Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (45)Книжкові видання та компакт-диски (47)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=БОЛОХОВЕЦ$<.>+<.>A=ГАНН$<.>+<.>A=СЕРГІЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Ганніченко 
Формування комунікативної компетенції майбутніх економістів засобами дидактичної гри у процесі мовної освіти: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / Тетяна Анатоліївна Ганніченко ; Херсонський держ. ун-т. — Херсон, 2009. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-913-2 + Ш143.21-913-2
Шифр НБУВ: РА365838

Рубрики:

      
2.

Болоховець Г.С. 
Фармакогностичне вивчення розторопші плямистої: автореф. дис... канд. фарм. наук: 15.00.02 / Г.С. Болоховець ; Нац. фармац. ун-т. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне фаркогностичне вивчення вегетативних і генеративних органів розторопші плямистої флори України. Досліджено якісний склад і кількісний вміст різних груп біологічно активних речовин у сировині й ліпофільних фракціях, одержаних з неї. З коренів і трави розторопші виділено та встановлено структуру 26-ти індивідуальних речовин, а саме: одного простого фенолу, двох гідроксикоричних кислот, п'ятнадцяти флавоноїдів, чотирьох флаволігнанів, однієї органічної кислоти, двох сесквітерпенових лактонів і одного стероїду, а також 15-ти амінокислот, 22-х макро- та мікроелементів. Одержано ліпофільні фракції з трави, коренів і плодів розторопші. Визначено їх якісний склад і кількісний вміст 11-ти жирних ислот, хлорофілів і каротиноїдів. Розроблено проекти аналітичної нормативної документації щодо трави розторопші плямистої, її коренів і плодів, а також олії з плодів розторопші та цукрознижувального збору "Фітоглюнор". Установлено виражену гепатопротекторну, антиоксидантну, імуностимулювальну активність олії та плодів розторопші. Розроблено новий збір для лікування цукрового діабету на основі плодів розторопші, установлено його фармакологічну ативність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р282.111 розторопша плямиста + Л66-3 +
Шифр НБУВ: РА358193

Рубрики:

      
3.

Ганначенко С.Л. 
Економічна роль держави у формуванні українсько-російських торговельних відносин в агропродовольчій сфері: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / С.Л. Ганначенко ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено економічну роль держави у розвитку українсько-російських торговельних відносин в агропродовольчій сфері. Запропоновано шляхи їх активізації та раціоналізації. Обгрунтовано концептуальні засади державного впливу на формування та розвиток зовнішньої торгівлі, систематизовано основні методи та інструменти державного регулювання. Проаналізовано питання формування експортного потенціалу АПК України на російському напрямі, тенденції розвитку експортно-імпортних операцій в агропродовольчій сфері й основні правові документи щодо їх регулювання. Досліджено спільні та відмінні погляди України та Росії у процесі приєднання до СОТ щодо питань внутрішньої державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників, рівня імпортних тарифів та експортних субсидій. Запропоновано можливий сценарій подальшого розвитку українсько-російських торговельних відносин після вступу обох держав до СОТ. З метою підвищення конкурентоспроможності агропродовольчої продукції сформовано відповідні заходи державного впливу. Проаналізовано Угоду про Єдиний економічний простір (ЄЕП) та визначено напрями спільної аграрної політики країн-учасниць ЄЕП з метою активізації українсько-російської торгівлі у даній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843.9 + У9(4РОС)843.9 +
Шифр НБУВ: РА334195

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського