РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (64)Журнали та продовжувані видання (3)Автореферати дисертацій (12)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч511.147$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 109
Представлено документи з 1 до 20
...
1.

Imas Ye. The role of motor activity in the social integration of disabled individuals // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2017. - № 1.
2.

Бріскін Ю. А. Ігри інвалідів у системі міжнародного олімпійського руху: загальна періодизація. — 2006 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
3.

Чайка О. І. Індивідуальна підготовка до паралімпійських ігор елітної спортсменки з порушенням зору в легкоатлетичному спринті : автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.01. — Харків, 2019
4.

Яловик В. Історія становлення та розвитку дефлімпійського спорту на Волині // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2022. - № 4.
5.

Кулинич Б. Історія українського паралімпійського спорту в електронних медіа: рівень інформативності та репрезентативності // Укр. іст. журн. - 2021. - № 1.
6.

Томенко О. А. Історико-соціальні витоки виникнення і розвитку фізичної культури і спорту інвалідів. — Х., 2001 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
7.

Римар О.  Історичні аспекти організації та функціонування товариств для неповносправних в Україні. — 2003 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
8.

Данилевич М. Історичні аспекти розвитку спорту для осіб з інвалідністю у Франції // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2022. - № 2.
9.

Шепард Р. Д. Автономная дисрефлексия и параолимпийский спорт. — 2002 // Наука в олимп. спорте.
10.

Кісельов А.  Адаптивна фізична культура і паралімпійський спорт Миколаївської області. — 2007 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
11.

Озолина Е.  Адаптивная физическая активность как новая дисциплина в семействе спортивных наук. — 2002 // Наука в олимп. спорте.
12.

Евсеев С.  Адаптивная физическая культура и спорт в России: настоящее и будущее. — 2006 // Наука в олимп. спорте.
13.

Бріскін Ю. А. Адаптивний Спорт. Спеціальні Олімпіади : Навч. посіб. — Л.: Ахіл, 2003
14.

Чудная Р. В. Адаптивное физическое воспитание. — К.: Наук. думка, 2000
15.

Давиденко Е. В. Адаптивное физическое воспитание в системе специального отделения вуза. — 2003 // Физ. воспитание студ. творч. спец.
16.

Винник Д. П. Адаптивное физическое воспитание и спорт. — К.: Олимп. лит., 2010
17.

Матвеев С.  Адаптивный спорт и олимпийское движение. — 2006 // Наука в олимп. спорте.
18.

Кравченко А. І. Актуальні проблеми корекції фізичного стану футболістів із вадами зору із застосуванням природних засобів. — 2008 // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві.
19.

Бріскін Ю. А. Базова термінологія інваспорту. — 2005 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
20.

Жукова Л. Б. Використання психофізіологічних критеріїв для оцінки ефективності фізичної реабілітації осіб молодого віку з початковими стадіями артеріальної гіпертонії. — Х., 2001 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського