Головна сторінка     Історико-культурні фонди  
  Електронний каталог  
  Інформаційно-бібліографічний сервіс  
Комплексний інформаційно-бібліографічний сервіс

Запитай бібліотекаря

Перш ніж задати питання

Перш ніж задати питання, радимо Вам звернутися до Архіву виконаних довідок, в якому Ви зможете здійснити багатоаспектний пошук, або до блоків Книжкові виставки, Галузевий каталог-навігатор тощо.

Ви можете самостійно здійснити пошук необхідної інформації, використовуючи Систему каталогів, Реферативну базу даних, Електронний фонд або Тематичні зібрання на веб-порталі НБУВ.

Як задати питання

Ознайомтесь з правилами, натисніть кнопку "Задати питання" і заповніть відповідну форму. Обов’язково заповніть поля, відмічені позначкою «*». Намагайтеся якомога повніше і точніше сформулювати свій запит, використовуючи додаткові поля. Це прискорить роботу бібліографів і зробить відповідь на Ваш запит максимально коректною.

Зверніть увагу, що інформація про адресу Вашої електронної пошти має конфіденційний характер. Вона необхідна для Вашої ідентифікації, для можливого контакту бібліографа з Вами з метою уточнення Вашого запиту та пошуку виконаних довідок на Ваші запити.

Формулюйте запит у довільній формі українською або російською мовами.

Кожний запит має містити лише одне питання.

Як отримати відповідь

Відповідь на свій запит шукайте в Архіві виконаних довідок. Для цього введіть в поле «Електронна пошта» адресу Вашої електронної пошти або ключові терміни за темою запиту і перегляньте історію наданих відповідей на Ваші запити у зворотньо-хронологічному порядку.

З правилами ознайомлений

© Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського, Київ
www.nbuv.gov.ua