Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (65)Книжкові видання та компакт-диски (94)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=ВЕТР$<.>+<.>A=ІГОР$<.>+<.>A=ГЕОРГІЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Ветрогон О.А. 
Підвищення точності результатів експертизи швидкості при дорожньо-транспортній пригоді: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.20 / О.А. Ветрогон ; Харк. нац. автомоб.-дор. ун-т. — Х., 2009. — 21 с. — укp.

Запропоновано енергетичний підхід для обчислення швидкості автомобіля у разі дорожньо-транспортної пригоди (ДТП), заснований на визначенні його кінетичної енергії до зіткнення за величиною деформації ушкодженої конструкції. Вперше одержано скінченноелементну модель реконструкції процесу деформації автомобільної конструкції у разі ДТП, що дозволяє точно описати обернений процес для складних геометричних форм. Запропоновано новий метод подання геометричних, фізичних та експлуатаційних властивостей автомобіля, що дозволяє моделювати його поведінку за екстремальних умов експлуатації. Встановлено, що методика експертизи швидкості у разі ДТП, яка базується на скінченноелементному моделюванні, дозволяє одержати похибку визначення швидкості автомобіля до зіткнення менш 7 %. Науково обгрунтовано методику експертизи швидкості автомобіля у разі ДТП, яка базується на числовому аналізі результатів вимірювань величини ушкодження конструкції автомобіля, що дозволяє автоматизувати процес одержання результатів експертизи, а також знижує похибки суб'єктивного характеру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)413.91 +
Шифр НБУВ: РА368469

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Ветрова М.В. 
Проза Бориса Зайцева: спадщина Срібного віку й духовний реалізм: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.02 / М.В. Ветрова ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2009. — 20 с. — укp.

Уперше досліджено взаємопроникнення та взаємодію двох протилежних традицій (Срібного віку та духовного реалізму, що базується на засадах святоотцівської та давньоруської літератур і досвіді російської класики) в емігрантській прозі Б. Зайцева. Розкрито сутність поняття "духовний реалізм", розглянуто його основні ознаки (створення образу автора на підставі принципу самоприменшення, відмова від психологізму, поліфонічність оповіді). На підставі вивчення еволюції художніх принципів письменника вперше розглянуто наповнення зайцевського імпресіонізму новим ідейним змістом. Розкрито своєрідність поетики духовного реалізму письменника, показано його тісний зв'язок з імпресіонізмом. Наведено нові відомості про особливості засвоєння агіографічної традиції в емігрантській творчості письменника. Доведено, що одним із джерел паломницьких нарисів "Валаам" стала книга "Валаамский монастырь и его подвижники" (Санкт-Петербург, 1864). З'ясовано, що прототипом Ретизанова з повісті "Голубая звезда" був А. Бєлий. Висвітлено ставлення Б. Зайцева до панівних ідей Срібного віку, систематизовано ознаки імпресіоністичної манери письменника. Простежено еволюцію творчого методу Б. Зайцева від пантеїзму та неореалізму до православ'я та духовного реалізму. Досліджено досвід реконструкції церковних жанрів у прозі Б. Зайцева, розглянуто вплив агіографічного канону на всіх рівнях оповіді. Доведено, що нові художні принципи Б. Зайцева (авторське самоприменшення, поліфонізм, звуження сфери психологізму) є виявом не жанрової специфіки, а цілісного творчого методу, оскільки дані засоби використовуються у творах різних жанрів - у романах і белетризованих біографіях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4ФРА=411.2)-4 Зайцев Б.К. 534 + Ш5(4ФРА=411.2)-4 Зайцев Б.К. 534
Шифр НБУВ: РА362291

Рубрики:

      
3.

Ветров В.М. 
Технологія молочно-білкових напівфабрикатів зі сколотин для виробництва структурованої десертної продукції: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.16 / В.М. Ветров ; Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського. — Донецьк, 2007. — 18 с. — укp.

Визначено закономірності ціноутворення в основних видах білково-вуглеводної молочної сировини (БВМС) - сколотинах і знежиреному молоці. Установлено вплив мікробного екзополісахариду "Ксампан" і желатину на процес структуроутворення у модельних системах на основі БВМС. Визначено середньовагові молекулярні маси цих комплексів. Науково обгрунтовано й оптимізовано технологічні параметри та режими виробництва молочно-білкових напівфабрикатів зі сколотин для структурованої десертної продукції. Одержано дані, які характеризують якість розроблених МБНС, доведено їх підвищену харчову та біологічну цінність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л959 + Л991.5 +
Шифр НБУВ: РА353466

Рубрики:

      
4.

Ветрова Н.М. 
Управління екологічною безпекою рекреаційного регіону: автореф. дис... д-ра техн. наук: 21.06.01 / Н.М. Ветрова ; Нац. акад. природоохорон. і курорт. буд-ва. — Сімф., 2008. — 36 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано та розроблено форми управління екологічною безпекою регіону рекреаційної спеціалізації (ЕБРР) із застосуванням системно-ситуативного аналізу, методу моделювання, інформаційних технологій і техніко-технологічних інструментів. Розширено та конкретизовано теоретичні засади управління екологічною регіональною безпекою. Розглянуто передумови формування та функціонування, сутність і структуру, основні завдання, функції, технології, методи, інструментарій, суб'єкт та об'єкти системи управління екологічною безпекою. Виділено й охарактеризовано техніко-технологічні та просторово-планувальні антропогенні чинники функціонування еколого-економічної системи. Класифіковано техногенні загрози за двома блоками (попадання в навколишнє природне середовище речовин антропогенного походження та зміни природних систем під впливом антропогенних чинників). Обгрунтовано новий метод визначення рівня екологічної безпеки регіону за двома узагальнюючими показниками: інтегральними показниками екологічної безпеки під час попадання у навколишє середовище антропогенних речовин та у разі зміни природного середовища. Синтезовано нові форми стратегічного управління екологічною безпекою рекреаційного регіону, що грунтуються на визначенні специфіки умов формування видів техногенних загроз, рівня екологічної безпеки та включають комплекс організаційно-технічних інструментів щодо забезпечення екологічної безпеки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Б1(4УКР-6КРИ) н6,022 + У9(4УКР-6КРИ)280-995-21 +
Шифр НБУВ: РА355972

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського