Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (120)Книжкові видання та компакт-диски (153)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=ГОРДЄЄВА$<.>+<.>A=АЛЛА$<.>+<.>A=ВАЛЕРІАНІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Гордєєва О.Ф. 
Основні шкідники ріпаку та контроль їх чисельності в Лівобережному Лісостепу України: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 16.00.10 / О.Ф. Гордєєва ; Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П468.6-5 + П491.141.6
Шифр НБУВ: РА372766 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Аллагі Аніс 
Особливості неонатальної адаптації та оптимізація виходжування передчасно народжених дітей шляхом збагачення раціону харчування їх матерів препаратами йоду: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.10 / Аллагі Аніс ; Харк. мед. акад. післядиплом. освіти. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Вивчено особливості адаптації у неонатальному періоді передчасно народжених дітей з малою масою. Запропоновано оптимізацію виходжування дітей цієї групи шляхом збагачення раціону матерів-годувальниць в період лактації препаратами йоду. Показано, що у таких матерів в два рази частіше зустрічається патологія щитоподібної залози за даними УЗД. Виявлено у пуповинній крові їх дітей значно знижений рівень гормонів щитоподібної залози, що за умов дефіциту йодного забезпечення матері може негативно впливати на адаптацію новонародженого. Доведено, що збагачення раціону харчування матерів-годувальниць, що народили передчасно маловагових дітей, йодовмістними препаратами значно покращує лактацію, достовірно підвищуючи добову кількість молока та тривалість годування грудьми дитини на першому році життя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р732.4 + Р714.8
Шифр НБУВ: РА373803 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Гордєєва А.В. 
Психологічні особливості процесу персоніфікації в діалозі "людина - комп'ютер": Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.01 / А.В. Гордєєва ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2003. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Теоретично проаналізовано проблему персоніфікації комп'ютера в діалозі "людина - комп'ютер" у вітчизняній та зарубіжній літературі. Розроблено та обгрунтовано теоретичну модель дослідження даної проблеми. Створено та стандартизовано комплекс методик дослідження образу комп'ютера у користувачів ПК. Здійснено психологічне дослідження особливостей персоніфікації комп'ютера для різних категорій користувачів та на підставі якісно-кількісного аналізу виявлено вплив на ступінь персоніфікації індивідуально-психологічних особливостей користувачів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю941.2-976 +
Шифр НБУВ: РА328153

Рубрики:

      
4.

Гордєєва Ж.В. 
Розвиток регулятивної функції самооцінки у дітей дошкільного і молодшого шкільного віку: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / Ж.В. Гордєєва ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Досліджено проблему динаміки прояву регулятивної функції самооцінки в дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Ця динаміка полягає у зміні структурних компонентів самооцінки, зокрема, у тому, що з віком у дитині зростає перевага когнітивного компоненту над емоційним. Це призводить до підвищення ступеня адекватності самооцінки підростаючої особистості. Внаслідок переходу дітей до систематичного шкільного навчання відбуваються зміни у структурі самооцінки, які на його першому етапі проявляються у випереджальному розвитку емоційного компоненту у порівнянні з когнітивним. Регулятивна функція самооцінки дітей порушується за умов переживання ними негативного ставлення з боку значущого оточення. За цього емоційний компонент "перекриває" когнітивний, що зумовлює тривожність дітей та гальмування їх самооцінкової активності як суб'єктів діяльності та спілкування. Розроблену програму з психокорекції для подолання деформації регулятивної функції самооцінки та взаємопов'язаними з нею проявами тривожності у дітей експериментально випробовано та підтверджено її ефективність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю952.2-734 + Ю983.401.2 + Ю983.402.1 +
Шифр НБУВ: РА352246

Рубрики:

      
5.

Гордєєва І.О. 
Формування комплементарної команди для управління ризиками інноваційних проектів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.22 / І.О. Гордєєва ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Висвітлено проблеми розробки та впровадження нового комплексу моделей, класифікації та методів для формування комплементарної команди, що забезпечує ефективне управління ризиками проектів різного рівня інноваційності. Запропоновано моделі функціональної та функціонально-рольової структури команди проекту як "відкритої системи", модель відповідності ролей і схильностей типоповедінки, модель несумісних ролей, класифікацію новаторської кваліфікації та типів еталонної організаційної культури за рівнями інноваційності проектів, а також модель зміни пріоритетності ролей за етапами розвитку команди та стадіями життєвого циклу проекту. Наведено багатопараметричний метод оцінки якості та ризику комплементарної команди проекту. Розроблено програмний продукт Complementary Team, що дозволяє сформувати комплементарну команду проекту, формалізувати призначення функцій, підібрати виконавців для виконання функцій і організувати їх роботу. Зазначено, що запропоновані моделі, класифікація та методи розроблено на основі адаптації законів структуроутворення технічних систем, як умови забезпечення комплементарності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55-99-21
Шифр НБУВ: РА370219 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Гордєєва І. О. 
Реактивність N оксильних радикалів в реакціях відриву Н атома від молекул бензилових спиртів / І. О. Гордєєва. — Б.м., 2021 — укp.

Запропоновано модель для прогнозування констант швидкості реакцій переносу атома Гідрогену (НАТ) від a-C-H зв'язків п-заміщених бензилових спиртів N-оксильними радикалами різної будови. Для кількісної оцінки факторів, що контролюють реакційну здатність N-оксильних радикалів і бензилових спиртів, був проведений багатофакторний регресійний аналіз з використанням різних комбінацій параметрів реакційної здатності реагентів. Він базується на двовимірному масиві з 35 реакцій HAT, константи швидкості яких змінюються в межах 4 порядків. Вперше запропоновано поліпараметричне регресійне рівняння, яке дозволяє з високою достовірністю прогнозувати величини констант швидкості реакцій при використанні трьох незалежних параметрів: електрофільних σ+ констант замісників Брауна–Окамото у молекулах бензилових спиртів та спінових заселеностей за Маллікеном на атомах O і N в N-O фрагментах N оксильних радикалів. Величини спінових заселеностей розраховано квантово-хімічно з використанням базисного набору DFT/B3LYP/6-31G(d,p). Константи швидкості реакцій розпаду нітроксильних радикалів та реакцій HAT пара-заміщених бензилових спиртів з арилзаміщеними фталімід-N-оксильними радикалами з електроноакцепторними (4-Cl, 4-HOOC) або електронодонорнорним замісником (4 CH3O), хінолінімід-N-оксильним, бензотріазол-N-оксильним радикалами і радикалом віолурової кислоти були експериментально визначені за температури 30 ℃ в ацетонітрилі.^UA predictive model for the rate constants of hydrogen atom transfer (HAT) from the a-C-H bond of p-substituted benzyl alcohols by N-oxyl radicals of different structures is proposed. A multivariate regression analysis was carried out to quantitatively evaluate the factors that control the reactivity of N-oxyl radicals and benzyl alcohols using various combinations of the reactivity parameters of the reagents. The regression analysis was based on a 2D array of 35 HAT reactions, the rate constants of which varied in the range of 4 orders. The proposed final polyparameter equation approximates with high reliability the experimental rate constants of reactions when using three independent parameters: Brown-Okamoto σ+ constants of substituents in alcohol molecules and the spin populations on O and N atoms of N-O fragments in N-oxyl radicals, which calculated by method DFT/B3LYP/6-31G(d,p). The absolute rate constants of HAT reactions from para substituted benzyl alcohols by a series of aryl-substituted phthalimide-N-oxyl radicals containing either electron-withdrawing groups (4-Cl, 4-HOOC) or electron-donating group (4-CH3O), quinolinimide-N-oxyl, benzotriazole-N-oxyl and violuric acid radical were experimentally determined at 30 ℃ in acetonitrile.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського