Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (18)Книжкові видання та компакт-диски (50)
Пошуковий запит: (<.>A=ГЕЙН$<.>+<.>A=ГЕНРІХ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Гейнц В.Т. 
Віддалені результати пневмонектомії у хворих на туберкульоз та неспецифічні захворювання легень у термін понад 20 років після операції (клініко-функціональна характеристика): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / В.Т. Гейнц ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено найбільш проблемні аспекти функціонального та клінічного стану осіб, що перенесли пневмонектомію у термін 20 та більше років. Показано взаємозв'язок виявлених віддалених результатів лікування з початковими анатомічними та функціональними змінами одразу після операції. Здійснено всебічне обстеження 132-х хворих осіб. Встановлено пряму залежність віддалених клініко-функціональних результатів пневмонектомії від характеру перебігу основного легеневого процесу. Виявлено й описано анатомо-функціональні варіанти гриж межистіння, визначено особливості їх формування й обгрунтовано клінічне значення. Встановлено закономірності взаємозв'язку функціональних та анатомічних змін у ранньому та віддаленому післяопераційному періодах. Виявлено закономірності формування резидуальної дихальної системи, динаміки показників функції зовнішнього дихання в різних фазах післяопераційного періоду. Визначено критерії оцінки ступеня компенсації легенево-серцевої недостатності та встановлено показники якості життя пацієнтів у віддаленому періоді після пневмонектомії. Розроблено й апробовано інтраопераційні та післяопераційні заходи профілактики негативних проявів постпневмонектомічного синдрому, що зменшують частоту виникнення гриж межистіння на 24,5 %, високого стояння діафрагми на 10,1 %, зміщення стравоходу на 4,3 %. Сформульовано принципи амбулаторного спостереження та оцінки стану осіб, що перенесли пневмонектомію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р542-599.7 +
Шифр НБУВ: РА345848

Рубрики:

      
2.

Гейнц Н.Є. 
Профілактика акушерських ускладнень у жінок, які страждають на захворювання серцево-судинної системи, за допомогою програми "Сімейні пологи": автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Н.Є. Гейнц ; Донец. нац. мед. ун-т ім. М.Горького. НДІ мед. пробл. сім'ї. — Донецьк, 2008. — 21 с. — укp.

На підставі результатів комплексного вивчення емоційно-особистісних характеристик, особливостей нейрогормональних процесів під час вагітності та пологів доведено, що головними психологічними предикторами акушерських ускладнень у жінок з патологією серцево-судинної системи є особистісна тривожність, низька маскулінізація психотипу, інтроверсія й емоційна лабільність. Зроблено висновок про актуальність психологічної підтримки у вагітних з серцево-судинними захворюваннями. Згідно з розробленою схемою патогенезу обгрунтовано доцільність психопрофілактичної допологової підготовки сімейних пар та проведення сімейних пологів для вагітних жінок з такими захворюваннями. Впроваджено даний комплекс заходів у межах програми "Сімейні пологи", що забезпечило зниження частоти аномалій скоротливої діяльності, епізіотомій та ревізій порожнини матки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.410 + Р11(4УКР)43 +
Шифр НБУВ: РА356134

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Гейна О.В. 
Суб'єктиво-об'єднані детермінанти в семантико-синтактичній структурі простого речення в сучасній російській мові: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.02 / О.В. Гейна ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2005. — 20 с. — укp.

Висвітлено теоретичні засади детермінантних членів як самостійних поширювачів речення в цілому. Описано суб'єктно-об'єктивні детермінанти у структурному аспекті. На підставі домінантних семантичних ознак здійснено семантичну класифікацію цих структур, виявлено граматичні засоби вираження суб'єктно-об'єктних детермінантів, наведено їх семантико-синтаксичні моделі. У семантичному аспекті визначено комунікативні функції суб'єктно-об'єктних детермінантів та їх роль за модусно/диктумного членування висловлювання. У функціональному аспекті визначено роль суб'єктно-об'єктних детермінантів у формуванні семантико-синтаксичної структури речення. Описано функції облігаторних детермінантних компонентів основи в односкладних реченнях різних типів, з'ясовано моделі основ цих речень. Проаналізовано функціонування суб'єктно-об'єктних детермінантних структур у ролі факультативних членів у реченнях різних типів. Здійснено вивчення суб'єктно-об'єктної детермінації у компаративному аспекті з використанням російської та української мов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.2-221 +
Шифр НБУВ: РА335165

      
Категорія: Біологічні науки   
4.

Гейна К.М. 
Харчові взаємовідносини тюльки та товстолобів Каховського водосховища: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.10 / К.М. Гейна ; УААН. Ін-т риб. госп-ва. — К., 2007. — 24 с. — укp.

Досліджено харчові взаємовідносини найбільш чисельних споживачів зоопланктону Каховського водосховища - тюльки та товстолобів (білих, строкатих та їх гібридів). Визначено рівень використання планктофагами біопродукційного потенціалу зоопланктону водойми. Простежено динаміку основних біологічних характеристик, чисельності й іхтіомаси тюльки та різних видів товстолобів. Доведено, що запаси тюльки Каховського водосховища експлуатуються дуже неефективно. Встановлено, що частка промислових уловів не перевищує 5,9 % від загальної іхтіомаси, що є одним з чинників збільшення трофічного навантаження на зоопланктон. Виявлено, що у разі сталого зниження чисельності товстолобів їх іхтіомаса збільшується внаслідок зменшення обсягів інтродукції та неповного використання старших вікових груп вселенців, а у структурі стада зростає частка гібридних товстолобів. З'ясовано, що основне перетинання спектрів живлення тюльки та товстолобів припадає на фітопланктон і детрит. Виявлено, що за зоопланктоном спільними об'єктами були гіллястовусі ракоподібні, особливо зі строкатими та гібридними товстолобами. З'ясовано, що накопичення у водосховищі значної кількості інтродуцентів старшого віку обумовлює виникнення ситуації, коли частка спожитого сумісно з тюлькою зоопланктону досягає рівня 94,9 - 96,2 % від його загальної продукції, що призвело до значного зниження рівня розвитку зоопланктону у 2004 р. Запропоновано напрями раціонального використання біопродукційного потенціалу зоопланктону Каховського водосховища, основними з яких є збільшення обсягів зариблення з відповідною оптимізацією видового складу інтродукованої молоді шляхом виключення гібридних особин. Доведено, що обов'язковою умовою впровадження даних заходів є регулювання чисельності тюльки методом меліоративних відловів у поєднанні з інтенсивним промисловим вилученням старших вікових груп вселених товстолобів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.33*805.7*803.13 + П729.199-28 +
Шифр НБУВ: РА354952

Рубрики:

      
5.

Гейнц Р. М. 
Цивільно-правове регулювання відносин за договором про надання комунальних послуг: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / Р. М. Гейнц ; Н.-д. ін-т приват. права і підприємництва НАПН України. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Проаналізовано чинну нормативно-правову базу у сфері комунальних послуг, розглянуто теоретичні аспекти договірного регулювання відносин з надання комунальних послуг. Обгрунтовано недосконалість законодавчої класифікації житлово-комунальних послуг за їх функціональним призначенням, доведено неузгодженість легального визначення поняття "комунальні послуги" з поняттям "послуги" як правової категорії. Сформульовано визначення поняття комунальної послуги, виокремлено ознаки комунальних послуг. Проведено класифікацію комунальних послуг. Сформульовано дефініцію поняття договору про надання комунальних послуг, досліджено його правову природу, предмет та зміст. Проведено аналіз суб'єктного складу договору про надання комунальних послуг. Розглянуто питання укладення договору про надання комунальних послуг, визначено його форму, проаналізовано підстави зміни та розірвання договору про надання комунальних послуг.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.8
Шифр НБУВ: РА382875 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського