РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000605326<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Сафроненкова И. А. 
Клинические факторы прогноза рецидивов у больных злокачественными эпителиальными опухолями кожи век / И. А. Сафроненкова // Офтальмол. журн.. - 2013. - № 1. - С. 37-40. - рус.

У 590-та хворих на ЗЕП шкіри повік, які отримували комбіноване лікування (променева терапія + кріодеструкція) визначено інформативність клінічної симптоматики для прогнозування розвитку рецидивів. Встановлено, що такі ознаки як "наявність рецидиву" пухлини за первинного звернення в Інститут, "поразка внутрішнього кута" очної щілини, "наявність інвазії" і "виразка пухлини", "наявність залишкового вузла пухлини" після лікування можуть бути факторами ризику і підвищувати шанси розвитку рецидиву пухлини відповідно в 3,1, в 3, в 2,8, в 2,6 і 2 рази. На основі скорингової шкали оцінки, яка складається з суми значень OR всіх наявних у хворих факторів ризику проведено ROC аналіз з побудовою ROC-кривої. Чутливість отриманої оцінки - низька (59 %), а специфічність більш висока (72 %). Отже, одні клінічні ознаки як фактори ризику не можуть бути використані для прогнозування перебігу пухлинного процесу, зокрема, ймовірності розвитку рецидивів.

У 590 больных ЗЭО кожи ввек, которые получали комбинированное лечение (лучевая терапия + криодеструкция) определена информативность клинической симптоматики для прогнозирования развития рецидивов. Установлено, что такие признаки как "наличие рецидива" опухоли при первичном обращении в Институт, "поражение внутреннего угла" глазной щели, "наличие инвазии" и "язва опухоли", "наличие остаточного узла опухоли" после лечения могут быть факторами риска и повышать шансы развития рецидива опухоли соответственно в 3,1, в 3, в 2,8, в 2,6 и 2 раза. На основе скоринговой шкалы оценки, которая состоит из суммы значений OR всех имеющихся у больных факторов риска проведен ROC анализ с построением ROC-кривой. Чувствительность полученной оценки - низкая (59 %), а специфичность более высокая (72 %). Следовательно, одни клинические признаки как факторы риска не могут быть использованы для прогнозирования хода опухолевого процесса, в частности, вероятности развития рецидивов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.60-3 + Р569.67-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22499 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського