болезнью в сочетании с ишемической болезнью сердца. — 2003 // Пробл. старения и долголетия.
14.

Матвиенко Е. А. Возрастные особенности устойчивости эритроцитов крыс к гипертоническому воздействию под влиянием хлорпромазина. — 2002 // Пробл. криобиологии.
15.

Кухарчук О. Л. Вплив алотрансплантації ембріональних плюрипотентних прогеніторних клітин на динаміку системного артеріального тиску у щурів зі спонтанною гіпертензією. — 2003 // Фізіол. журн.
16.

Хорєвін В. І. Вплив L-ДОФА на поведінкову активність щурів ліній Вістар та SHR у тесті "відкритого поля". — 2004 // Нейрофизиология.
17.

Сынчикова О. П. Действие лидокаина на развитие гипертонического гемолиза эритроцитов при различных температурах. — 2002 // Пробл. криобиологии.
18.

Бондаренко O. І. Електричні реакції ендотелію аорти щурів із спонтанною гіпертензією. — 2002 // Фізіол. журн.
19.

Сагач В. Ф. Інгібітори аргіназного шляху метаболізму L-аргініну як новий клас антигіпертензивних сполук: дія карбаміду на окисний метаболізм ліпідів і судинний тонус при артеріальній гіпертензії. — 2001 // Фізіол. журн.
20.

Тарасова К. В. Комплексний вплив активаторів і блокаторів мембранних каналів на показники гемодинаміки щурів з нормальним артеріальним тиском та зі спонтанною гіпертензією. — 2004 // Фізіол. журн.
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського