РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000250713<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Аманбаєва Г. Т. 
Прогнозування виникнення хронічного гастродуоденіту у дітей з різних клімато-географічних регіонів, оптимізація профілактики та реабілітації : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.10 / Г. Т. Аманбаєва; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. - К., 2001. - 21 c. - укp.

На підставі вивчення клініко-параклінічних особливостей перебігу та факторів ризику виникнення хронічного гастродуоденіту (ХГД) у дітей в різних клімато-географічних регіонах розроблено метод прогнозування вірогідності формування ХГД та Hp-інфікованості та удосконалено схему первинної профілактики ХГД у дітей з групи ризику його розвитку, диференційовані методив етапного комплексного лікування та реабілітації. Встановлено особливості клінічного перебігу ХГД у дітей, які мешкають у Києві, що відрізняється від перебігу хвороби у дітей, які мешкають у Бішкеці. Виявлено, що діти-кияни мають більш тяжкий перебіг захворювання. Визначено основні фактори ризику формування ХГД та досліджено їх характерні відмінності у дітей, які мешкають у зазначених містах. Розроблено диференційовані математичні моделі прогнозування можливості виникнення ХГД та Hp-інфікування у дітей Києва та Бішкеку. Удосконалено схему первинної профілактики ХГД у дітей з групи ризику його розвитку. Висвітлено методику етапного комплексного лікування та реабілітації ХГД із включенням пробіотиків на стаціонарному етапі лікування та застосуванням біогенних стимуляторів і продуктів лікувального харчування на поліклінічному етапі реабілітації, диференційовано до дітей з Києва та Бішкеку. Доведено ефективність запропонованого комплексного методу етапного лікування та реабілітації дітей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.413.201.1-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА313969 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського