Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (26)Книжкові видання та компакт-диски (20)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=БЛАВАЦЬК$<.>+<.>A=НАТАЛІЯ$<.>+<.>A=МИКОЛАЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Блавацька В.Б. 
Вплив протяжних домішок на закони скейлінгу для магнетиків та полімерів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.02 / В.Б. Блавацька ; НАН України. Ін-т фізики конденс. систем. — Л., 2004. — 19 с.: рис., табл. — укp.

Досліджено універсальні характеристики критичної поведінки полімерних і магнітних систем з трьома типами складних дефектів структури: протяжних дефектів паралельної орієнтації, далекосяжно-скорельованих дефектів випадкової орієнтації, а також дефектів як доповнення до перколяційного кластера - у межах граткової моделі випадкових блукань без самоперетинів. На базі методу теоретико-польової ренормалізаційної групи з застосуванням методик пересумовування розбіжних рядів асимптотичної природи показано, що присутність у системі протяжних дефектів паралельної орієнтації призводить до зміни законів скейлінгу за умов фазового переходу з пара- у феромагнітний стан та обчислено значення критичних показників у новому класі універсальності, а також установлено, що полімери у середовищі з далекосяжно скорельованим безладом описуються новими законами скейлінгу. Досліджено універсальні характеристики випадкових блукань без самоперетинів на перколяційному кластері, що має фрактальну структуру та одержано кількісні значення універсальних показників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В377.3,022 +
Шифр НБУВ: РА329837

Рубрики:

      
2.

Блавацький С.Р. 
Трансформаційні тенденції якісної преси Великобританії (на прикладі "The Times", "The Guardian", "The Independent"): автореф. дис... канд. наук із соц. комунікацій: 27.00.04 / С.Р. Блавацький ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 17 с. — укp.

Розкрито атрибутику, функції та специфіку якісних газет, їх генезу. Досліджено процес таблоїдизації якісної преси Великобританії, конвергенції якісних і масових видань та сучасний стан якісних британських газет. Проаналізовано мережеві версії якісних видань Великобританії, дилему медіатизації та демократизації в контексті таблоїдизації якісних британських газет і парадигми медіаекономічного розвитку якісної британської преси. Розглянуто нагальну необхідність трансформації наявної медіаекономічної парадигми якісної преси Сполученого Королівства у громадську для збереження та примноження найкращих традицій і надбань британської журналістики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.3(4ВЕЛ)6 +
Шифр НБУВ: РА369110

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Блавацька Н.М. 
Удосконалення методів стиснення змішаної інформації: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Н.М. Блавацька ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Удосконалено методи стиснення інформації з метою досягнення підвищеної стискальної здатності та покращаної адаптивності до змін статистичних характеристик вхідної інформації. Запропоновано обчислювальні схеми й алгоритми для проведення порівняльного оцінювання стискальної здатності схем стиснення та реалізовано відповідне програмне забезпечення. Запропоновано два методи стиснення інформації, які забезпечують підвищену стискальну здатність за рахунок використання алгоритму блочно-оптимального LZ-розбору, що дозволяє мінімізувати довжину коду для блока інформації великого обсягу, а також покращану адаптивність за рахунок використання певних моделей джерела інформації, які працюють у схемі МКНЗ зі зсувом у часі. Розроблені методи реалізовано у вигляді програмного середовища для стиснення даних СМArc. На підставі результатів проведеного експерименту доведено перевагу запропонованих методів у порівнянні з популярними програмними засобами стиснення даних - архіваторами ARJ, PKZIP, WinRAR, HA. З використання розробленого архіватора реалізовано систему резервного копіювання інформації, впровадженої для резервування інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.6-013.44 +
Шифр НБУВ: РА365430

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського