Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (64)Книжкові видання та компакт-диски (67)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=БАРДАКОВ$<.>+<.>A=ГАНН$<.>+<.>A=ВІКТОРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Ганначенко С.Л. 
Економічна роль держави у формуванні українсько-російських торговельних відносин в агропродовольчій сфері: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / С.Л. Ганначенко ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено економічну роль держави у розвитку українсько-російських торговельних відносин в агропродовольчій сфері. Запропоновано шляхи їх активізації та раціоналізації. Обгрунтовано концептуальні засади державного впливу на формування та розвиток зовнішньої торгівлі, систематизовано основні методи та інструменти державного регулювання. Проаналізовано питання формування експортного потенціалу АПК України на російському напрямі, тенденції розвитку експортно-імпортних операцій в агропродовольчій сфері й основні правові документи щодо їх регулювання. Досліджено спільні та відмінні погляди України та Росії у процесі приєднання до СОТ щодо питань внутрішньої державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників, рівня імпортних тарифів та експортних субсидій. Запропоновано можливий сценарій подальшого розвитку українсько-російських торговельних відносин після вступу обох держав до СОТ. З метою підвищення конкурентоспроможності агропродовольчої продукції сформовано відповідні заходи державного впливу. Проаналізовано Угоду про Єдиний економічний простір (ЄЕП) та визначено напрями спільної аграрної політики країн-учасниць ЄЕП з метою активізації українсько-російської торгівлі у даній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843.9 + У9(4РОС)843.9 +
Шифр НБУВ: РА334195

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Бардаков Г.Г. 
Комбіноване лікування хворих на рак оперованого шлунка: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / Г.Г. Бардаков ; Ін-т онкології АМН України. — К., 2006. — 22 с. — укp.

Висвітлено питання комбінованого лікування хворих на рак оперованого шлунка за умов використання неоад'ювантної променевої терапії та ад'ювантної хіміотерапії у поєднанні з радикальним оперативним втручанням. З'ясовано, що рак оперованого шлунка поєднує дві патології з різним патогенезом: первинний рак оперованого шлунка, що виникає після резекції шлунка з приводу доброякісних захворювань та рецидиви раку шлунка після дистальної субтотальної резекції. Відмічено більший ефект від ад'ювантної хіміотерапії у хворих з метастазами у регіональних лімфовузлах. Доведено достовірне покращання п'ятирічної виживаності у хворих на рецидив раку шлунка у разі застосування неоад'ювантної променевої терапії. Проаналізовано причини, що сприяють розвитку рецидиву після первинного хірургічного лікування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.433.2-5 +
Шифр НБУВ: РА343409

Рубрики:

      
3.

Бардаков В.А. 
Створення і використання в селекції генофонду люпину жовтого за ознаками ранньостиглості та фузаріозостійкості: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.05 / В.А. Бардаков ; Нац. наук. центр "Ін-т землеробства УААН". — К., 2007. — 21 с. — укp.

Наведено дані експериментальних досліджень, здійснених за умов Полісся України. Показано, що вивчення колекційного матеріалу люпину жовтого за ознаками скоростиглості сортозразків з більш короткими періодами сходи - цвітіння і цвітіння - дозрівання, продуктивності рослин за насінням та зеленою масою, стійкістю до фузаріозу дозволяє виділити з потрібними ознаками та властивостями для використання їх у селекційній практиці. Виявлено закономірності у розподілі джерел скоростиглості залежно від тривалості періоду сходи - цвітіння та цвітіння - дозрівання у різних географічно віддалених форм люпину жовтого. Виділено нові джерела селекційно-цінних ознак для використання у подальшій селекційній роботі. Запропоновано використання джерел окремих і комплексу господарсько-цінних ознак для залучення до селекційного процесу за умов Полісся. Створено новий гібридний селекційний матеріал, який у результаті генетичної рекомбінації поєднує ознаки скоростиглості, високої продуктивності та стійкості до фузаріозу за умов Полісся. На базі цього матеріалу відібрано перспективні константні лінії люпину жовтого, які є ранньостиглими (період вегетації 100 - 103 дні) з підвищеною врожайністю насіння та зеленої маси у порівнянні зі стандартом на 5,2 - 43,0 %, високою стійкістю до фузаріозу (ураження на інфекційному фоні 1,9 - 7,4 %). Створено вископродуктивні, фузаріозостійкі сорти "Прогресивний" і "Чернігівець".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.4-31 +
Шифр НБУВ: РА348697

Рубрики:

      
4.

Ганніченко 
Формування комунікативної компетенції майбутніх економістів засобами дидактичної гри у процесі мовної освіти: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / Тетяна Анатоліївна Ганніченко ; Херсонський держ. ун-т. — Херсон, 2009. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-913-2 + Ш143.21-913-2
Шифр НБУВ: РА365838

Рубрики:

      
5.

Бардакова Г.В. 
Формування портфелів міжнародних інвестицій в умовах інтеграції України до світового фондового ринку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Г.В. Бардакова ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні та методичні положення щодо удосконалення формування портфелів міжнародних інвестицій в Україні за умов інтеграції держави до світового фондового ринку. Досліджено теорії портфельного інвестування, основи формування портфелів міжнародних інвестицій за умов економічної інтеграції, сутність, види та структуру портфелів інвестицій. Проаналізовано розвиток світового фондового ринку, організаційно-економічні умови інтеграції країни до ринку, особливості формування портфелів міжнародних інвестицій в Україні. Викладено напрямки удосконалення процесу формування портфелів інвестицій, розроблено економіко-математичну модель їх оптимізації та визначено шляхи їх подолання під час формування портфелів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У580-56 + У9(4УКР)262.29-56 +
Шифр НБУВ: РА347530

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського