Кухарчук О. В. Дослідження дії комбінованого біоциду на основі полігексаметиленгуанідину / О. В. Кухарчук, Н. М. Грегірчак // Харч. пром-сть. - 2010. - № 9. - С. 58-61. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.Досліджено дію комбінованого біоциду на основі полігексаметиленгуанідинів та перекису водню. Для створення комбінованого препарату використовувався дезинфікуючий засіб поліалкіленгуанідинової природи - Полідез, так як препарат володіє стабільністю і довготривалою протимікробною дією, що обумовлена полімерною природою препарату і властивістю утворювати на поверхні тонку біоцидну плівку та перекис водню, що володіє високою окиснювальною здатністю, викликає порушення проникності бактеріальних клітин вже у перші хвилини контакту. Індекс рубрикатора НБУВ: Л80-909
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж29432 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|