Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (7)Реферативна база даних (231)Книжкові видання та компакт-диски (165)Журнали та продовжувані видання (9)
Пошуковий запит: (<.>A=ГОРЯЧЕВ$<.>+<.>A=ГАЛИН$<.>+<.>A=АНАТОЛЬЕВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Горячев Г.В. 
Математичні моделі та методи комп'ютерного моделювання процесу екстракції цукру в похилому дифузійному апараті: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / Г.В. Горячев ; Вінниц. держ. техн. ун-т. — Вінниця, 2002. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено математичні моделі процесу екстракції цукру у похилому дифузійному апараті на основі симбіозу авторегресійних і регресійних залежностей, що вперше врахували механізми формування у часі стохастичних властивостей незалежних вхідних параметрів процесу екстракції та його інерційних характеристик. Сформульовано метод комп'ютерного моделювання процесу екстракції цукру, що враховує розподіленість параметрів похилого дифузійного апарата. Одержано метод прогнозування втрат цукристих речовин у відходах дифузійного відділення цукрових заводів із застосуванням теорії нечітких множин та нечіткої логіки. Запропоновано метод імітаційного моделювання на підставі теорії нечітких множин, нечіткої логіки та відомого у теорії розрахунків процесу екстракції "принципу ".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л840.31-5 с11 +
Шифр НБУВ: РА322140

Рубрики:

      
2.

Горячева К.С. 
Механізм управління фінансовою безпекою підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / К.С. Горячева ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2006. — 16 с. — укp.

Висвітлено теоретичні засади формування механізму управління фінансовою безпекою на рівні підприємства. Уточнено суть економічної безпеки та виявлено місце в ній фінансової безпеки як основної складової. Визначено основні категорії, взаємопов'язані з економічною категорією "фінансова безпека підприємства", а також основні задачі, які має вирішувати система управління фінансовою безпекою. Розкрито структуру механізму зазначеного управління. Досліджено існуючі форми та методи управління фінансовою безпекою підприємства. Проаналізовано методи виявлення й оцінки рівня впливу ризиків і загроз на стан фінансової безпеки, а також методи та суб'єкти управління нею. Розглянуто методи оцінки рівня фінансової безпеки підприємства, висвітлені в економічній науці та використані на практиці. Розроблено й обгрунтовано організаційно-економічні засади удосконалення механізму управління фінансовою безпекою підприємства. Наведено пропозиції щодо його інформаційно-аналітичного забезпечення. Створено принципово нову методику комплексної оцінки рівня фінансової безпеки підприємства. Виявлено особливості та запропоновано застосування у процесі стратегічного управління фінансовою безпекою підприємства та його складових, а саме: стратегічного планування, бюджетування, контролінгу й аудиту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.11-93-995-21 +
Шифр НБУВ: РА341740

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Горячева І.П. 
Оптимізація лікування хронічного гастродуоденіту у дітей (клініко-експериментальне дослідження): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / І.П. Горячева ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням оптимізації лікування хронічного дуоденіту в дітей (ХГД), як патології органів травлення, що зустрічається найчастіше. Експериментально доведено зниження захисних можливостей слизової оболонки, порушення процесів енергозабезпечення тканини шлунка та еритроцитів периферичної крові на тлі змодельованих запально-деструктивних пошкоджень СОШ щурів. Відновленню порушених процесів сприяє комплексне лікувальне та профілактичне призначення препаратів маалокс, смекта та відвар солодкового кореня. У періоді загострення у хворих з деструктивними пошкодженнями визначено різний ступінь змін енергетичного гомеостазу. Доведено залежність даних процесів від клініко-морфологічної форми ХГД та стану кислотопродукції шлунка. Обгрунтовано доцільність та розроблено методику комплексного лікувального та профілактичного призначення препаратів маалокс, смекта та відвар солодкового кореня у пацієнтів з ХГД. Доведено, що комплексне застосування препаратів покращує клінічний перебіг захворювання, сприяє зменшенню проявів та зворотньому розвитку синдромів, призводить до більш вагомих, ніж за умов базової терапії, позитивних репаративних процесів на слизовій оболонці, відновленню енергетичного обміну та функціонального стану клітинних мембран. Спостереженням у катамнезі встановлено подовження терміну ремісії ХГД.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.413.201.1-3
Шифр НБУВ: РА309287 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Горячев А.Г. 
Протезування легеневого стовбура в хірургії вроджених вад серця: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.04 / А.Г. Горячев ; Ін-т серц.-судин. хірургії ім. М.М.Амосова АМН України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми хірургічного лікування вроджених вад серця (ВВС), які супроводжуються порушенням анатомічного взаємозв'язку венозного шлуночка серця (ВШС) та легеневої артерії. Вивчено анатомо-гемодинамічні особливості таких ВВС. Розроблено та удосконалено протези легеневого стовбура (ЛС) (кондуїти), здатні тривалий час зберігати свої вихідні властивості. З'ясовано, що протезування ЛС доцільне для створення єдиного або паралельного тракту відтоку з ВШС і є ефективним методом хірургічного лікування складних ВВС. Розроблено та впроваджено до клінічної практики нові конструкції протезів ЛС. Удосконалено хірургічну техніку імплантації та реімплантації кондуїтів. Здійснено порівняльну оцінку функції різних протезів у віддаленому періоді. Вивчено безпосередні та віддалені результати хірургічного лікування різних ВВС залежно від типу кондуїта та форми вродженої вади. Доведено, що до матеріалів для протезування ЛС, які можуть забезпечити певну тривалість функціонування кондуїта (не менше 10 - 12-ти років) належать аутоперикард і легеневий гомографт.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.110.501 +
Шифр НБУВ: РА341136

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського