Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (285)Книжкові видання та компакт-диски (213)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=ЄГОРОВА$<.>+<.>A=ВІКТОРІЯ$<.>+<.>A=ОЛЕГІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 29
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Єгорова 
Джерела формування та ефективність використання інвестиційних ресурсів у залізорудній промисловості (на прикладі гірничо- збагачувальних комбінатів Криворізького басейну): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / Ірина Геннадіївна Єгорова ; НАН України, Рада по вивченню продуктивних сил України. — К., 1999. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.551.511.0-56 + У9(4УКР53)305.551.511.0-56
Шифр НБУВ: РА303716

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Єгорова І.Г. 
Джерела формування та ефективність використання інвестиційних ресурсів у залізорудній промисловості (на прикладі гірничо-збагачувальних комбінатів Криворізького басейну): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / І.Г. Єгорова ; НАН України. Рада по вивч. продукт. сил України. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Визначено ефективні напрямки використання інвестиційних ресурсів у взаємозв'язку з їх фінансовими джерелами. Створено алгоритм діагностики прийнятності застосування та вибору для розрахунків статичних і динамічних показників ефективності інвестицій. Запропоновані критерії прирістних грошових потоків від додаткових інвестицій для порівняння варіантів з різними обсягами інвестування. Розроблено методику визначення доцільності використання в інвестиційних цілях позикових і залучених коштів, а також оцінки величини економії (перевитрати) фінансових ресурсів підприємства-позичальника при сплаті процентів за кредит в інфляційному середовищі. Здійснено обгрунтування реального інвестиційного проекту, який реалізується на ВАТ "Південний ГЗК".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.551.511.0-56

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
3.

Єгорова С.П. 
Тирозил-тРНК синтеза із екстремального термофіла Thermus thermophilus НВ- 27: фізико- хімічна характеристика фермента і взаємодія з тРНК Tyr: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.03 / С.П. Єгорова ; НАН України, Інститут молекулярної біології і генетики. — К., 1999. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е40*725.111.46,022 + Е422.149.25*72,022

Рубрики:

      
4.

Єгорова Н.П. 
Розсіяння хвильових пучків та імпульсів плоскими поверхнями: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.03 / Н.П. Єгорова ; Харк. держ. ун-т. — Х., 1999. — 15 с. — укp.

В дисертації розвинуто метод функції Гріна крайової задачі стосовно задач розсіяння обмежених в просторі та в часі хвильових пучків різного амплітудного та фазового розподілу на плоских межах розділу діелектричних середовищ з метою використання одержаних результатів при моделюванні вимірювання коефіцієнта відбиття. Розглянуто задачі розсіяння хвильових пучків на діелектричному напівпросторі з підстеляючою поверхнею та без неї при наявності поглинання. Одержані аналітичні розв'язки у випадках, коли кути падіння близькі до кутів повного внутрішнього відбиття та кута ковзання. Виявлені основні особливості розсіяння таких пучків та вироблені рекомендації щодо методики вимірювання коефіцієнту відбиття при розробці однопозиційної та двопозиційної схем вимірювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З845.7

Рубрики:

      
5.

Єгорова Т.М. 
Оподаткування у системі державного регулювання економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Т.М. Єгорова ; Донец. держ. ун-т. — Донецьк, 2000. — 20 с. — укp.

Розроблено схему реалізації економічних функцій держави відповідно до визначення завдань економічної політики (стратегічних та поточних). Визначено сутність поняття "податок" як економічної категорії. Обгрунтовано роль оподаткування у діючому господарському механізмі, а також його вплив на реалізацію економічних функцій держави у процесі формування державного бюджету. Вказано на необхідність та шляхи розвитку стимулюючої функції оподаткування, напрямки розвитку діючої податкової системи з метою зниження податкового тиску та альтернативних джерел фінансування соціальних програм. Наведено пропозиції щодо напрямків удосконалення діючого законодавства у період підготовки та прийняття Податкового Кодексу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)261.413
Шифр НБУВ: РА309642 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
6.

Єгорова І.М. 
Удосконалення буксових роликопідшипників вантажних вагонів шляхом застосування сепараторів зі склополіаміду: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.07 / І.М. Єгорова ; Харк. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2001. — 19 с. — укp.

Визначено переваги застосування поліамідного сепаратора у буксових роликопідшипниках вантажних вагонів: повна автоматизація виготовлення, менший знос, зниження концентрації напружень, поліпшення властивостей щодо демпфірування, більша деформативність, що призводить до зміни контактної взаємодії сепаратора та підшипника. Для оцінки рівня напружень і деформацій розроблено просторову розрахункову схему склополіамідного сепаратора буксового роликопідшипника з використанням методу кінцевих елементів із стрижневою апроксимацією від дії статичного та динамічного навантаження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О244-061/069
Шифр НБУВ: РА316495 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Єгорова Н.Л. 
Кінетичне визначення аніонів, що містять сірку, в об'єктах навколишнього середовища та неорганічних матеріалах: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.02 / Н.Л. Єгорова ; НАН України. Фіз.-хім. ін-т ім. О.В.Богатського. — О., 2002. — 18 с. — укp.

Вивчено умови визначення сульфіт- і тіосульфіт-іонів кінетичним методом. Реакції відновлення указанами аніонами комплексів заліза(III) з 1,110-фенантроліном (або 2,2'-дипіридином) і міді(II) з аніоном 2,2'-біцинхонінової кислоти викорастано як індикаторні. З'ясовано вплив домішок органічних розчинників - метанолу, етанолу, пропанолу, пропанолу-2, ацетону та диметилформамиду на реакційне середовище та швидкість реакцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г126.21-5
Шифр НБУВ: РА317664 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Єгорова І.В. 
Формування національної самосвідомості у підлітків на уроках музики в загальноосвітній школі (на матеріалі творчої спадщини західноукраїнських композиторів ХIХ - початку ХХ століття): Автореф. дис. канд... пед. наук: 13.00.02 / І.В. Єгорова ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2002. — 21 с. — укp.

Запропоновано поняття національної самосвідомості, розкрито зміст її структурних компонентів, сфер прояву, рівнів сформованості та розроблено новий підхід до її формування. Висвітлено педагогічний потенціал західноукраїнського музичного мистецтва XIX - початку XX ст. та особливості його реалізації в процесі національного виховання особистості (з урахуванням регіонального підходу). Обгрунтовано методичні засади формування національної самосвідомості підлітків на уроках музики засобами західноукраїнської професійної музики зазначеної доби, де основу педагогічного впливу складає цілеспрямований розвиток у підліків емоційного сприймання, здатності до емпатії, національної ідентифікації та естетичного оцінювання в їх єдності та взаємодії. Запропоновано теоретичну концепцію про виховний потенціал західноукраїнської музики досліджуваного періоду, з використанням якої визначено показники та критерії діагностики рівнів сформованості національної самосвідомості підлітків та розроблено дві моделі її розвитку: структурно-динамічну та функціональну.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ31 р(4УКР)21-3 + Щ313(4УКР33)5 + Ч421.352.13 +
Шифр НБУВ: РА321756

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
9.

Єгорова Т.В. 
Ефективність поєднання діалельних схрещувань та методу генетичного маркування для гібридологічного аналізу вівса посівного (IAvena sativa L./I): Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.15 / Т.В. Єгорова ; НАН України. Ін-т клітин. біології та генет. інженерії. — К., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Встановлено роздільну здатність гібридологічного аналізу культурного вівса за кількісними ознаками у разі використання даних оцінки перших гібридних поколінь у сполученні з генетичним аналізом вихідних форм за генами-маркерами.Виявлено зчеплення генів-маркерів Pt4, N4, N5 і Ave1 з генами, які можуть розглядатися як ідентифіковані QTLs.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.5-314 +
Шифр НБУВ: РА324224

Рубрики:

      
10.

Єгорова Л.І. 
Стратегія антикризового проактивного управління підприємством: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Л.І. Єгорова ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2003. — 16 с.: рис. — укp.

Запропоновано механізм моніторингу слабких сигналів кризового характеру в системі керування підприємством, а також механізм антикризового проактивного керування, який базується на результатах моніторингу й ідентифікації слабких сигналів зовнішнього та внутрішнього середовищ підприємства. Зазначено, що застосування цих механізмів дає змогу коректувати фактори внутрішнього середовища шляхом змін у діючій стратегії або проводити її заміну на стратегію, адаптовану до нового організаційного середовища. Розроблено комплекс моделей і методів антикризового проактивного керування підприємством: методику його тестування щодо наявності ознак стратегічного дрейфу, що дає змогу обгрунтувати аналітичні висновки щодо ранніх ознак розвитку кризової ситуації; модель оцінки наслідків слабких сигналів кризового характеру; метод антикризоорієнтованого аналізу економічного стану підприємства, що дозволяє проводити оцінку виробничої, збутової, організаційної, маркетингової та фінансової складових його потенціалу з урахуванням неформалізованих та слабкоформалізованих чинників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21 +
Шифр НБУВ: РА327753

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Єгорова О.В. 
Юридична освіта в університетах України XIX - початку XX ст. (етапи та особливості розвитку): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / О.В. Єгорова ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2004. — 18 с. — укp.

Уперше в історіографії здійснено спробу комплексно вивчити процес розвитку юридичної освіти в університетах України у період: на початку XIX - 1917 р., досліджено еволюцію змісту правничої освіти в університетах України та виокремлено її особливі риси. Розглянуто організаційні особливості юридичної освіти, форму та зміст занять, методологічні засади побудови курсів з юридичних дисциплін у Харківському, Київському й Новоросійському університетах. Проаналізовано процес формування професорсько-викладацького складу на їх юридичних факультетах. З використанням архівних джерел досліджено перебіг практичних занять на юридичних факультетах України, зростання кількісних показників та якісні зміни форм роботи. Візначено особливості розвитку контингенту студентів-юристів за кількісними та якісними показниками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8 р31(4УКР)13 + Т3(4УКР)5-7 +
Шифр НБУВ: РА334908

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Єгорова Т.В. 
1-метилтетразоло[5,1-Iа/I]ізоіндол у реакціях з малеїнімідами та хлорангідридами карбонових кислот: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.03 / Т.В. Єгорова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Підтверджено гіпотезу про високу дієнову активність 1-метил[5,1-a]тетразолоізоіндолу та 1,2-диметил-1,2,4-триазоло[5,1-a]ізоіндолу за положеннями 5,9b. Показано, що з типовими дієнофілами - малеїнімідами - відбувається три послідовні процеси: утворення адукту Міхаеля (складу 1:1); утворення адукту Дільса - Альдера (складу 1:2) та результуюче скелетне перегрупування останнього. Показано, що за умов реакції ацилювання утворюються два продукти: ацилпохідні та не описані раніше барвники - монометинціаніни, заміщені біля центрального атома вуглецю. Встановлено закономірності впливу на хід реакції співвідношення вихідних речовин та характеру замісника R в ацилюючому реагенті (R = Alk, Ar, Het). Досліджено комлексоутворення ціанінових барвників ряду тетразолоізоіндолу з металами на прикладі феруму (ІІІ) та нікелю (ІІ). Проведено рентгеноструктурне дослідження 3-х сполук.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г261.371-27 +
Шифр НБУВ: РА335564

Рубрики:

      
13.

Єгорова 
Профілактика та лікування фетоплацентарної недостатності у вагітних з хронічним психоемоційним напруженням: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Марина Олександрівна Єгорова ; Донецький держ. медичний ун-т ім. М.Горького. НДІ медичних проблем сім'ї. — Донецьк, 2005. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.2-5
Шифр НБУВ: РА346176

Рубрики:

      
14.

Єгорова О.В. 
Механізм формування гнучких організаційних структур управління підприємствами: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.В. Єгорова ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2005. — 16 с.: рис. — укp.

Визначено умови підвищення ефективності використання організаційних ресурсів на всіх етапах функціонування підприємства за умов пошуку найбільш придатної форми гнучкої організаційної структури управління. Розроблено концепцію механізму створення гнучких організаційних структур управління підприємствами, побудовану на базі системного підходу. Запропонована концепція дає змогу формувати індивідуальну структурну політику підприємства, спрямовану на зниження трудомісткості управлінських робіт, зростання обсягів продукції, що випускається, зниження витрат ресурсів в основному виробництві. Розвинуто економіко-математичну модель формування оптимальної ієрархії цілей функціонування підприємств. Створено метод вибору оптимальних комунікаційних структур управління підприємствами та метод регулювання адміністративного впливу на розробку та прийняття управлінських рішень, що дозволяє оцінити свободу вибору у прийнятті рішень робітником управління щодо діяльності структурного підрозділу підприємства. Запропоновано метод спільного створення та удосконалення функціональних структур управління підприємствами як алгоритм розв'язання багатокритеріальної задачі вибору та оцінки кращих варіантів організаційних рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21 +
Шифр НБУВ: РА338206

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
15.

Єгорова Т.П. 
Літосфера Європи за даними тривимірного гравітаційного моделювання: Автореф. дис... д-ра геол. наук: 04.00.22 / Т.П. Єгорова ; НАН України. Ін-т геофізики ім. С.І.Субботіна. — К., 2006. — 40 с. — укp.

Побудовано тривимірну регіональну густинну модель літосфери Європейського континенту та прилеглих структур Північної Атлантики масштабу 1 : 5 000 000, що базується на даних ГСЗ про структуру кори та інформації щодо неоднорідностей верхньої мантії, одержаної за допомогою інших геофізичних методів. Розроблено методику 3D гравітаційного моделювання з визначенням різницевих аномалій, мантійну природу яких підтверджено їх стійкою кореляцією з наоднорідностями верхньої мнтії за даними геотермії та сейсмології. Доведено, що температурний режим є основним чинником, який визначає розподіл густини нижче підошви кори. За кількісної інтерпретації мантійних аномалій розраховано інтегральні значення густини підкорового шару. Оцінено частини густини, які обумовлені змінами температурного режиму та варіаціями складу верхньої мантії. Пояснено закономірну зміну "речовинної" складової густини верхньої мантії. Встановлено, що дане явище обумовлене особливостями деплетування верхньої мантії під час формування земної кори континенту. На підставі залежності мантійних аномалій від товщини літосфери оцінено зміну даного параметра у межах усього континенту та прилеглої частини Атлантики. Показано, що густина може бути ще одним важливим параметром (спільно з температурою та швидкістю сейсмічних хвиль), що характеризує будову і склад верхньої мантії. Здійснено апробацію розробленої методики гравітаційного моделювання під час 3D моделювання масштабу 1:1 000 000 двох регіонів, розташованих у межах України - району профілю EUROBRIDGE-97 на площі вздовж південної границі Східно-Європейської платформи. Одержано суттєво нові результати про глибинну будову, формування основних структур та геотектонічний розвиток досліджуваних регіонів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д211 + Д212 с42 +
Шифр НБУВ: РА344522

Рубрики:

      
16.

Єгорова Ю.В. 
Корпоративний сектор у трансформаційній економіці: особливості становлення і тенденції розвитку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Ю.В. Єгорова ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2006. — 16 с. — укp.

Розкрито суть і функції корпорації як базової одиниці корпоративного сектора економіки. Розглянуто еволюцію цілей діяльності корпорації, проявом якої є трансформація її форм. На базі функції корпорації визначено багатовекторну роль корпоративного сектора у сучасній економічній системі. Відзначено, що роль корпоративного сектора на сучасному етапі реалізується не повністю і не відповідає соціально орієнтованій ринковій економіці. Проаналізовано корпоративну власність у аспекті нової конституціальної теорії. Виявлено специфіку прояву проблеми корпоративної власності "принципал - агент" у перехідній економіці. Визначено суб'єкти та механізми корпоративного управління. Наведено рекомендації щодо удосконалення системи цього управління. З метою визначення особливостей становлення корпоративного сектора у трансформаційній економіці розроблено принцип виділення його структури за різними критеріями. З'ясовано етапи розвитку корпоративного сектора у перехідній економіці згідно зі зміною його частки у чистому прибутку, змішаному доході у 1996 - 2003 рр. Стосовно трансформаційної економічної системи України проаналізовано ринкові моделі корпоративного сектора: англо-американську, західноєвропейську та японську. Систематизовано ознаки, за якими є можливим виділення його моделі. Відповідно до цих ознак визначено специфічну перехідну модель даного сектора. Розглянуто тенденції розвитку корпоративного сектора у трансформаційний період. Виявлено внутрішні та зовнішні джерела фінансування корпорацій за умов ринкової трансформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.211 +
Шифр НБУВ: РА341611

Рубрики:

      
17.

Єгорова Ю.В. 
Стенокардія напруження: клініко-гемодинамічна характеристика, функція ендотелію та обмін ліпідів під впливом медикаментозного лікування та реваскуляризації: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / Ю.В. Єгорова ; Дніпропетр. держ. мед. акад., АМН України. — Д., 2007. — 22 с. — укp.

Визначено роль метаболічних порушень (дисліпідемії, інсулінорезистентності), функціонального стану ендотелію та запалення як факторів ризику та прогресування атеросклерозу коронарних артерій, досліджено особливості перебігу ішемічної хвороби серця (ІХС) за умов медикаментозного лікування з використанням статинів та реваскуляризації. Уточнено дані щодо взаємозалежності між ступенем атеросклеротичного ураження коронарних артерій і клінічним перебігом стенокардії та морфофункціональними змінами серця, які переважно виявлені у разі багатосудинного ураження на тлі вірогідної різниці між стенозуючим одно- та двосудинним ураженням. У хворих на ІХС виявлено вірогідний взаємозв'язок між рівнем інсуліну та тригліцеридів за відсутності взаємозв'язку між вмістом інсуліну у сироватці крові та проявами коронарного атеросклерозу. Встановлено негативну кореляцію між рівнем кортизолу у сироватці крові та індексом стенозування коронарних артерій. Вперше вивчено вміст нейрональних молекул клітинної адгезії (NCAM/CD56) у хворих на стенокардію напруження. Встановлено підвищення їх рівня у даної категорії пацієнтів у порівнянні зі здоровими особами. Уточнено дані щодо додаткових плейотропних ефектів статинів у вигляді зниження ступеня гіперінсулінемії та інсулінорезистентності, стійкість яких пов'язана з прийомом препарату та нівелюється протягом трьох місяців після самостійного припинення його вживання. Зауважено, що використання медикаментозних методів лікування сприяє стабілізації ІХС, а дані ефекти суттєво не відрізняються у порівнняні з хворими, яким проведено реваскуляризацію. Виявлено, що реваскуляризація протягом одного року сприяє зниженню функціонального класу стенокардії та попередженню прогресування хронічної серцевої недостатності за умов збереженої систолічної функції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.11-3 + Р410.140.67-3 +
Шифр НБУВ: РА351036

Рубрики:

      
18.

Єгорова О.А. 
Реляційна кластерна сегментація напівтонових зображень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.23 / О.А. Єгорова ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2007. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено інтелектуальні методи сегментації та контекстної інтерпретації зображень, оцінено одержані результати на базі моделі порівняння зображень на базі нової метрики та розбитих кінцевих множин. Розглянуто існуючі методи для розв'язання задач сегментації зображень та їх недоліки. Обгрунтовано доцільність розробки методу реляційної кластерної сегментації, що має переваги завдяки врахуванню просторового контексту зображення. Розроблено модель представлення зображень, яка дозволяє враховувати всі можливі варіанти позиціювання областей для ефективної обробки розбиттів і покриттів. Запропоновано й обгрунтовано використання матриць толерантності для аналізу об'єднання областей. Розроблено модель порівняння зображень на базі нової метрики на розбиттях кінцевих можин. Уведено, обгрунтовано та досліджено нову метрику на кінцевих розбиттях - інструмент аналізу розбиттів, одержаних на ранніх етапах обробки зображень, для вибору та комбінування результатів сегментації на етапі інтерпретації відеоданих. Проведено експериментальний аналіз та показано, що метрика має переваги у порівнянні з традиційним, зокрема, з евклідовою та відстанню Хаусдорфа, так як є більш стійкою до шумів, а також трансформацій об'єкта. Проведено імітаційне моделювання розробленого методу реакційної кластерної сегментації зображень. Показано його переваги у порівнянні з відомими методами сегментації у задачах пошуку областей інтересу за рахунок можливості проведення аналізу позиціювання областей й аналізу їх об'єднань. Розв'язано практичні задачі сегментації цитологічних зображень для виділення певного роду клітин для попередньої діагностики наявності пухлин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632-01 +
Шифр НБУВ: РА350828

Рубрики:

      
19.

Єгорова В.С. 
Конституційно-правовий статус суддів судів загальної юрисдикції: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / В.С. Єгорова ; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. — К., 2008. — 17 с. — укp.

Розкрито зміст поняття конституційно-правового статусу суддів судів загальної юрисдикції, виділено основні етапи його становлення та розвитку. Визначено особливості правосуб'єктності, права й обов'язки суддів судів загальної юрисдикції, розглянуто принципи та гарантії їх діяльності. Проаналізовано організаційно- та нормативно-правові гарантії діяльності суддів судів загальної юрисдикції, наведено пропозиції щодо удосконалення чинного Закону України "Про статус суддів". Обгрунтовано необхідність внесення до чинного законодавства положення, згідно з яким гарантії незалежності суддів, закріплені в Конституції України та інших законах, не можуть бути скасовані або зменшені державою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)67 + Х891.9(4УКР)11-7 +
Шифр НБУВ: РА360152

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Єгорова Н.Ю. 
Формування та розвиток регіонального ринку насіння озимої пшениці та ярового ячменю: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / Н.Ю. Єгорова ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості регіонального ринку насіння зернових колосових культур, його вплив на стабілізацію зернового ринку, основні принципи його формування та розвитку. Обгрунтовано оптимальні обсяги виробництва та реалізації насіння озимої пшениці та ярого ячменю на регіональному ринку. Визначено невідповідність реалізаційної ціни на насіння вищих репродукцій відповідно до витрат на його виробництво, сортування та реалізацію. Наведено методичні рекомендації щодо визначення доцільних договірних реалізаційних цін на насіння з урахуванням нижньої та верхньої межі, що забезпечує одержання прибутку для розширеного відтворення виробництва насіннєвого та товарного зерна. Обгрунтовано раціональну структуру витрат за умов виробництва елітного та репродуктивного насіння озимої пшениці та ярого ячменю, перспективи розвитку регіонального ринку насіння. Висвітлено проблеми підвищення конкурентоспроможності сортів озимої пшениці та ярого ячменю, основні напрями маркетингової діяльності. Обгрунтовано інноваційний напрям технологій, який сприяє повному використанню генетичного потенціалу сортів і підвищує рентабельність виробництва насіння.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.51 +
Шифр НБУВ: РА361383

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського