РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (114)Журнали та продовжувані видання (68)Автореферати дисертацій (11)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч511.49$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 161
Представлено документи з 1 до 20
...
1.

Олешко В. Г. Силові види спорту : Підруч. для студ. вузів фіз. виховання і спорту. — К.: Олімп. л-ра, 1999
2.

Бенсбаа Абделькрим. Абделькрим Факторная модель состояния осанки. — Х., 2001 // Физ. воспитание студ. творч. спец.
3.

Чернозуб А.  Взаємозв'язок між побудовою програм тренувальних занять в атлетизмі та функціональними властивостями м'язової маси спортсменів. — 2001 // Теорія і методика фіз. виховання і спорту.
4.

Усачов Ю.  До питання про ідентифікацію системного статусу засобів оздоровчого фітнесу. — 2005 // Теорія і методика фіз. виховання і спорту.
5.

Пітенко С. Л. Залежність тренувальної роботи у бодібілдингу від будови тіла спортсменів. — 2005 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
6.

Радзиевский А.  О механизме возникновения "болезни ветеранов бодибилдинга". — 2001 // Наука в олимп. спорте.
7.

Загорська А.  Організація і планування діяльності фітнес-клубу в умовах комерціалізації. — 2000 // Теорія і методика фіз. виховання і спорту.
8.

Левицький В.  Організація професійного навчання фахівців з оздоровчого фітнесу. — 2004 // Теорія і методика фіз. виховання і спорту.
9.

Усачов Ю.  Особливості формування термінології сучасного фітнесу. — 2005 // Теорія і методика фіз. виховання і спорту.
10.

Боднар І.  Підготовка фахівців з шейпінгу в умовах ступеневої системи освіти. — 2002 // Теорія і методика фіз. виховання і спорту.
11.

Пітенко С. Л. Побудова програм тренувальних занять у бодібілдингу залежно від будови тіла спортсменів. — 2005 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
12.

Усачов Ю.  Спінбайк-аеробіка як сучасний формат велокінетичних фітнес-програм. — 2004 // Теорія і методика фіз. виховання і спорту.
13.

Усачов Ю.  Сучасні тенденції розвитку і функціонування багатовекторних програм оздоровчого фітнесу. — 2003 // Теорія і методика фіз. виховання і спорту.
14.

Чернозуб А.  Темпы прироста мышечной массы спортсменов, и их зависимость от преобладающей активизации определенных типов мышечного волокна под влиянием определенных тренировочных нагрузок. — 2005 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
15.

Івчатова Т.  Технологія корекції статури жінок першого зрілого віку з урахуванням індивідуальних особливостей геометрії мас тіла. — 2005 // Теорія і методика фіз. виховання і спорту.
16.

Линець М.  Шейпінг у системі фізичного виховання студенток. — 2002 // Теорія і методика фіз. виховання і спорту.
17.

Szczepanowska E.  The Role of Healthful Training in Human Homeostasis. — 2005 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
18.

Чернозуб А.  Взаємозв'язок між зростанням обхватних розмірів тіла та силових можливостей спортсменів, які займаються атлетизмом. — 2002 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
19.

Верховая Т. В. Динамика упруго-вязких свойств скелетных мышц женщин первого зрелого возраста в процессе занятий оздоровительным фитнессом. — Х., 2002 // Физ. воспитание студ. творч. спец.
20.

Дидык Т. Н. Динамика физических и психомоторных показателей пауэрлифтеров различной квалификации. — 2002 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського