Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (13)Реферативна база даних (193)Книжкові видання та компакт-диски (260)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=БАСОВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 12
Представлено документи з 1 до 12

      
1.

Басов А.В. 
Адміністративно-правовий режим надзвичайного стану: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / А.В. Басов ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 18 с. — укp.

Досліджено адміністративно-правовий механізм реалізації режиму надзвичайного стану. Здійснено історико-правовий аналіз становлення інституту цього стану на українських землях. Досліджено суть і правові засади, а також міжнародно-правові аспекти режиму надзвичайного стану. Вивчено умови та процедури його ведення та скасування. Здійснено аналіз системи органів державної влади, що забезпечують реалізацію режиму надзвичайного стану. Досліджено місце та роль органів внутрішніх справ (ОВС) у його забезпеченні. Визначено загальні засади організації відповідної діяльності ОВС. Розглянуто адміністративно-примусові заходи за умов дії режиму надзвичайного стану, здійснено їх класифікацію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.035 +
Шифр НБУВ: РА348526

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Басовський Д.М. 
Вплив мікрохірургічних маніпуляцій на цитогенетичні особливості запліднення та доімплантаційного розвитку in vitro у великої рогатої худоби: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.15 / Д.М. Басовський ; УААН. Ін-т розведення і генетики тварин. — с.Чубинське, Київ. обл., 2000. — 18 с. — укp.

Досліджено вплив порушення цілісності прозорої оболонки ооцитів корів шляхом часткового розсічення або повного ферментативного видалення на активацію до партеногенезу, моно- та поліспермне запліднення яйцеклітин та доімплантаційний розвиток зародків поза організмом. Розглянуто морфологічні та цитогенетичні особливості формування пронуклеусів у поліспермних зиготах великої рогатої худоби. Розроблено методику часткового розсічення прозорої оболонки ооцитів корів, яка не потребує використання мікроманіпулятора. Проведено порівняльний аналіз розвитку поза організмом половинок і четвертинок морул, а також бластоцист, одержаних in vitro та in vivo. Досліджено здатність до розвитку in vitro ізольованих бластомерів 4 - 8-клітинних зародків, отриманих поза організмом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-345,022
Шифр НБУВ: РА309302 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Басов В.Є. 
Ефективність сумісного використання багатопозиційних сигналів та згорткових кодів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / В.Є. Басов ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2006. — 20 с. — укp.

Запропоновано новий спосіб завадостійкого кодування, за якого не вводяться до інформаційного потоку додаткові перевірочні символи, а збільшується вихідний алфавіт коду, внаслідок чого виникає надмірність кодування. Розроблено методику побудови таких неперервних кодів, призначених для прийому за алгоритмом Вітербі і відповідне програмне забезпечення. Побудовано нові неперервні коди запропонованим способом, призначені для передачі за каналами з кількістю сигналів, що відрізняється від цілого ступеня двійки, доведено їх нелінійність. Одержано характеристики завадостійкості кращих зі знайдених кодів з використанням методу імітаційного моделювання передачі за каналом з адитивним білим Гауссівським шумом. Створено сигнально-кодові конструкції на основі запропонованих кодів і ансамблів сигналів: фазова маніпуляція M і трикутна амплітудно-фазова маніпуляція M, де M - кількість сигналів в ансамблі, у тому числі і відмінна від цілого ступеня двійки. Одержано аналітичний вираз оцінки ймовірності правильного прийому для кожного біта інформації на виході пристрою перетворення таймерного сигналу у розрядно-цифровий код (РЦК). Розроблено метод одержання м'якого рішення для кожного біта РЦК на вході демодулятора таймерних сигналів у вигляді розрахунку ймовірностей та у метриці Евкліда. Розроблено метод синтезу сигнально-кодової конструкції на основі ітераційного декодування турбокодів для каналів з таймерними сигналами. Одержано характеристики завадостійкості таких сигнально-кодових конструкцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-014 +
Шифр НБУВ: РА345065

Рубрики:

      
4.

Басова-Воробйова В.О. 
Застосування електростимуляції та озокериту в комплексному лікуванні хворих з ускладненими формами поперекового остеохондрозу хребта в післяопераціному періоді: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.33 / В.О. Басова-Воробйова ; Крим. республ. НДІ фіз. методів лікування і мед. кліматології ім. І.М.Сєченова. — Ялта, 2005. — 19 с. — укp.

Проаналізовно результати комплексного клініко-неврологічного та інструментального обстеження хворих на поперековий остеохондроз(ПОХ) у ранньому післяопераційному періоді. Визначено особливості ускладнених грижами дисків форм ПОХ, характеру у них периферичної та системної гемодинаміки. Обгрунтовано необхідність застосування фізичних факторів у післяопераційному періоді, у тому числі у хворих з поєднаною кардіологічною паталогією. Розроблено новий спосіб фізіотерапії ПОХ у ранньому післяопераційному періоді шляхом послідовного проведення аплікацій озокериту на попереково-крижову ділянку хребта та електростимуляції м'язів гомілок. На підставі результатів лікування доведено, що включення даного способу аплікацій озокериту й електростимуляції підвищує ефективність їх лікування, що проявляється зниженням поширення й виразності неврологічної симптоматики, поліпшенням електрозбудженості м'язів гомілок з підвищенням їх рухової активності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.250.401-54 +
Шифр НБУВ: РА337263

Рубрики:

      
5.

Басова О.В. 
Клініко-гематологічна ефективність терапії інтерфероном альфа 2b хворих на ідіопатичний мієлофіброз: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.31 / О.В. Басова ; АМН України. Державна установа "Ін-т гематології та трансфузіології АМН України". — К., 2007. — 20 с. — укp.

Проведено порівняльне дослідження ефективності застосування лаферону для лікування хворих на ідіопатичний мієлофіброз (ІМ) I та II стадій. Наведено дані клініко-гематологічного, імунологічного й біохімічного обстеження пацієнтів до лікування та після проведення терапії з використанням лаферону. Показано, що застосування даного препарату дозволяє контролювати органомегалію, достовірно знижує підвищений вміст лейкоцитів та тромбоцитів, віддаляє термін призначення та є альтернативою цитостатичного лікування. Виявлено, що використання лаферону дозволяє одержати позитивну відповідь у 90 % хворих та зменшує потребу в цитостатичних препаратах. Показано переваги призначення інтерферону на I стадії хвороби з вираженим гіпертромбоцитозом у порівнянні зі стандартним лікуванням й обгрунтовано можливість його використання як терапії 1-ї лінії. Встановлено, що застосування лаферону срияє зменшенню патологічної проліферації клітин кісткового мозку, появі осередків нормального кровотворення, зменшенню фіброзоутворення. Виявлено, що застосування лаферону у хворих на ІМ призводить до достовірного збільшення імунокомпетентних клітин, нормалізації рівня імуноглобулінів класів M, G, що сприяє зменшенню кількості інфекційно-запальних ускладнень і знижує потребу в антибактеріальних препаратах. З'ясовано, що захворювання на ІМ супроводжується активацією процесів перекисного окиснення нейтральних ліпідів та фосфоліпідів в еритроцитах і плазмі крові хворих. Встановлено, що зростання рівня цитотоксичних продуктів перекисного окиснення ліпідів призводить до суттєвих змін у структурно-функціональній організації клітинних мембран. Обгрунтовано доцільність використання терапії з включенням лаферону для корекції метаболічних порушень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.41-5 +
Шифр НБУВ: РА352831

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
6.

Басов Ю.Ф. 
Метод газодинамічного проектування лопаток робочих коліс високонапірних вісьових компресорних ступенів авіаційних ГТД: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.05.03 / Ю.Ф. Басов ; Нац. аерокосміч. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Проведено удосконалення розробленого раніше методу перевірочного розрахунку вісьосиметричних до-, транс- і надзвукових течій в компресорних ступенях. Здійснено верифікацію відповідного комплексу програм, показано задовільне узгодження з результатами експериментальних досліджень і розрахунком просторової течії. Спроектовано вінці лопаток високонапірних робочих коліс, призначених для різних модифікацій сучасного авіаційного газотурбінного двигуна (ГТД).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О551.41-042.203
Шифр НБУВ: РА372049 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
7.

Басов Г.Г. 
Оцінка технічного рівня і експлуатаційної ефективності дизель-поїздів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.07 / Г.Г. Басов ; Харк. держ. акад. залізнич. трансп. — Х., 2001. — 19 с. — укp.

Розроблено математичну модель визначення технічного рівня дизель-поїздів. Отримано функціональні залежності технічного рівня від року побудови, потужності та інших техніко-економічних показників. Наведено стратегію "дослідження - виробництво" з процедурою розв'язання задач оптимізації з використанням "Ховард-методу". Розроблено модель оцінки експлуатаційної ефективності дизель-поїздів в експлуатації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О235.4-082
Шифр НБУВ: РА316915 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
8.

Басов Г.Г. 
Розвиток наукових основ створення та контролю технічного стану нового моторвагонного рухомого складу: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.22.07 / Г.Г. Басов ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2008. — 39 с. — укp.

Запропоновано концепцію створення моторвагонного рухомого складу (МВРС), що узагальнює визначення науково-обгрунтованих його характеристик, розвиває принципи побудови з урахуванням умов експлуатації, світового технічного рівня, системи обслуговування та ремонту, модульного підходу до його компонування, що дозволить знизити витрати на життєвий цикл. Розроблено комплекс моделей визначення характеристик МВРС за результатами геометричного програмування з урахуванням життєвого циклу. Розроблено концепцію модульної структури МВРС на базі уніфікованого причіпного вагона в єдиному габариті дизель- та електропоїздів. Розвинуто методи розкрою матеріалів з використанням геометричного та лінійного програмування для виготовлення кузовів, паливних баків, пісочниць та інших ємностей з урахуванням їх міцності, вартості та раціональних параметрів. Удосконалено методи сучасних технологій виготовлення та контролю дослідних зразків МВРС і окремих вузлів. Запропоновано методологію випробувань нового МВРС, яка формалізує обсяги випробувань. Розвинуто підходи до діагностики та пошуку відмов у новому МВРС. Створено модель організації технічного та сервісного обслуговування МВРС, яка дозволяє враховувати результати вбудованої системи діагностики. Наведено методи розрахунків показників функціонування окремих підрозділів депо й екіпірування як систем масового обслуговування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О235.5-08 +
Шифр НБУВ: РА355781

Рубрики:

      
9.

Басов В.І. 
Системи прийому і обробки сигналів в каналах з частотно-селективним завмираннями: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / В.І. Басов ; Укр. держ. акад. залізн. трансп.. — Х., 2004. — 27 с.: рис. — укp.

Розроблено марківську модель каналу зв'язку з частотно-селективними завмираннями (багатопроменевого каналу) з компенсацією нерівномірності групової затримки у каналі. Сигнальні та завадові складові на виході каналу описано за допомогою системи стохастичних нелінійних диференціальних рівнянь, що дозволяє використовувати марківський підхід до вирішення задачі синтезу оптимальних структур приймачів модульованих сигналів на виході багатопроменевого каналу зв'язку. На основі теорії нелінійної оптимальної фільтрації розроблено алгоритми оптимального та квазіоптимального прийомів модульованих (АМ, ЧМ, ФМ) радіосигналів для синтезування оптимальних та квазіоптимальних приймачів, не накладаючи обмеження на моделі сигналів, що приймаються та на діючі адитивні завади. З використанням синтезованих алгоритмів синтезовано оптимальні та квазіоптимальні системи прийому радіосигналів, які пройшли багатопроменевий канал зв'язку за умови дії адитивних завад. Одержано структурні схеми систем прийому пристроїв у динамічному та стаціонарному режимах. З використанням одержаних систем нелінійних диференціальних рівнянь для оціночних значень параметрів радіосигналів, що фільтруються та для кумулянтів проведено розрахунок завадостійкості синтезованих прийомних пристроїв за різних видів модуляції. На підставі аналізу результатів розрахунків зроблено висновок про оптимальність синтезованих алгоритмів. Встановлено, що завадостійкість синтезованих систем прийому відповідає завадостійкості прийому під час розподілу та когерентного складання окремих променів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-017 +
Шифр НБУВ: РА331603

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
10.

Басова М.М. 
Функціональні особливості хімічного складу печінки, м'язів і гонад самців та самок чорноморської камбали: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / М.М. Басова ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2002. — 17 с. — укp.

Досліджено хімічний склад печінки, червоних і білих м'язів, а також гонад самців і самок чорноморського калкана. Доведено, що вміст тотальних ліпідів у печінці, червоних і білих м'язах нетипово низький. Виявлено високу метаболічну активність печінки та червоних м'язів калкана та функціональну спорідненість тканин. Описано жирнокислотний склад тріацилгліцеринів і фосфоліпідів тканин калкана, що характеризуються високим вмістом поліненасичених жирних кислот і, насамперед, докозагексаєнової кислоти. Встановлено, що печінка та червоні м'язи самців калкана, що дозрівають, функціонально більш пов'язані з гондалами, ніж білі м'язи. Виявлено статеві розходження в хімічному складі тканин самців і самок калкана. Розглянуто динаміку основних енерговмісних речовин у печінці, м'язових тканинах, гонадах самців і самок калкана перед, під час і після нересту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.334.255.42*669*725
Шифр НБУВ: РА317742 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
11.

Басова Д. В. 
Шляхи підвищення ефективності засобів зв'язку підприємств залізничного транспорту: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Д. В. Басова ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2010. — 18 с. — укp.

Проведено економічний аналіз сучасного стану засобів зв'язку. Розглянуто основні напрямки його подальшого розвитку у контексті підвищення економічної ефективності. Обгрунтовано доцільність й необхідність реформування телекомунікаційної мережі. З'ясовано, що реалізація даних підходів з підвищення ефективності засобів зв'язку підприємств залізничного транспорту передбачає науково-економічне обгрунтування доцільності впровадження сучасних телекомунікаційних технологій з метою забезпечення подальшого розвитку галузі. Виявлено необхідність проведення економічного моделювання управління якістю послуг систем зв'язку й обгрунтування методики інтеграції телекомунікацій створення сучасних інформаційних технологій і систем організації й управлінь перевезень. Вдосконалено пропозиції щодо покращання якості надання послуг, які забезпечують позиціонування підприємств залізничного транспорту на ринку перевезень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)372.1
Шифр НБУВ: РА370824 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Басова Д. В. 
Шляхи підвищення ефективності засобів зв'язку підприємств залізничного транспорту: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Д. В. Басова ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2010. — 18 с.: a-рис. — укp.

Проведено економічний аналіз сучасного стану засобів зв'язку. Розглянуто основні напрямки його подальшого розвитку під кутом зору підвищення економічної ефективності. Обгрунтовано доцільність й необхідність реформування телекомунікаційної мережі. З'ясовано, що реалізація даних підходів з підвищення ефективності засобів зв'язку підприємств залізничного транспорту передбачає науково-економічне обгрунтування доцільності впровадження сучасних телекомунікаційних технологій з метою забезпечення подальшого розвитку галузі. Виявлено необхідність проведення економічного моделювання управління якістю послуг систем зв'язку й обгрунтування методики інтеграції телекомунікацій створення сучасних інформаційних технологій і систем організації й управлінь перевезень. Вдосконалено пропозиції щодо покращання якості надання послуг, які забезпечують позиціонування підприємств залізничного транспорту на ринку перевезень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)372.1
Шифр НБУВ: РА370824 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського